صفحه 312 از 429 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط smartstudnet نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من می خوام واسه فوق اپلای کنم برای دانشگاه هاروارد به نظر شما با این رزومه شانسی دارم که پذیرش و فاند کامل بگیرم ؟
    رشته فیزیک
    دانشگاه صنعتی شریف (
    کارشناسی ترم 6)
    معدل تا این ترم 19
    نمره ایلتس 8
    Gre : Q:500 V:400 AW:2.5
    خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید .

GRE تون رو خیلی بیارید بالاتر (Q:169, V:155, AW:4.5) و شانس از تاپ 10 خواهید داشت.

Junior Member

دوستان یینده در موقعیت خاصی قرار گرفتم بنده با یه بنده خدایی بیشتر آشنا شدم که داره می ره آمریکا و فول فاند داره (خودش می گه ماهی 8000 تا) اونم برای مقطع دکترا و پسا دکتر از یکی از دانشگاه های NEWYORK
    ولی آدم کاملا تو پریه 6 کتاب در ایران تالیف کرده 2تا isi داره در کنفرانس وایرلس لندن 2010 مقالش بهترین مقاله کنفرانس شده
    دو تا مدرک کارشناسی ارشد هم در ایران داره یکی از خواجه نصیر یکی هم از آزاد قزوین خلاصه از لحاظ علمی تو پره

آقا ما رفتیم برای گرفتن راهنمایی خلاصه بحث این شد که مگه من پول دارم که می خوام برم اونور
    والا حقیقتش بنده قصد تحصیل با هزینه شخصی در آلمان رو داشتم در مقطع ارشد و دکترا که واقعا شرایط برای تحصیلم در آلمان فراهمه پدرم اونجا تحصیل کرده خودش و....... و کلا شرایط خوبه
    اما این رفیقمون فرمودن بنده به همراه خودم می تونم 3 نفر رو برای گرفتن فاند به دانشگاهی که پذیرش گرفتم معرفی کنم
    نفر اول با 80-70 درضد فاند
    نفر دوم با 50 درصد فاند
    نفر سوم با 25 درصد فاند

خلاصه ایشون پیشنهاد کردن که اگر من در شرکتی که قرار ایشون اونجا راه بندازن 25هزار چوق سرمایه گذاری کنم ایشون برام فاند می گیره و قول کار تو همین شرکتی که قرار راه بندازه رو داد

حالا سوال از دارم که آیا همچین قضیه و فاندی وجود داره که یکی که فاند داره بتون همچین کاری کنه ؟
    تقریبا صفحه اصلی سایتم زیرو رو کردم ولی به سوالاتم پاسخی نداده

بعد اگر شما باشید اعتماد می کنید ؟
    مثلا چطوریشرایط رو به توصیف می کنید ؟
    فعلا قرار شده برای صحبت های نهایی یه جلسه بزاریم حالا من راهنمایی می خوام تو اون جلسه چی بگم چی از این آقا طلب کنم ؟ چی ازش بخوام که قابل اعتماد باشه ؟ چه مدارکی باید رو کنه برا اثبات ادعاش
    خلاصه من می خوام تو جلسه حسابی طرف رو بسنجم و یاری کنید تا بتونم از این فرصت استفاده کنم
    نه می خوام بخاطره سختگیری بی جا فرصت رو از دست بدم نه می خوام که زبونم لال سرم کلاه بره می دونید که چی می گم

کل نت رو گشتم تا به اینجا رسیدم تا سوالم رو مطرح کنم و راهنمایی بخوام لطفا کمکم کنید شرمنده شاید جای درستی مطرح نکردم

