صفحه 268 از 429 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    لطفا راهنماییم کنید
    معدل کارشناسی آزاد پرند 14.08 البته دو سال آخر 16
    کارشناسی ارشد خواجه نصیر 15
    زبانم خوبه تا 2 ماهه دیگه gre و ielts می دم و مطمئنم نمرش خوب میشه
    یک مقاله ی کنفرانس دارم و دارم برای 2 مقاله ی ژورنالی کار می کنم
    2 سال سابقه ی کار مرتبط دارم
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید تو کدوم دانشگاهها احتمال فاند گرفتن دارم با توجه به اینکه معدلم خیلی خوب نیست!!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba13 نمایش پست ها
    سلام. می خواستم ببینم با شرایطی که من دارم باید به کدوم دانشگاها ترجیحا امریکا اپلای کنم:

کارشناسی مهندسی شیمی شریف 16.4 که gpa میشه 3.3 و واسه 2 سال اخرم میشه 3.7
    رزومه بسیار طویل و متنوع TA برای درس های زبان عمومی، برق، مکانیک و مهندسی شیمی و درس تخصصی دانشکده
    فعالیت تو 3تا همایش و کارهای اجتماعی و علمی
    ساخت ست اپ ازمایشگاهی
    1یا 2 تا مقاله ی ISI
    رزومه ی بسیار قوی ورزشی تو کاراته( قهرمانی ایران و استان و دانشگاها و دان 2 و مربیگری و ...) (اصلا چقدر تاثیر داره؟)
    تافل 105 و gre ندادم اما فکر می کنم می تونم 1300 بیارم (با scale قبلی)
    ری کام هم خوب می تونم بگیرم.
    با سلام

تبريك ميگم، رزومه خوبي داريد، نمره GRE كاملا در انتخاب رنكينك دانشگاهي تاثيرگذاره و بدون داشتن نمره GRE نميشه نظر داد، اگه همون نمره اي كه گفتيد رو بتونين بيارين، باتوجه به بقيه رزومتون شانس گرفتن پذيرش فول فاند از رنكينگهاي خوب (زير 50 USNEWS) هم داريد، دركل توجه داشته باشيد در صورتي كه پذيرش فول فاند ميخواين براي مستر كمي سخت تر از PhD هست و شما اگه نمره GRE خوبي بياريد ميتونيد براي direct PhD هم در بعضي دانشگاهها اقدام كنيد و شانس گرفتن فاندتونو افزايش بدين، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    با سلام

تبريك ميگم، رزومه خوبي داريد، نمره GRE كاملا در انتخاب رنكينك دانشگاهي تاثيرگذاره و بدون داشتن نمره GRE نميشه نظر داد، اگه همون نمره اي كه گفتيد رو بتونين بيارين، باتوجه به بقيه رزومتون شانس گرفتن پذيرش فول فاند از رنكينگهاي خوب (زير 50 USNEWS) هم داريد، دركل توجه داشته باشيد در صورتي كه پذيرش فول فاند ميخواين براي مستر كمي سخت تر از PhD هست و شما اگه نمره GRE خوبي بياريد ميتونيد براي direct PhD هم در بعضي دانشگاهها اقدام كنيد و شانس گرفتن فاندتونو افزايش بدين، موفق باشيد
    ممنون از پاسختون. من برای دکترا می خوام و اینکه یک مورد از رزومه یادم رفت اونم اینه که من به نرم افزار های پاسکال، متلب ، گمبیت و فلوئنت تا حدودی مسلط ام و پروژه کار کردم با اینها.
    50 خیلی زیاده اخه... اون بالایی ها چی می خوان دقیقا؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

ممنون از پاسختون. من برای دکترا می خوام و اینکه یک مورد از رزومه یادم رفت اونم اینه که من به نرم افزار های پاسکال، متلب ، گمبیت و فلوئنت تا حدودی مسلط ام و پروژه کار کردم با اینها.
    رنک زیر 50 دنیا خیلی زیاده؟؟!!!!!!!!! 1000000 دانشگاه تو دنیا هستشتازه همینم وحشتناکه و تا اقدام نکنید هیچی نمیشه گفت.تازه شما مثل من نه آیلتس دادین نه GRE که بسیار مهم هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    رنک زیر 50 دنیا خیلی زیاده؟؟!!!!!!!!! 1000000 دانشگاه تو دنیا هستشتازه همینم وحشتناکه و تا اقدام نکنید هیچی نمیشه گفت.تازه شما مثل من نه آیلتس دادین نه GRE که بسیار مهم هستن.

