صفحه 277 از 429 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287327377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میتونید برید اونجا مستر رو بخونید و بعد برای دکترا جای بهتر اقدام کنید. کدوم دانشگاه هست؟
    ممنون از نظرتون. این که راهیه که فعلا انتخاب کردم. من ترنسفر برای مستر رو می گم کسی تا حالا چنین کاری کرده.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کسی که لیسانس رو در دانشگاهی در آمریکا با رنک 111 بخونه، آیا شانسش برای پذیرش با فاند برای مستر نسبت به کسانی که خارج از آمریکا درس خوندن بیشتره؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    کسی که لیسانس رو در دانشگاهی در آمریکا با رنک 111 بخونه، آیا شانسش برای پذیرش با فاند برای مستر نسبت به کسانی که خارج از آمریکا درس خوندن بیشتره؟
    مسلما حضور در امریکا و امکان تماس مستقیم با استادها و امکانات دیگر شانس شما رو بالاتر میبره.

یک سوال!

توی تاپیکی خوندم که این امکان موجوده که شما بدون فاند پذیرش بگیرید و پس از ورود به دانشگاه در همون ترم اول هم فاند بگیرید!!
    آیا این مطلب صحیحه؟

و سوال مهم دیگه اینکه برای مقطع ارشد ، چقدر میشه به مثالی که بالا زدم امیدوار بود؟ یعنی فاند بعد از شروع تحصیل؟

متشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

سلام به همه دوستان
    من لیسانس از اصفهان دارم با معدل 12.5 . فوق از حواجه نصیر با معدل 15.5
    5تا مقاله ISI دارم و تافل 643. 3سال هم سابقه کار دارم. اما GRE ندارم. جایی هست تو آمریکا GRE نخواد؟ آخه وقت خوندنشو ندارم اصلا.
    ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    یک سوال!

توی تاپیکی خوندم که این امکان موجوده که شما بدون فاند پذیرش بگیرید و پس از ورود به دانشگاه در همون ترم اول هم فاند بگیرید!!
    آیا این مطلب صحیحه؟

و سوال مهم دیگه اینکه برای مقطع ارشد ، چقدر میشه به مثالی که بالا زدم امیدوار بود؟ یعنی فاند بعد از شروع تحصیل؟

متشکر
    سلام
    من يكي رو ميشناسم كه بعد از يك ماه گرفته بود و يه نفر ديگه كه بعد از يك ترم گرفته بود و يه نفري كه بعد از يكسال هم نگرفت. پس اين مطلب صحيحه
    بستگي به خود فرد و استادي داره كه ميخواد باهاش كار كنه (استاده فاند داشته باشه و بخواد از دانشجو مطمئن بشه)
    راستش بستگي به دانشگاه و فاند داره, بعضي دانشگاه ها كه وضعشون بهتره به ارشد ها يه پارشال فاندي ديگه بعد از يك ترم ميدن. اما موقعيتيه كه نميشه روش حساب كرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من لیسانس از اصفهان دارم با معدل 12.5 . فوق از حواجه نصیر با معدل 15.5
    5تا مقاله ISI دارم و تافل 643. 3سال هم سابقه کار دارم. اما GRE ندارم. جایی هست تو آمریکا GRE نخواد؟ آخه وقت خوندنشو ندارم اصلا.
    ممنون از همگی
    درود.
    به اینجا مراجعه کنین...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم در برنامه ریزی هام. میخوام ببینم برای اپلای دانشگاه های آمریکا سن هم براشون مهمه؟ یعنی جوری هست که مثلاً 33-34 سال را به خاطر سن رد کنن حتی اگر نمرات زبان و سابقه کاری مرتبط و یکی دوتا مقاله داشته باشم؟
    مدرکم ارشده و معدل هام هم خوبه ولی تافل اینترنتی بالایی ندارم (86) که چون میخوام دوباره امتحان بدم وقت میگیره. GRE هم میخوام بدم چون نمره قبلی خیلی پایین بود! توی این مدت مقاله هایی که جدیدا کار کردم اگه چاپ بشه ISI هم توی CV میاد.
    کلا این کارا حداقل یه سالی وقت میگیره که این مسأله مهم پیش میاد که براشون تا چه حد سن اهمیت داره در پذیرش هاشون؟
    مرسی

Junior Member

سلام. شاید سوالمو باید جای دیگه مطرح کنم ولی جایی رو پیدا نکردم.
    کسی در مورد تحصیل در دوره بعد از دکتری در آمریکا به عنوان postdoc یا research fellow یا هر عنوان دیگه ای، اطلاعاتی داره. من سال اخر دکتری داخل هستم.
    یا فرایند پذیرش گرفتن و فاند گرفتن مانند دوره دکتری هست؟ و اینکه چطور باید اقدام کرد؟ و آیا اصولا شانسی وجود داره در مورد دانشگاه های متوسط و زیر متوسط؟ آیا GRE هم واسه این پرسه نیاز هست؟
    ممنون
    ویرایش توسط Omidzabihi : April 11th, 2012 در ساعت 12:42 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farhaad80 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم در برنامه ریزی هام. میخوام ببینم برای اپلای دانشگاه های آمریکا سن هم براشون مهمه؟ یعنی جوری هست که مثلاً 33-34 سال را به خاطر سن رد کنن حتی اگر نمرات زبان و سابقه کاری مرتبط و یکی دوتا مقاله داشته باشم؟
    مدرکم ارشده و معدل هام هم خوبه ولی تافل اینترنتی بالایی ندارم (86) که چون میخوام دوباره امتحان بدم وقت میگیره. GRE هم میخوام بدم چون نمره قبلی خیلی پایین بود! توی این مدت مقاله هایی که جدیدا کار کردم اگه چاپ بشه ISI هم توی CV میاد.
    کلا این کارا حداقل یه سالی وقت میگیره که این مسأله مهم پیش میاد که براشون تا چه حد سن اهمیت داره در پذیرش هاشون؟
    مرسی
    سن اهمیتی نداره، ولی گذروندن چندین سال بیکار یا در شغل بی ربط (به خصوص بعد از تحصیل) نکته منفی است برای همین در زرومه باید سابقه تون و اینکه این مدت چکار کردید واضح باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidzabihi نمایش پست ها
    سلام. شاید سوالمو باید جای دیگه مطرح کنم ولی جایی رو پیدا نکردم.
    کسی در مورد تحصیل در دوره بعد از دکتری در آمریکا به عنوان postdoc یا research fellow یا هر عنوان دیگه ای، اطلاعاتی داره. من سال اخر دکتری داخل هستم.
    یا فرایند پذیرش گرفتن و فاند گرفتن مانند دوره دکتری هست؟ و اینکه چطور باید اقدام کرد؟ و آیا اصولا شانسی وجود داره در مورد دانشگاه های متوسط و زیر متوسط؟
    ممنون
    شما باید دنبال شغل باشید و ببینید کدوم اساتید یا دپارتمان ها قصد دارن در زمینه دکترای شما Postdoc/Research fellow اضافه کنند. پروسه مثل دکترا نیست که هر ساله تعداد زیادی در همه شرایط گرفته بشن. دیگه پذیرش یا فاند هم مطرح نیست چون این موقعیت ها کار هستند نه تحصیل و به خاطر کارتون حقوق خواهید گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)