صفحه 234 از 429 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط dash_metti85 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابت دوست عزیز،
    پس ظاهرا تعریف من از رنک متوسط کلا درست نبوده.
    بعد، این رنک هایی که شما گفتی رنک دانشگاه در آمریکاست یا در دنیا؟
    ضمنا رنک کلی هستن یا رنک توی مهندسی یا تو رشته خاصی.
    چون این رنک هایی که من تو چند پست صفحه قبل گفتم (مثلا رنک 50) منظورم رنک عمران اون دانشگاه در آمریکا بود، نه رنک مثلا کلی دانشگاه در دنیا.
    آخه این دو تا خیلی خیلی با هم فرق می کنه و میخواستم بدونم منظور شما کدومه.
    بازم ممنون
    نه منظور من رنک کلی دانشگاه (در امریکا یا دنیا) بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه منظور من رنک کلی دانشگاه (در امریکا یا دنیا) بود.
    خب از اون لحاظ که بگی حرف شما درسته، دانشگاه های انتخابی من توی 400 تای اول دنیا اصلا نیستن.
    مرسی
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouhi نمایش پست ها
    14 تا مقاله داری به دانشگاههای بهتر از این فکر کن بین 100 تا 200
    یعنی به نظرتون امکانش هست بتونم فاند بگیرم تو دانشگاههای 100-200؟ یا 300-400؟ آخه یکم معدل لیسانس و GRE ام پایین هستن.

سلام. من سال آخر کارشناسی مهندسی پزشکی امیرکبیرم. معدل=15.50
    IBT=100
    GRE:هنوز نیمده نمرش
    مقاله ندارم . ریکامای خوبی میگیرم احتمالا
    شانسم برای پذیرش با فاند MS دانشگاهای آمریکا با رنک بالای 100 چطوریه؟و اینکه اگه استادی پیدا نکرده باشم شانس فاند گرفتن ندارم؟
    مرسی از وقتی که میذارین و جواب میدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

یه فکری! شاید این تاپیک بیمار هم تیمار شد.
    بچه هایی که الان آمریکا هستند، هر کدوم یه کارنامه ( کامل ) از دانشگاه شون اینجا آپلود کنند.
    من فکر می کنم میانگین وزنی ای که اونجا باهاش معدل رو حساب می کنند، جواب خیلی سوالا رو بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    سلام. من سال آخر کارشناسی مهندسی پزشکی امیرکبیرم. معدل=15.50
    IBT=100
    GRE:هنوز نیمده نمرش
    مقاله ندارم . ریکامای خوبی میگیرم احتمالا
    شانسم برای پذیرش با فاند MS دانشگاهای آمریکا با رنک بالای 100 چطوریه؟و اینکه اگه استادی پیدا نکرده باشم شانس فاند گرفتن ندارم؟
    مرسی از وقتی که میذارین و جواب میدین
    سلام،
    دوست عزیز یه نکته خیلی ظریفی که هست اینه که هیچ جواب قطعی و 100 درصدی برای سوالای شما وجود نداره. خودتون هم از واژه «شانس» استفاده کردین و اصلا اپلای پروسه ایه که تا حدی به شانس هم مربوط میشه.
    اما برای راهنمایی خدمتتون عرض می کنم:
    تماس با استاد همیشه نمیتونه کمک کننده باشه، من خودم نمونه های زیادی دیدم که از طرف استاد تشویق شدن و ایمیل های خوبی دریافت کردن اما در نهایت نتونستن پذیرش بگیرن و خیلی ها بدون تماس با استاد پذیرش گرفتن.
    طرف دیگه قضیه رو هم نگاه کنیم، یکی از دوستان من که الان آمریکا درس میخونه اصلا اپلای نکرد! منظورم اینه که با یه استادی در ارتباط بود و اون استاد پی کارش رو گرفت و با یه ارسال مدارک (به صورت فرمالیته) رفت برای دکترا!
    در هر صورت شما معدل تقریبا خوب و نمره زبان خوبی دارین، اگر نمره GRE خوبی هم داشته باشین (خوب به نظر من 1100 به بالاست) «شانس» خوبی خواهید داشت.
    موفق باشین.
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

سلام
    من 2011 برای PHD آمریکا اقدام کردم و از 4 جا پذیرش گرفتم ولی بدون فاند. امسالم دارم برای آمریکا میفرستم ولی دنبال جایی هستم که احتمال فاندش بیشتر باشه.
    فوق زلزله دارم از امیرکبیر با معدل نزدیک 17. لیسانس هم امیرکبیر با معدل 15.
    تافل 613 - GRE 1100 – 5 تا مقاله کنفرانسی- 1 مجله داخلی.
    کسی پیشنهادی میشناسه از شرایط مشابه؟

با سلام به تمام بچه‌های گ‌ل فروم!

