صفحه 272 از 429 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    help me
    ببین آرسن ونگر جان(!)...رفتن بعد ارشد یا برای ارشد کاملا به خودت بستگی داره...مسئله ی ساده ای نیست که 2 نفر نظر بدن و تموم شه بره...اگه این یک سال رو کاملا برنامه ریزی شده چه واسه زبان چه واسه کنکور وقت بذاری نتیجه ی مطلوب رو ممکنه بگیری...بشین فکر کن که کدوم برات بهتره...الان آمادگی اش رو داری؟...پولش رو داری...
    شما معدل خوبی داری...اگه بتونی اون نمره های زبان که میگی رو بیاری شانست زیاد میشه...درضمن این یادت باشه...اپلای کردن به شانس هم خیلی بستگی داره.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط am2000 نمایش پست ها
    یکی هم جواب مارو بده ثواب داره ها

ممنون
    دوست گرامی، من با توجه به نتایجی که خودم گرفتم و همچنین دوستانم فکر می کنم معدل شما متاسفانه پایینه! به خصوص معدل فوقتون!! البته مقاله تاثیر مثبتی خواهد داشت و البته رزومه ی قوی ممکن هست که نظر استادی رو جلب کنه! اما قبل از اپلای کردن حتمـــــــا کنترل کنید که GPA minimum requirement رشته، دپارتمان و دانشگاه رو داشته باشید.. من بهترین پیشنهادی که می تونم به شما کنم این هست که با تمام قدرت روی GRE کار کنید! اگر راهی برای شما به سمت دانشگاههای آمریکا باشه قطعا از درب GRE با نمره ای خیره کننده خواهد بود!
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

سلام با تبریک سال نو

دانشجوی ارشد ترم آخر ادوات میکرو و نانو الکترونیک شریف ، با معدل 17.52 هستم (بدون احتساب نمره پایان نامه ) ، لیسانسم الکترونیک دانشگاه آزد کرج ، معدل 17.15 ، خوندم
    مقاله هم هنوز ندادم که از تز حتماً می دم ، آشنائی و سابقه کار در با نانو لب هم دارم
    واسه IBT دارم می خونم ، اما به خاطر پایان نامه روزی 3 ساعت بیشتر نمی تونم وقت بذارم ، سطح زبانم متوسطه ، واسه GRE هم می خوام از تابستون شروع کنم ، به نظرتون چه زمانی واسه امتحان TOFEL و GRE مناسبه ؟؟ چقدر برای فال 2013 شانس پذیرش دارم ، می رسم با این زمان یا به اروپا فکر کنم ؟؟
    شنیدم نانو جز رشته های حساسه درسته ؟؟؟
    بنظرتون کلاً چقدر شانس پذیرش با فاند واسم هست با فرض مقاله دادن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    سلام با تبریک سال نو

دانشجوی ارشد ترم آخر ادوات میکرو و نانو الکترونیک شریف ، با معدل 17.52 هستم (بدون احتساب نمره پایان نامه ) ، لیسانسم الکترونیک دانشگاه آزد کرج ، معدل 17.15 ، خوندم
    مقاله هم هنوز ندادم که از تز حتماً می دم ، آشنائی و سابقه کار در با نانو لب هم دارم
    واسه IBT دارم می خونم ، اما به خاطر پایان نامه روزی 3 ساعت بیشتر نمی تونم وقت بذارم ، سطح زبانم متوسطه ، واسه GRE هم می خوام از تابستون شروع کنم ، به نظرتون چه زمانی واسه امتحان TOFEL و GRE مناسبه ؟؟ چقدر برای فال 2013 شانس پذیرش دارم ، می رسم با این زمان یا به اروپا فکر کنم ؟؟
    شنیدم نانو جز رشته های حساسه درسته ؟؟؟
    بنظرتون کلاً چقدر شانس پذیرش با فاند واسم هست با فرض مقاله دادن ؟؟
    اگه یکی دوتا مقاله بدی حتما فاند خوبی میگیری .. به نظر به فال 2013 هم میتونی برسی ...
    نه نانو در سطوح نظامیش حساس هست ! .. نانو الکتریک نیست .. مثلا نانو مواد و ساخت جلیقه های ضد گلوله و یا ادوات نظامی و یا هسته ای! .. البته شما با یک استاد هم اونطرف الان ارتباط برقرار کن .. و پایان نامه ات هم امیدوارم موضوعش نظامی نباشه ! ..

