صفحه 344 از 429 نخستنخست ... 244294334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان، من می خوام برای دکترا امسال اقدام کنم و نمره آیلتس اورآل 7 دارم. با این نمره می شه برای آمریکا اقدام کرد یا اصراری هست که حتماً تافل داشته باشیم؟ ممنون

Junior Member

Very few schools (like Columbia University or Princeton University) do not accept IELTS. So don't worry; just check your school of interest. I can say almost all schools accep IELTS
    نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام برای دکترا امسال اقدام کنم و نمره آیلتس اورآل 7 دارم. با این نمره می شه برای آمریکا اقدام کرد یا اصراری هست که حتماً تافل داشته باشیم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون که شانس خوبی برای پذیرش دکترا دارند بخصوص اگر یک نمره خوب GRE هم اضافه کنند. چرا مستر دوباره؟
    والله حقیقتش قصدش رفتن تو محیط های دانشگاهی وپژوهش نیست قصدش ارتقا سطح کاریش هست برای همین می خواد مستر برق بخونه البته تو اون زمینه مورد دلخواهش ... تجربه کاری خیلی خوبی هم داره به نظرتون برای مستر هم شانس داره؟ خیلی ممنون میشم اگه بگید برای چه رنک دانشگاه هایی می تونیم انتظار فاند داشته باشیم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_84 نمایش پست ها
    والله حقیقتش قصدش رفتن تو محیط های دانشگاهی وپژوهش نیست قصدش ارتقا سطح کاریش هست برای همین می خواد مستر برق بخونه البته تو اون زمینه مورد دلخواهش ... تجربه کاری خیلی خوبی هم داره به نظرتون برای مستر هم شانس داره؟ خیلی ممنون میشم اگه بگید برای چه رنک دانشگاه هایی می تونیم انتظار فاند داشته باشیم
    فاندینگ برای دکترا خیلی بیشتر ممکنه تا برای مستر. حتی اگر سر کار هم میخوان برن خوبه برای دکترا اقدام کنند. یا در حین تحصیل کار مناسبی پیدا میکنند و دکتراشون رو به مستر ختم میکنند، یا نهایتش با مدرک دکترا وارد کارهای صنعتی میشوند.

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ترم آخر ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی هستم.هنوز دفاع نکردم. سایر شرایط ام به شرح زیره:
    1- لیسانس : مدیریت صنعتی-معدل: 17.90 -علامه طباطبایی
    2- ارشد: مدیریت صنعتی-معدل بدون پایان نامه: 18-علامه طباطبایی
    3- مقاله هنوز ندارم. ولی رو تز ارشدم خیلی کار کردم و کار خوبی در اومده.احتمالش هست که مقاله در بیاد ازش
    4- زبانم خوبه -تا آبان هم GRE/ TOEFL رو می دم.
    5-تجربه حدود 2 سال تدریس در دروس تخصصی رشته ام رو دارم.
    6- یک کتاب تالیف کردم
    7-تجربه کاری چند ماهه در یک شرکت رو هم دارم.
    سوالم اینه: با استادای زیادی مکاتبه کردم ( موضوع تز ارشدم رو گفتم و علاقه مندی هامو) و دو استاد از دانشگاه های NCST و Virginia state university گفتن که برا PHD می تونن دانشجو بگیرن.حالا قدم بعدی چیه؟ من باید CV بفرستم ؟ شانس من برا اپلای کردن تو این 2 تا دانشگاه با توجه به علاقه مندی این دو استاد چقدره؟ من حتما فاند می خوام.

Junior Member

سلام
    من لیسانس الکترونیک با معدل 13/36 از ازاد یزد
    فوق لیسانس مخابرات با معدل 16/52 از ازاذ نجف اباد
    چند کنفرانس معتبر در IEEE
    یک ژورنال داخلی لاتین
    4 سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
    toefl ibt هم به زودی میدم و اگه نیاز باشه GRE.

در دانشگاه های امریکا شانس پذیرشبا فاند وجود داره؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فاندینگ برای دکترا خیلی بیشتر ممکنه تا برای مستر. حتی اگر سر کار هم میخوان برن خوبه برای دکترا اقدام کنند. یا در حین تحصیل کار مناسبی پیدا میکنند و دکتراشون رو به مستر ختم میکنند، یا نهایتش با مدرک دکترا وارد کارهای صنعتی میشوند.
    با تشکر برای چه رنک دانشگاه هایی اقدام کنیم بهتره؟

Funding is very rare for MSc students, and is impossible with this GPA
    نقل قول نوشته اصلی توسط AOM نمایش پست ها
    حداقل معدل و نمراتی رو که احتمال میدید با وجودشون فاند برای مستر بدن رو لطف کنید بگید.
    مثلا به معدل14که GRE Subject حدود70درصد گرفته فاند برای مستر تعلق میگیره؟

ریسک قابل قبولی هست که به امید گرفتن فاند در ترم2مستر به جای یه دانشگاه با رتبه ی پایین تر و شهریه و شهر ارزون تر به یه دانشگاه با رتبه بالاتر و شهریه بیشتر رفت؟

سلام
    من رشته لیسانسم معدن و رشته فوقم MBA . برای دکترا نمیدونم مهندسی بخونم یا مدیریت . چون بعضی ها میگن که پذیرش مدیریت سخته. کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid801 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس الکترونیک با معدل 13/36 از ازاد یزد
    فوق لیسانس مخابرات با معدل 16/52 از ازاذ نجف اباد
    چند کنفرانس معتبر در IEEE
    یک ژورنال داخلی لاتین
    4 سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
    toefl ibt هم به زودی میدم و اگه نیاز باشه GRE.

در دانشگاه های امریکا شانس پذیرشبا فاند وجود داره؟

ممنونم
    بايد دانشگا ههايي رو انتخاب كني كه در زمينه ي معدل ليسانس Rigid‌نباشن. برخي از معدلي كه ميگن كوتاه نميان حتي اگر شما خيلي رزومه ات خوب باشه. بايد بگردي دانشگاه هايي رو پيدا كني كه معدلت در رنج اونها بگنجه. يا نهايتا با ايميل استادي پيدا كني كه بتونه برات كاري كنه كه مثلا بخاطر بقيه ي رزومه ات دانشگاه معدل و بي خيال شه. فقط بايد رو گوگل كردنت زمان بزاري همين. شادزي راستي تافل و GRE رو بسيار جدي بگير. حداقل براي اينكه معدله كمي پوشش داده بشه.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)