صفحه 332 از 429 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط YFatima نمایش پست ها
    سلام.من امسال کنکور کارشناسی دادم.می خوام ارشد حتما بتونم امریکا تحصیل کنم.به رشته mba علاقه دارم که گرفتن فاند تقریبا غیر ممکن هست.کلا رشته های مدریتی این طور هست انگار.به داروسازی و رشته های مرتبط با مهندسی شیمی و مواد هم علاقه دارم.اما الان کنکور ریاضی دادم.راهنمایی کنین کدوم رشته انتخاب کنم که بتونم حتما برم.و از الان رو چی سرمایه گذاری کنم؟رشته تحصیلی مهم تر هست یا دانشگاه؟
    بنده نظر شخصی ام رو بیان میکنم

MBAخیلی نمیتونه هدف باشه ، کلا این رشته تجربی میتونه یک وسیله برای ارتقا شغل و افزابش توانایی ها باشه
    از اون بدتر MBA بدون گرایش هست ، MBA با گرایش جنرال دیگه جدا مسخره میشه و به نوعی پاس کردن یه سری درسها عمومی میشه.

ترجیحا سعی کنین تو تحقیقاتتون یک گرایش خوب برای خودتون پیدا کنین ، مثلا بگین من به دروسی که شامل مدیریت عملیات و زنجیره های تامین علاقه دارم یا مثلا به مارکتینگ علاقه دارم ، یا فاینانس... اونوقت که گرایشتون رو مشخص کردین میشه رشته نزدیک بهش رو راحتتر تعیین کرد.

مثلا مهندسی صنایع به گرایش مدیریت عملیات و این جور چیزها نزدیکتره یا مثلا مدیریت مالی یا حسابداری به فاینانس تکمی نزدیک هستن.

مشخصا دانشگاه هم خیلی مهمه ولی ارجحیت با رشته است
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    بنده نظر شخصی ام رو بیان میکنم

MBAخیلی نمیتونه هدف باشه ، کلا این رشته تجربی میتونه یک وسیله برای ارتقا شغل و افزابش توانایی ها باشه
    از اون بدتر MBA بدون گرایش هست ، MBA با گرایش جنرال دیگه جدا مسخره میشه و به نوعی پاس کردن یه سری درسها عمومی میشه.

ترجیحا سعی کنین تو تحقیقاتتون یک گرایش خوب برای خودتون پیدا کنین ، مثلا بگین من به دروسی که شامل مدیریت عملیات و زنجیره های تامین علاقه دارم یا مثلا به مارکتینگ علاقه دارم ، یا فاینانس... اونوقت که گرایشتون رو مشخص کردین میشه رشته نزدیک بهش رو راحتتر تعیین کرد.

مثلا مهندسی صنایع به گرایش مدیریت عملیات و این جور چیزها نزدیکتره یا مثلا مدیریت مالی یا حسابداری به فاینانس تکمی نزدیک هستن.

مشخصا دانشگاه هم خیلی مهمه ولی ارجحیت با رشته است
    کلا انگار باید mba اونم برا امریکا بذارم کنار.چون سابقه کار با تحقیقاتی که کردم خیلی مهم برا این رشته و شانس پذیرشش خیلی پایین هسن

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salam نمایش پست ها
    سلام بچه ها ممنون میشم کمک کنید
    کارشناسی از دانشگاه اراک 14.32 کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز 17.56 دو تا کنفرانس داخلی و یک مقاله isi دارم نمره ایلتس هم میتونم 7 بگیرم شاید هم بیشتر برای GREF هم دارم اماده میشم شانس پذیرش با فاند رو توی دانشگاه های با رتبه چند دارم؟
    اول بايد بگردي استاد پيدا كني. ببيني استاده معدل ليسانستو اگر به مينيمم دانشگاه نرسه ساپورت ميكنه يا نه. اگر نه بايد بگردي دانشگاه پيدا كني با شرط معدلي مثل معدل خودت. ضمنا براي اينكه شانست كمرنگ نشه در هر سه سطح دانشگاه هاي آمريكا اپلاي كن.GRE‌برات وزنه ي سنگينيه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