GRE ندادم ILTES لازم نیست بدم! تافل دادم دیگه!

دوست عزیز،
    فکر کنم دوست خوبمون امیدوارانه به شما جواب دادند. اگر از 1 تا 50 هم فاند بگیرید خوشحال باشید. اولا معدل شما 3.3 نیست. بلکه 16.7 حدود 2.9 میشه که معدل بدیست!
    در خصوص مورد آخر: دانستن پروگرامینگ یک نیاز هست نه چیز اضافی قابل توجه. دوما اینکه دانستن نرم افزار ارزش علمی نداره. مگر در دانشگاه های پایین تر در حد درجه 2 یا 3 دنیا.
    به نظر من اگر شانسی داشته باشید برای بالای 100 هست. زیر 100 شانستون کمه.
    Ich drucke dir die Daumen

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

به طور كلي رنكينگ زير 200 خوبه و گرفتن پذيرش فول فاند از رنكينگهاي بسيار عالي (زير20)، خيلي رقابتيه، تصور كنيد كه هر ساله تعداد زيادي از سراسر دنيا با رزومه هاي بسيار قوي براشون Apply ميكنند و فقط تعداد بسيار معدودي پذيرفته ميشن، به طور كلي دانشگاههاي خيلي تاپ به دنبال افرادي هستند كه همه چيز در رزومشون عالي هست و نكته منفي وجود نداره، مثل معدل عالي، مقاله عالي، توصيه نامه عالي، افتخارات ملي و جهاني و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    فکر کنم دوست خوبمون امیدوارانه به شما جواب دادند. اگر از 1 تا 50 هم فاند بگیرید خوشحال باشید. اولا معدل شما 3.3 نیست. بلکه 16.7 حدود 2.9 میشه که معدل بدیست!
    در خصوص مورد آخر: دانستن پروگرامینگ یک نیاز هست نه چیز اضافی قابل توجه. دوما اینکه دانستن نرم افزار ارزش علمی نداره. مگر در دانشگاه های پایین تر در حد درجه 2 یا 3 دنیا.
    به نظر من اگر شانسی داشته باشید برای بالای 100 هست. زیر 100 شانستون کمه.
    البته چندان به موضوع تاپيك مرتبط نيست، اما لطفا توجه داشته باشيد، نحوه محاسبه معدل به صورت تقسيم معدل فعلي بر 20 و تبديل به مقياس 4 نيست، معدل به گونه هاي مختلفي محاسبه ميشه كه معتبرترين و معروف ترين اونها همون سيستم WES هست كه در اين سيستم نمره دروس بين 16 تا 20، به صورت A (نمره 4) در نظر گرفته ميشه، بنابراين براي محاسبه معدل ايشون در اين سيستم، نياز به داشتن تك تك نمرات ايشون هست، اما باتوجه به معدل 16.4 احتمالا معدلي حدود 3.5 و بالاتر در سيستم WES خواهند داشت.

همونطور كه به درستي اشاره كردين، داشتن افتخارات ورزشي يا تسلط بر نرم افزارهاي مهندسي تاثير خاصي در پروسه پذيرش نداره، اولويت در پذيرش با معدل، نمره زبان، مقاله و توصيه نامه هاي قوي است.

با آرزوي موفقيت براي هر 2 دوست عزيز
    ویرایش توسط hossein2266 : March 22nd, 2012 در ساعت 12:15 PM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    Hi every body and Happy New Year I want to apply for American University, My Discrete Bachelor's degree of Computer engineering from AZAD University GPA is 13 and Associate Discrete Degree of Computer GPA is 14.8 and overall GPA is 13.91 , I have 5 accepted IEEE Conference paper and1 published IEEE conference paper and also submitted 2 journal and conference paper this month, I am sure that all papers accepted. i have two invitation as a reviewer in journal and conference with invitation for writing book chapter. my field of research in computer vision , image processing. I haven't GRE and take an ILTES Exam on April, I predict my ILtes score 6 or 6.5 . I want to apply for American university but with scholarship and full fund and without need GRE Score. scholarship is important for me. I look forward to hearing back from you and any information you can provide. please introduce me acceptable university with my resume. Do I have a good chance for accepted with scholarship full fund/ Thank's in advance
    please help me and guidance the best university with my Resume

سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    GRE Subject قوی بگیرید معدل ضعیفتون تا حد زیادی جبران میشه و تافل و GRE خیلی خوب هم کمک می کنن بتونید فاند بگیرید ولی خب معدلتون پایینه برای دانشگاه های خوب.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)