صفحه 315 از 429 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325365415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    من واسه دکترا از یک دانشگاه درجه دو پذیرش گرفتم استاد میگه اگه میخای واست تبدیل میکنمش به مستر و برو دکترا یجی بهتر .
    من فهمیدم که داشتن GRE بالا حدود ۷۵% پذیرش تو آمریکاست و مقاله تاثیرش بسیار بسیار بسیار کمتر از این ازمونه. من GRE ۱۱۰۰ و ۴ تا مقاله ISI دارم اصلان هم حوصله GRE دوباره دادن ندارم ، چون اصلان با روحیاتم عجین نیست ، میخواستم ببینم اینکار جواب میده و داشتن ی مستر با GPA خوب از یک دانشگاه امریکا میتونه منو به یک دانشگاه درجه یک با فاند برسونه. متخصصین بگن اگه باز انجا هم اول و آخر همچی برمیگرده به GRE که همین phd بچسبم ؟

با حرفايي كه زدي بي برو برگرد بچسب به همون پذيرشي كه گرفتي . موفق باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    در سایت یکی از دانشگاه ها شرط معدل رو اینجوری نوشته بود:
    Undergraduate GPA must have been at least B- (2.7 on a scale of 0.0 to 4.0) in all upper division courses and at least B (3.0) in upper-division courses in the applicant's major field.
    خواستم بپرسم منظورش از upper-devision courses چی هست و این معدل 3 برای دروس تخصصی هست یا منظور دیگری دارد؟
    ممنون

Junior Member

با مدرک ازاد شانسی هست واسه پرینسون و برکلی و اینا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Azi نمایش پست ها
    For all practical purposes: No

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    Undergraduate GPA must have been at least B- (2.7 on a scale of 0.0 to 4.0) in all upper division courses and at least B (3.0) in upper-division courses in the applicant's major field.
    خواستم بپرسم منظورش از upper-devision courses چی هست و این معدل 3 برای دروس تخصصی هست یا منظور دیگری دارد؟
    ممنون
    تمام درس های گرفته شده در دو سال آخر لیسانس رو می گن upper-division courses. بله معدل 3 رو برای تخصصی های دو سال آخر گفته.

معمولان اکثر جاها ۶۰ واحد آخر رو ملاک میگیرند. اگه هم ارشد باشید همون معدل ارشد ملاک هست

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    ممنون

نه امکانش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Azi نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان.لطفا سریع راهنماییم کنید.لیسانس برق الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل ۱۵.۶۰هستم.میخوام برای دانشگاههای آمریکا اپلای کنم.مقاله ندارم هیچ امتحانی هم تا الان ندادم(جی آر ای و...) و دارم خودمو آماده میکنم.فکر کنم اپلای کردن من بره برا سال ۲۰۱۴.من میتونم پذیرش همراه با فاند بگیرم؟اگه ممکنه حداقل نمره ای که به نظرتون لازمه بگیرم تا بهم پذیرش بدن رو بگید.در ضمن من چندتا فامیل اونجا دارم که فکر کنم خونه برام جوره.اگه بخوام با خرج خودم برم چطوره؟
    مرسی.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mc723 نمایش پست ها
    سلام دوستان.لطفا سریع راهنماییم کنید.لیسانس برق الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل ۱۵.۶۰هستم.میخوام برای دانشگاههای آمریکا اپلای کنم.مقاله ندارم هیچ امتحانی هم تا الان ندادم(جی آر ای و...) و دارم خودمو آماده میکنم.فکر کنم اپلای کردن من بره برا سال ۲۰۱۴.من میتونم پذیرش همراه با فاند بگیرم؟اگه ممکنه حداقل نمره ای که به نظرتون لازمه بگیرم تا بهم پذیرش بدن رو بگید.در ضمن من چندتا فامیل اونجا دارم که فکر کنم خونه برام جوره.اگه بخوام با خرج خودم برم چطوره؟
    مرسی.
    بی تعارف برای گرفتن فاند باید نمره ی عالی در جی ار ای و نمره قابل قبول در تافل کسب کنید و اگه براتون مقدور هست بتونید مقالات بین المللی (ژورنال و کنفرانس های معتبر) منتشر کنید تا از اون طریق نظر اساتید جلب بشه. ولی برای پذیرش بدون فاند با کسب یه نمره متوسط رو به خوب جی ار ای و همینطور تافل بالاتر از مینیمم (هرچه بالاتر، بهتر) برای رنک های متوسط رو به ضعیف شانس خوبی خواهید داشت.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    من واسه دکترا از یک دانشگاه درجه دو پذیرش گرفتم استاد میگه اگه میخای واست تبدیل میکنمش به مستر و برو دکترا یجی بهتر .
    من فهمیدم که داشتن GRE بالا حدود ۷۵% پذیرش تو آمریکاست و مقاله تاثیرش بسیار بسیار بسیار کمتر از این ازمونه. من GRE ۱۱۰۰ و ۴ تا مقاله ISI دارم اصلان هم حوصله GRE دوباره دادن ندارم ، چون اصلان با روحیاتم عجین نیست ، میخواستم ببینم اینکار جواب میده و داشتن ی مستر با GPA خوب از یک دانشگاه امریکا میتونه منو به یک دانشگاه درجه یک با فاند برسونه. متخصصین بگن اگه باز انجا هم اول و آخر همچی برمیگرده به GRE که همین phd بچسبم ؟
    من درصد های اهمیت متفاوتی از GRE و اهمیتش میشنوم ولی اکثرا اون رو دومین عامل میدونن ( دانشگاه فعلی و معدل هم که معمولا اوله ) به نظر دوستان با تجربه برای پذیرش در دوره مستر ( البته شانس فاند نیز همین طور ) عاقلانه تر هست که روی معدل و GRE سرمایه گذاری کرد و در دادن مقاله کمی دست نگه داشت و یا نه، مقاله داشتن اهمیتش بیاد کمی بالاتر؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)