صفحه 336 از 429 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    خوب هم رشته هستیم نکته ی اول، نکته ی دوم باید بگردی توی دانشگاه های آمریکا ببینی کدومشون مرکز مطالعات دارن، مرکز مطالعات خاورمیانه هم رو بورسه و اکثرشون دارن حالا اگر رشته ای رو اونجا ارائه نکنن، مثلا هاروارد برای قبولی می گه باید عبری یا عربی رو بلد باشی و اونوقت پذیرش می ده، به نظر من اگر موضوع قویی برای کار داشته باشید فاند دور از دسترس نیست،چون می دونی که توی رشته ی ما معدل همه چی نیست، آدم باید تحلیلگر باشه
    سپاس سیروس جان!
    اگر به رزومم دقت کرده باشی، متوجه شدی که یک جوان در سطح کارشناسی 21 ساله، چندین مقاله علمی پژوهشی و تالیف و ترجمه کتاب داشته باشه، کوشش زیادی کرده. من در هجده سالگیم یک تز با حظور یکی از اساتید دانشگاه لندن و اساتید دانشگاه تهران ارائه دادم، که بسیاری از سایت های داخلی هم خبر اون رو نوشتن! نکته دوم هم این که، با این که حوزه کلی مطالعاتیم، مطالعات امنیت بین الملله؛ اما میدونستم که برای مراکز تحلیلی غربی، مسائل خاورمیانه مورد توجه تره، و به همین دلیل، فوکوسم رو روی مسائل امنیت خاورمیانه گذاشتم. در این حوزه هم ایده های بسیاری دارم، که در سطح منطقه رو هیچ کدوم از اون ها کار نشده. بر این اساس، فقط یک نکته رو بگید که با اپلای کردن و صحبت با اساتید امیریکائی که به عنوان راهنما قبول کنن رو تزم کار کنن، میتونم امیدی داشته باشم، که فول فاند بگیرم؟ چون دو سال قبل هم از دانشگاه بودو نروژ و لاماناسوف مسکو با نصف این رزومه فول فاند گرفتم که نرفتم. هدفم فقط امریکاست. متشکر و سپاسگذار خواهم بود که کمی دقیقتر کمکم کنی.
    با سپاس بی پایان

سلام
    خواستم شرایطمو بگم ببنیم شانسم برای فول فاند از یه دانشگاه خوب امریکا چقدره؟؟!!
    سن 27
    لیسانس : مهندسی فضاس سبز- دانشگاه تهران- معدل 16.70
    ارشد: شهرسازی- برنامه ریزی شهری- دانشگاه ازاد تهران مرکزی- معدل 17.73- پایان نامه 19
    سابقه کار: 5 سال- معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری
    سابقه تدریس: 2 ترم دانشگاه ازاد
    مقاله: 1 کنفرانس بین المللی- 2 تا داخلی- پایان نامه برتر جشنواره پژوهش و نواوری
    برای یه سازمان هم دو تا کار پژوهشی در ارتباط با زیباسازی شهری انجام دادم
    و ....
    مرسی
    ویرایش توسط ffshahani : July 28th, 2012 در ساعت 04:34 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام
    خواستم شرایطمو بگم ببنیم شانسم برای فول فاند از یه دانشگاه خوب امریکا چقدره؟؟!!
    سن 27
    لیسانس : مهندسی فضاس سبز- دانشگاه تهران- معدل 16.70
    ارشد: شهرسازی- برنامه ریزی شهری- دانشگاه ازاد تهران مرکزی- معدل 17.73- پایان نامه 19
    سابقه کار: 5 سال- معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری
    سابقه تدریس: 2 ترم دانشگاه ازاد
    مقاله: 1 کنفرانس بین المللی- 2 تا داخلی- پایان نامه برتر جشنواره پژوهش و نواوری
    برای یه سازمان هم دو تا کار پژوهشی در ارتباط با زیباسازی شهری انجام دادم
    و ....
    مرسی
    متاسفانه شما با اين شرايط كه ميبينم هيچ شانسي نداري آخه برادر شايدم خواهر من ، نمره زبانات كجاست پس؟؟؟ از شوخي گذشته با تماس درست با اساتيد و نمرات خوب در تافل و جي آر ايي .................................................. . چرا كه نه؟ كمي سعي كنيد و حرص بخوريد (مثل ما) حتما به مقصود ميرسيد. فقط مهمه بدونيد كه در رشته ي شما اوضاع فاند چطوريه؟ راحت فاند ميدن يا كمه؟ و اينكه اين معدلها در رشته ي شما عاديه يا عاليه.اگر رقيب زياد باشه ديگه نميشه به اينها گفت معدل خوب. لذا مجبور ميشي بدجور رو زبان زوم كني. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    متاسفانه شما با اين شرايط كه ميبينم هيچ شانسي نداري آخه برادر شايدم خواهر من ، نمره زبانات كجاست پس؟؟؟ از شوخي گذشته با تماس درست با اساتيد و نمرات خوب در تافل و جي آر ايي .................................................. . چرا كه نه؟ كمي سعي كنيد و حرص بخوريد (مثل ما) حتما به مقصود ميرسيد. فقط مهمه بدونيد كه در رشته ي شما اوضاع فاند چطوريه؟ راحت فاند ميدن يا كمه؟ و اينكه اين معدلها در رشته ي شما عاديه يا عاليه.اگر رقيب زياد باشه ديگه نميشه به اينها گفت معدل خوب. لذا مجبور ميشي بدجور رو زبان زوم كني. شادزي