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

نقل قول نوشته اصلی توسط FlyToFuture نمایش پست ها
    اگه یکی دوتا مقاله بدی حتما فاند خوبی میگیری .. به نظر به فال 2013 هم میتونی برسی ...
    نه نانو در سطوح نظامیش حساس هست ! .. نانو الکتریک نیست .. مثلا نانو مواد و ساخت جلیقه های ضد گلوله و یا ادوات نظامی و یا هسته ای! .. البته شما با یک استاد هم اونطرف الان ارتباط برقرار کن .. و پایان نامه ات هم امیدوارم موضوعش نظامی نباشه ! ..
    ممنون بابت راهنمائیت ، خوشبحتانه نظامی نیست
    بنظرت شانس پذیرشم تو چه سطحی از دانشگاه هاست ؟؟ مکاتبات با استاد ها از کی باید شروع کرد ؟؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمائیت ، خوشبحتانه نظامی نیست
    بنظرت شانس پذیرشم تو چه سطحی از دانشگاه هاست ؟؟ مکاتبات با استاد ها از کی باید شروع کرد ؟؟
    دوست عزیز
    برای امریکا با توجه به تافلت و GRE و معدلت سطح دانشگاهها مشخص می شه! (برای دانشگاههای با رنک خیلی خوب معدلت خوبه ولی عالی نیست، بعنوان مثال بهت بگم یکی از دوستام پارسال برای Texas at Austin اپلای کرد معدلش 18.80 بود و شاگرد اول بهش گفتن هر کی اینجا با شرایط تو پذیرش گرفته معدلش 3.9 بوده البته GRE 1150 بود اگه دانشگاههای خیلی خوب می خوای باید GRE عالی هم بیاری!) ببین اگر تو اپلای ابرود بگردی می تونی زمان شروع مکاتباتو پیدا کنی ولی با توجه به تجربیات من هر چی زودتر شروع کنی بهتره! برو سایتهای اساتیدو بگرد با اونایی که با موضوع پروژه ات کار می کنن میل بزن! ان شااله موفق باشی!

سلام بچه ها به نظرتون با این شرایط شانس گرفتن هزینه زندگی و تحصیلی در امریکا چقدره
    مهندسی پزشکی امیرکبیر
    معدل 17.37
    ایلتس 7.5
    یک مقاله isi
    یک مقاله داخلی
    به نظرتون من که میخوام سال دیگه apply کنم کدوم دانشگاه بهتره که فاند کامل بهم بده
    ممنون
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بچه ها به نظرتون با این شرایط شانس گرفتن هزینه زندگی و تحصیلی در امریکا چقدره
    مهندسی پزشکی امیرکبیر
    معدل 17.37
    ایلتس 7.5
    یک مقاله isi
    یک مقاله داخلی
    به نظرتون من که میخوام سال دیگه apply کنم کدوم دانشگاه بهتره که فاند کامل بهم بده
    ممنون
    دانشگاه معروف،معدل عالی؛مقاله ISI هم که دارید و آیلتس خیلی بالایی هم دارید. اگر gre شما بالای 155وربال و 165 کوانت و 4رایتینگ بشه از رنک زیر 100 با فند احتمال پذیرشتون طبق آنچه دیدم تا حالا زیاده.
    موفق باشید.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواستم میزان شانسم رو برای اپلای کردن و گرفتن فاند بدونم

کارشناسی دانشگاه سراسری کاشان با معدل 13.5
    کارشناسی ارشد امیرکبیر معدل 14.5 (سر دعوای بیخودی یه استاد بی رحمانه من و انداخت )
    رشتم مهندسی مکانیک

دو تا پیپر isi (ممکنه سه تا هم بشه)
    دو تا داخلی (ممکنه سه تا هم بشه)
    ایلتس 7
    تافل 95

اگه شانس دارم تا چه حدودی اپلا کنم؟ top 100 امیدی هست؟
    ریکامند خیلی خوب از یه استاد خیلی تاپ هم دارم (تاثیری داره؟)

منتظر راهنمایی شما هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    مهندسی پزشکی امیرکبیر
    معدل 17.37
    ایلتس 7.5
    یک مقاله isi
    یک مقاله داخلی
    ممنون
    یک سبد از دانشگاههای رنک های مختلف انتخاب کنید. دو سه تا دانشگاه تاپ 100 و چند تایی در رده های پائینتر بگذارید که شانس خودتون رو بالا ببرید. تحقیق کنید ببینید بچه های رشته تون قبلا از کجاها پذیرش گرفته اند (بخش نتایج پذیرش و جستجو)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)