من تازه با این سایت خوب آشنا شدم و یک سوال داشتم!
    من الان ترم ۵ اقتصاد ریاضی‌ یا همون ریاضیات کاربردی کاربردش تو economy لیسانس از یکی‌ از دانشگاه‌های خوب آلمان هستم(رتبش از شریف اینا خیلی‌ بالاتر هست همینقد بگم که تو رنکینگ جزو ۲۰۰ دانشگاه برتر QS و USNEWSقرار داره) خواستم برا فوق برم آمریکا تو یکی‌ از دانشگاه‌های خوب اونجا حداقل رنک ۵۰ تایه اول بخونم نمره هام همگی‌ خوب هست تا اینجا کار که خودم تو فوروم‌های آلمانی‌ سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد(آخه آلمانی‌‌ها زیاد علاقه‌ای به تحصیل تو آمریکا ندران) بجز اینکه همه میگفتن باید Toefel بدی با GRE نمره خوب ولی‌ اینطور که اینجا خوندم بچه‌هایی‌ که از ایران میخوان برن حداقل رزومه هاشون رو که می‌خوندم ماشالله همگی‌ از پورفسور دانشگاه ما هم کار درست تر بودن حالا راست دوروغه کاراشون بماند سوال من اینجاس آیا منی که تو یه همچنین دانشگاهی هم مدرک میگیرم(دانشگاه ما از بهترین دانشگاه ایران حداقل ۳ برابر رتبش بالاتر) لازمه مدال المپیاد و ژورنال و .... اینجور چیزا داشته باشم یا کافیه فقط نمره Toefel ، GRE و معدل لیسانسم بالا باشه که راحت پذیرش بگیرم؟! راستی‌ من پاسپورت آلمانی هم دارم!یعنی‌ شهروند آلمانی محسوب میشم

ممنون میشم اگه جواب بدید!دوستی‌ گًل ایرونی‌
    ویرایش توسط bipolar_1989m : December 9th, 2011 در ساعت 04:34 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bipolar_1989m نمایش پست ها
    با سلام به تمام بچه‌های گ‌ل فروم!

من تازه با این سایت خوب آشنا شدم و یک سوال داشتم!
    من الان ترم ۵ اقتصاد ریاضی‌ یا همون ریاضیات کاربردی کاربردش تو economy لیسانس از یکی‌ از دانشگاه‌های خوب آلمان هستم(رتبش از شریف اینا خیلی‌ بالاتر هست همینقد بگم که تو رنکینگ جزو ۲۰۰ دانشگاه برتر QS و USNEWSقرار داره) خواستم برا فوق برم آمریکا تو یکی‌ از دانشگاه‌های خوب اونجا حداقل رنک ۵۰ تایه اول بخونم نمره هام همگی‌ خوب هست تا اینجا کار که خودم تو فوروم‌های آلمانی‌ سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد(آخه آلمانی‌‌ها زیاد علاقه‌ای به تحصیل تو آمریکا ندران) بجز اینکه همه میگفتن باید Toefel بدی با GRE نمره خوب ولی‌ اینطور که اینجا خوندم بچه‌هایی‌ که از ایران میخوان برن حداقل رزومه هاشون رو که می‌خوندم ماشالله همگی‌ از پورفسور دانشگاه ما هم کار درست تر بودن حالا راست دوروغه کاراشون بماند سوال من اینجاس آیا منی که تو یه همچنین دانشگاهی هم مدرک میگیرم(دانشگاه ما از بهترین دانشگاه ایران حداقل ۳ برابر رتبش بالاتر) لازمه مدال المپیاد و ژورنال و .... اینجور چیزا داشته باشم یا کافیه فقط نمره Toefel ، GRE و معدل لیسانسم بالا باشه که راحت پذیرش بگیرم؟! راستی‌ من پاسپورت آلمانی هم دارم!یعنی‌ شهروند آلمانی محسوب میشم

ممنون میشم اگه جواب بدید!دوستی‌ گًل ایرونی‌
    علاوه بر موارد یاد شده ....مقاله هم اگه تونستی خیلی کمکت میکنه.....اگه دانشگاه شما جزو بهترین دانشگاهای آلمان یا بهترین دانشگاه آلمان باشه...چرا که نه؟...شانس بسیار خوبی با شرایطی که گقتین میتونید داشته باشید.....شایدم تاپ 20 پذیرش بگیرید

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخ سریع والله سعی‌ می‌کنم ۱ مقاله خوب درست کنم تا اون موقع راستی‌ اسم دانشگاه ما Technische universität darmstadt هست که تو رشته خود من توی آلمان حتا جزو ۱۰ تایه اول ولی‌ من دنبال بهترشم(خودتون که میدونین ایرونی‌ بازی و زهر گهواره تا گور .... این حرفا) و اگه جزو ۲۰ تایه اول آمریکا نباشه دیگه رفتنم بی‌ فایده هست چون همینجاشم بهترین شرایط رو دارم با این معدلم تو بهترین شرکتای آلمانی‌ استخدام بشم ولی‌ من باز دنبال بهترشم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)