صفحه 314 از 429 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324364414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مستر کامپیوتر میخوام اپلای کنم ولی چون معدلم خوب نیست (14.1) و رشته لیسانسم تا حدی غیر مرتبط هست (برق الکترونیک) باید در GRE General و GRE Subject نمرات خوبی بیارم.
    راستش شک دارم که برای ترم fall 2013 آماده بشم وامتحانات GRE رو آبان ماه بدم و یا اینکه صبر کنم و با مطالعه بیشتر امتحانات GRE رو دیرتر بدم و روی مقاله کار کنم و با آمادگی بیشتر برای ترم Spring اقدام کنم؟نگرانیم از اینه که اگه بذارم برای ترم spring ، در این صورت بعضی از دانشگاه ها اصلا ترم spring نداشته باشند یا اینکه شانس پذیرش (و فاند) بیاد پایین .
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

دوست خوب اشتباه نكن. ترم اسپيرينگ فاند يافتن سخته . ضمنا الان وقت داري شروع كن و روزي چند ساعت بخون. اصلا پاييز امسال و از دست نده كه سال ديگه اين پروسه ممكنه سخت تر باشه مثل دلار بشه 4000 تومن اونوقت امتحان زبان دادن هم ميشه رويا. امسال و حسابي جدي پيگير باش و رشته ات هم خوبه از برق به كامپيوتر آسونتر از كامپيوتر به برقه. يه كم تلاش لازمه . موفقيتت آرزوي ماست ضمنا اگر GRE‌به قول خودمون بتركوني مقاله در مرحله بعد اهميت قرار ميگيره.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    چه رشته اي ميخواي و چه سطح دانشگاه هايي در آمريكا مد نظرتون هست؟‌
    همون طور که گفتم من نرم افزار خوندم ولی واسه مستر مهندسی سینما و رسانه های ارتباطی می خونمف
    هنوز زیر شاخه ای برای دکترا انتخاب نکردم ولی درسهایی که دارم پاس میکنم خیلی متنوع هست لیستشو اینجا میزارم:
    1- Cognitive psycology
    2- Database management systems
    3- Strategic management in multimedia firms and marketing
    4- Computer vision
    5- Sound system engineering
    6- Multimedia languages and environments
    7- Film production
    8- Multimedia Applications
    9- Digital audio processing
    10- Communication technologies and society
    11- Computer animation
    12- Visual effects
    خودم بیشتر رشته های کامپیوتر نزدیک به سینما و انیمیشن علاقه دارم، فیلم کوتاه هم کار کردم.. و به مباحث پردازش تصویر و وب هم علاقه دارم!
    از وقتی اومدم ایتالیا نظرم در مورد رنکینگ دانشگاه ها عوض شده.. همه جا خوبه بعضی جاها بیشتر و بعضی کمتر
    نکته مهم فاند هست که شدیدا مورد نیازه!
    منم امضا ندارم، انگشت میزنم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    همون طور که گفتم من نرم افزار خوندم ولی واسه مستر مهندسی سینما و رسانه های ارتباطی می خونمف
    هنوز زیر شاخه ای برای دکترا انتخاب نکردم ولی درسهایی که دارم پاس میکنم خیلی متنوع هست لیستشو اینجا میزارم:
    1- Cognitive psycology
    2- Database management systems
    3- Strategic management in multimedia firms and marketing
    4- Computer vision
    5- Sound system engineering
    6- Multimedia languages and environments
    7- Film production
    8- Multimedia Applications
    9- Digital audio processing
    10- Communication technologies and society
    11- Computer animation
    12- Visual effects
    خودم بیشتر رشته های کامپیوتر نزدیک به سینما و انیمیشن علاقه دارم، فیلم کوتاه هم کار کردم.. و به مباحث پردازش تصویر و وب هم علاقه دارم!
    از وقتی اومدم ایتالیا نظرم در مورد رنکینگ دانشگاه ها عوض شده.. همه جا خوبه بعضی جاها بیشتر و بعضی کمتر
    نکته مهم فاند هست که شدیدا مورد نیازه!

پس بايد شروع كني به سرچ دانشگاه ها و پيدا كردن اونهايي كه در اين زمينه قوي هستند كه كار وقتگيريه. بعد هم اساتيدي كه تو اين زمينه الان دارن كار ميكنن. بهشون ايميل بزن و ببين چه نتايجي ميگيري. اگر فاند مهمه توصيه ميشه به دانشگاه ها يي كه از استاداش جواب گرفتي مدارك بفرستي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با عرض سلام
    می خواستم بپرسم اگر فوق لیسانس داشته باشیم، می توانیم برای مقطع "فوق لیسانس" یا "فوق لیسانس+دکتری" در رشته متفاوت با رشته فوق لیسانس اول اما مرتبط با زمینه تحقیقاتی خود اپلای کنیم؟
    مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط superbot نمایش پست ها
    با عرض سلام
    می خواستم بپرسم اگر فوق لیسانس داشته باشیم، می توانیم برای مقطع "فوق لیسانس" یا "فوق لیسانس+دکتری" در رشته متفاوت با رشته فوق لیسانس اول اما مرتبط با زمینه تحقیقاتی خود اپلای کنیم؟
    مرسی.
    بله می تونید ولی باید تا حدودی شباهت بین رشته فوق شما و رشته دکترای شما باشه . از طرفی باید ساپورت کافی داشته باشه (مثل مقاله معتبر و... ) تحقیقاتی که شما ادعاشو می کنید و... مثلا یکی از دوستان من چون در زمینه مکانیک پلیمرها در رشته مهندسی پلیمر مقاله معتبر داشت دکتراشو مهندسی مکانیک تونستند پذیرفته بشن
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

