صفحه 313 از 429 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    نمی دونم والا شما اگه به کسی که فقط 2 تا ISI داره و کارشناسی ارشد از قزوین و خواجه نصیر می گی شناخته شده پس اون وقت بیشتر فارغ التحصیل های ارشد مملکتمون شناخته شده اند که! اگه طرف تو بهترین دانشگاه های آمریکا درس می خوند چی می گقتین

هر کسی جای شما باشه یه لبخند معنی دار به طرف می زنه و رد میشه !!!! اصلا ارزشش رو نداره بهش فکر کنی حالا چه برسه بری تهش رو دربیاری!!!!
    من شناخته شده ترم. داور ژورنال هم هستم از این پولها اگر بود به ما هم بگید. :d
    از شوخی گذشته، واضحه که کلاه برداریه
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lorn نمایش پست ها
    آخه استاد دانشگاهم هست و آدم شناخته شده ای هست
    اگر در حد یه آدم معمولی بود آره ولی اگر استاد خودتون بود شما واقعا در سر دو راهی قرار نمی گرفتین ؟
    چه می دونم منم اگر همچین چیزی باشه که اول پول نمی دم یعنی می خوام بگم تا من پام به امریکا نرسه پولی نمی دم به ایشون ولی خوب مشکلی ندارم در مورد فراهم کردن اون اگر تضمینی مظمئنی بده همون شب که می خوایم بحث کنیم چکش رو می دم بهش
    و از دوستان خواستم بگن خودتون اگر بودین چطوری برخورد می کردن من منظورم این بود چی کار می کردین تحتوش در بیاد مثلا واقعا راهی وجود داره
    من حالا که شما می گین امکان نداره همچین آدمی وجود داشته باشه می گم شاید برای تدریس داره می ره خلاصه تا وقتی باهاش کامل صحبت نکنم نمی تونم شرایط واقعه ای رو بگم

اتفاقا خيلي ها رو ميشناسم كه از همين استاد خودشون تو مقاله لطمه خوردن. طرف كار تحقيقاتيه نفر ور به نام خودش چاپ كرد يه آبم روش. اينا ملاك نيست. اونم يك آدمه مثل تو. فقط مراقب باش. حتي اگر پاتم به اونطرف رسيد باز مراقب باش. هيچ گربه اي براي رضاي خدا موش نميگيره.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

من حالا که شما می گین امکان نداره همچین آدمی وجود داشته باشه می گم شاید برای تدریس داره می ره خلاصه تا وقتی باهاش کامل صحبت نکنم نمی تونم شرایط واقعه ای رو بگم
    ایشون اگر دکترا هم نداره چه جوری برای تدریس داره میره؟ اونهم با ارشد خواجه نصیر؟!!!
    اونجا چه جوری میخواد شرکت بزنه با ویزای دانشجویی؟
    بهش بگید پذیرش با فاند رو بفرسته و بهش قول بدید بعد از گرفتن ویزا و رفتن به امریکا در مورد پیشنهادش فکر میکنید!!!

Junior Member

خوب داریم به یه جا هایی می رسیم
    راستم می گین بعضیاتون مخم هم به اینجا ها رفته

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اتفاقا خيلي ها رو ميشناسم كه از همين استاد خودشون تو مقاله لطمه خوردن. طرف كار تحقيقاتيه نفر ور به نام خودش چاپ كرد يه آبم روش. اينا ملاك نيست. اونم يك آدمه مثل تو. فقط مراقب باش. حتي اگر پاتم به اونطرف رسيد باز مراقب باش. هيچ گربه اي براي رضاي خدا موش نميگيره.
    موضوع اینه من پام برسه اونور بتونه برام فاند بگیره از دانشگاه خوب بجای 25هزار سرمایه گذاری 50هزار اصلا می دم به خودش بره دوز بازی و شبکه بازیش فقط می خوام پول مفت ندم وگرنه پول مشکله من نیست دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون اگر دکترا هم نداره چه جوری برای تدریس داره میره؟ اونهم با ارشد خواجه نصیر؟!!!
    اونجا چه جوری میخواد شرکت بزنه با ویزای دانشجویی؟
    بهش بگید پذیرش با فاند رو بفرسته و بهش قول بدید بعد از گرفتن ویزا و رفتن به امریکا در مورد پیشنهادش فکر میکنید!!!
    مثلا فکر کنی شما جای من هستید تو صحبت چی ازش می خواید برای اثبات ادعاش ؟
    می دونید چی می گم می خوام به من بگید چه سوال هایی ازش بکنم من بیشتر این رو می خوام بدونم شما ها که خیلی هاتون حداقل چندین ماه در زمینه تحصیلات خارج از کشور و زندگی انور آب تحقیق کردین می خوام بگین چه سوالاتی ازش بکنم که بمونه توش
    یعنی می خوام خودتون رو جای من تصور کنید بعد از طرف سوالاتی که می خواید رو بپرسید ؟ بعد فکر کنید طرف اگر واقعا راستگو باشه چی می گه

دقیقا شبیه سازی کنید همین گفت و گو رو

آخه باز فرضیاتی هست مثلا ممکن این عمو با کسی که گرین کارت آمریکا داره می خواد شراکت کنه اگر این رو بگه در حقیق جواب تاسیس شرکت بدون گرین کارت رو داد یا حداقل ماس مالی کرده
    موضوع اینجاست که مثلا چی بپرسم که تحتو این جوابی که داده در بیاد من خودم خیلی فکر کردم
    بعضی شبا کابوس آمریکا می بینم (شوخی)
    ولی جدا را در رو داره بهش بگم مدرکی چیزی از شرکت بیاره که بتونیم تاییدیش رو از سفارت آمریکا بگیریم و..........
    چه مدارکی ازش بخوام که مو لا درزش نره می فهمین چی میگم

