صفحه 337 از 429 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

شانس دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    جرا کسی جواب من و نمیده؟

ApplyAbroad Hero

سلام خدمت تمامی دوستان.
    لیسانس فیزیک دانشگاه شیراز معدل 15.50.....ارشد دانشگاه گیلان فیزیک حالت جامد معدل 17.41....
    جی آر ای جنرال : وربال 143...کوان 167...رایتینگ 2...
    جی آر ای سابجکت 730......تا دو ماه دیگه هم تافل میدم...
    دو سه بار حل تمرین بودم...دو تا مقاله کنفرانس داخلی فقط خیلی رنک دانشگاش مهم نیس برام....بنظرتون چیکار کنم که شانس پذیرش با فاندم برای دکترا بره بالا؟اصلا شانسم چطوره ؟ خوشحال میشم نظر بدید.

Senior Member

لیسانس برق قدرت دانشگاه ازاد تهران جنوب.معدلم 15.70 ولی 2 سال آخر معدلم بالاتره.دارم GRE و IELTS میخونم.شانسم چقدره؟ممنون

Junior Member

Unhappy پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان
    ميخواستم شرايط منو ارزيابي كنيد لطفا
    ليسانس شيمي ازاد تهران مركز هستم معدلم 14.80 ولي 60 واحد اخرم بالاي 17
    ielts 5.5 دارم ولي دارم ميخونم براي toefle ibt , GRE
    ميشه بگيد شانس پذيرش يراي فوق در CSULB دارم براي fall2013?
    چي كار بايد بكنم كه فاند هم بتونم بگيدم؟خواهش ميكنم جواب بديد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    لیسانس برق قدرت دانشگاه ازاد تهران جنوب.معدلم 15.70 ولی 2 سال آخر معدلم بالاتره.دارم GRE و IELTS میخونم.شانسم چقدره؟ممنون
    نويد جان اينجا كه تالار رمل و اسطرلاب نيست. ميگم يه كم بيشتر از رزومه ا ت بگي بد نيستا. ضمن اينكه اون دو آزمون كه ندادي نصف قضيه است. دارم ميخونم كه همه دارن ميخونن حدود چند مد نظرته. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام.من امسال کنکور کارشناسی دادم.می خوام ارشد حتما بتونم امریکا تحصیل کنم.به رشته mba علاقه دارم که گرفتن فاند تقریبا غیر ممکن هست.کلا رشته های مدریتی این طور هست انگار.به داروسازی و رشته های مرتبط با مهندسی شیمی و مواد هم علاقه دارم.اما الان کنکور ریاضی دادم.راهنمایی کنین کدوم رشته انتخاب کنم که بتونم حتما برم.و از الان رو چی سرمایه گذاری کنم؟رشته تحصیلی مهم تر هست یا دانشگاه؟
    کسه دیگه می تونه راهتمایی کنه؟!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    نويد جان اينجا كه تالار رمل و اسطرلاب نيست. ميگم يه كم بيشتر از رزومه ا ت بگي بد نيستا. ضمن اينكه اون دو آزمون كه ندادي نصف قضيه است. دارم ميخونم كه همه دارن ميخونن حدود چند مد نظرته. شادزي
    آقا حق با شماست.من زبانم قویه gre هم اگه بخوام به فرمت قبل نمره ی مد نظرمو بگم قطعا بالای 1100 میشم.1100 کفه.ielts هم 7 یا بالاتر باید در نظر گرفت.مقاله ندارم.راستش میخوام بدونم تو رنکینگ USNEWS 2012 از چند به بعد واسه دانشگاها اقدام کنم که شانسم بالا باشه؟ یه سوال خارج از بحثم بپرسم.لطفا ج بدین.من مدارک دیپلم و پیشمو هر چی زور زدم نشد آزاد کنم فقط ریز نمراتشو دارم با گواهی موقتارو.این واسم مشکل ایجاد نمیکنه اگه ترجمه غیر رسمی کنم این مدارکو؟
    ویرایش توسط navid_tj : July 30th, 2012 در ساعت 05:35 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

