صفحه 310 از 429 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360410 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mghamari نمایش پست ها
    چه چور دردسری؟؟؟ عموی من آمریکا زندگی می کنه و من میخوام مدارکمو براش بفرستم بره برام یه دانشگاه پیدا کنه. ممنون میشم بیشتر توضیح بدی.
    موقع گرفتن ویزا وقتی بدونن شما اقوام نزدیک تو آمریکا دارین احتمال ریجکت شدنتون بیشتر میشه. چون این احتمالو میدن که شما برید آمریکا بمونید و دیگه بر نگردید.

ApplyAbroad Hero

چه چور دردسری؟؟؟ عموی من آمریکا زندگی می کنه و من میخوام مدارکمو براش بفرستم بره برام یه دانشگاه پیدا کنه. ممنون میشم بیشتر توضیح بدی.
    یکی اینکه بالفرض با استادی از اون دپارتمان برای فاند مصاحبه داشته باشید. ازتون میپرسه چرا این پوزیشن، و چرا این دانشگاه و این شهر؟! مسلما انتظار داره جوابای علمی و مرتبط با بکگراند خودش و تحقیقاتشون بدی نه اینکه دلیلتون این باشه که عموتون تو اون شهر زندگی میکنه. یه دلیل که از اولی هم مهمتره این هست که تو مصاحبه ی ویزای دانشجویی F-1 هدف این هست که متقاعدشون کنی که بعد از تحصیلات برمیگردید ایران. حضور فامیل در شهر مورد نظر براتون نقطه ی ضعف اساسی محسوب میشه. یه مثال میزنم براتون. یه بنده خدایی از دانشگاه رنک 1 رشته ی خودش برای مقطع دکترا فول فاند شده بود. بعد رفته بود سفارت صادقانه گفته بود مادرم گرین کارد امریکا داره. ردش کردن! به همین سادگی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy. Chamran AHVAZ

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یکی اینکه بالفرض با استادی از اون دپارتمان برای فاند مصاحبه داشته باشید. ازتون میپرسه چرا این پوزیشن، و چرا این دانشگاه و این شهر؟! مسلما انتظار داره جوابای علمی و مرتبط با بکگراند خودش و تحقیقاتشون بدی نه اینکه دلیلتون این باشه که عموتون تو اون شهر زندگی میکنه. یه دلیل که از اولی هم مهمتره این هست که تو مصاحبه ی ویزای دانشجویی F-1 هدف این هست که متقاعدشون کنی که بعد از تحصیلات برمیگردید ایران. حضور فامیل در شهر مورد نظر براتون نقطه ی ضعف اساسی محسوب میشه. یه مثال میزنم براتون. یه بنده خدایی از دانشگاه رنک 1 رشته ی خودش برای مقطع دکترا فول فاند شده بود. بعد رفته بود سفارت صادقانه گفته بود مادرم گرین کارد امریکا داره. ردش کردن! به همین سادگی!
    ممنون. حالا
    1- من چطور می تونم از وجود اقوامی که اونجا زندگی می کنن برای پذیرش گرفتن استفاده کنم؟ اینطور که به نظر می رسه کلا باید بی خیالشون بشم!!!!

2- شنیده بودم که نباید موقع گرفتن ویزا چیزی از اقوام اونوری گفت ولی ترسم از اینه که ما بگیم کسی رو نداریم ولی اونا بعدا بر اساس فامیل سرچ کنن و چه میدونم خلاصه یه جوری بفهمن من دروغ گفتم اون موقع بازم که ردمون میکنن!! نه؟؟
    ویرایش توسط mghamari : June 20th, 2012 در ساعت 04:44 PM

ApplyAbroad Hero

ممنون. حالا
    1- من چطور می تونم از وجود اقوامی که اونجا زندگی می کنن برای پذیرش گرفتن استفاده کنم؟ اینطور که به نظر می رسه کلا باید بی خیالشون بشم!!!!

