صفحه 279 از 429 نخستنخست ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289329379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام!
    من با فوق مواد از دانشگاه تبریز با معدل 16.5 و با یک مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس خارجی و 3 تا مقاله داخلی که همگی در زمینه لایه های نازک و نانولوله ها هستند. شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    فعلاً نمره زبان ندارم ولی IELTS بین 6.5 تا 7 می تونم بیارم.
    آیا مقاله داخلی بدرد می خوره؟
    وضعیت تاهل تاثیری داره؟

با تشکر از توجه شما!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb نمایش پست ها
    من به بك نتيجه مهم بعد از دو سال اپلاي كردن افتادم
    نمره هاي زبان تافل و جي آر اي بسيار بسيار بسيار بسيار در فاند گرفتن مهمه تو هر چقدر هم فعال باشي مقاله داشته باشي معدلت بالا باشه از دانشگاه خوب باشي مهم نيست فقط فقط فقط زبان
    حالا اگه زباتنت خوب نشد

يه استاد اونجا پيدا كن زبانت از صفر يك كم بالاتر باشه حله همه چي حله! استاد بخواد از بهترين دانشگاه هم ميتوني فاند و پذيرش بگيري
    مقاله يا معدل زماني مهم است يا دانشگاه كه تو شرايظتت رقابتي شه بين دو يا سه نفر اونا بخوان از دو نفر آخر يكي رو امنتخاب كنن اون وقت به اين چيزا نگاه مي كنند

من به یکی از اساتید که مشابه پایان نامه من کار میکرد در یکی از دانشگاه های امریکا با رنگینگ عالی ایمیل زدم برای دکترای زیست فرداش جواب داد که شما خیلی مناسبی برای ازمایشگاه من اپلای کن دوم ژانویه فرستادم سال نو را هم در یک ایمیل دیگه تبریک گفتم تا الان که اپریله تو صفحه وضعیت میزنه تصمیمی گرفته نشده عجیب نیست؟ به افیسشون هم نامه زدم جواب نمیدن در صورتیکه موارد اپلای بدون تماس با استاد سریعا با ایمیل اومد که رجکت شده
    رزومه ام رو هم کامل برا استاده فرستاده بودم با تمام جزئیات . اگر کسی وضعیت مشابهی داره منو راهنمایی کنه نمیدونم انگار کلن منصرف شدن نمیدونم دوباره به استاده ایمیل بزنم؟
    IELTS 7
    gre 49% verbal 49%q w3.5
    مقاله isi با ایمپکت خوب
    داخلی 5
    همکار طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید که مشابه پایان نامه من کار میکرد در یکی از دانشگاه های امریکا با رنگینگ عالی ایمیل زدم برای دکترای زیست فرداش جواب داد که شما خیلی مناسبی برای ازمایشگاه من اپلای کن دوم ژانویه فرستادم سال نو را هم در یک ایمیل دیگه تبریک گفتم تا الان که اپریله تو صفحه وضعیت میزنه تصمیمی گرفته نشده عجیب نیست؟ به افیسشون هم نامه زدم جواب نمیدن در صورتیکه موارد اپلای بدون تماس با استاد سریعا با ایمیل اومد که رجکت شده
    رزومه ام رو هم کامل برا استاده فرستاده بودم با تمام جزئیات . اگر کسی وضعیت مشابهی داره منو راهنمایی کنه نمیدونم انگار کلن منصرف شدن نمیدونم دوباره به استاده ایمیل بزنم؟
    IELTS 7
    gre 49% verbal 49%q w3.5
    مقاله isi با ایمپکت خوب
    داخلی 5
    همکار طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی
    به نظر من به منشی دپارتمان یا کوردینیتور یا خود استاد ایمیل بزنید و نتیجه رو بپرسید . شما مدت طولانی صبر کردید و اصلا بد نیست اگه بخواید وضعیتتون رو جویا بشید.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member mohsen7337 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی متالوژی صنعتی

سلام خدمت دوستان

من تقریبا 5 ترمی مهندسی منابع طبیعی دانشگاه سراسری خوندم ولی چون عملا هیچ علاقه ای نداشتم (چون کارت معافی گرفتم ) انصراف دادم

سال بعدش مهندسی عمران قبول شدم ولی نرفتم به دلایلی !! و حالا امسال با توجه به شرایطی که واسم به وجود آمد رشته مهندسی متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد شرکت کردم , سئوالی که الان دارم و مربوط به این تاپیک می شه اینه که

