صفحه 270 از 429 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280320370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_esm نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال در رشته شیمی تجزیه با معدل 18.13هستم.2 تا مقاله دارم دو بار در کنفرانس های بین المللی شرکت کردم ،یک بار به صورت پوستر و یک بار سخنرانی. سابقه تحقیقاتی خوبی دارم . اصل کارم هم روی کمومتریکس بود. زبان انگلیسی رو مسلط هستم و منتظرم برای تافل. هدفم ادامه تحصیل برای دکترا است. یک بار از دانمارک پذیرش گرفتم به دلایلی رد کردم حالا دوباره دنبال اپلای هستم.
    امکان داره در زمینه تحصیل و گرفتن فاند از امریکا راهنماییم کنید.
    در دانشگاههای مختلف آمریکا گرفتن دانشجو در رشته های مورد نظر خود را چک کنید. انواع فاند و اسکولارشیپ های موجود در اون دانشگاه رو هم بررسی کنید. اساتید رشته خود در آن دانشگاه را شناسایی کنید. برای برآورد وضعیت خود از نظر برخورداری از شرایط فاند گرفتن به اساتید ایمیل بزنید. منشی های تحصیلات تکمیلی دانشگاه هم می توانند به طور کلی در مورد وضعیت شما راهنمایی کنند البته اگه کلی گویی نکن و لینک اپلیکشن را نگذارند.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه بچه ها

من می خوام امسال (آبان 91) برای fall 2013 واسه آمریکا در مقطع دکتری اقدام کنم و قطعا هم به fund نیاز دارم.
    حالا با توجه به این رزومه:
    لیسانس برق گیلان با معدل 16.70 - فوق لیسانس برق مخابرات امیرکبیر با معدل 17.50 که سال 90 فارق التحصیل شدم و سربازیم ندارم - 2 تا استاد راهنما داشتم که هر 2 استاد تمام هستن و فکنم recom خوبی بهم بدن - شهریور امسال (91) می خوام TOEFL IBT بدم که فکر می کنم تا 100 بتونم برسونم - GRE رو هم که الان روش کار میکنم و مهر امسال می خوام امتحان بدم که Q رو 800 میشم و V رو فکنم بتونم تا 450 برسونم - تا الان که مقاله ای ندارم! ولی الان رو یه مقاله هم دارم کار می کنم که اگه برسه، تا تابستون امسال Submit کنم (ژورنال با ایمپکت 2) - 1 سالیم میشه که مشغول به تدریس دروس برق تو دانشگاه علمی کاربرذیم

به نظر دوستان و اساتیدی که سوالات بچه ها رو جواب میدن من شرایطم واسه apply چظوره؟ خصوصا در مورد fund؟ ازدانشگاه های خوب آمریکا با fund میتونم پذیرش بگیرم؟ (یه مقدار ناامیدم!)
    ویرایش توسط SRezvani : March 28th, 2012 در ساعت 06:45 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط SRezvani نمایش پست ها
    سلام به همه بچه ها

من می خوام امسال (آبان 91) برای fall 2013 واسه آمریکا در مقطع دکتری اقدام کنم و قطعا هم به fund نیاز دارم.
    حالا با توجه به این رزومه:
    لیسانس برق گیلان با معدل 16.70 - فوق لیسانس برق مخابرات امیرکبیر با معدل 17.50 که سال 90 فارق التحصیل شدم و سربازیم ندارم - 2 تا استاد راهنما داشتم که هر 2 استاد تمام هستن و فکنم recom خوبی بهم بدن - شهریور امسال (91) می خوام TOEFL IBT بدم که فکر می کنم تا 100 بتونم برسونم - GRE رو هم که الان روش کار میکنم و مهر امسال می خوام امتحان بدم که Q رو 800 میشم و V رو فکنم بتونم تا 450 برسونم - تا الان که مقاله ای ندارم! ولی الان رو یه مقاله هم دارم کار می کنم که اگه برسه، تا تابستون امسال Submit کنم (ژورنال با ایمپکت 2) - 1 سالیم میشه که مشغول به تدریس دروس برق تو دانشگاه علمی کاربرذیم

