صفحه 338 از 429 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان

من ارشد مكانيك تبديل انر‍ژي از دانشگاه آزاد دارم با معدل 17 دو تا مقاله ISI، نمره تافل 100 و جي آر اي 1200 ولي معدل ليسانسم 12.4!!! به نظرتون شانس پذيرش گرفتن فول فاند براي از دانشگاه هاي رنك 200-600 من چقدره؟

ممنون ميشم جوابمو كامل بديد . . . .

Junior Member StanfordUniv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaqi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ارشد مكانيك تبديل انر‍ژي از دانشگاه آزاد دارم با معدل 17 دو تا مقاله ISI، نمره تافل 100 و جي آر اي 1200 ولي معدل ليسانسم 12.4!!! به نظرتون شانس پذيرش گرفتن فول فاند براي از دانشگاه هاي رنك 200-600 من چقدره؟

ممنون ميشم جوابمو كامل بديد . . . .
    سلام؛ یکی از دوستان بنده که ارشد مكانيك تبديل انر‍ژی از دانشگاه شیراز بودن، برای Phd از University of Texas, Arlington سال قبل فول فاند پذیرش گرفتن و الان هم اونجا هستن، 2 تا مقاله هم داشتن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    ممنونم.دوسته عزیز من واسه GRE کف رو گفتم.به فاند اهمیت زیادی نمیدم چون پول سال اول و تقریبا سال دومم دارم که بدم فقط میخوام از یه جای خوب پذیرش بگیرم.من تو سایت بعضی دانشگاها دیدم نوشته تمامی مدارک دوره های تحصیلیتو باید بفرستی.پس شامل دیپلم و پیش هم میشه دیگه نه؟یه سوالی هم دارم که عذر میخوام اینجا مطرح میکنم.برای ترجمه مدارک حتما باید به تعداد دانشگاه تو آمریکا نسخه بگیرم از دارالترجمه یا مثلا میشه یه نسخه گرفت و جایی برد برای کپی برابر اصل کردن؟
    الان برخي دانشگاه ها دارن به سمت آنلاين شدن پيش ميرن. يعني اگر طرف پذيرش گرفت ازش مدارك آفيشيال ميخوان. شما قبل ترجمه دانشگاه هاتو مشخص كن. مدارك مورد نيازشونو ببين . اگر آفيشيال نيمخوساتنو گفته بودن ايميل كن ديگه براشون ترجمه نگير./ كو حالا تا جواب پذيرش بياد. اومد همون موقع بسلامتي ميدي ترجمه. هزينه ي اضافي نكن. شادزي راستي كپي برابر اصل؟؟ اونها اگر آفيشيال بخوان دو تا مهر معروف رو ميخوان همين.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های امریکا برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taha19 نمایش پست ها
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان با معدل 17.23 و معدل دو سال آخر 18.2 دارم با تافل ibt، 95 و gre 1300، به نظرتون برای ارشد از دانشگاه های زیر چقدر احتمال فاند گرفتن دارم.مرسی
    البته من در ترم های اول چند درس رو متاسفانه افتادم(مثل فیزیک 1 و2 که بعدا با نمره 20 جبران شدند)
    canada:alberta,mcmaster,western ontario,queen's,simon fraser,calgary,doulhouse,ottawa
    usa:ohio state university,california irvine,massachusset amherst,u of penn,brown,rice,california santa cruz,california riverside,,....
    و هر جای دیگه که فکر میکنید.با تشکر از همه دوستان
    درود

دوست عزیز شما در بخش دیگه ای این رو می فرمایید :
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha19 نمایش پست ها
    سلام من it تبریز با معدل 17.16 و تافل 600,و جی ار ایی جنرال (کوانت 166و وربال 153 دارم) و جی ار ایی سابجکت 91% دارم بنظرتون واسه کدم دانشگاه ها بفرستم شانس پذیرش با فاندم بیشتره؟
    واسه phd اقدام کنم یا master ?
    خیلی ممنون عزیزان
    در اینجا هم این رو ؟!!!!!!!!

