صفحه 318 از 429 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328368418 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    دوستان میخواستم نظرتون راجع به اینکه آیا امکان گرفتن فاند با شرایط زیر دارم:
    1.متاهل و یک دختر
    2.سن 25 سال
    3.لیسانس دانشگاه آزاد رشته نرم افزار معدل 16.83
    4.فوق دانشگاه گیلان رشته IT گرایش شبکه معدل 17
    5.چند مقاله در کنفرانس و یک مقاله ISI

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mardekhoob نمایش پست ها
    سلام
    1.متاهل و یک دختر
    2.سن 25 سال
    نمره ی زبان و GRE؟ بدون این دو تا نمیشه پیش بینی ای کرد.

معدل‌های خیلی‌ خوبی‌ دارید و با نمرهٔ زبان مناسب و گرفتن اوکی از استاد، حتما پذیرش میگیرید. حتما کانادا رو هم امتحان کنید چون به نظر من با این معدل‌ها استادا از خداشونم هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط mardekhoob نمایش پست ها
    سلام
    1.متاهل و یک دختر
    2.سن 25 سال

از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟من برای مقطع مستر ژانویه اقدام می کنم دانشگاه usf . ولی شنیدم شهریه یه سال رو باید قبل از ویزا بدی، یکی اینکه همچین چیزی هست؟ چون کارامو یه نفر دیگه داره انجام می ده. شرایط برگشت پول از دانشگاه اگر ویزا رد بشه خدای نکرده الان با این شرایط تحریم ها پولی از آمریکا ترنسفر نمی شه به ایران . حساب خارج از ایران هم ندارم .خواهشا میشه کمک کنید دفعه سوم که اینو می پرسم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟من برای مقطع مستر ژانویه اقدام می کنم دانشگاه usf . ولی شنیدم شهریه یه سال رو باید قبل از ویزا بدی، یکی اینکه همچین چیزی هست؟ چون کارامو یه نفر دیگه داره انجام می ده. شرایط برگشت پول از دانشگاه اگر ویزا رد بشه خدای نکرده الان با این شرایط تحریم ها پولی از آمریکا ترنسفر نمی شه به ایران . حساب خارج از ایران هم ندارم .خواهشا میشه کمک کنید دفعه سوم که اینو می پرسم
    لازم نیست هزینه 1 ترم رو بدید، شما باید مدارک مالی به دانشگاه ارائه کنید که توانایی پرداخت هزینه ها برای 1 سال خودتون رو دارید، بعد اونها I-20 صادر میکنند و شما با همین I-20 میرید برای مصاحبه، که اونجا هم باید مدارک مالی ارائه کنید... بعد از رسیدن به دانشگاه هزینه ها رو پرداخت میکنید.

سلام دوستان میشه یک راهنمایی کنید میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند برای من چقدر هست . واسه مستر

1- تافل 104/120
    2- آیلتس 7.5
    3- رشته مهندسی برق - ابزاردقیق معدل 15 دانشگاه سراسری
    4- پنج سال سابقه کار در نفت و پتروشیمی - الان مهندس راهبر یک پروژه در خارج کشور هستم
    5- متاهل
    6- مقاله ندارم نه داخلی نه خارجی
    7-GRE متوسط رو به بالا
    8- سن 29 سال

واسه فاند اگر شانس دارم از کجا باید شروع کنم ؟؟؟ ببخشید اگر سوال هام خیلی کلی هست ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط boronca007 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یک راهنمایی کنید میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند برای من چقدر هست .

1- تافل 104/120
    2- آیلتس 7.5
    3- رشته مهندسی برق - ابزاردقیق معدل 15 دانشگاه سراسری
    4- پنج سال سابقه کار در نفت و پتروشیمی - الان مهندس راهبر یک پروژه در خارج کشور هستم
    5- متاهل
    6- مقاله ندارم نه داخلی نه خارجی
    7-GRE متوسط رو به بالا

واسه فاند اگر شانس دارم از کجا باید شروع کنم ؟؟؟ ببخشید اگر سوال هام خیلی کلی هست ممنون
    GRE رو بيشتر كن و بدون كه شانس گرفتن فاند در دكتري بيشتر از فوق ليسانيه مگر اينكه شانس بخوبي يارت باشه از اينجا شروع كن :

http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?32-گرفتن-پذیرش-از-دانشگاه‌ها
    موفق و شاد باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member MovieCT آواتار ها

دوستان من می خوام برای ارشد اموزش زبان اقدام کنم ...
    اما بطور متوسط شهریه ها حدود 20000 دلار هستش... می خوام بدونم ایا شما که برای امریکا اقدام می کنید .. برنامتون برای پرداخت این هزینه چیه ؟ چقدرش رو میشه وام گرفت .. ؟ (دیدم که بعضی دانشگاه ها کل هزینه رو وام میدن) ... چقدرش رو میشه با کار کردن (هر کاری) تهیه کرد ؟
    تکلیف کمک هزینه ها هم که مشخص نیست .. پس نمیشه روش حساب کرد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MovieCT نمایش پست ها
    دوستان من می خوام برای ارشد اموزش زبان اقدام کنم ...
    اما بطور متوسط شهریه ها حدود 20000 دلار هستش... می خوام بدونم ایا شما که برای امریکا اقدام می کنید .. برنامتون برای پرداخت این هزینه چیه ؟ چقدرش رو میشه وام گرفت .. ؟ (دیدم که بعضی دانشگاه ها کل هزینه رو وام میدن) ... چقدرش رو میشه با کار کردن (هر کاری) تهیه کرد ؟
    تکلیف کمک هزینه ها هم که مشخص نیست .. پس نمیشه روش حساب کرد.
    فرصت های وام گرفتن و need-based financial aid برای شهروندان امریکا و کسانی که اقامت دائم دارند هست نه برای دانشجویان خارجی.

Junior Member MovieCT آواتار ها

ولی در اینجا مثلا نوشته که برای دانشجو های بین المللی هستش... فقط باید دوست یا فامیل اونجا داشته باشید .. !

http://www.snhu.edu/1511.asp

5. International Student Loan Program (Private Loans)
    Do you have family or friends living permanently in the U.S.?

The International Student Loan Program offers loans for up to the full cost of your education. Repayment terms are up to 25 years. This loan is available for both graduate and undergraduate programs, but not for Intensive English. The primary condition is that the student has a family member or friend who is a citizen or permanent resident of the U.S. That person must be willing to co-sign or guarantee the loan.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)