اول اینکه : این اتفاقات درسی من که بالا گفتم نمره منفی حساب میشه آیا ؟
    و دوم اینکه : مهندسی متالوژی توی امریکا خوب هست ؟ برا مستر مد نظرم هست , با وجود اینکه با رفتنم به دانشگاه در ارتباط با همین رشته مشغول به کار میشم

ممنون میشم جواب بدید

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه ؟!
    با سلام . اگر لطف کنید و بگید که در رشته خبرنگاری آیا می شود در دانشگاههای خوب آمریکا فول فاند گرفت ؟
    معدل : 15:30 کارشناسی
    نمره آیلتس : 7.5
    سابقه خبرنگاری از 15 سالگی (البته بین این سالها وقفه افتاده)
    مدرک ICDL هم دارم - مسلط کامل به بیشتر نرم افزارهای کامپیوتری (ورد و فتوشاپ)
    اینارو گفتم بدونم در روند فاند تاثیر داره یا نه ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
    کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
    کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
    آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
    آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا درآمریکا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در آمریکا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.biomechanics amirkabir university of technology

پیش فرض پاسخ : اسامی دانشگاه ها با GPA زیر 3

ببخشید دوستان می خواستم ببینم رشته مکانیک سیالات با معدل 12.10 دانشگاه مازندران ولی : 7.5 ieltse و gre:1050 و 2تا مقاله این شانسو دارم که واسه 2013 پذیرش full fund از دانشگاه درجه 2 امریکا بگیدم؟(واسه ارشد) لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط balbo نمایش پست ها
    سلام!
    من با فوق مواد از دانشگاه تبریز با معدل 16.5 و با یک مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس خارجی و 3 تا مقاله داخلی که همگی در زمینه لایه های نازک و نانولوله ها هستند. شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    فعلاً نمره زبان ندارم ولی IELTS بین 6.5 تا 7 می تونم بیارم.
    آیا مقاله داخلی بدرد می خوره؟
    وضعیت تاهل تاثیری داره؟

با تشکر از توجه شما!
    سلام!
    بله شما شانس خوبی برای پذیرش با فاند دارین به شرط اینکه برای تماس با اساتید تلاش زیادی بکنین.
    وضعیت تاهل رو توی resume ننویسید. تاثیری نداره ولی اگه بذاره مثبت نیست. تا جایی که میدونم کسی از شما نباید این سوال رو بپرسه.
    مقاله داخلی خیلی به درد نمیخوره. چون شما مقاله خارجی داری به نظرم واجب نیست که بنویسی. اگه توی resume مینویسی پیشهاد میکنم که جلوش بنویسی که به زبان فارسیه. استادی که دنبال دانشجو باشه مقالات اپلیکنت ها رو سرچ میکنه. اگه بیبنه سایت چرند باز میشه ممکنه فکر کنه که الکی رزوه پر کردید و کلا اپلیکیشن شما رو کنار بذاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aammiin نمایش پست ها
    درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
    کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
    کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
    آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
    آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا درآمریکا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در آمریکا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم
    اینکه معدل ارشدتون کمتر از کارشناسیه نکته بدیه. انتظار دارن که دانشجو تو ارشد بیشتر تلاش کنه.
    برای امریکا شما حتما GRE بالا نیاز دارین و باید SOP رو خوب بنویسید و شاید بد نباشه تو SOP کمتر بودن معدل ارشد رو توجیه کنید.
    با داشتن فوقالیسانس میتونید دکترا رو بین 2.5 - 4 سال بگیرید. هزینه خیلی به محل زندگی و دانشگاه بستگی داره. مجموع هزینه زندگی و تحصیل میتونه بین سالی 30000$ و $80000 باشه.
    اگه پذیرش با فاند بگیری که بهت فاند رو میند و کاره خاصی نباید بکنی. اگه بدون فاند باشه کاریش نمیشه کرد و باید یه جوری هزینه رو بدی. ضمنا با ویزای دانشجوی فقط میشه توی دانشگاه کار کرد و یا کار اینترنتی انجام داد (به شرط اینکه حقوق سالیانه از یه حدی بیشتر نشه).

Junior Member

مرسی از راهنمایی تون .من یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه من یک مدرک mba از یک موسسه زیر نظر وزارت علوم در مدت یک سال گرفته ام با معدل 17.50 آیا این مدرک برای apply کردن تاثیری در رزمه داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)