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

سلام دوستان .
    امروز نتایج کنکور سراسری اومد و از 17 همین ماه هم انتخاب رشته شروع میشه .
    من با این تلاش خوبی کرده بودم رتبم خیلی خوب نشد ( 2900 منطقه 1 ) .
    چون که من قصدم رفتنت به کانادا یا آمریکا برای فوق یا دکترا هست می خواستم بدونم اگر که دانشگاه شیراز رو انتخاب کنم شانسی برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های معتبر کانادا یا آمریکارو دارم ؟
    من چون در شیراز زندگی می کنم تمام رشته ها به جز احتمالا مهندسی مکانیک رو می تونم قبول بشم .
    به مهندسی شیمی و کامپیوتر و مکانیک هم علاقه زیادی دارم و انتخابم از بین این 3 تا هست .
    به نظر شما من در آینده اگر که مشکلی پیش نیاد و شرایط مثل الآن باشه می تونم پذیرش بگیرم یا اصلا دانشگاه تاثیری داره یا فقط معدل و نمره های آزمون های زبان و مقاله اثر دارند ؟
    ممنون میشم اگر که زود تر کمکم کنید چون 5 روز دیگه انتخاب رشته هست .
    موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirReza1994 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    امروز نتایج کنکور سراسری اومد و از 17 همین ماه هم انتخاب رشته شروع میشه .
    من با این تلاش خوبی کرده بودم رتبم خیلی خوب نشد ( 2900 منطقه 1 ) .
    چون که من قصدم رفتنت به کانادا یا آمریکا برای فوق یا دکترا هست می خواستم بدونم اگر که دانشگاه شیراز رو انتخاب کنم شانسی برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های معتبر کانادا یا آمریکارو دارم ؟
    من چون در شیراز زندگی می کنم تمام رشته ها به جز احتمالا مهندسی مکانیک رو می تونم قبول بشم .
    به مهندسی شیمی و کامپیوتر و مکانیک هم علاقه زیادی دارم و انتخابم از بین این 3 تا هست .
    به نظر شما من در آینده اگر که مشکلی پیش نیاد و شرایط مثل الآن باشه می تونم پذیرش بگیرم یا اصلا دانشگاه تاثیری داره یا فقط معدل و نمره های آزمون های زبان و مقاله اثر دارند ؟
    ممنون میشم اگر که زود تر کمکم کنید چون 5 روز دیگه انتخاب رشته هست .
    موفق باشید .
    اگه شریف و دانشگاه تهران نباشی دیگه مهم نیست کجا باشی...
    همون شیراز باش بچسب به معدل و زبان...4 سال وقت برای زبان خییییییییییییییییییلیه تا میتونی کار کن که بالاترین نمرات رو بیاری...

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    اگه شریف و دانشگاه تهران نباشی دیگه مهم نیست کجا باشی...
    همون شیراز باش بچسب به معدل و زبان...4 سال وقت برای زبان خییییییییییییییییییلیه تا میتونی کار کن که بالاترین نمرات رو بیاری...
    مشکل من هم همین هست که این 2 تا دانشگاه نمی تونم قبول بشم ولی امکان داره امیرکبیر بتونم قبول شم .
    می خوام بدونم اگر که تاثیر دانشگاه زیاد هست یک ساله دیگه هم بخونم هر چند که خیلی سخت هست ولی اگر که ارزشش رو داشته باشه میشه تحمل کرد .
    ممنون از راهنمایی .

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirReza1994 نمایش پست ها
    مشکل من هم همین هست که این 2 تا دانشگاه نمی تونم قبول بشم ولی امکان داره امیرکبیر بتونم قبول شم .
    می خوام بدونم اگر که تاثیر دانشگاه زیاد هست یک ساله دیگه هم بخونم هر چند که خیلی سخت هست ولی اگر که ارزشش رو داشته باشه میشه تحمل کرد .
    ممنون از راهنمایی .
    2900 امیرکبیر؟
    اصصصصصصصصصصصلا این کار رو نکن...وقتی که میخوای رو کنکور مزخرف بذاری بذار رو درس دانشگات که معدلت بالا باشه...تو اگه معدل و زبان توپ داشته باشی مشکل نخواهی داشت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    2900 امیرکبیر؟
    اصصصصصصصصصصصلا این کار رو نکن...وقتی که میخوای رو کنکور مزخرف بذاری بذار رو درس دانشگات که معدلت بالا باشه...تو اگه معدل و زبان توپ داشته باشی مشکل نخواهی داشت...

تبریک میگم.رتبه خوبیه.
    امیرکبیر قبول میشی منتها رشته های پایین تر. دوباره هم رو کنکور وقت نذار چون اون امتحان اونقدرا استاندارد نیس که الزاما با وقت گذاشتن بهبود چشمگیری ایجاد بشه. علاوه بر اینکه تو الان یه رتبه خوب (عالی نه!) ولی خوب اوردی و خب حیفه. هرچی علاقه داری بزن و حتی الامکان بیا تهران .همین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)