صفحه 321 از 384 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Alikazemi نمایش پست ها
    سلام
    من كارشناسي عمران دارم. معدلم خوب نيست
    به نظر شما امكانش هست تافل و جي ار اي خوب باشم براي مستر فاند بگيرم؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين و اينكه به نظرتون چه دانشگاهي بهتره
    بله... تافل و GRE خیلی خوب می تونه به شما بسیار کمک کنه و شمارو امید وار..... باید ببینید رشته عمران تو کجاها قویه و انتظارات دانشگاه مورد نظر چی هست و متناسب با شرایط اقدام کنید...سری به فروم رشته عمران بزنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    بله... تافل و GRE خیلی خوب می تونه به شما بسیار کمک کنه و شمارو امید وار..... باید ببینید رشته عمران تو کجاها قویه و انتظارات دانشگاه مورد نظر چی هست و متناسب با شرایط اقدام کنید...سری به فروم رشته عمران بزنید
    علاوه بر جواب خوب دوستم توجه داشته باش كليه ي شاگرد اولهاي مثلا رشته ي خودت با همين شرايط و معدل آنچناني دنبال فاند هستن و از آنجا كه فاند به دكتري بيش از ارشد تعلق ميگيره ميتوني يه پيش بيني از وضعيت داشته باشي كه خدايي نا خواسته سرخورده نشي. اگر فاند نخواي شرايط بهتر خواهد بود. اگر اينجا بخوني و جبران كني بعد براي دكتري اقدام كني كه حتما شرايط خيلي بهتر خواهد بود. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام من مهندسی‌ مکانیک یونی دولتی می‌خونم میرم ترم ۵ معدلم۱۵.۰۲ هست سوال اصلیم اینه واسه ارشد برم(آمریکا یا کانادا)یا واسه دکترا و فاند هم می‌خوام؟اگه راهم رو بدونم رو همون تمرکز می‌کنم آخه اگه بخوام واسه دکترا برم باید تمرکزم رو بذارم واسه ارشد اگه ارشد بخوام برم تمرکز رو زبان,اینکه نمیدونم چکار کنم باعث شده نه با انگیزه زبان بخونم نه با انگیزه درس خلاصه بهتون بگم حیرانم لطفا راهنمایم کنی

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام من مهندسی‌ مکانیک یونی دولتی می‌خونم میرم ترم ۵ معدلم۱۵.۰۲ هست سوال اصلیم اینه واسه ارشد برم(آمریکا یا کانادا)یا واسه دکترا و فاند هم می‌خوام؟اگه راهم رو بدونم رو همون تمرکز می‌کنم آخه اگه بخوام واسه دکترا برم باید تمرکزم رو بذارم واسه ارشد اگه ارشد بخوام برم تمرکز رو زبان,اینکه نمیدونم چکار کنم باعث شده نه با انگیزه زبان بخونم نه با انگیزه درس خلاصه بهتون بگم حیرانم لطفا راهنمایم کنی
    سلام دوست من
    شرایط شما برای خیلی از ماها هم اتفاق افتاده ، فقط نکته مهم اینه که فرصت رو از دست ندین
    شما هنوز این فرصت رو دارین که معدلتون رو بیارین بالا چون 15 معدل قابل توجهی نیست و این مهمترین کاریه که الان باید بکنین.
    حتمن و حتمن خوب درس بخونین چون معدل لیسانس حتی برای دکترا هم مهمه و متاسفانه فرصت دوباره ای هم نیست.
    شما در صورت آماده کردن حدنصابها می تونین مستقیم برای دکترا اقدام کنین از لیسانس و Direct Phd بخونین و حتی فاند بگیرین.
    حرف زدن در مورد شانس پذیرش شما و هم کدوم از دوستان که هنوز هیچ مدرکی نگرفتن و همه چیزشون حدودی و شاید خوش بینانست فایده ای نداره
    اما توصیه من در این شرایط تقویت زبانتون بطور همزمانه چون بعد از فراغت از تحصیل فرصتتون خیلی کمی و سربازی هم پیش روتونه و دیر بجنبین اونم مسئله سازه.
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

