صفحه 325 از 429 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335375425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام . میخواستم ببینم من برای دانشگاه های امریکا باید با ستادا مکاتبه کنم ؟
    از کجا میتونم ببینم چه دانشگاه هایی مدارکمو بدون پول بررسی میکنند ؟
    مکاتبه با اساتید شانستون رو می تونه افزایش بده یا حداقل یه دیدی بهتون میده که چه دانشگاههای اپلای بکنین. هر چند تویه دانشگاههای خیلی سطح بالا این طور نیست و معمولن استادا می گن کمیته پذیرش مدارک رو بررسی می کنه و ما هیچ کاره ایم.
    فکر می کنم بیشتر دانشگاههای امریکا اپلای کردن پولی باشه باید سایتاشون رو چک کنی تا بفهمی اپلیکیشن فی هر دانشگاه چه قدره. البته من یه زمانی یه لیستی از اپلیکیشن فی دانشگاههای مختلف تویه اینترنت دیده بودم ولی الان نتونستم پیداش کنم.
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

سلام به همه ی دوستان عزیز من دانشجوی ترم 5 کارشناسی برق مخابرات دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 15.5 هستم با رزومه ی زیر
    برنامه نویسی با زبان VHDL ,پردازش سیگنال با FPGA ,دبیر انجمن علمی مهندسی دانشگاه به مدت 1 سال ونماینده کارشناسی دانشگاه در انجمن علمی مهندسی برق به مدت 1 سال
    میخواستم بدونم با این رزومه که هرچند زیاد نیست آیا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای آمریکا رو دارم راستی هنوز برای آیلتس امتحان ندارم ولی فک کنید که نمره ی 6.5 رو بگیرم و اگر جواب مثبت است کدام دانشگاه رو صلاح میدونین ؟راستی هنوز برای آیلتس امتحان ندارم ولی فک کنید که نمره ی 6.5 بگیرم .

نقل قول نوشته اصلی توسط heydari2358 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز من دانشجوی ترم 5 کارشناسی برق مخابرات دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 15.5 هستم با رزومه ی زیر
    برنامه نویسی با زبان VHDL ,پردازش سیگنال با FPGA ,دبیر انجمن علمی مهندسی دانشگاه به مدت 1 سال ونماینده کارشناسی دانشگاه در انجمن علمی مهندسی برق به مدت 1 سال
    میخواستم بدونم با این رزومه که هرچند زیاد نیست آیا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای آمریکا رو دارم راستی هنوز برای آیلتس امتحان ندارم ولی فک کنید که نمره ی 6.5 رو بگیرم و اگر جواب مثبت است کدام دانشگاه رو صلاح میدونین ؟راستی هنوز برای آیلتس امتحان ندارم ولی فک کنید که نمره ی 6.5 بگیرم .

حتمن شانس داری ولی به نظر من اگه میخوای جای خوب پذیرش بگیری از کارهای فوق برنامت کم کن. بچسب به معدل و زبانت. اگه بتونی معدلت رو بالای 17 برسونی و GRE نمره بالایی بیاری بلا شک شانس زیادی داری.
    گود لاک
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarmohamadi نمایش پست ها
    حتمن شانس داری ولی به نظر من اگه میخوای جای خوب پذیرش بگیری از کارهای فوق برنامت کم کن. بچسب به معدل و زبانت. اگه بتونی معدلت رو بالای 17 برسونی و GRE نمره بالایی بیاری بلا شک شانس زیادی داری.
    گود لاک
    لطفن قبل از راهنمایی دیگران به عملی بودن راهکارهاتون فکر کنید. اگر لیسانس رو 140 واحد در نظر بگیریم و فرض کنیم شخصی تا پایان 5 ترم اول معدلش 15.5 هست (حالا شاید معدل ایشون تا آخر ترم چهار باشه)، اگه تعداد متوسط واحدهایی که هر ترم می گیره رو 17.5 در نظر بگیریم، برای این که تا آخر ترم 8 معدلش به 17 برسه باید متوسط معدل های ترمش 19.5 باشه! در ضمن برای اپلای کردن ترم های پایانی (که فرد در حال ارسال اپلیکیشن هاشه) عملن تأثیر نمی ذارن و در این صورت معدل ایشون باید هر ترم بالای 20 بشه! مگه این که شخص بعد از فارغ التحصیل شدن بخواد شروع کنه اپلای کردن!

جناب حیدری: شما باید سعی کنی معدل ترم های آخرت زیاد بشه، چون research experience نداری (اگه می تونی به دست بیار!) و دانشگاهت هم شهرت خاصی نداره، باید زبان و GRE رو خیلی خوب بشی که شانس داشته باشی.

