صفحه 282 از 429 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292332382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط karamabo نمایش پست ها
    والا زبانم که از تاریخش گذشته پس اگر لازمه طبیعتا باید بگیرم! ولی مشکلی ندارم البته گویا GRE هست که اون هم به هر حال می گیرم اما در هر صورت می خوام ببینم شانس fullfund شدن چقدر است و برای phd , MSC کدوم برام شانس بالاتر هست ؟و آیا شانس انقدر هست که آدم زمان بذاره؟
    این مسئله کلی نیست ولی گرفتن فاند واسه مستر سخت تره

Junior Member

با سلام
    من در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی ترم 2 دانشگاه علوم و تحقیقات هستم. میخواستم اگه ممکنه بطور کامل منو راهنمایی بفرمایید. درباره اینکه برای دکتری رشته ام کدوم کشور بهتره و اینکه کاملا و قدم به قدم اگه حوصلشو دارین برام توضیح بدید که چطوری از الان باید تلاشم رو بکنم و باید چیکار کنم که بورس آن کشور مقصد را بگیرم. خواهشا کمکم کنید

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    من واسه PHD میخوام اقدام کنم رشتم هم برق کنترل هستش لیسانسو ارشدم رو هم دانشگاه دولتی بودم.
    زیاد به فکر Rank زیر 30 هم نیستم ولی بدم نمی یاد حداقل زیر 100 باشه.
    من وضعیتم جوریه که رفتن بدون fund رو حتی توی خواب هم قدغن کردم.حتی fund ناقص هم به دردم نمی خوره.(بسوزه پدر بی پولی)
    معدل کارشناسی 14.73
    معدل ارشد تا حالا 18.03 بدون پایان نامه که اگه پایان نامه هم بیاد حداقل 18.4 می شم.
    دو تا ثبت اختراع دارم که با یکیشون مسلبقات اختراع مالزی مدال نقره گرفتم و واسه این اخترام تو اون دوره Certificate رسمی همراه با تاییدیه وزارت علوم مالزی و سفارت ایران هم گرفتم.
    تا حالا 1 مقاله ISI و چندتا کنفرانس دارم به احتمال قوی حداقل یه مقاله دیگه از پایان نامم در بیاد
    2 سال هم توی یه شرکت مرتبط با رشتم کار کردم البته بیشتر کارم تحقیقاتی بود کار تو قسمت R&D. این شرکتم اون قدری از من راضی هستش که یه Recommendation بده و هرچی بگم تو اون بنویسن و بگن این جا Researcher بوده.
    از سه تا استاد هم می تونم Recommendation بگیرم البته فقط یکی شون استاد شاخی هستش.
    زبان هم تافل 105
    ولی هنوز GRE ندادم.
    عضو بنیاد نخبگان هم هستم.
    و اینم بگم امکان بودن تو ایرانم ندارم چون درجه دارم کردن در حد ژنرال!!!!!!!
    با وضعیت من امیدی به full fund هستش؟ اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.(می دونم نکته تاریک رزومه من معدل کارشناسیم هستش همین منو زیاد نگران می کنه)
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_na نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من واسه PHD میخوام اقدام کنم رشتم هم برق کنترل هستش لیسانسو ارشدم رو هم دانشگاه دولتی بودم.
    من وضعیتم جوریه که رفتن بدون fund رو حتی توی خواب هم قدغن کردم.حتی fund ناقص هم به دردم نمی خوره.(بسوزه پدر بی پولی)
    معدل کارشناسی 14.73
    معدل ارشد تا حالا 18.03 بدون پایان نامه که اگه پایان نامه هم بیاد حداقل 18.4 می شم.
    دو تا ثبت اختراع دارم که با یکیشون مسلبقات اختراع مالزی مدال نقره گرفتم و واسه این اخترام تو اون دوره Certificate رسمی همراه با تاییدیه وزارت علوم مالزی و سفارت ایران هم گرفتم.
    تا حالا 1 مقاله ISI و چندتا کنفرانس دارم به احتمال قوی حداقل یه مقاله دیگه از پایان نامم در بیاد
    2 سال هم توی یه شرکت مرتبط با رشتم کار کردم البته بیشتر کارم تحقیقاتی بود کار تو قسمت R&D. این شرکتم اون قدری از من راضی هستش که یه Recommendation بده و هرچی بگم تو اون بنویسن و بگن این جا Researcher بوده.
    از سه تا استاد هم می تونم Recommendation بگیرم البته فقط یکی شون استاد شاخی هستش.
    زبان هم تافل 105
    ولی هنوز GRE ندادم.
    با وضعیت من امیدی به full fund هستش؟ اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.(می دونم نکته تاریک رزومه من معدل کارشناسیم هستش همین منو زیاد نگران می کنه)
    ممنون
    بله نقطه تاریک معدل کارشناسیه ولی اونقدرا هم بد نیست که همه شانستون رو از بین ببره. تا می تونید برای GRE کار کنید و بالا بیارید، حتما یکی از Recom هاتون رو از شرکتی که کار کردید بگیرید و حتما بگن شما کار R&D می کردین. با اساتید نزدیک موضوع تحقیقاتتون تماس بگیرید، منطقی اپلای کنید و مطمئنا شانس خواهید داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله نقطه تاریک معدل کارشناسیه ولی اونقدرا هم بد نیست که همه شانستون رو از بین ببره. تا می تونید برای GRE کار کنید و بالا بیارید، حتما یکی از Recom هاتون رو از شرکتی که کار کردید بگیرید و حتما بگن شما کار R&D می کردین. با اساتید نزدیک موضوع تحقیقاتتون تماس بگیرید، منطقی اپلای کنید و مطمئنا شانس خواهید داشت.
    ممنون از راهنمایی تون ولی رشته من که مهندسی هستش تا اون جایی که من سایت دانشگاه ها رو نگاه کردم فقط نمره ریاضی رو می خواست که اغلب می شه گرفت وVerbal واسشون مهم نبود. آیا من درست متوجه شدم یا شانسی فقط اون چندتا دانشگاه اون جوری بود؟
    تاثیر essay که واسه Apply می نویسیم چقدره اونجا می شه یه جوری معدل کارشناسی رو با معدل ارشد ماس مالی کرد و گفت من اون موقع انگیزه نداشتم ولی حالا پر از اشتیاقم؟
    ویرایش توسط fa_na : April 30th, 2012 در ساعت 01:47 AM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_na نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    معدل کارشناسی 14.73
    زبان هم تافل 105
    ولی هنوز GRE ندادم.
    ممنون
    رزومه خیلی خوبی داری اگه دانشگاه دولتی هم تهران باشن که عالیه
    با یه GRE بالا میتونی خیلی امید داشته باشی
    از یه طرف با استادا مکاتبه کن
    بودن رزومه های خوب که بدون ارتباط با استاد اپلای کردن ریجکت شدن میتونی یه سر به نتایج ریجکت 2012 بزنی
    حتما با استادا مکاتبه کن

