صفحه 317 از 429 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327367417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    در خیلی از دانشگاه های خوب و متوسط، در اغلب دانشکده ها کمیته همه کاره هست. برای همین منم هم موافق دوستمون که نمره GRE بالا و معدل خوب خیلی موثرتر از publication ــه.
    sYou are exactly right, GRE is much much much....much important than publishing several papers in highly reputable journal.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    sYou are exactly right, GRE is much much much....much important than publishing several papers in highly reputable journal.
    من هم با اين حرف موافقم . جوابمو بخاطر جوابي كه از استادا گرفتم ميگم. اكثرشون راجع به GRE بيشتر ازم پرسيدن تا مقاله . حتي مقاله رو هم ميگي باز گير ميدن كه GRE‌چيكار كردي.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    در خیلی از دانشگاه های خوب و متوسط، در اغلب دانشکده ها کمیته همه کاره هست. برای همین منم هم موافق دوستمون که نمره GRE بالا و معدل خوب خیلی موثرتر از publication ــه.
    This is absolutely wrong. Committee almost does not exist in US schools. As of my experience with several schools here, you just have to have a professor. Admission committee is something formal and not important. And I am telling you, publications is very important when you want to convince professors. This is not just my experience; I am seeing several people whether Americans or internationals and they just convince a professor to get in their group. GRE can be easily waived by professors if they recommend the student to admission committee.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

مرسی از دوستان که پاسخ میدید
    -------
    با توجه به اون چیزی که من دیدم استادها اکثرا دو دیدگاه دارن
    1- بهتره دانشجویی رو بگیرم که سابقه ریسرچ داره.
    2- دانشجویی که درسای لیسانسش رو خوب خونده ( معدل و GRE بالا ) تا بتونه دوره فوق ریسرچ یاد بگیره.
    نمی دونم کدوم دسته فراوانیشون بیشتره ولی با توجه به اهمیت GRE بین استادا که دوستان بهش اشاره کردند من احساس میکنم گروه دوم دسته بزرگتری هستند.
    البته این نکته هم هست چون فاند اکثرا دست استاد هست prefer اون مهم هست
    ------------
    در ضمن
    من الان 2 سال تا زمان اپلایم فاصله دارم. معدل چون essential هست تمرکز زیادی روش دارم. ولی تو این دو سال باید بین دنبال مقاله بودن و GRE رو خوندن یکی رو انتخاب کنم.
    اون چیزی که از انجمن مربوطه فهمیدم این هست که میشه تو مدت زمانی که من دارم GRE رو یه نمره بالا گرفت،

فکر می کنید که برای اینکه distinguish بشم از بقیه اپلای کننده های یه دانشگاه ( شانس فاند رو هم دخیل کنید ) راه دوم ( معدل و GRE بالا ) رو برم موفق ترم یا راه اول رو برم؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

سلام دوستان من فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40 و ليسانس محض سراسري با معدل 17.12 هستم.2 تا مقاله ISI چاپ شده و 2تا ريوايز شده و يه سابميت دارم.بعلاوه 13 تا سمينار و 2 سال سابقه تدريس . آيلتس 6 دارم كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم.. ميخوام برا دكتراي كمواينفورماتيكس اقدام كنم. به نظرتون ميتونم فاند بگيرم؟ كسي سراغ داره كجا توي اين رشته قوي تره؟ مرسي از كمكتون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra64 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40 و ليسانس محض سراسري با معدل 17.12 هستم.2 تا مقاله ISI چاپ شده و 2تا ريوايز شده و يه سابميت دارم.بعلاوه 13 تا سمينار و 2 سال سابقه تدريس . آيلتس 6 دارم كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم.. ميخوام برا دكتراي كمواينفورماتيكس اقدام كنم. به نظرتون ميتونم فاند بگيرم؟ كسي سراغ داره كجا توي اين رشته قوي تره؟ مرسي از كمكتون
    برای امریکا علاوه بر این که IELTS جدید با نمره ی 7 لازم دارید باید GRE هر دو آزمون Subject و General رو شرکت کنید. چون معدل و سابقه ی research تون خوبه، می تونید موفق شید. در بعضی دانشگاه های امریکا، ارتباط با یه سوپروایزر در زمینه ی کاریتون قبل از اپلای کردن می تونه خیلی ثمر بخش باشه.

Junior Member

سلام. من کارشناسی فیزیک از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 13/61 دارم و ارشدم را در دانشگاه صنعتی شاهرود با معدل 15/54 در گرایش حالت جامد گرفتم. با تافل 90 و 2 تا مقاله isi شانس پذیرش همراه با فاند چطوره؟

سلام یه بنده خدایی هست با این رزومه
    کارشناسی مهندسی پزشکی از دانشگاه امیرکبیر
    معدل : 17/50
    تافل : 8.0
    دوتامقاله داخلی ، یک مقاله خارجی
    GRE هم متوسط رو به بالاست
    بنظرتون دانشگاه های خوب تو این زمینه مثل کالیفرنیا یا آستین تگزاس یا جاهای دیگه میشه برای مستر فاند گرفت اگه نمیشه بهتر کجا بزنم ؟
    ممنون از همتون
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Junior Member

به نظر من حتما شانس پذیرش دارید، حتما اقدام کنید..فقط چیزی که خیلی‌ مهم ۳ تا نامهٔ رفرنس و سابقهٔ تحقیق هست که اگر اونها رو هم داشته باشید با احتمال زیاد پذیرش میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    بنظرتون دانشگاه های خوب تو این زمینه مثل کالیفرنیا یا آستین تگزاس یا جاهای دیگه میشه برای مستر فاند گرفت اگه نمیشه بهتر کجا بزنم ؟
    ممنون از همتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    ممنون از همتون
    براي مستر؟ فول فاند؟‌بايد بگرده و ايميل بزنه شايد استادي باشه كه براي پروژه بخوادش اما ميدوني كه شانس مستر از دكتري كمتره. حداقل GRE‌رو بالاتر ببره كه بتونه با ديگران رقابت داشته باشه. شاد باشيد
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)