خواهر هستم
    هفته پیش تافل دادم
    منتظر نتیجه هستم
    تو رشته ما چون رشته جدیدیه تقریبا کسی اطلاعات چندانی نداره
    واسه همین من گییییییییج شدم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    خواهر هستم
    هفته پیش تافل دادم
    منتظر نتیجه هستم
    تو رشته ما چون رشته جدیدیه تقریبا کسی اطلاعات چندانی نداره
    واسه همین من گییییییییج شدم
    اگر جديده پس خودت راه بازكن مسير باش. شروع كن اول دانشگاه هاي مورد نظر كه اين رشته رو دارن پيدا كن. به استادا ايميل بده و ببين جوابهاشون تو چه مايه هاييه. اگر خيلي تحويلت گرفتن كه يعني شاهكار كردي تا حالا اگر تمپلت دادن نا اميد نشو. به خيلي ها اصلا جواب نميدن. با توجه به جوابايي كه گرفتي چند تاشو انتخاب كن و اگر از نظر مالي مشكلي نيست اپلاي كن. اميدوار باش كه بتوني پذيرش بگيري. اينجا منتظر شي يك نفر پيدا شه كمك كنه شايد وقت و از دست بدي. از استاداتم ميتوني كمك بخواي. شاد زي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط kissinger نمایش پست ها
    سپاس سیروس جان!
    اگر به رزومم دقت کرده باشی، متوجه شدی که یک جوان در سطح کارشناسی 21 ساله، چندین مقاله علمی پژوهشی و تالیف و ترجمه کتاب داشته باشه، کوشش زیادی کرده. من در هجده سالگیم یک تز با حظور یکی از اساتید دانشگاه لندن و اساتید دانشگاه تهران ارائه دادم، که بسیاری از سایت های داخلی هم خبر اون رو نوشتن! نکته دوم هم این که، با این که حوزه کلی مطالعاتیم، مطالعات امنیت بین الملله؛ اما میدونستم که برای مراکز تحلیلی غربی، مسائل خاورمیانه مورد توجه تره، و به همین دلیل، فوکوسم رو روی مسائل امنیت خاورمیانه گذاشتم. در این حوزه هم ایده های بسیاری دارم، که در سطح منطقه رو هیچ کدوم از اون ها کار نشده. بر این اساس، فقط یک نکته رو بگید که با اپلای کردن و صحبت با اساتید امیریکائی که به عنوان راهنما قبول کنن رو تزم کار کنن، میتونم امیدی داشته باشم، که فول فاند بگیرم؟ چون دو سال قبل هم از دانشگاه بودو نروژ و لاماناسوف مسکو با نصف این رزومه فول فاند گرفتم که نرفتم. هدفم فقط امریکاست. متشکر و سپاسگذار خواهم بود که کمی دقیقتر کمکم کنی.
    با سپاس بی پایان
    به نظر حقیر اگر با اساتید صحبت کنید شانس خیلی خوبی دارید، فقط همه ی ایده هاتون را یک دفعه نگید که گیج شن،روی اون مسئله که به نظر خودت استراتژیک تره کار کن و استادش رو پیدا کن.من خودم یک استاد تمام توی دورهام انگلیس و یکی توی براون پیدا کردم که از کاری که می خواهم کنم خیلی خوششون اومده و قول حمایت دادن
    این یکیشونه http://www.brown.edu/Departments/Pol...?id=1106969918

سلام
    من یه سوالی دارم
    اگه من فوق رو در آلمان به زبان انگلیسی بخونم آیا بازم باید نمره زبان داشته باشم و جی آر ای بدم؟؟؟؟
    واسه کسی که لیسانس آزاد خونده معدل 13.6
    فوق آلمان با معدل بالاتر( هنوز نرفتم درسمو شروع کنم(
    2 تا نقاله
    چقدر شانس داره فاند بگیره از آمریکا تو رشته بیوشیمی. یا اینجوری بگم سوالمو: واسه فول فاند گرفتن چیکار باید بکنم؟
    بازم باید امتحان تافل و جی آر ای بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی دارم
    اگه من فوق رو در آلمان به زبان انگلیسی بخونم آیا بازم باید نمره زبان داشته باشم و جی آر ای بدم؟؟؟؟
    واسه کسی که لیسانس آزاد خونده معدل 13.6
    فوق آلمان با معدل بالاتر( هنوز نرفتم درسمو شروع کنم(
    2 تا نقاله
    چقدر شانس داره فاند بگیره از آمریکا تو رشته بیوشیمی. یا اینجوری بگم سوالمو: واسه فول فاند گرفتن چیکار باید بکنم؟
    بازم باید امتحان تافل و جی آر ای بدم؟
    درود
    تافل یا آیلتس نه ولی جی ار ای رو باید بدید. واسه فول فاند گرفتن معدل بالا، جی ار ای بالا و مقاله هم در همین حد اگر ژورنالیه فعلا کافیه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط kissinger نمایش پست ها
    ممنونم بابت کمکت
    من اینجا نمی خواهم برم وسه همین لینک این استاد رو دادم شاید دوستان هم رشته ی دیگه بتونند از این موقعیت استفاده کنن. اگر شما تونستید کاری کنید یه خبری هم به ما بدید،همرشته ای اینجاکم پیدا می شه

Junior Member

جرا کسی جواب من و نمیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)