صفحه 331 از 429 نخستنخست ... 231281321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,301 تا 3,310 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

با سلام خدمت همه دوستان عزيزم. من ميتونم با شرايط زير از يه دانشگاه خوب تو آمريكا پذيرش با يه فاند خيلي خوب بگيرم؟

1.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه اميركبير (پيشرفته) و كارشناسي دانشگاه مازندران (طراحي فرآيندهاي صنايع نفت)
    2. معدل دوره ارشد 19.3 و معدل دوره كارشناسي 15.48 (البته ترمو 2 رو يك بار با نمره 9 در كارشناسي افتادم)
    3. IELTS=7
    4. GRE=1070 (320 verbal + 750 quant)
    5.یک مقاله ISI با IF بالا (2.945) در زمینه غیر از موضوع پروژه
    6. يك مقاله ISI در زمینه موضوع پروژه مرحله داوری
    7. يك مقاله داخلي و دو كنفرانس داخلي كه يكيش مربوط به كنفرانس بين المللي كيشه (در زمینه موضوع پروژه)
    8. سابقه كار در جنوب تو پتروشيمي دارم كه 16 ماه بوده و همينطور تو سكوي نفتي هم 3 ماهي كار كردم. ( هر دو مربوط به 6 تا 7 سال پيشه)
    من الان حدود 2 ساله فارغ التحصيل شدم و فقط روي مقالاتم و گرفتن نمره آيلتسم و GRE وقت گذاشتم، هيچ جايي هم كار نكردم،‌ آيا اين برام خيلي نمره منفي محسوب ميشه؟ من 31 سالمه، سنم چطور؟ دانشگاه كارشناسي چطور و درس افتاده؟ من متاهل هستم، فاندي كه ميدن كفاف زندگيمو ميده؟
    شرمنده سوالم طولاني شد ولي ممنون ميشم كمكم كنيد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz65 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من لیسانس مامایی از دانشگاه تهران با معدل 15.29 دارم و الان ترم آخر کارشناسی ارشد اناتومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان مشترک با تهران با معدل 19.17 هستم.برای گرفتن یذیرش با فاند از یه دانشگاه خوب چقدر شانس دارم؟ تافل بدم بهتره یا GRE?
    هم تافل باید بدید و هم GRE. شرایطتون خوبه و با نمرات تافل و GRE خوب شانس خواهید داشت. سابقه کار پژوهشی ندارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزيزم. من ميتونم با شرايط زير از يه دانشگاه خوب تو آمريكا پذيرش با يه فاند خيلي خوب بگيرم؟

1.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه اميركبير (پيشرفته) و كارشناسي دانشگاه مازندران (طراحي فرآيندهاي صنايع نفت)
    2. معدل دوره ارشد 19.3 و معدل دوره كارشناسي 15.48 (البته ترمو 2 رو يك بار با نمره 9 در كارشناسي افتادم)
    3. IELTS=7
    4. GRE=1070 (320 verbal + 750 quant)
    5.یک مقاله ISI با IF بالا (2.945) در زمینه غیر از موضوع پروژه
    6. يك مقاله ISI در زمینه موضوع پروژه مرحله داوری
    7. يك مقاله داخلي و دو كنفرانس داخلي كه يكيش مربوط به كنفرانس بين المللي كيشه (در زمینه موضوع پروژه)
    8. سابقه كار در جنوب تو پتروشيمي دارم كه 16 ماه بوده و همينطور تو سكوي نفتي هم 3 ماهي كار كردم. ( هر دو مربوط به 6 تا 7 سال پيشه)
    من الان حدود 2 ساله فارغ التحصيل شدم و فقط روي مقالاتم و گرفتن نمره آيلتسم و GRE وقت گذاشتم، هيچ جايي هم كار نكردم،‌ آيا اين برام خيلي نمره منفي محسوب ميشه؟ من 31 سالمه، سنم چطور؟ دانشگاه كارشناسي چطور و درس افتاده؟ من متاهل هستم، فاندي كه ميدن كفاف زندگيمو ميده؟
    شرمنده سوالم طولاني شد ولي ممنون ميشم كمكم كنيد.
    شرایط شما خوبه و نمره افتاده در ترم 2 هم اونقدرا تاثیر منفی نداره ولی GRE شما خیلی پایینه. سعی کنید دوباره امتحان بدید و حداقل V150, Q165 و AW4.0 رو بیارید. سن یا وضعیت تاهل شما هم ارتباطی در پروسه پذیرش شما نداره ولی 2 سال بیکار بودن خوب نیست، بهتره توضیح مناسبی برای این دو سال پیدا کنید.