به نظر دوستان و اساتیدی که سوالات بچه ها رو جواب میدن من شرایطم واسه apply چظوره؟ خصوصا در مورد fund؟ ازدانشگاه های خوب آمریکا با fund میتونم پذیرش بگیرم؟ (یه مقدار ناامیدم!)
    هم دانشگاه و هم معدلتون خوبه ولی نکته اینه که باید دید آزمونهای زبانتون چند میشه و نمیشه اینجوری گفت.در ضمن شما در راشد امیرکبیر باید مقاله میداشتین!! حالا سعی کنید بجز این که دارید آماده می کنید حتما یکی دوتا داخلی البته انگلیسی هم آماده کنید(البته از این داخلی های بین المللی ها) اگر بتونید که شانستون خوب خواهد بود.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    هم دانشگاه و هم معدلتون خوبه ولی نکته اینه که باید دید آزمونهای زبانتون چند میشه و نمیشه اینجوری گفت.در ضمن شما در راشد امیرکبیر باید مقاله میداشتین!! حالا سعی کنید بجز این که دارید آماده می کنید حتما یکی دوتا داخلی البته انگلیسی هم آماده کنید(البته از این داخلی های بین المللی ها) اگر بتونید که شانستون خوب خواهد بود.
    موفق باشید.

با تشکر احمد جان از اینکه جواب دادی

واقعیتش این مقاله ای هم که الان دارم روش کار میکنم همون کار ارشدمه!!! که به دلایلی عقب افتاد. یه مشکلم با این استادامه که به کنفرانس اصلا اهمیت نمیدن!! حالا به نظر شما اگه همین روندی که گفتم اتفاق بیفته (نمره زبان ها و همین تک مقاله ی ژورنال که الان دارم روش کار میکنم) واسه امسال اقدام کنم شرایطم چطوره؟ کجاهای آمریکا با fund احتمالش هست؟

سلام دوستان.
    میشه به منم کمک کنید
    دانشجوی ارشد معماری ازاد علوم تحقیقات اصفهان
    کارشناسی غیرانتفاعی معدل 18.13
    کاردانی دولتی معدل 18.18
    زبان مدرک ندارم اما دنبالشم احتمالا نمره خوبی بیارم با زبان مشکلی ندارم.
    از اساتیدمم میتونم نامه بگیرم.
    برای مقاله هم در حال کار هستم.
    احتمال فاند گرفتن دارم؟بدون اون نمیتونم.

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard, Columbia, stanford

سلام به شما دوستان
    دانشجوی ترم 2 برق الکترونیک در دانشگاه تبریز هستم
    ترم اول معدلم 19 شد
    اگه اینجوری ادامه پیدا کنه به نظرتون می تونم از دانشگاه های زیر top 100 بورس کامل دانشگاه بگیرم.
    لطفا راهنمایی کنید تا تو زمان زیادی که باقی مونده تلاشم رو بکنم.
    با تشکر از وبسایت

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    سلام به شما دوستان
    دانشجوی ترم 2 برق الکترونیک در دانشگاه تبریز هستم
    ترم اول معدلم 19 شد
    اگه اینجوری ادامه پیدا کنه به نظرتون می تونم از دانشگاه های زیر top 100 بورس کامل دانشگاه بگیرم.
    لطفا راهنمایی کنید تا تو زمان زیادی که باقی مونده تلاشم رو بکنم.
    درود بر شما...به این فروم خوش اومدی...
    شما باید سوالت رو اینجا مطرح میکردی...
    اگه اینجوری ادامه پیدا کنه یکی از فاکتورهای پذیرش رو خواهی داشت(معدل منظورمه دیگه!)...میمونه زبان که اگه قصد آمریکا داری باید GRE و تافل یا آیلتس شرکت کنی...پیشنهاد میکنم از همین الان شروع کن به زبان کار کردن...به تاپیک های مربوطه برو مخصوصا GRE...که بفهمی با چه چیزی طرفی...
    برای ارشد زیاد مقاله داشتن مهم نیست ولی اگر هم شد چه بهتر...برای این کار سال آخر برو دنبالش...با معدل بالا و تافل و GRE خفن میتونی top20 هم پذیرش بگیری...
    کلا این فروم رو زیر و رو کن خودت دستت میاد چه بکنی...
    ویرایش توسط salazar716 : March 30th, 2012 در ساعت 02:39 AM دلیل: زور زیاد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط SRezvani نمایش پست ها
    با تشکر احمد جان از اینکه جواب دادی