بنظر خودم چون آمریکاست واقعا میرزه ولی حتی اگر کشور دیگه هم فول می دادن بهم نمی رفتم وحاضرم فقط در آمریکا و آلمان تحصیل کنم یعنی مثلا از بین تحصیل تو آلمان با هزینه خودم وفول فاند انگلیس ترجیخ می دم برم آلمان با هزینه خودم بخوانم تا اینکه برم انگلیس با فول فاند خلاصه دلایل خودم رو دارم برای این کار ولی حالا که آمریکا با این شرایط برام پیش اومد واقعا شل شدم اولا چون قضیه سرمایه گذاری و کارش یه طرف بعد 3/4 هم فاند داره و کلا آمریکا هم دیگه و ..... می دونید که چی می گم
    المان عالی برم و آمریکا عالیتر
    من رو حساب سخت پذیرش گرفتن از آمریکا ، آلمان رو انتخاب کردم ولی حالا واقعا نیازمند کمک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lorn نمایش پست ها
    دوستان یینده در موقعیت خاصی قرار گرفتم بنده با یه بنده خدایی بیشتر آشنا شدم که داره می ره آمریکا و فول فاند داره (خودش می گه ماهی 8000 تا) اونم برای مقطع دکترا و پسا دکتر از یکی از دانشگاه های NEWYORK
    ولی آدم کاملا تو پریه 6 کتاب در ایران تالیف کرده 2تا isi داره در کنفرانس وایرلس لندن 2010 مقالش بهترین مقاله کنفرانس شده
    دو تا مدرک کارشناسی ارشد هم در ایران داره یکی از خواجه نصیر یکی هم از آزاد قزوین خلاصه از لحاظ علمی تو پره

آقا ما رفتیم برای گرفتن راهنمایی خلاصه بحث این شد که مگه من پول دارم که می خوام برم اونور
    والا حقیقتش بنده قصد تحصیل با هزینه شخصی در آلمان رو داشتم در مقطع ارشد و دکترا که واقعا شرایط برای تحصیلم در آلمان فراهمه پدرم اونجا تحصیل کرده خودش و....... و کلا شرایط خوبه
    اما این رفیقمون فرمودن بنده به همراه خودم می تونم 3 نفر رو برای گرفتن فاند به دانشگاهی که پذیرش گرفتم معرفی کنم
    نفر دوم با 50 درصد فاند
    نفر سوم با 25 درصد فاند

خلاصه ایشون پیشنهاد کردن که اگر من در شرکتی که قرار ایشون اونجا راه بندازن 25هزار چوق سرمایه گذاری کنم ایشون برام فاند می گیره و قول کار تو همین شرکتی که قرار راه بندازه رو داد

حالا سوال از دارم که آیا همچین قضیه و فاندی وجود داره که یکی که فاند داره بتون همچین کاری کنه ؟

فعلا قرار شده برای صحبت های نهایی یه جلسه بزاریم حالا من راهنمایی می خوام تو اون جلسه چی بگم چی از این آقا طلب کنم ؟ چی ازش بخوام که قابل اعتماد باشه ؟ چه مدارکی باید رو کنه برا اثبات ادعاش
    خلاصه من می خوام تو جلسه حسابی طرف رو بسنجم و یاری کنید تا بتونم از این فرصت استفاده کنم
    نه می خوام بخاطره سختگیری بی جا فرصت رو از دست بدم نه می خوام که زبونم لال سرم کلاه بره می دونید که چی می گم

کل نت رو گشتم تا به اینجا رسیدم تا سوالم رو مطرح کنم و راهنمایی بخوام لطفا کمکم کنید شرمنده شاید جای درستی مطرح نکردم