2- شنیده بودم که نباید موقع گرفتن ویزا چیزی از اقوام اونوری گفت ولی ترسم از اینه که ما بگیم کسی رو نداریم ولی اونا بعدا بر اساس فامیل سرچ کنن و چه میدونم خلاصه یه جوری بفهمن من دروغ گفتم اون موقع بازم که ردمون میکنن!! نه؟؟
    1- کمکی که شاید اشناهاتون بتونن انجام بدن این هست که بعد ارسال کردن مدارک پیگیری کنن رسیده یا نه یا اینکه ناقص هستن یا نیستن. البته خود coordinator از طریق ایمیل نقص پرونده و موارد مشابه رو بتون اطلاع میده. ولی اگر فامیلتون اونجا استاد باشه یا با اساتید اونجا ارتباط داشته باشه میتونه براتون صحبت کنه که فاند بگیرید. صرف اینکه اقوامتون ساکن اون شهر باشن کمک خاصی براتون در پذیرش محسوب نمیشه.
    2- این مورد مربوط به این تاپیک نمیشه، تو فروم مربوط به مصاحبه ی سفارت ها در مورد بحث شده ولی به نظر بنده تا چیزی رو ازتون نپرسیدن جواب ندید. یه چیز دیگه سعی کنید برای ایالت های مختلف و همینطور کشورهای مختلف اپلای کنید و مدارکشون رو به افیسر نشون بدید تا شک نکنه هدفتون مهاجرت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    1- کمکی که شاید اشناهاتون بتونن انجام بدن این هست که بعد ارسال کردن مدارک پیگیری کنن رسیده یا نه یا اینکه ناقص هستن یا نیستن. البته خود coordinator از طریق ایمیل نقص پرونده و موارد مشابه رو بتون اطلاع میده. ولی اگر فامیلتون اونجا استاد باشه یا با اساتید اونجا ارتباط داشته باشه میتونه براتون صحبت کنه که فاند بگیرید. صرف اینکه اقوامتون ساکن اون شهر باشن کمک خاصی براتون در پذیرش محسوب نمیشه.
    2- این مورد مربوط به این تاپیک نمیشه، تو فروم مربوط به مصاحبه ی سفارت ها در مورد بحث شده ولی به نظر بنده تا چیزی رو ازتون نپرسیدن جواب ندید. یه چیز دیگه سعی کنید برای ایالت های مختلف و همینطور کشورهای مختلف اپلای کنید و مدارکشون رو به افیسر نشون بدید تا شک نکنه هدفتون مهاجرت هست.
    حالا اگر فامیل داشته باشیم بعد بگیم نداریم چی؟؟ قابل پیگیری نیست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.rajaeian نمایش پست ها
    اولا فامیل درجه یک مهمه و ثانیا بهتر تو این زمینه صادق باشید به دردسرهای احتمالی بعدیش نمی ارزه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام
    من ارشد مهندسی شیمی هستم.معدل لیسانس13.3از صنعتی سهند تبریز
    ارشد 16.5 از صنعتی بابل
    2مقاله ISI
    4کنفرانس بین المللی
    1 کنفرانس داخلی
    1 ترجمه کتاب
    تافل کاغذی 560
    GRE هنوز امتحان ندادم (منتظر آزمون 29مهرم)
    به نظر شما شانس من برای پذیرش در دانشگاههای آمریکا با full fund چقدره؟
    لطفا راهنماییم کنید؟در چه ranking اپلای کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.rajaeian نمایش پست ها
    در حال حاضر، داشتن اقوام برای ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه.
    دروغ هم به هیچ عنوان نباید بگید. می فهمن و به سادگی ریجکت می شید.
    من 4 تا عمو و دایی دارم آمریکا، پدر و مادرم هم برای گرین کارت اقدام کردن، ریجکت شنگن هم داشتم؛ در عین حال ویزارو گرفتم.
    دوستان زیادی هم در شهر های آشناهاشون پذیرش و ویزا گرفتن امسال، ولی این کار قدیم مبنایی برای ریجکت شدن بوده، و دوباره هم ممکنه مشکل زا بشه. شهر ها و ایالت های دیگه هم اپلای کنید.

توصیه ی دوستی که گفتن اروپا هم اپلای کنید رو جدی بگیرید، تا درگیر استرس نشید. ویزای آمریکا بسیاری موقع ها بر مبنای شانسه، و در اروپا دانشگاه های بسیار خوبی هست.

شما تنها کاری که باید الان بکنید، اینه که دانشجوی خوبی باشید؛ معدلتون رو بالا بیارید و بهترین نمره ی ممکن رو در GRE و تافل بگیرید.
    خیلی از دانشگاه های خوب اروپا هم الان GRE می خوان.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara9196 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی شیمی هستم.معدل لیسانس13.3از صنعتی سهند تبریز
    ارشد 16.5 از صنعتی بابل
    2مقاله ISI
    4کنفرانس بین المللی
    1 کنفرانس داخلی
    1 ترجمه کتاب
    تافل کاغذی 560
    GRE هنوز امتحان ندادم (منتظر آزمون 29مهرم)
    به نظر شما شانس من برای پذیرش در دانشگاههای آمریکا با full fund چقدره؟
    لطفا راهنماییم کنید؟در چه ranking اپلای کنم

سلام. يه كم معدل ليسانست كمه. بايد بگردي دانشگاهي پيدا كني كه اين معدل مينيممش باشه. بعدم شروع كني تماس با استاداش تا يكي نظر موافقشو اعلام كنه. به نظرم اينجوري بري جلو بعد اپلاي كني عاقلانه تره و بهتر نتيجه ميده. الن وقت بزار رو دانشگاه هاي متوسط ببين شرط معدلشون چطوريه.
    شادزيراستي سعي كن جي آر ايي بالا بشي شايد در آينده كمكي باشه./
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام
    من تازه دفاع کردم تو داروسازی و دارم یه کار تحقیقاتی می کنم که تا 1 ماه اینده تموم میشه.
    برای ادامه تحصیل تو رشته ی clinical pharmacy تو امریکا میخوام تو این 2و3 سال آینده اقدام کنم و تا 1 جایی مسیر و میدونم چطوره؟
    ولی چیزی که هنوز مطمئن نیستم اینه که ایا تنها راه این کار شرکت برای registery تو امریکاس یعنی گذروندن مراحل معادل سازی و بعد پذیرش تو این رشته س یا راه دیگه ای هم هست؟(چون در این صورت نیاز به ویزاس که من نمیتونم بگیرم)
    یا مثلا پذیرش گرفتن تو 1 کار تحقیقاتی و بعد تو اون مدت اقدام به گذروندن مراحل معادل سازی و بعد پذیرش تو این رشته؟
    و یا میشه برای دوره ی PharmD پذیرش گرفت (البته نه از اول)و پس از این برای clinical اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)