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

دوستان سلام
    به نظر شما من با معدل لیسانس 14.5 و ارشد 16.98 از پلی تکنیک در رشته مهندسی عمران، 1 مقاله ISI و 3 مقاله کنفرانسی و IELTS 7 از چه رنک دانشگاهی برای PHD شانس فول فاند دارم؟
    در ضمن برای اپلای Fall 2013 نهایتا نمره GRE تا کی باید آماده بشه؟
    با سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به نظر شما من با معدل لیسانس 14.5 و ارشد 16.98 از پلی تکنیک در رشته مهندسی عمران، 1 مقاله ISI و 3 مقاله کنفرانسی و IELTS 7 از چه رنک دانشگاهی برای PHD شانس فول فاند دارم؟
    با سپاس
    چه گرایشی از عمران هستید؟ برخلاف تصور بچه های عمران داخل ایران، در امریکا و کلا غرب گرایش محیط زیست از همه پوزیشن و فاند بیشتری داره (عکس ایران). شانستون در درجه اول بستگی به گرایشتون داره.
    به خاطر معدل لیسانستون دانشگاههای متوسط رو برای اطمینان در نظر بگیرید. کسی نمیتونه دقیقا رنک رو بگه فقط جاهایی که جواب خوب از اساتید داشتید اپلای کنید. اگه جواباتون زیاد نبود دانشگاههای متوسطی که ایرانی میگیرن بفرستید. برای Fall 2013 یا Spring 2013 ؟ برای اسپرینگ که باید برید کشورا همسایه امتحان بدید چون تو ایران تا اخرا مهر برگزار نمیشه و فرض میکنم برای Fall منظورتون هست. ازمون اخر مهر تقریبا به همه ددلاینا میرسه. ازمون ابان ماه، به اکثریت قریب به اتفاق ددلاینا میرسه به جز یه سری دانشگاهها مثل استین که ددلاینشون دسامبر هست، ولی فرصت میدن که نمرتون یه مقدار با تاخیر برسه

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    با سپاس
    درود
    بدون نمره جی ار ای هیچی نمی شه گفت.
    ولی باید تا حدود ژانویه نمرتون آماده باشه

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

[/QUOTE]
    شرایط شما خوبه و نمره افتاده در ترم 2 هم اونقدرا تاثیر منفی نداره ولی GRE شما خیلی پایینه. سعی کنید دوباره امتحان بدید و حداقل V150, Q165 و AW4.0 رو بیارید. سن یا وضعیت تاهل شما هم ارتباطی در پروسه پذیرش شما نداره ولی 2 سال بیکار بودن خوب نیست، بهتره توضیح مناسبی برای این دو سال پیدا کنید.

خيلي ممنونم دوست عزيز از راهنماييتون، راستش براي GRE اگه بخوام امتحان بدم بايد تا مهرماه صبر كنم، فكر كنم بايد دنبال دانشگاههايي باشم كه GRE پايين بخوان، اصلا همچين دانشگاهي هست تو آمريكا؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

خيلي ممنونم دوست عزيز از راهنماييتون، راستش براي GRE اگه بخوام امتحان بدم بايد تا مهرماه صبر كنم، فكر كنم بايد دنبال دانشگاههايي باشم كه GRE پايين بخوان، اصلا همچين دانشگاهي هست تو آمريكا؟[/QUOTE]

دوست خوب دانشگاه ها اصولا نمرات GRE مورد نظرشون رو افشا نميكنن. برخي از رنكهاي بالا حدودش رو اعلام ميكنن. شما اگر تا اول مهر صبر كنيد فقط به رياضي ميريد. به نظر من ريسكش بالاست. باز هم بگرديد شايد بتونيد دانشگاه هاي بدون GRE پيدا كنيد يا بقول خودتون با GRE با اهميت كم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : اسامی دانشگاه ها با GPA زیر 3

سلام دوستان عزیز
    نمیدونم سوالی که می پرسم میدونم جایی درستی نیست ، ولی جایی برای پرسیدنش پیدا نکردم .
    من معدل کارشناسیم 14.36 هست دوستان خوم ، این چه GPA میشود ؟

نحوه محاسبه GPA چگونه است ؟

با این معدل ضعیف من آیا امکان پذیرش از دانشگاه خوبی را می تونم داشته باشم ؟ یا بمونم ارشد بخونمو معدلمو بالا کنم ؟

البته سعی کردم رزومه خوبی داشته باشم ولی متسفانه معدل پایین ، میخواستم دوستان راهنماییم کنند آیا با این شرایط برای فاند می تونم امیدوار باشم بریا ارشد ؟
    ارادت

مهدی
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

Junior Member

سلام بچه ها ممنون میشم کمک کنید
    کارشناسی از دانشگاه اراک 14.32 کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز 17.56 دو تا کنفرانس داخلی و یک مقاله isi دارم نمره ایلتس هم میتونم 7 بگیرم شاید هم بیشتر برای GREF هم دارم اماده میشم شانس پذیرش با فاند رو توی دانشگاه های با رتبه چند دارم؟

Junior Member

سلام.من امسال کنکور کارشناسی دادم.می خوام ارشد حتما بتونم امریکا تحصیل کنم.به رشته mba علاقه دارم که گرفتن فاند تقریبا غیر ممکن هست.کلا رشته های مدریتی این طور هست انگار.به داروسازی و رشته های مرتبط با مهندسی شیمی و مواد هم علاقه دارم.اما الان کنکور ریاضی دادم.راهنمایی کنین کدوم رشته انتخاب کنم که بتونم حتما برم.و از الان رو چی سرمایه گذاری کنم؟رشته تحصیلی مهم تر هست یا دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)