صفحه 333 از 429 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط salam نمایش پست ها
    ببخشید وزنه ی سنگین یعنی چی؟
    يعني تا حدود زيادي مشخص كننده ي شرايط آينده است . اگر نمره ي بالا بياري چه بسا كساني كه انتخابت ميكنن از معدل كمت صرفه نظر كنند البته اگر قانون دانشگاه خيلي Rigid‌نگه معدل 15 به بالا اپلاي كنند. چون ديگه براي اين دانشگاه مدارك نفرستي بهتره. ممكنه مداركتو اصلا نگاه نكنن. پس وقت زيادي رو GRE‌بزار تا اون معدل كمي جبران شه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله مثل اینکه حق با شماست، به هر حال نکته اصلی باقی می مونه، یک درس افتاده تاثیر زیادی نداره.

صحبت شما درباره اینکه مهاجریم درسته، ولی روش تحصیلی یک راه مناسبه به خصوص وقتی یکی برای فوق (نه دکترا) بره، هم تحصیل بیشتره و هم فرصتی برای کار پیدا کردن و مهاجرت، مشکلی نیست از این راه افراد مهاجرت کنن. راه های دیگه مهاجرت یا نیاز به زمان زیاد دارن یا پول زیاد.
    پس اگه مهاجر هستین ، به اینکه چی دوست دارین کمتر توجه کنین ، ببینین اونا چی میخوان !
    اگه هدف مهاجرته ، MBA گزینه خوبی نخواهد بود ، هم پر هزینه است ، هم دست توش زیاده و هم قبولیش سخته... از طرفی MBA نیاز سابقه کار هم تاحدی داره...

به جز تحصیلی هم میشه رفت ، چندتا مدرک خیلی تخصصی تو فیلد مورد علاقه اشون بگیرین ، مثلا تو فیلد مالی داشتن CFA & FRM & CFP خیلی با ارزشه و گرفتنشون هم خیلی زمان بره ولی کسی که داره احتمال کار پیدا کردنش از خیلی از دانشجو ها و ... بیشتره...

کشور مورد نظرتون رو پیدا کنین ، حدودا ببینین به چه فیلدی علاقه دارین ( مهندسی - علوم انسانی - علوم زیستی و بهداشتی و ... ) موازی با تحصیلتون تو لیسانس مدارک تخصصی کاری اون فیلد رو برین بگیرین...
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

من لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان با معدل 17.23 و معدل دو سال آخر 18.2 دارم با تافل ibt، 95 و gre 1300، به نظرتون برای ارشد از دانشگاه های زیر چقدر احتمال فاند گرفتن دارم.مرسی
    البته من در ترم های اول چند درس رو متاسفانه افتادم(مثل فیزیک 1 و2 که بعدا با نمره 20 جبران شدند)
    canada:alberta,mcmaster,western ontario,queen's,simon fraser,calgary,doulhouse,ottawa
    usa:ohio state university,california irvine,massachusset amherst,u of penn,brown,rice,california santa cruz,california riverside,,....
    و هر جای دیگه که فکر میکنید.با تشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط taha19 نمایش پست ها
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان با معدل 17.23 و معدل دو سال آخر 18.2 دارم با تافل ibt، 95 و gre 1300، به نظرتون برای ارشد از دانشگاه های زیر چقدر احتمال فاند گرفتن دارم.مرسی
    البته من در ترم های اول چند درس رو متاسفانه افتادم(مثل فیزیک 1 و2 که بعدا با نمره 20 جبران شدند)
    canada:alberta,mcmaster,western ontario,queen's,simon fraser,calgary,doulhouse,ottawa
    usa:ohio state university,california irvine,massachusset amherst,u of penn,brown,rice,california santa cruz,california riverside,,....
    و هر جای دیگه که فکر میکنید.با تشکر از همه دوستان
    من تبریک میگم که تو سن خیلی کم یهو منقلب شدین. وضعیت و دانشگاه شما خیلی خوب هست و اگر با استادا ارتباط برقرار کنید شانس خسلی خوبی خواهید داشت البته اگر دنبال فاند از اول نباشید که خیلی کارتون راحت تر میشه. اگر فاند حتما میخواین هم الان خوبه ولی اگر می تونید و وقت دارید یکسال برای حداقل یک مقاله بین المللی خوب و gre,toefl بالاتر تلاش کنید و ارتباط موثر با استاد برقرار کنید شانستون هم برای دکترای مستقیم و هم فاند خیلی بیشتر میشه.
    موفق باشید.