بالاخره دوستان شانس دارم یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

بالاخره دوستان شانس دارم یا نه ؟
    کسی نمی تونه این سوال شما رو اون طوری که می خواین جواب بده. جوابش اینه که «بله»! ولی چقدرش رو نمی شه درست حدس زد چون به فاکتور های متعددی بستگی داره که بعضیاش کاملن نامعلوم هستند. من توصیه ام رو به شما کردم برای افزایش شانستون...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

حدس میزنی چه نمره ای تویه تافل و GRE بگیری؟
    معمولن چند درصد بچه های کشاوورزی ( اصلاح نباتات) پذیرش می گیرن؟
    تافل خیلی دارم سعی می کنم 110 به بالا بیارم. GRE هم تازه شروع کردم. من بیش تر برای بیوانفورماتیک می خوام تا اصاح نباتات. تو رشته خودمون و از دانشکده خودمون هم خیلی رفتن ولی یه ذره می ترسم برا اقدام کردن. نمی دونم چه جوری میشه با استادا ارتباط برقرار کرد. الان فکنم زوده. تافل بگیرم بعد با اساتید ارتباط برقرار کنم، بهتر نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    لطفن قبل از راهنمایی دیگران به عملی بودن راهکارهاتون فکر کنید. اگر لیسانس رو 140 واحد در نظر بگیریم و فرض کنیم شخصی تا پایان 5 ترم اول معدلش 15.5 هست (حالا شاید معدل ایشون تا آخر ترم چهار باشه)، اگه تعداد متوسط واحدهایی که هر ترم می گیره رو 17.5 در نظر بگیریم، برای این که تا آخر ترم 8 معدلش به 17 برسه باید متوسط معدل های ترمش 19.5 باشه! در ضمن برای اپلای کردن ترم های پایانی (که فرد در حال ارسال اپلیکیشن هاشه) عملن تأثیر نمی ذارن و در این صورت معدل ایشون باید هر ترم بالای 20 بشه! مگه این که شخص بعد از فارغ التحصیل شدن بخواد شروع کنه اپلای کردن!

جناب حیدری: شما باید سعی کنی معدل ترم های آخرت زیاد بشه، چون research experience نداری (اگه می تونی به دست بیار!) و دانشگاهت هم شهرت خاصی نداره، باید زبان و GRE رو خیلی خوب بشی که شانس داشته باشی.
    ایشون احتمالن تا الان نصف واحدهاشون رو پاس کرده و معدلش 15.5 اگه نصف باقیمونده رو 18.5 بگیره معدلش میشه 17. حالا من نمی دونم شما چه جوری حساب کردی که باید معدل 19.5 بیاره!
    و ضمنن از یه فردی که از لیسانس اپلای می کنه انتظار کارهای تحقیقاتی وجود نداره ولی باید معدل و GRE خوبی داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط melina_rosy نمایش پست ها
    تافل خیلی دارم سعی می کنم 110 به بالا بیارم. GRE هم تازه شروع کردم. من بیش تر برای بیوانفورماتیک می خوام تا اصاح نباتات. تو رشته خودمون و از دانشکده خودمون هم خیلی رفتن ولی یه ذره می ترسم برا اقدام کردن. نمی دونم چه جوری میشه با استادا ارتباط برقرار کرد. الان فکنم زوده. تافل بگیرم بعد با اساتید ارتباط برقرار کنم، بهتر نیست؟
    جی ار ای قسمت تاثرگذاری تویه اپلای کردنه بهتره بیشتر روش وقت بذارین.
    در مورد ارتباط با اساتید. من بدون نمره تافل و جی ار ای ایمیل میزدم از اونایی که بهم جواب مثبت می دادن 3 یا 4 تاشون پیگیر نمره تافل و جی ار ایم شدن. کللن بودن نمره هاشون بهتر از نبودنشونه ولی این طور نیست که اگر اونا رو ندارین ایمیل به استادا نزنین.
    علت ترستون چیه از اقدام کردن؟
    بدترین حالتش اینه که به ایمیلتون جواب نمیدن. من تضمین می کنم نمیان ایران شما رو بزننیواش یواش شروع کنین به ایمیل زدن به اساتیدی که تویه زمینه کاری شما تخصص دارن.
    گود لاک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

جی ار ای قسمت تاثرگذاری تویه اپلای کردنه بهتره بیشتر روش وقت بذارین.
    در مورد ارتباط با اساتید. من بدون نمره تافل و جی ار ای ایمیل میزدم از اونایی که بهم جواب مثبت می دادن 3 یا 4 تاشون پیگیر نمره تافل و جی ار ایم شدن. کللن بودن نمره هاشون بهتر از نبودنشونه ولی این طور نیست که اگر اونا رو ندارین ایمیل به استادا نزنین.
    علت ترستون چیه از اقدام کردن؟
    بدترین حالتش اینه که به ایمیلتون جواب نمیدن. من تضمین می کنم نمیان ایران شما رو بزننیواش یواش شروع کنین به ایمیل زدن به اساتیدی که تویه زمینه کاری شما تخصص دارن.
    گود لاک
    علت ترسم اینه که استاده نمیگه این با یه مدرک فوق خشک و خالی به خودش چه جرآتی داده به من ایمیل بزنه وقتی مقاله هم اصن نداره

ولی ممنون از راهنماییتون. سعی می کنم رو GRE وقت بیش تری بذارم اگه اینقد که میگین مهمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)