صفحه 326 از 429 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336376426 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    واسه پذیرش در مقطع دکترای عمران-زلزله واسه پاییز 2014 از الان سراغ کدوم یکی از موارد زیر برم بهتره؟
    1.زبان عمومی
    2.GRE
    3.مقاله
    4.نرم افزار
    5.سابقه کار

سوال دیگرم هم اینه که واسه آمریکا کدوم یکی از موارد زیر مهمترن؟
    زبان-مقاله-معدل-سابقه کار-کار با نرم افزار

مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    سلام
    واسه پذیرش در مقطع دکترای عمران-زلزله واسه پاییز 2014 از الان سراغ کدوم یکی از موارد زیر برم بهتره؟
    1.زبان عمومی
    2.GRE
    3.مقاله
    4.نرم افزار
    5.سابقه کار

سوال دیگرم هم اینه که واسه آمریکا کدوم یکی از موارد زیر مهمترن؟
    زبان-مقاله-معدل-سابقه کار-کار با نرم افزار

مرسی
    تمام اينها ميتونه موثر باشه. اگر زبان عمومي تون ضعيفه با كلاس يا با Self-Study‌تقويتش كندي. در حال حاضر بهترين دوره كتاب براي بزرگسالان از نظر من Top Notch
    GRE ‌خيلي مهمه اگر فاند بخواييد و از الان زمان خوبي داريد آماده بشيد. كنارش ميتونيد با دوستانتون يا اساتيد رو يه مقاله هم كار كنيد و نرم افزار رشته اتون هم كه بد نيست بلد باشيد البته به روزش رو. اگر سابقه ي كار مرتبط هم بتونيد داشته باشدي خوبه. اگر هيچكدوم اينها رو تا حالا نداريد كمي كارتون سنگينه خصوصا اگر بخواييد تافلم بدينو به گفته ي من نخواييد رو يه مقاله كار كنيد و بيشتر مد نظرتون باشه.
    از معدلم كه حرفي نزديد كه اون هم مهمه حداقل از اين نظر كه مينيمم رو داشته باشيد و اگر نداريد رو بقيه بيشتر وقت بزاريد . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    تمام اينها ميتونه موثر باشه. اگر زبان عمومي تون ضعيفه با كلاس يا با Self-Study‌تقويتش كندي. در حال حاضر بهترين دوره كتاب براي بزرگسالان از نظر من Top Notch
    GRE ‌خيلي مهمه اگر فاند بخواييد و از الان زمان خوبي داريد آماده بشيد. كنارش ميتونيد با دوستانتون يا اساتيد رو يه مقاله هم كار كنيد و نرم افزار رشته اتون هم كه بد نيست بلد باشيد البته به روزش رو. اگر سابقه ي كار مرتبط هم بتونيد داشته باشدي خوبه. اگر هيچكدوم اينها رو تا حالا نداريد كمي كارتون سنگينه خصوصا اگر بخواييد تافلم بدينو به گفته ي من نخواييد رو يه مقاله كار كنيد و بيشتر مد نظرتون باشه.
    از معدلم كه حرفي نزديد كه اون هم مهمه حداقل از اين نظر كه مينيمم رو داشته باشيد و اگر نداريد رو بقيه بيشتر وقت بزاريد . شادزي
    با تشکر بسیار از لطف شما دوست عزیز
    من امسال از مهر وارد مقطع کارشناسی ارشد میشم در رشته عمران
    من فقط یه مقاله اونم واسه یه کنفرانس داخلی دادم که فک نکنم توی روند اپلای تاثیری داشته باشه حالا با توجه به اینکه هنوز ارشدو شروع نکردم ارزش داره روی مقاله وقت بزارم؟
    زبان رو دارم کلاسای سفیر رو میرم که فقط از نظر اسپیکینگ خوبه و بقیه 3 مورد دیگه رو خودم باید بخونم.
    واسه gre هیچ ایده ای ندارم و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و اگه ممکنه یه راهنمایی بکنین.(توی تاپیک gre رفتم ولی اینقدر حجم مطالب بالاست گیج شدم)
    نرم افزار بلد بودن فک نکنم خیلی توی روند اپلای تاثیر داشته باشه.درسته؟(چون احساس میکنم روند یاد گرفتن نرم افزار پروسه زمان بری هستش)
    سابقه کار هم ندارم.ارزش داره مثلا سال دوم ارشد برم سرکار یا اینکه بشینم واسه کارای مقاله و اینجور چیزا کار کنم بهتره؟
    خب معدل کارشناسیو که دیگه نمیشه کاریش کرد ولی معدل ارشدو حتما سعی میکنم بالا بشم.حالا با توجه به اینکه معدل کارشناسیم 14.50 است با معدل ارشد میتونم جبرانش کنم؟یا اینکه 2تا پارامتر کاملا مجزا هستند؟