سلام بچه ها میشه بگید با این رزومه میتونم از دانشگاه های تاپ مثل سن دیگو کالیفرنیا یا دانشگاه های خوبه دیگه فاند بگیرم
    مهندسی پزشکی امیرکبیر 17/88 امیرکبیر
    دو مقاله داخلی یک مقاله خارجی
    GRE خوبه
    نمره زبانم عالیه
    بچه ها ممنون میشم جواب بدید
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام بچه ها میشه بگید با این رزومه میتونم از دانشگاه های تاپ مثل سن دیگو کالیفرنیا یا دانشگاه های خوبه دیگه فاند بگیرم
    مهندسی پزشکی امیرکبیر 17/88 امیرکبیر
    دو مقاله داخلی یک مقاله خارجی
    GRE خوبه
    نمره زبانم عالیه
    بچه ها ممنون میشم جواب بدید
    دوست عزیز GRE خوب و نمره زبان عالی یعنی دقیقاً چند؟
    اگه منظورتون UC Sandiego هست این دانشگاه به شدت سخت پذیرش و فاند می ده. حتی بدون فاند هم سخت پذیرش می ده.

پیشنهاد می کنم حتماً با هماهنگی استاد اینجا اپلای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    پس اگه مهاجر هستین ، به اینکه چی دوست دارین کمتر توجه کنین ، ببینین اونا چی میخوان !
    اگه هدف مهاجرته ، MBA گزینه خوبی نخواهد بود ، هم پر هزینه است ، هم دست توش زیاده و هم قبولیش سخته... از طرفی MBA نیاز سابقه کار هم تاحدی داره...

به جز تحصیلی هم میشه رفت ، چندتا مدرک خیلی تخصصی تو فیلد مورد علاقه اشون بگیرین ، مثلا تو فیلد مالی داشتن CFA & FRM & CFP خیلی با ارزشه و گرفتنشون هم خیلی زمان بره ولی کسی که داره احتمال کار پیدا کردنش از خیلی از دانشجو ها و ... بیشتره...

کشور مورد نظرتون رو پیدا کنین ، حدودا ببینین به چه فیلدی علاقه دارین ( مهندسی - علوم انسانی - علوم زیستی و بهداشتی و ... ) موازی با تحصیلتون تو لیسانس مدارک تخصصی کاری اون فیلد رو برین بگیرین...
    با s03 موافقم.من به درس خوندن علاقه دارم اما درسی که جا برا پیشرفت توش باشه.من کالیفرنیا رو انتخاب کردم اگه بتونم البته برم. و بین مهندسی شیمی ,مهندسی مواد, مهندسی صنایع نمی دونم کدوم بهتره!!!حتی اگه داروساری گزینه بهتری باشه حاضرم امسال دانشگاه نرم دوباره کنکور تجربی بدم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام
    من دانشجوی ارشد رشته مطالعان منطقه ای(خاورمیانه و شمال آفریقا) دانشگاه علامه مفید هستم. رشته لیسانسم علوم سیاسی با معدل 70/14. معدل ارشدمم 45/16 هست. تاکنون دوازده مقاله علمی پژوهشی داخلی. چهار مقاله در کنفرانس بین المللی. دو مقاله انگلیسی آی.اس.آی. ارائه سه سخنرانی علمی. ترجمه دو کتاب. تالیف دو کتاب. و توصیه نامه از چهار استاد معتبر بین المللی. سباقه کار در یک خبرگزاری بین المللی به عنوان مسئول میز اروپا و آمریکابه مدت یک سال. نمره زبانم تافل 100هست. به اضافه ده ها مطلب علمی و سیاسی در روزنامه ها و سایتهای تحلیلی-علمی. به دو زبان عربی و عبری هم تسلط دارم. با توجه به موقعیت ممتاز سیاسی امریکا، علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته مطالعات امنیت بین الملل یا روابط بین الملل از دانشگاه های شرق امریکا هستم. از دوستان محترم خواهشمندم که بدونم آیا با این رزومه شانس اخذ بورسیه با فاوند از دانشگاه های امریکا رو دارم یا خیر؟
    با سپاس

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم با معدل کارشناسی 13 و ارشد 18 شانسی واسه پذیرش با فاند دارم؟ جی ار ای ندادم تافل 101

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وبسایت های مفید برای آشنایی با محیط و Campus دانشگاه های آمریکا

آقا من ته ماه امتحان تافل مقل خیلیها دارم. فکر میکنم تافل 560-70 بشم موندم کدوم دانشگاهها رو معرفی کنم. رزومم بد نیست از اول مهرم همینور دانشگاه خوب میرم دکترا، فقط میانگین ارشدم جالب نیست.
    البته یکیش - دانشگاه کنت- رو انتخاب کردم اما دنبال چند تا دانشگام که دکترای شیمی تجزیه داشته باشن
    برای زندگی ما ایرانیها مناسب باشن
    کمک هزینشون خوب باشه
    سطحشون مناسب باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)