صفحه 280 از 429 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290330380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط aammiin نمایش پست ها
    درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
    کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
    کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
    آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
    آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا درآمریکا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در آمریکا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم
    منطقی تر اینه که به فوق فکر کنید. معدل کارشناسیتون خوبه ولی معدل ارشدتون پایینه. پایین بودن منظور زیر مینیمم دانشگاههای آمریکاست. شرط معدل توی تمام دانشگاههایی که من دیدم برای ارشد به دکترا بالاتر از لیسانس به فوق لیسانس بوده.
    یا برای دکترای مستقیم از لیسانس به دکترا اقدام کنید. اینجوری شانستون خیلی بیشتر از حالتیه که با معدل ارشدتون اقدام کنید.
    شرط معدل برای فوق معمولا 2.75 به بالا که توی بیشتر دانشگاها 3 به بالاست.
    همین شرط معدل برای فوق لیسانس به دکترا 3.5 به بالاست.اینجوری نمیشه گفت باید تک تک واحدهاتون رو تبدیل کنید، ولی اگه شما معدل ارشدتون رو به مقیاس اونا تبدیل کنید ماکزیمم 3 شاید بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    اینکه معدل ارشدتون کمتر از کارشناسیه نکته بدیه. انتظار دارن که دانشجو تو ارشد بیشتر تلاش کنه.
    برای امریکا شما حتما GRE بالا نیاز دارین و باید SOP رو خوب بنویسید و شاید بد نباشه تو SOP کمتر بودن معدل ارشد رو توجیه کنید.
    با داشتن فوقالیسانس میتونید دکترا رو بین 2.5 - 4 سال بگیرید. هزینه خیلی به محل زندگی و دانشگاه بستگی داره. مجموع هزینه زندگی و تحصیل میتونه بین سالی 30000$ و $80000 باشه.
    اگه پذیرش با فاند بگیری که بهت فاند رو میند و کاره خاصی نباید بکنی. اگه بدون فاند باشه کاریش نمیشه کرد و باید یه جوری هزینه رو بدی. ضمنا با ویزای دانشجوی فقط میشه توی دانشگاه کار کرد و یا کار اینترنتی انجام داد (به شرط اینکه حقوق سالیانه از یه حدی بیشتر نشه).
    مرسی از راهنمایی تون .من یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه من یک مدرک mba از یک موسسه زیر نظر وزارت علوم در مدت یک سال گرفته ام با معدل 17.50 آیا این مدرک برای apply کردن تاثیری در رزمه داره ؟

Junior Member

سلام دوستان...
    شانس پزیرش گرفتن در رشته مهندسی برق در کدوم یکی از دانشگاه های آمریکا بیشتره(در مقطع دکتری )
    با تشکر....

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr24 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    شانس پذیرش گرفتن در رشته مهندسی برق در کدوم یکی از دانشگاه های آمریکا بیشتره(در مقطع دکتری )
    با تشکر....
    به شونصد تا عامل بستگی داره.
    دقت کرده باشین اینجا بچه ها رزومه اشون رو میگن بقیه نظر میدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط aammiin نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون .من یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه من یک مدرک mba از یک موسسه زیر نظر وزارت علوم در مدت یک سال گرفته ام با معدل 17.50 آیا این مدرک برای apply کردن تاثیری در رزمه داره ؟
    نمیدونم چقدر تاثیر داره ولی به هر حال تاثیر منفی نمیذاره و حتما توی رزومتون بنویسینش.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir17901m نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواستم برای رشته computer networks در دوره master تو امریکا اقدام کنم !

مهندسی فناوری اطلاعات خوندم با معدل 13

IELTS 7

recom دارم تکمیل

سابقه کار بدون بیمه دارم !

مقاله هیچی ندارم .