با تشکر مجدد از لطف شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي فناوري اطلاعات

سلام
    من یک ساله از دانشگاه پیام نور تو رشته فناوری اطلاعات با معدل 15 فارغ التحصیل شدم ،زبانمم خوبه ولی تا حالا امتحان ندادم چون میترسم نتونم بورسیه یا پذیرش بگیرم و الکی مدرک بگبرم حالا میخوام ببینم اصلا امیدی به دانشگاه های MIT,Stanford,caltech ,california berkeley هست که برم مدرکمو بگیرم؟ اگه نیست باید چی کار کنم که بتونم بورس بگیرم چون من فقط میخوام واسه فوق برم آۀمریکا حتی اگر 3 سالم طول بکشه.ممنون میشم راهنماییم کنید که چند تا مقاله بدم که بتونم برم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط einfotech نمایش پست ها
    سلام
    من یک ساله از دانشگاه پیام نور تو رشته فناوری اطلاعات با معدل 15 فارغ التحصیل شدم ،زبانمم خوبه ولی تا حالا امتحان ندادم چون میترسم نتونم بورسیه یا پذیرش بگیرم و الکی مدرک بگبرم حالا میخوام ببینم اصلا امیدی به دانشگاه های MIT,Stanford,caltech ,california berkeley هست که برم مدرکمو بگیرم؟ اگه نیست باید چی کار کنم که بتونم بورس بگیرم چون من فقط میخوام واسه فوق برم آۀمریکا حتی اگر 3 سالم طول بکشه.ممنون میشم راهنماییم کنید که چند تا مقاله بدم که بتونم برم؟
    شما با مدرک مهندسی از دانشگاه پیام نور و معدل 15، با احتمال قریب به یقین قادر به گرفتن پذیرش (فاند بماند) از هیچ کدوم از دانشگاه هایی که نام بردید - و دانشگاه های هم ردیفشون - نخواهید بود.

سلام
    متاسفانه خیلی ها که از دانشگاه شریف و تهران که معدل 17 18 داشتن و نمره زبان خوب و جی آر ای بالا داشتن و مقاله هم با ایمپکت فکتور بالا داشتن از این چندتا دانشگاهی که شما گفتین حتی واسه پذیرش بدون فاند هم رد شدن...واسه جی آر ای تلاش کن،اگه تونستی مقاله هم بده...اگه بتونی مخ استادی رو بزنی واسه دانشگاه های رنک 70 80 به بالا اپلای کن

سلام
    شوخی کردین یا جدی میگین؟
    اقای میرجلیلی شاگرد دوم مکانیک شریف با بالاترین نمره ی جی ار ای تویه اسیا نتونست برکلی و کلتک و ام ای تی پذیرش بگیره.
    با فرض نمره خوب تویه جی ار ای باید به دانشگاههای رنک 100 به بالا فکر کنی.
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

من یه نکته اضافه کنم که این دانشگاه ها هر سال در بعضی از رشته ها از شریف دانشجو می گیرند. مثلن امسال از بچه های مکانیک سه نفر MIT مستر با فاند کامل (فلوشیپ) پذیرفته شدند. در ضمن مقاله هم نداشتند. امسال در شریف سر جمع شاید 10، 15 تا پذیرش top3 در رشته های مختلف داشتیم. اما اون دانشکده ها شریف رو تا حدی شناخته اند ولی از دانشگاه های دیگه ی ایران به ندرت ممکنه دانشجو بگیرند.

سلام خدمت دوستان
    من دانشجوی رشته معماری کامپیوتر دانشگاه شریف هستم (ارشد)
    معدلم تا پایان تحصیل به ۱۷ می رسه و معدل لیسانس ۱۷.۶ هستش(دانشگاه غیر انتفاعی)
    دو تا مقاله دارم
    میخواستم بدونم شرایطم واسه فاند گرفتن چجوریه؟؟؟ (با فرض نمره زبان خوب)

Junior Member

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر آمریکا بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد

2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان

3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)

4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic

5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در آمریکا امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول آمریکا افزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)