بنظر خودم چون آمریکاست واقعا میرزه ولی حتی اگر کشور دیگه هم فول می دادن بهم نمی رفتم وحاضرم فقط در آمریکا و آلمان تحصیل کنم یعنی مثلا از بین تحصیل تو آلمان با هزینه خودم وفول فاند انگلیس ترجیخ می دم برم آلمان با هزینه خودم بخوانم تا اینکه برم انگلیس با فول فاند خلاصه دلایل خودم رو دارم برای این کار ولی حالا که آمریکا با این شرایط برام پیش اومد واقعا شل شدم اولا چون قضیه سرمایه گذاری و کارش یه طرف بعد 3/4 هم فاند داره و کلا آمریکا هم دیگه و ..... می دونید که چی می گم
    من رو حساب سخت پذیرش گرفتن از آمریکا ، آلمان رو انتخاب کردم ولی حالا واقعا نیازمند کمک
    بنظر من کل قضیه کلاهبرداریه و تمام ادعاهای ایشون بنظر دروغ میرسه. من باشم اصلا به چنین افرادی اعتماد نمیکنم.

ApplyAbroad Guru

نفر دوم با 50 درصد فاند
    نفر سوم با 25 درصد فاند

دوست من اول که کسی 8000 دلار در ماه فاند نمی گیره، دوم اینکه کسی که به عنوان دانشجو میره آمریکا اجازه تاسیس شرکت نداره و سوم اینکه اصلا دانشجویی که هنوز دانشگاه نرفته نقشی در پروسه پذیرش دانشجوهای جدید نداره.

لازم نیست اصلا چیزی ازش بپرسید، حرف هاش همگی دروغه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کسی نیست راهنمایی کنه تو این شرایط چی کار کنم ؟

دوست خوب .
    به نظر خودت كدوم عقل كلي به شما اكي همچين كاري رو ميده؟ اصلا كسي كه اينجا را جع به اين قضيه بخواد نظر بده من شك دارم هوش بالايي داشته باشه. تو داري راجع به يك قضيه مالي تحصيلي كه ضررش هم ممكنه تو ناحيه ماليش باشه در يك سايت نظر خواهي ميكني كه بيشتر ما مثل خودم براي اپلاي هم مشكل داريم. چه انتظاري از ما داري؟
    واقعا
    مثلا الان من بگم حله برو. چه شانسي و ... تو واقعا ميري و انجام ميدي؟ من در اين مورد هيچ نظري ندارم و اگر كسي اينجا نظر بده قطعا دو پهلو خواهد بود تا مسئوليتي متوجهش نشه. بجاش من يه پيشنهاد خوب دارم به جاي مشاوره اينجا برو با يك وكيل پايه يك دادگستري صلاح و مشورت كن. مشاورش ساعتي 40- 50 تومنه. اينطوري اگر نياز شد شايد اون بتونه با ديد باز و قانوني كمكت كنه. اسم آمريكا رو كه ميبيني هول نشو . ضمن اينكه نديديم اينجا حتي يك نفر ادعايي كه ايشون دارن رو كرده باشه. وگرنه هر كدوم دست 2-3 تا از دوستاشون اينجا رو ميگرفتن ميبردن. پس قضيه شايد آكادميك نباشه و تجاريه.
    موفق باشي
    و
    مراقب باش
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

کسی نیست راهنمایی کنه تو این شرایط چی کار کنم ؟
    شک نکن که کلاهبرداریه! اگه کسی خودش استاد باشه هیچ وقت این طوری قول صد در صد نمی ده حالا چه برسه کسی که خودش دانشجو و فاند بگیر( حقوق بگیر خودمون) اصلا تابلو تر از این

Junior Member

سلام موسساتی رو تو امریکا میشناسید که بتونن فاند بدن. همسرم با یه استاد برای پست دکترا صحبت کرده میگه اومدنت مشکلی نداره اما باید خودت فاند بیاری؟!!! ایشون رشتشون منابع طبیعی و رزومه بسیار قوی دارن.

