صفحه 238 از 429 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام مي خواستم بدونم با شرايط من واسه top ten شانس دارم يا نه ؟البته با فاند
    معدل ليسانس 18.70
    دو تا مقاله isi
    دوتا مقاله داخلي
    تافل 600
    gre 1250
    دو سال سابق كاري مرتبط
    ویرایش توسط tiago : December 27th, 2011 در ساعت 03:01 PM

سلام.دانشجوی برق کارشناسی صنعتی اصفهانم به نظر شما با معدل 17 و تافل و gre خوب شانس واسه آمریکا تو زمینه سیستم های قدرت(power system) دارم؟(البته با فاند)
    ویرایش توسط bahador1990 : December 27th, 2011 در ساعت 11:35 PM

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador1990 نمایش پست ها
    سلام.دانشجوی برق کارشناسی صنعتی اصفهانم به نظر شما با معدل 17 و تافل و gre خوب شانس واسه آمریکا تو زمینه سیستم های قدرت(power system) دارم؟(البته با فاند)
    سلام
    هرچی معدل و نمرات زبان و gre بیشتر باشه شانس گرفتن پذیرش ولی حالا فاند دیگه بستگی داره به دانشگاه و دانشجوهایی که برای اونجا اپلای میکنن و ....نمیشه گفت که صددرصد شانس داری یا نه،بودن کسایی که با معدل خوب و زبان و gre بالا تونستن فاند بگیرن.یه سر به نتایج پذیرش بزن

موفق باشی
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tiago نمایش پست ها
    سلام مي خواستم بدونم با شرايط من واسه top ten شانس دارم يا نه ؟البته با فاند
    معدل ليسانس 18.70
    دو تا مقاله isi
    دوتا مقاله داخلي
    تافل 600
    gre 1250
    دو سال سابق كاري مرتبط

سلام
    چرا واسه تاپ 10 ؟؟ رزومه خوبی داری،این دانشگاه ها خیلی سخت پذیرش میدن حالا دیگه چه برسه فاند...
    شانس اینو داری که از دانشگاه های با رنک پایین تر پذیرش و فاند بگیری ..اگر خواستی اپلای کنی از همه رنکها اپلای کن که شانست بیشتر بشه.مثلا یکی از تاپ 10 یکی از رنک 10-20 یکی 20-30
    موفق باشی
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

داشتن مدرک علوم کامپیوتر سه ساله از هند برای گرفتن پذیرش به همراه فاند توی رشته آی تی مشکلی ایجاد میکنه؟به نمره تافل و gre ومعدل کاری ندارم.سوالم اینه که لیسانس سه ساله مشکل بزرگی ایجاد میکنه برای پذیرش و فاند؟؟

میخواستم نظر دوستانی که از دانشگاه های 20 تای اول آمریکا پذیرش گرفتن بپرسم که با شرایط من چقدر احتمال یه پذیرش خشک و خالی(حتی مشروط conditional ) وجود داره؟

1- معدل لیسانس 13.31 از دانشگاه شیراز
    2- gre افتضاح . v: 320 و q:760 و a.w: 3.5
    3- فوق لیسانس 4.00/4.00 از دانشگاه تولیدو- آمریکا
    4- مقاله و کنفرانس هیچی
    5- دو سال TA
    6- یک سال و نیم سابقه ی کاری مرتبط در ایران
    7- رشته هم عمران سازه.

Junior Member

سلام. من یه سوال داشتم ، رشته ی کارشناسی من فیزیک هست و معدلم خیلی کمه ، حدود 13 ، اما تو این سال ها که درس نمی خوندم تا حدی مطالعات فلسفی داشتم و می خوام واسه ارشد فلسفه اپلای کنم ، می خواستم بدونم آیا با این معدل افتضاح شانسی برای پذیرش با فاند از دانشگاه های امریکا دارم؟ هنوز تافل و جی آر ای ندادم اما وضع زبانم خوبه و می تونم نمره ی خوبی بگیرم ، تنها نگرانی من معدله، آیا با این معدل هیچگونه شانسی برای گرفتن فاند دارم؟

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahehm نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال داشتم ، رشته ی کارشناسی من فیزیک هست و معدلم خیلی کمه ، حدود 13 ، اما تو این سال ها که درس نمی خوندم تا حدی مطالعات فلسفی داشتم و می خوام واسه ارشد فلسفه اپلای کنم ، می خواستم بدونم آیا با این معدل افتضاح شانسی برای پذیرش با فاند از دانشگاه های امریکا دارم؟ هنوز تافل و جی آر ای ندادم اما وضع زبانم خوبه و می تونم نمره ی خوبی بگیرم ، تنها نگرانی من معدله، آیا با این معدل هیچگونه شانسی برای گرفتن فاند دارم؟
    نميشه گفت هيچ!! اما شانس گرفتن فاند با اين معدل خيلي پايينه، اما ممكنه در صورت داشتن نمره زبان خوب، بتونيد partial fund (فاند جزيي) از برخي دانشگاههاي رنك متوسط رو به پايين بگيريد، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من واسه مستر عمران-محیط زیست دارم اقدام می کنم.شرایطم اینه به نظر شما شانسم برای گرفتن فاند چطوره؟
    تافل: 98
    L:27 R:27 S:23 W:21
    GRE: Q:780 V:420 AW:3.5
    معدلم 15.06 هست ولی معدل ۳ سال اولمه و امسال درسم تموم می شه.
    مقاله ندارم
    با اینکه تو دانشجو لیسانس هستم ولی دوتا درس حل تمرین شدم.
    الان هم روی پروژه تخصیصیم کار می کنم که مدل سازی ریاضی هست.
    از استاد هام هم ریکام های خیلی قوی می تونم بگیرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahehm نمایش پست ها
    غیر از معدل تغییر رشته هم شانس شما رو پایین تر میاره. ضمن اینکه احتمال میدم اصولا شانس گرفتن فاند در رشته های انسانی مثل فلسفه کمتر از فیزیک باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)