من 5 روز دیگه باهاش قرار ملاقات گذاشتم یاری کنید به توپ ببندمش یعنی اینقدر ورودی بدیم بهش هنگ کنه و اگر کلاه بردار باشه یه سوتی قابل توجهی بده

واقعا شرمندم می کنید دستت تون دردنکنه از اینکه به سوالاتم پاسخ می دین
    ویرایش توسط lorn : June 25th, 2012 در ساعت 11:47 AM

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من 5 روز دیگه باهاش قرار ملاقات گذاشتم یاری کنید به توپ ببندمش یعنی اینقدر ورودی بدیم بهش هنگ کنه و اگر کلاه بردار باشه یه سوتی قابل توجهی بده
    سلام دوست عزیز
    مسلم است که همچین فردی قصد کلاه برداری دارد. الان کسانی که در آمریکا استاد دانشگاه هستند به کسی قول فول فاند ۱۰۰% رو نمیدهند چه برسه به این که دانشجو هست. شما اگه پول برات مهم نیست بجای گرفتن فاند، سعی کن از دانشگاه های رنک پایین پذیرش بدون فاند بگیری. اگه هم فکر میکنی اصلآ شانس پذیرش از آمریکا رو نداری، به نظر من برو آلمان.
    ببین من خیلی وقته که در جریان مهاجرت به آمریکا و کانادا هستم. کلی آدم دیدم که به این کلاهبردارها اعتماد کردن، هم پولشون پریده، هم نمیتونن به جایی شکایت کنن، هم طرف کاری براشون نکرده، پولشون رو بالا کشیده یه آب هم روش.
    کسانی که سیتیزن آمریکا هستن به این راحتی نمیتونن پذیرش یا فاند برای کسی جور کنن، چه برسه به این که هشتش گرو نهش هست. گول شرکت و پارتی و اینا رو نخور.
    به نظر من قرارت رو با طرف کنسل کن. معلومه اونقدر شیاد هست که به راحتی میتونه گولت بزنه. هر چی باهاش بیشتر در تماس باشی، ممکنه ببینه ساده هستی، دام بیشتر برات پهن کنه.
    "I have a dream"

Junior Member

سلام دوستان،
    من لیسانسم مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد با معدل 13:50 گرفتم!! و از اونجایی که خیلی ماجراجوام الان دارم ارشد مهندسی سینما و رسانه (از گرایش های کامپیوتر) به زبان ایتالیایی در پلی تکنیک تورین ایتالیا (رنک 88 مهندسی) می خونم، می دونم معدل لیسانسم خیلی پایینه ولی تو ارشد دارم جبرانش می کنم، سال اول ارشد رو با معدل 25 از 30 تموم کردم و الان حداقل یه سال دیگه وقت دارم تا برای دکترا اپلای کنم..
    مقاله و مدرک زبان انگلیسی هم ندارم.. لطفا راهنمایی ام کنین چه قدر شانس دارم؟ چیکارا میشه کرد؟ تا برنامه ریزیمو شروع کنم..

با تشکر از همه
    مرتضی
    منم امضا ندارم، انگشت میزنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من لیسانسم مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد با معدل 13:50 گرفتم!! و از اونجایی که خیلی ماجراجوام الان دارم ارشد مهندسی سینما و رسانه (از گرایش های کامپیوتر) به زبان ایتالیایی در پلی تکنیک تورین ایتالیا (رنک 88 مهندسی) می خونم، می دونم معدل لیسانسم خیلی پایینه ولی تو ارشد دارم جبرانش می کنم، سال اول ارشد رو با معدل 25 از 30 تموم کردم و الان حداقل یه سال دیگه وقت دارم تا برای دکترا اپلای کنم..
    مقاله و مدرک زبان انگلیسی هم ندارم.. لطفا راهنمایی ام کنین چه قدر شانس دارم؟ چیکارا میشه کرد؟ تا برنامه ریزیمو شروع کنم..

با تشکر از همه
    مرتضی
    شما سعی کنید معدلتون رو برسونید به 27 (سخته ولی بهتره تمام سعیتون رو بکنید). GRE Subject هم بدید، GRE رو هم بالا بیارید و اینطوری می تونید ضعف معدل لیسانستون رو تا حد زیادی پوشش بدید.

Junior Member

سلام

دوستان برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای امریکا در مقطع دکتری محدودیت سنی وجود داره؟ و کسی که سن بالا داره چقدر شانس گرفتن full fund رو داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با تشکر از همه
    مرتضی

چه رشته اي ميخواي و چه سطح دانشگاه هايي در آمريكا مد نظرتون هست؟‌
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام دوستان
    من برای مستر کامپیوتر میخوام اپلای کنم ولی چون معدلم خوب نیست (14.1) و رشته لیسانسم تا حدی غیر مرتبط هست (برق الکترونیک) باید در GRE General و GRE Subject نمرات خوبی بیارم.
    راستش شک دارم که برای ترم fall 2013 آماده بشم وامتحانات GRE رو آبان ماه بدم و یا اینکه صبر کنم و با مطالعه بیشتر امتحانات GRE رو دیرتر بدم و روی مقاله کار کنم و با آمادگی بیشتر برای ترم Spring اقدام کنم؟نگرانیم از اینه که اگه بذارم برای ترم spring ، در این صورت بعضی از دانشگاه ها اصلا ترم spring نداشته باشند یا اینکه شانس پذیرش (و فاند) بیاد پایین .
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون
    ویرایش توسط imanegr : June 26th, 2012 در ساعت 09:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)