آقا حق با شماست.من زبانم قویه gre هم اگه بخوام به فرمت قبل نمره ی مد نظرمو بگم قطعا بالای 1100 میشم.1100 کفه.ielts هم 7 یا بالاتر باید در نظر گرفت.مقاله ندارم.راستش میخوام بدونم تو رنکینگ USNEWS 2012 از چند به بعد واسه دانشگاها اقدام کنم که شانسم بالا باشه؟ یه سوال خارج از بحثم بپرسم.لطفا ج بدین.من مدارک دیپلم و پیشمو هر چی زور زدم نشد آزاد کنم فقط ریز نمراتشو دارم با گواهی موقتارو.این واسم مشکل ایجاد نمیکنه اگه ترجمه غیر رسمی کنم این مدارکو؟
    بعضی کشورهای اروپایی اینارو میخوان ولی آمریکای شمالی نه.چرا تافل نمیدین؟البته خیلی هم همه نیستا.راستی فاند میخواین؟اگر آره باید بگم با این رزومه شانس کمی دارین و بهتره روی اینا کار کنید مثلا مقاله + نمره بالای gre
    موفق باشید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

جونم برات بگه 1100 خيلي دندون گير نيست. باز ielts 7 به بالا بتوني خوبه. ضمنا شما ليسانس هم هستي. كه اين گزينه ي فاند گرفتن رو كمي برات بعيد ميكنه. در مورد رنكينگ من نظر خاصي ندارم . شما هرچقدر بتوني بودجه بزاري مثلا اگر 9 تا دانشگاه ميخواي بفرستي 3 تا از رنكاي بالا 3 تا از رنكاي متوسط و 3 تا از رنكهاي پايين انتخاب كن كه شانست بزنه. البته من دارم در مورد پذيرش فقط ميگم. فاند اصلا مد نظرم نيست. من در مورد آمريكا ميدونم كه اون مدارك رو نميخوان. يكبارم يه دانشگاه ديدم تو كانادا ديپلم رو هم خواسته بود كه من به سادگي ignore اش كردم. چون خودم وقت نداشتم براي يه دانشگاه دنبال اين قضيه باشم. 1100 جي آر ايت براي پذيرش گرفتن بد نيت اما به قول معروف GRE رو The more the merrier بگيري بهتره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    جونم برات بگه 1100 خيلي دندون گير نيست. باز ielts 7 به بالا بتوني خوبه. ضمنا شما ليسانس هم هستي. كه اين گزينه ي فاند گرفتن رو كمي برات بعيد ميكنه. در مورد رنكينگ من نظر خاصي ندارم . شما هرچقدر بتوني بودجه بزاري مثلا اگر 9 تا دانشگاه ميخواي بفرستي 3 تا از رنكاي بالا 3 تا از رنكاي متوسط و 3 تا از رنكهاي پايين انتخاب كن كه شانست بزنه. البته من دارم در مورد پذيرش فقط ميگم. فاند اصلا مد نظرم نيست. من در مورد آمريكا ميدونم كه اون مدارك رو نميخوان. يكبارم يه دانشگاه ديدم تو كانادا ديپلم رو هم خواسته بود كه من به سادگي ignore اش كردم. چون خودم وقت نداشتم براي يه دانشگاه دنبال اين قضيه باشم. 1100 جي آر ايت براي پذيرش گرفتن بد نيت اما به قول معروف GRE رو The more the merrier بگيري بهتره. شادزي
    ممنونم.دوسته عزیز من واسه GRE کف رو گفتم.به فاند اهمیت زیادی نمیدم چون پول سال اول و تقریبا سال دومم دارم که بدم فقط میخوام از یه جای خوب پذیرش بگیرم.من تو سایت بعضی دانشگاها دیدم نوشته تمامی مدارک دوره های تحصیلیتو باید بفرستی.پس شامل دیپلم و پیش هم میشه دیگه نه؟یه سوالی هم دارم که عذر میخوام اینجا مطرح میکنم.برای ترجمه مدارک حتما باید به تعداد دانشگاه تو آمریکا نسخه بگیرم از دارالترجمه یا مثلا میشه یه نسخه گرفت و جایی برد برای کپی برابر اصل کردن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)