صفحه 340 از 429 نخستنخست ... 240290330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nazl نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من تا زه عضو این سایت شدم و اطلاعاتم در مورد شرایط پذیرش و... صفره
    من کاردانی عمران از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناسی عمران با معدل 13.5 از دانشگاه تبریزم یعنی چون ناپیوسته هستم مدرکم به نام تکنولوزی عمران هست ولی خوب همه واحد های بچه های عمران و پاس کردیم
    خیلی دوس دارم واسه ارشد از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش بگیرم ولی با توجه به شرایطم فقط اگه تحصیل رایگان باشه میتونم برم
    من با این شرایطم امیدی واسه پذیرشم هست؟اگه امیدی هست باید چی کار کنم ؟ یعنی از کجا شروع کنم؟چه مدرکهایی داشته باشم؟
    میشه لطفا کمکم کنین؟

تحصیل رایگان در آمریکا؟؟بدون فاند مستر خوندن در آمریکا هزینه بره حتی اگر هم کار پیدا کنید شهریه دانشگاه سالی 15-20 هزار دلار در میاد برای تحصیل رایگان شما یا نروژ یا فنلاند آلمان باید اقدام کنی. در اونجاها می تونی دانشگاه معمولی پیدا کنی نه تاپ چون معدلتون پایینه
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Banned

نوشته اصلی توسط askary_amir69
    سلام دوستان...چرا اینقدر این تاپیک آمریکا سرش شولوغه؟!!
    .
    اگه میشه شرایط من رو هم یه بررسی بکنید و بگید احتمال گرفتن فول فاند ، فاند و پذیرش یه ترتیب چقدره برای کارشناسی ارشد و دکترای مستقیم؟

رشته : کامپیوتر - نرم افزار
    1- مدرک دیپلم با معدل 18
    2-مدرک کاردانی با معدل 16.5 از دانشگاه دولتی
    3-مدرک کارشناسی با معدل 16.5 از دانشگاه غیرانتفائی
    4-مقاله ندارم ولی پایان نامه(پروژه) کارشناسیم تحقیقاتی تو زمینه هوش مصنوعی بوده و نسبتا قویه.
    5-تافل و چی ار ای ندادم ولی فکر میکنم بتونم نمره خوبی بیارم.
    6-تو زدن مخ استاد هم برای جلب توجهش فکر میکنم بتونم.

لطفا نام دانشگاه هایی که احتمال می دید با رنکینگشون رو برام بنویسید. رنک خوب باشه حالا عالی نباشه طوری نیست.
    از وقتی که میزارید ممنونم.
    بدون نمره تافل و جی ار ای چیزی رو نمی شه گفت. ولی با جی ار ای بسیار خوب فاند در صورت داشتن یک مقاله می تونید بگیرید.

پس میگید احتمال فاند دارم. معدلم بر اساس نمره درصدی میشه 82.5 که حداقل نیازش 80 هست. به نظر شما میشه تو این زمان باقی مونده تا باز شدن اپلیکیشن ها حدود 3-4 ماه هم رو جی ار ای کار کنم هم روی یک مقاله. البنه نمیخوام بشینم یه مقاله بنویسم، یا پروژه پایانیمو تبدیل به مقاله می کنم یا با یکی از استادا یا دانشجو ترم بالایی ها اسممو برا یه مقاله رد می کنم. یعنی همین کاراشو و ثبتش تو ISI تو این چند ماه میشه انجام بشه؟؟؟
    جی ار ای رو که میگید بسیار خوب باشه نمره تک تک بخش هاش رو بگید مثلا چند بشه؟
    .
    بعدم یه سوال که شاید زیاد به این تاپیک مربوط نشه، اصلا امریکا رفتن ارزش این همه کارا رو داره یا راحت بریم المان و فنلاند و اینا؟؟؟ یعنی تفاوتشون خیلیه یا کم؟

Junior Member

با سلام
    من سال 87 فارغ تحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی سمنان بودم. شاگرد اول بودم اما مقاله ای نداشتم. الان میخواهم برای ادامه تحصیل اقدام کنم. اما نمیدونم با این شرایطی که دارم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش با فاند برای آمریکا دارم؟ همچنین میخواستم بدونم اگر مستر از ایران داشته باشم آیا شانسم برای پذیرش بالاتر میرود؟
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتان

Junior Member

سلام

این دانشگاه MIT شرایط پذیرشش چه جوریاس ؟

برای بورسیه شدن تو این دانشگاه چه ویژگی هایی رو باید داشته باشیم ؟

لطفا شرایط کاملش رو بگید

ممنون

سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد نجف آباد با معدل 15 دارم مقاله ندارم آیلتس 7.5 . می خواستم بدونم اگر واقعا با مشکل مالی رو به رو باشم شما کدوم کشور یا کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می دین؟
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hameo981 نمایش پست ها
    سلام

این دانشگاه MIT شرایط پذیرشش چه جوریاس ؟

برای بورسیه شدن تو این دانشگاه چه ویژگی هایی رو باید داشته باشیم ؟

لطفا شرایط کاملش رو بگید

ممنون
    همه چیز شما (معدل، سابقه پژوهش، GRE، توصیه نامه و SoP) باید در بهترین شرایط ممکن باشه، و باز هم قطعی نیست.

Junior Member

آیا میشه از امریکا پذیرش زبان گرفت بعد که تافل رو گرفتم اقدام کنم برای دانشگاه مورد نظرم ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goldeng نمایش پست ها
    آیا میشه از امریکا پذیرش زبان گرفت بعد که تافل رو گرفتم اقدام کنم برای دانشگاه مورد نظرم ؟

ببخشيد من دقيقا متوجه جملات شيرين فارسيت نشدم؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

اگر منظورتون پذیرش مشروط به زبان هست برای ویزا احتمالا به مشکل بر بخوری. ولی بعضی دانشگاه ها دوره های آمادگی دارن که هزینه بالایی هم داره همراه با پذیرش در مقطع مورد نظر که بعد اون دوره می تونید درستون رو ادامه بدید
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Banned

بله می شه چرا که نه ولی هزینه آموزش زبان در campus حداقل 20000$ هستش .بستگی به بودجت داره وگرنه کار نشد نداره.!.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)