با سلام
    من دانشجوی برق قدرت ترم 2 دانشگاه ازاد هستم.
    معدل 2 ترمم هم حدود 17 هست و میخام واسه master امریکا اقدام کنم.
    در حال حاضر با یکی از دوستان روی یک مقاله کار میکنیم.
    سعی میکنم 6 یا 7 ترمه تموم کنم
    حالا با این شرایط میتونم از دانشگاه های usa پذیرش با فاند بگیرم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pashmaloo نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی برق قدرت ترم 2 دانشگاه ازاد هستم.
    معدل 2 ترمم هم حدود 17 هست و میخام واسه master امریکا اقدام کنم.
    در حال حاضر با یکی از دوستان روی یک مقاله کار میکنیم.
    سعی میکنم 6 یا 7 ترمه تموم کنم
    حالا با این شرایط میتونم از دانشگاه های usa پذیرش با فاند بگیرم؟
    معدلت رو تا جايي كه ميتوني و برات مقدوره بالا ببر. قطعا ترم 2 بودن نشون ميده هنوز دروس تخصصي رو آغاز نكردي و براي نظر دادن زوده. و روي مقاله كار كردن شانست رو افزايش ميده و فراموش نكن كه مورد بعدي كه بسيار مهم خواهد بود آزمون GRE هست. اگر امكان داري از الان هفته اي 3-4 ساعت روي اون كار كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام دوستان
    من لیسانس برق الکترونیکم از دانشگاه آزاد کرج ، فوقم رو مدیریت IT دانشگاه تهران گرفتم. معدل فوقم 18.80 شده . تافل و GRE رو هم آخر مهر میدم. تیزهوشانی هم بودم. یه chapter book هم چاپ شده تو آمریکا دارم. میشه به من بگید وضعیتم چطوریه ؟؟ انقد منو ترسوندن از اینکه تو رشته انسانی سخت پذیرش میدن که کلا نا امید شدم.

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس برق الکترونیکم از دانشگاه آزاد کرج ، فوقم رو مدیریت IT دانشگاه تهران گرفتم. معدل فوقم 18.80 شده . تافل و GRE رو هم آخر مهر میدم. تیزهوشانی هم بودم. یه chapter book هم چاپ شده تو آمریکا دارم. میشه به من بگید وضعیتم چطوریه ؟؟ انقد منو ترسوندن از اینکه تو رشته انسانی سخت پذیرش میدن که کلا نا امید شدم.
    سلام خانم الناز
    هر کسی شما رو ترسونده اشتباه کرده.
    معدل فوقتون خیلی خوبه ، باید نمره تافل و GRE رو هم خوب بیارین. (البته من فکر می کنم که تو رشته مشترکمون شما باید جیمت بخونین که تقریبا اکثر بیزنس اسکولها می خوان و ساده تره)
    تحصیل در تیزهوشان و همکاری در نگارش کتاب هم براتون امتیازه و جالبه بگم شما از دانشگاهی موفق به دریافت ارشدتون شدین که طبق (این) رده بندی جزو 200 دانشگاه برتر دنیاست و این هم یک امتیازه. با این حساب نه تنها وضعتون بد نیست بلکه وضعتون خیلی هم خوبه و تازه شانس گرفتن فاند هم دارین (البته نیاز به مطالعه بیشتر تاپیک ها دارین) ، احتمال زیاد از پایان نامتون مقاله هم ارائه کردین که اون هم امتیازه. اصلن نگران نباشین ولی دست از تلاش برای ارتقای نمره زبان و جی مت برندارین
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

نقل قول نوشته اصلی توسط newmilad نمایش پست ها
    سلام خانم الناز
    هر کسی شما رو ترسونده اشتباه کرده.
    معدل فوقتون خیلی خوبه ، باید نمره تافل و GRE رو هم خوب بیارین. (البته من فکر می کنم که تو رشته مشترکمون شما باید جیمت بخونین که تقریبا اکثر بیزنس اسکولها می خوان و ساده تره)
    تحصیل در تیزهوشان و همکاری در نگارش کتاب هم براتون امتیازه و جالبه بگم شما از دانشگاهی موفق به دریافت ارشدتون شدین که طبق (این) رده بندی جزو 200 دانشگاه برتر دنیاست و این هم یک امتیازه. با این حساب نه تنها وضعتون بد نیست بلکه وضعتون خیلی هم خوبه و تازه شانس گرفتن فاند هم دارین (البته نیاز به مطالعه بیشتر تاپیک ها دارین) ، احتمال زیاد از پایان نامتون مقاله هم ارائه کردین که اون هم امتیازه. اصلن نگران نباشین ولی دست از تلاش برای ارتقای نمره زبان و جی مت برندارین
    من از هر کی پرسیدم گفته جی آر ای !!! از کجا باید مطمئن شم ؟؟؟ ثبت نام هم کردم !!!!!!!! یکی به داد من برسه !

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    من از هر کی پرسیدم گفته جی آر ای !!! از کجا باید مطمئن شم ؟؟؟ ثبت نام هم کردم !!!!!!!! یکی به داد من برسه !
    علت اینکه همه گفتن GRE اینه که تو ایران امتحان GMAT برگزار نمیشه و در حقیقت یک جایگزین برای اونهایی محسوب میشه که می خوان مدیریت بخونن البته من رشتم مدیریت نیست. بهتره باز هم از اونایی که همرشتتون هستن بپرسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)