Junior Member

سلام دوستان میگم تو رشته های انسانی کدوم رشته برای پذیرش راحت تره برای یک دانش اموز متوسط اگه میشه یک راهنمایی بکنید مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوب .
    به نظر خودت كدوم عقل كلي به شما اكي همچين كاري رو ميده؟ اصلا كسي كه اينجا را جع به اين قضيه بخواد نظر بده من شك دارم هوش بالايي داشته باشه. تو داري راجع به يك قضيه مالي تحصيلي كه ضررش هم ممكنه تو ناحيه ماليش باشه در يك سايت نظر خواهي ميكني كه بيشتر ما مثل خودم براي اپلاي هم مشكل داريم. چه انتظاري از ما داري؟
    واقعا
    مثلا الان من بگم حله برو. چه شانسي و ... تو واقعا ميري و انجام ميدي؟ من در اين مورد هيچ نظري ندارم و اگر كسي اينجا نظر بده قطعا دو پهلو خواهد بود تا مسئوليتي متوجهش نشه. بجاش من يه پيشنهاد خوب دارم به جاي مشاوره اينجا برو با يك وكيل پايه يك دادگستري صلاح و مشورت كن. مشاورش ساعتي 40- 50 تومنه. اينطوري اگر نياز شد شايد اون بتونه با ديد باز و قانوني كمكت كنه. اسم آمريكا رو كه ميبيني هول نشو . ضمن اينكه نديديم اينجا حتي يك نفر ادعايي كه ايشون دارن رو كرده باشه. وگرنه هر كدوم دست 2-3 تا از دوستاشون اينجا رو ميگرفتن ميبردن. پس قضيه شايد آكادميك نباشه و تجاريه.
    موفق باشي
    و
    مراقب باش
    نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    شک نکن که کلاهبرداریه! اگه کسی خودش استاد باشه هیچ وقت این طوری قول صد در صد نمی ده حالا چه برسه کسی که خودش دانشجو و فاند بگیر( حقوق بگیر خودمون) اصلا تابلو تر از این
    آخه استاد دانشگاهم هست و آدم شناخته شده ای هست
    اگر در حد یه آدم معمولی بود آره ولی اگر استاد خودتون بود شما واقعا در سر دو راهی قرار نمی گرفتین ؟
    چه می دونم منم اگر همچین چیزی باشه که اول پول نمی دم یعنی می خوام بگم تا من پام به امریکا نرسه پولی نمی دم به ایشون ولی خوب مشکلی ندارم در مورد فراهم کردن اون اگر تضمینی مظمئنی بده همون شب که می خوایم بحث کنیم چکش رو می دم بهش
    و از دوستان خواستم بگن خودتون اگر بودین چطوری برخورد می کردن من منظورم این بود چی کار می کردین تحتوش در بیاد مثلا واقعا راهی وجود داره
    من حالا که شما می گین امکان نداره همچین آدمی وجود داشته باشه می گم شاید برای تدریس داره می ره خلاصه تا وقتی باهاش کامل صحبت نکنم نمی تونم شرایط واقعه ای رو بگم
    ویرایش توسط lorn : June 24th, 2012 در ساعت 10:54 PM

آخه استاد دانشگاهم هست و آدم شناخته شده ای هست
    اگر در حد یه آدم معمولی بود آره ولی اگر استاد خودتون بود شما واقعا در سر دو راهی قرار نمی گرفتین ؟
    چه می دونم منم اگر همچین چیزی باشه که اول پول نمی دم
    و از دوستان خواستم بگن خودتون اگر بودین چطوری برخورد می کردن من منظورم این بود چی کار می کردین تحتوش در بیاد
    نمی دونم والا شما اگه به کسی که فقط 2 تا ISI داره و کارشناسی ارشد از قزوین و خواجه نصیر می گی شناخته شده پس اون وقت بیشتر فارغ التحصیل های ارشد مملکتمون شناخته شده اند که! اگه طرف تو بهترین دانشگاه های آمریکا درس می خوند چی می گقتین

هر کسی جای شما باشه یه لبخند معنی دار به طرف می زنه و رد میشه !!!! اصلا ارزشش رو نداره بهش فکر کنی حالا چه برسه بری تهش رو دربیاری!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)