واقعیتش این مقاله ای هم که الان دارم روش کار میکنم همون کار ارشدمه!!! که به دلایلی عقب افتاد. یه مشکلم با این استادامه که به کنفرانس اصلا اهمیت نمیدن!! حالا به نظر شما اگه همین روندی که گفتم اتفاق بیفته (نمره زبان ها و همین تک مقاله ی ژورنال که الان دارم روش کار میکنم) واسه امسال اقدام کنم شرایطم چطوره؟ کجاهای آمریکا با fund احتمالش هست؟
    سلام آقای رضوانی.نمیشه به طور حتم گفت و قاعده ای نداره-به قول ما برقی کنترلی ها غیر خطی هست و نیز غیر قابل پیش بینی- شما باید خیلی تلاش کنید واقعا.من میبینم که اوضاع بدجوری بهم ریخته انگار.به تاپیکهای نتایج ریجکت و همچنین پذیرش در سال 2012 روجوع کنید خیلی خوب براتون. سعی کنید در یک ژورنال حتی غیر ISI هم شده مقاله بدین،یکی برای ارشد کمه با این توقع.در ضمن استاد پیدا کردن ظاهرا بسیار بسیار مهمه هم در پذیرش و فاند البته. فاندها بیشتر برای پاییزن و شمام که سرباز نیستین.نگران نباشین اگر امتحانهای زبان عالی باشه شانستون بالاست.البته رنکهای زیر 50 نزنید همه رو!! تا رنک 200 بگردین دیگه خلاصه فاند مهمه

Junior Member

سلام. نمی دونم دیر شده یا نه اما به دلیلی تا حالا نمی خواستم اپلای کنم و حالا می خوام چند تا سوال دارم.
    1. اصلا الان دیر شده یا نه؟
    2. من 3-4 سال پیش ایلتس دادم و 6 گرفتم اما بدون مطالعه و آمادگی(خلاصه اش اینه که زبانم خیلی بد نبود.) اما از اون موقع تا حالا دیگه منسجم زبان نخوندم.
    3. ارشد عمران محیط زیست صنعتی شریف هستم معدلم بد نبود اما ترم 3 یه 12 گند زد توش الان 15.70 البته بدون پایان نامه و با اون لااقل بر می گره بالای 16.
    4. لیسانس هم مهندسی عمران عمران دانشگاه شهید رجایی( اون موقع ها رتبه ام بد نبود فقط واسه اینکه تهران بمونم رفتم، مهندسی روزانه ست و با مدرک از وزارت علوم).
    5. فکر کنم از تزم حداقل یه مقاله خارجی و چندتا ایرانی در بیاد.
    6. تقریبا شهریور یا مرداد دفاع دارم.
    7. از GRE هیچی نمی دونم.
    8. نمی دونم دقیق اما 3-4 سالی سابقه دارم که حداقل اش 2 سال با بیمه هست.
    9. فرانسه در حد B1 بلدم.

با همه این اوصاف چقدر شانس دارم واسه Fall 2013
    چه جور برنامه ریزی باید بکنم؟
    چون تا 4 سر کارم و تا 7-8 هم دانشگاه مجبورم باشم می رسم کاری کنم؟؟؟
    راستی فاند هم می خوام(( ((... شرایط مالی خیلی اوکی نیست... شاید فقط قد 1 سال زندگی بتونم پول ببرم

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    درود بر شما...به این فروم خوش اومدی...
    شما باید سوالت رو اینجا مطرح میکردی...
    اگه اینجوری ادامه پیدا کنه یکی از فاکتورهای پذیرش رو خواهی داشت(معدل منظورمه دیگه!)...میمونه زبان که اگه قصد آمریکا داری باید GRE و تافل یا آیلتس شرکت کنی...پیشنهاد میکنم از همین الان شروع کن به زبان کار کردن...به تاپیک های مربوطه برو مخصوصا GRE...که بفهمی با چه چیزی طرفی...
    برای ارشد زیاد مقاله داشتن مهم نیست ولی اگر هم شد چه بهتر...برای این کار سال آخر برو دنبالش...با معدل بالا و تافل و GRE خفن میتونی top20 هم پذیرش بگیری...
    کلا این فروم رو زیر و رو کن خودت دستت میاد چه بکنی...
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون
    اما معدل بالا و تافل و gre خفن یعنی حدودا چند؟ برای پذیرش دانشگاه های خوب آمریکا top 100 اون حدود ؟ یا برای دانشگاه تورنتو یا واترلو و ... از کانادا؟
    میدونم حدود مشخص کردن ساده نیست اما با توجه به تجربیاتتون لطفا راهنمایی بفرمایید. درضمن دوباره عرض کنم سراسری تبریز الکترونیک می خونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)