به نظرتون چه دانشگاه هایی اقدام کنم شانسم بهتره !
    معدل لیسانست پایینه
    بسته به این داره فاند بخوای یا نه
    به نظر من رنک بالای 200

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط balbo نمایش پست ها
    سلام!
    من با فوق مواد از دانشگاه تبریز با معدل 16.5 و با یک مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس خارجی و 3 تا مقاله داخلی که همگی در زمینه لایه های نازک و نانولوله ها هستند. شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    فعلاً نمره زبان ندارم ولی IELTS بین 6.5 تا 7 می تونم بیارم.
    آیا مقاله داخلی بدرد می خوره؟
    وضعیت تاهل تاثیری داره؟

با تشکر از توجه شما!
    تاثیری که مقاله ISI داره مقاله داخلی نداره
    وضعیت تاهل اگه فاند بخوای یخورده شانستو کم میکنه

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
    من کارشناسی ارشد عمران (گرایش سازه) دارم :
    -معدل کارشناسی 17.58 ،دانشگاه تهران (رتبه 2 در بین فارغ التحصیلان رشته خودم)
    -معدل ارشد:17.68،دانشگاه تهران
    -6 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد (4 سال عضو هیات علمی)
    -1 مقاله کنفرانس داخلی، الان هم 1 مقاله ISI ، سابمیت کردم و 2 تا ISI دیگه در حال انجام دارم که تا آخر تابستون می فرستم.
    -IELTS آکادمیک 7 دارم.
    - GRE رو هنوز امتحان ندادم (برای پاییز می خوام امتحان بدم) اما دارم برای 1200 به بالا تلاش میکنم
    می خواستم ببینم برای phd شانسم برای پذیرش و فاند چطوره؟ و برای کجا در آمریکا اپلای کنم؟؟

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
    من کارشناسی ارشد عمران (گرایش سازه) دارم :
    -معدل کارشناسی 17.58 ،دانشگاه تهران (رتبه 2 در بین فارغ التحصیلان رشته خودم)
    -معدل ارشد:17.68،دانشگاه تهران
    -6 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد (4 سال عضو هیات علمی)
    -1 مقاله کنفرانس داخلی، الان هم 1 مقاله ISI ، سابمیت کردم و 2 تا ISI دیگه در حال انجام دارم که تا آخر تابستون می فرستم.
    -IELTS آکادمیک 7 دارم.
    - GRE رو هنوز امتحان ندادم (برای پاییز می خوام امتحان بدم) اما دارم برای 1200 به بالا تلاش میکنم
    می خواستم ببینم برای phd شانسم برای پذیرش و فاند چطوره؟ و برای کجا در آمریکا اپلای کنم؟؟
    توصیه من به شما جایی شانس داری که استاد تورو بخواد
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط amir17901m نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواستم برای رشته computer networks در دوره master تو امریکا اقدام کنم !

مهندسی فناوری اطلاعات خوندم با معدل 13

IELTS 7

recom دارم تکمیل

سابقه کار بدون بیمه دارم !

مقاله هیچی ندارم .

به نظرتون چه دانشگاه هایی اقدام کنم شانسم بهتره !
    سلام. ببینین من معدلم از شما هم کمتر بود ولی برای پاییز از دانشگاه Uni of Texas at Dallas واسه مکانیک پذیرش گرفتم. البته من چندتا مقاله داشتم که دقیقا با تحقیقاتشون هماهنگ بود ولی کلا اینو بگم که یادت باشه حتما یک دانشگاه هست که تو رو بخواد. فقط انتخابات منطقی باشه. زیر 200 خب زیاد شانس نداری مگه اینکه دانشگاهی مثل California State Uni Northridge که معدل 2.5 میخواد. حتی تو انتخابات دانشگاه ها با رنک تا 1000 هم باشه. تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینه که نمره GRE بالای 1200 داشته باش. من خودم 1260 شده بودم. فقط بهت بگم من که مکانیک بودم این دانشگاه ها واسه معدلم به من پذیرش ندادن:
    Florida State University
    Temple University
    Illinois Institute if Tech
    Oklahoma State university
    ولی اگر نمره GRE بالا بشه واسه همین Uni of texas ar Dallas و Northern Illinois University حتما اقدا کن چون واسشون مهمه
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)