سلام
    من لیسانسم با معدل 14.5 عمران وفوق هم احتمالا معدلم با تز 15 است. فعلا دانشجوی ترم آخر واحتمالا یک مقاله کنفرانس ویک مقاله ژورنال از تز من دربیاد. از این دوتا 90 درصد مطمئنم ولی تزم جای چند مقاله دیگه هم داره. با این شرایط اگر نمره تافل وGREخیلی خوب بیارم چند درصد شانس پذیرش فاند امریکا دارم
    نمره خوبی که ضعف معدل من رو پوشش بده برای این دوتا امتحان باید چقدر باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mariya2012 نمایش پست ها

سلام
    من لیسانسم با معدل 14.5 عمران وفوق هم احتمالا معدلم با تز 15 است. فعلا دانشجوی ترم آخر واحتمالا یک مقاله کنفرانس ویک مقاله ژورنال از تز من دربیاد. از این دوتا 90 درصد مطمئنم ولی تزم جای چند مقاله دیگه هم داره. با این شرایط اگر نمره تافل وGREخیلی خوب بیارم چند درصد شانس پذیرش فاند امریکا دارم
    نمره خوبی که ضعف معدل من رو پوشش بده برای این دوتا امتحان باید چقدر باشه؟
    معدلات واسه دانشگاه های خوب پایینه
    اگه اون چند تا مقاله ای که میگی اکی کنی خیلی خوبه
    نمره تافل ,GRE از واجباته و خوب بودنش واسه اپلای لازمه
    از ارتباط با استادا غافل نباش چون رزومه نسبتا نرماله خیلی دنبال جاهای تاپ نباش و سطح توقعتو بیار پایین

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    معدلات واسه دانشگاه های خوب پایینه
    اگه اون چند تا مقاله ای که میگی اکی کنی خیلی خوبه
    نمره تافل ,GRE از واجباته و خوب بودنش واسه اپلای لازمه
    از ارتباط با استادا غافل نباش چون رزومه نسبتا نرماله خیلی دنبال جاهای تاپ نباش و سطح توقعتو بیار پایین
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
    مسئله ای که برای من خیلی مهمه فاند گرفتنه ورنک دانشگاه برام مهم نیست.زبانم خوبه وبیشتر روی اون نمره تافل حساب می کنم.مقالات هم که فعلا دوتا امیدوار باشم؟
    من می خوام بدونم چه نمره تافل وجی ار ای میتونه شانس منو بالا ببره خیلی اساسی. ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mariya2012 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
    مسئله ای که برای من خیلی مهمه فاند گرفتنه ورنک دانشگاه برام مهم نیست.زبانم خوبه وبیشتر روی اون نمره تافل حساب می کنم.مقالات هم که فعلا دوتا امیدوار باشم؟
    من می خوام بدونم چه نمره تافل وجی ار ای میتونه شانس منو بالا ببره خیلی اساسی. ممنون
    سلام
    ببینید دقیقا چی میخواین؟آیا میخواین واقعا ادامه تحصیل بدین؟اگر آره پس باید براش زحمت کشید و شما تا حالا بجز معدل واقعا چیزهای خوبی فراهم کردین و با GRE بالا میتونید شانستون رو به خوبی افزایش بدین. اگر وربال بالای 155 و ریاضی بالای 163 و WRITING حداقل 4 در کنار یک تافل بالای 95 یا آیلتس بالای 7 + ارتباط با استاد که خیلی هم سخت شده این چند سالی! میتونه شانس شمارو برای دانشگاه های خوب اونم با فاند به شدت افزایش بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)