من واسه دکترا از یک دانشگاه درجه دو پذیرش گرفتم استاد میگه اگه میخای واست تبدیل میکنمش به مستر و برو دکترا یجی بهتر .
    من فهمیدم که داشتن GRE بالا حدود ۷۵% پذیرش تو آمریکاست و مقاله تاثیرش بسیار بسیار بسیار کمتر از این ازمونه. من GRE ۱۱۰۰ و ۴ تا مقاله ISI دارم اصلان هم حوصله GRE دوباره دادن ندارم ، چون اصلان با روحیاتم عجین نیست ، میخواستم ببینم اینکار جواب میده و داشتن ی مستر با GPA خوب از یک دانشگاه امریکا میتونه منو به یک دانشگاه درجه یک با فاند برسونه. متخصصین بگن اگه باز انجا هم اول و آخر همچی برمیگرده به GRE که همین phd بچسبم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام
    من برای یه استاد که که زمینه کاریش با من یکی هست میل زدم و رزومه خودم را براش فرستادم. گفت حتما پذیرش انلاین بدین و من را در جریان بزارین.توی سایت نمره GRE و TOEFL از من می خواد ولی من فقط IELTS 6دارم.رزومه کاری و درسی و قاله خوبی دارم.الان که می خوام در خواست بدم زده زمان درخواست انلاین پاییز 15 مارچ است.به نظرتون راه دیگه ای داره که من بتونم زود تر درخواست بدم که استاده فراموش نکنه.و یه سوال دیگه منظور از 15 مارچ که میشه 25 اسفند اینه که من از مهر تا 15 اسفند می تونم درخواست بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط aminzarae نمایش پست ها
    سلام
    من برای یه استاد که که زمینه کاریش با من یکی هست میل زدم و رزومه خودم را براش فرستادم. گفت حتما پذیرش انلاین بدین و من را در جریان بزارین.توی سایت نمره GRE و TOEFL از من می خواد ولی من فقط IELTS 6دارم.رزومه کاری و درسی و قاله خوبی دارم.الان که می خوام در خواست بدم زده زمان درخواست انلاین پاییز 15 مارچ است.به نظرتون راه دیگه ای داره که من بتونم زود تر درخواست بدم که استاده فراموش نکنه.و یه سوال دیگه منظور از 15 مارچ که میشه 25 اسفند اینه که من از مهر تا 15 اسفند می تونم درخواست بدم؟
    شما باید GRE داشته باشید. در غیر این صورت بهتون پذیرش نمیدن. اون 15 مارچ هم احتمالن deadline بوده واسه پاییز امسال، که طبیعتن شما برای پاییز امسال نمی تونی کاری کنی چون وقتش گذشته، برای پاییز 2013 (یا اگه بشه واسه Winter 2013) مگه بخوای اپلای کنی. الان واسه پاییز سال بعد زوده. در ضمن مطمئن شو که IELTS با نمره 6.0 قبول می کنن چون به ندرت دیدم زیر 6.5 جایی قبول کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    من واسه دکترا از یک دانشگاه درجه دو پذیرش گرفتم استاد میگه اگه میخای واست تبدیل میکنمش به مستر و برو دکترا یجی بهتر .
    من فهمیدم که داشتن GRE بالا حدود ۷۵% پذیرش تو آمریکاست و مقاله تاثیرش بسیار بسیار بسیار کمتر از این ازمونه. من GRE ۱۱۰۰ و ۴ تا مقاله ISI دارم اصلان هم حوصله GRE دوباره دادن ندارم ، چون اصلان با روحیاتم عجین نیست ، میخواستم ببینم اینکار جواب میده و داشتن ی مستر با GPA خوب از یک دانشگاه امریکا میتونه منو به یک دانشگاه درجه یک با فاند برسونه. متخصصین بگن اگه باز انجا هم اول و آخر همچی برمیگرده به GRE که همین phd بچسبم ؟
    دوست عزیزم شما بعد از خوندن مستر تو آمریکا ، واسه گرفتن فاند دکترا از یک دانشگاه خوب دوباره به یک نمره جی.آر.ای بالا نیاز داری، اینجوری که بازم برمیگردی سر خونه اول!

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    درود
    شما مشکلتون شبیه من هست و من بهتون پیشنهاد می کنم با وجود اینکه این آزمون واقعا به نظر من هم رقت انگیز هست وقت بگذارید رو اون. لااقل از اینکه مجددا مستر بخونید و دوسال وقت بگذارید که اون هم تضمین دانشگاه بهتری رو نمی کنه بهتره. جی ار ای بسیار مهم هست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)