کلا انگار باید mba اونم برا امریکا بذارم کنار.چون سابقه کار با تحقیقاتی که کردم خیلی مهم برا این رشته و شانس پذیرشش خیلی پایین هسن
    بله همینطوره ولی نیاز نیست MBA رو کنار بگذارید. شما درستون رو بخونید، برای فوق بیاید آمریکا و بعد چند سال کار کنید و بعدش می تونید MBA هم (دقیقا در زمان مناسبش) بخونید و برای آینده کاری شما هم بسیار مفید خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله همینطوره ولی نیاز نیست MBA رو کنار بگذارید. شما درستون رو بخونید، برای فوق بیاید آمریکا و بعد چند سال کار کنید و بعدش می تونید MBA هم (دقیقا در زمان مناسبش) بخونید و برای آینده کاری شما هم بسیار مفید خواهد بود.
    به نظر شما کدوم رشته شانس پذیرش بهتری داره.فکر کنم رشته هایی مثل نانو هم پذیرای دانشجوی ایرانی نباشن.واقعا سردرگم هستم

ApplyAbroad Guru

به نظر شما کدوم رشته شانس پذیرش بهتری داره.فکر کنم رشته هایی مثل نانو هم پذیرای دانشجوی ایرانی نباشن.واقعا سردرگم هستم
    به علاقه تون توجه کنید نه به رشته چون این چیزیه که قراره سال ها در اون زمینه تحصیل و کار کنید. به این فکر نکنید که ممکنه پذیرای دانشجوهای ایرانی نباشن، تا وقتی شما درستون تموم بشه و زمان اپلای برسه سال ها باقی مونده و شرایط قطعا تغییر می کنه.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

(البته ترمو 2 رو يك بار با نمره 9 در كارشناسي افتادم)
    نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شرایط شما خوبه و نمره افتاده در ترم 2 هم اونقدرا تاثیر منفی نداره ولی GRE شما خیلی پایینه. سعی کنید دوباره امتحان بدید و حداقل V150, Q165 و AW4.0 رو بیارید. سن یا وضعیت تاهل شما هم ارتباطی در پروسه پذیرش شما نداره ولی 2 سال بیکار بودن خوب نیست، بهتره توضیح مناسبی برای این دو سال پیدا کنید.
    جسارته ها ولی ایشون درس ترمودینامیک 2 رو افتادن نه یه درس در ترم 2.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

این همون مسئله ای هست که من میگم "" ما ایرانی ها میخوایم از ایران بریم ، نمیخوایم بریم درس بخونیم !!! ""
    با خودتون رو راست باشین ، اگه یه لیسانس داشته باشین و یه حقوق عالی تو آمریکا بهتون بدن میرین بازم درس بخونین ؟
    اگه آره شما محقق هستین ، اگه نه، شما مهاجر هستین...

اگه مهاجر هستین لطفا دنبال راه های مهاجرتی بگردین نه راه های تحصیلی !
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    جسارته ها ولی ایشون درس ترمودینامیک 2 رو افتادن نه یه درس در ترم 2.
    بله مثل اینکه حق با شماست، به هر حال نکته اصلی باقی می مونه، یک درس افتاده تاثیر زیادی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    این همون مسئله ای هست که من میگم "" ما ایرانی ها میخوایم از ایران بریم ، نمیخوایم بریم درس بخونیم !!! ""
    با خودتون رو راست باشین ، اگه یه لیسانس داشته باشین و یه حقوق عالی تو آمریکا بهتون بدن میرین بازم درس بخونین ؟
    اگه آره شما محقق هستین ، اگه نه، شما مهاجر هستین...

اگه مهاجر هستین لطفا دنبال راه های مهاجرتی بگردین نه راه های تحصیلی !
    صحبت شما درباره اینکه مهاجریم درسته، ولی روش تحصیلی یک راه مناسبه به خصوص وقتی یکی برای فوق (نه دکترا) بره، هم تحصیل بیشتره و هم فرصتی برای کار پیدا کردن و مهاجرت، مشکلی نیست از این راه افراد مهاجرت کنن. راه های دیگه مهاجرت یا نیاز به زمان زیاد دارن یا پول زیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اول بايد بگردي استاد پيدا كني. ببيني استاده معدل ليسانستو اگر به مينيمم دانشگاه نرسه ساپورت ميكنه يا نه. اگر نه بايد بگردي دانشگاه پيدا كني با شرط معدلي مثل معدل خودت. ضمنا براي اينكه شانست كمرنگ نشه در هر سه سطح دانشگاه هاي آمريكا اپلاي كن.GRE‌برات وزنه ي سنگينيه. شادزي
    ببخشید وزنه ی سنگین یعنی چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)