صفحه 365 از 429 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

اساتید گرام اگر فول فاند خوب برای علوم تربیتی هر کجا سراغ دارن یا استادی که جا برای پذیرش داشته باشه در جریان بزاریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 14 دارم
    و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 16
    گرین کارت آمریکا دارم
    مقاله ندارم
    زبانم هم در حد 6.5 آیلتس
    آیا شانس پذیرش با فاند توی یه دانشگاه متوسط در آمریکا رو دارم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با سلام

دوستام من لیسانس سراسری ایران دارم با معدل 14.6 در مهندسی برق قدرت
    فوق لیسانس از دانشگاه لینشوپینگ سوئد با معدل 4.3 ار 5 در مهندسی انرژی و محیط زیست
    ایلتس 7 هم دارم

آیا برا پذیرش دکترا با فاند در Built Environment شانس دارم؟

چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون از پاسخگوییتون

سلام.اگه مدرک فوق دیپلم با معدل بالای 18 تو یکی از رشته های مهندسی از دانشگاه آزاد داشته باشی 1-دانشگاههای آمریکا از فوق دیپلم به لیسانس پذیرش میدن؟ 2-افسر رد نمیکنه؟(سن 31 و 6سال سابقه کار مرتبط).مرسی

Junior Member

سلام
    کسی می تونه به من کمک کنه؟من اطلاعاتم در مورد آمریکا و دانشگاههاش کمه
    ترم آخر برق قدرت هستم با معدل 14 و فعلا آزمون زبان ندادم ولی امیدوارم 7 آیلتس رو بگیرم
    کدوم دانشگاهها برای من مناسبترند و احتمال پذیرش دادنشون بیشتره؟ با هزینه ی شخصی می خوام برم
    آزمون زبانم آذر ماه هست و اصلا سایتهای دانشگاههای آمریکا رو ندیدم
    به نطرتون باید تافل هم بدم یا همین آیلتس کفایت می کنه؟
    و شانسی برای فال 2013 دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط lida69 نمایش پست ها
    سلام
    ترم آخر برق قدرت هستم با معدل 14 و فعلا آزمون زبان ندادم ولی امیدوارم 7 آیلتس رو بگیرم
    کدوم دانشگاهها برای من مناسبترند و احتمال پذیرش دادنشون بیشتره؟ با هزینه ی شخصی می خوام برم

معدلتون برای بورس گرفتن پایین است. هرچند توجه بیشتر معطوف به تجربه‌ی Research است (برای دکتری)
    اینکه با هزینه شخصی قصد دارید برید خیلی به نفعتون خواهد بود و شانس پذیرش را افزایش می‌دهد، ولی با توجه به اوضاعی که توصیف کردید
    تصور می‌کنم لازم باشد که رزومه‌ی خودتان را تقویت کنید، و گرنه باید دور دانشگاه‌های Rank بالا را خط بکشید.

اولین کاری که پیشنهاد می‌کنم بکنید اینه که سایت حداقل سه دانشگاه را بررسی کنید در زمینه‌ی خودتان تا کمی از شرایط اطلاعات کافی بدست بیارید.
    به نظر من بی‌خیال آیلتس شوید و روی تافل کار کنید. در میان دانشگاه‌هایی که مشاهده کردم، تعداد خیلی کمی مدرک IELTS را قبول می‌کردند. شاید دانشگاه‌های Rank پایین تر قبول کنند که من بی‌خبر هستم.

اطلاعات من کمی ناقص بود و تا جایی که بلد بودم در اختیارتون قرار دادم. بهتر است منتظر شنیدن نظر بقیه‌ی دوستان هم باشید.

سلام

شما برای آمریکا باید آزمون GRE رو هم بدی که اجباریه...همون آیلتس رو اگه شروع کردی به خوندن ادامه بده...بیشتر دانشگاه های آمریکا میشه گفت تقریبا همشون آیلتس رو هم قبول میکنن...شما چون فاند نمیخوای احتمال پذیرشتون بیشتر از بقیه میشه ولی بستگی به نمرات زبانتون داره چون معدلتون پایینه باید سعی کنین با GRE معدل کمتون رو جبران کنین...

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyanaa نمایش پست ها
    سوال
    سلام ببخشید من برای مقطع فوق لیسانس میخواستم سوال کنم
    برای فوق اگر نمره زبان خوب باشه میتونه در پذیرش گرفتن کمکی بکنه؟ و اینکه تو رشته مدیریت نمره GMAT باید حداقل چند باشه برای فاند؟
    سلام خانم کیانا
    بی شک نمره زبان خوب خیلی مهمه اما از 90 به بالا در دانشگاههای کانادا تا 105 در دانشگاههای عالی آمریکا نمره خوب محسوب میشه که باید خودتون شرایط دانشگاههای مورد علاقتون رو بخونین.
    در مورد نمره GMAT از 650 تا 700 رو دانشگاههای خوب می خوان که مشکل اصلی بچه های ما بخش Verbal که اونم یعنی زبان (البته همراه با دانش مدیریت) اما 700 به بالا واقعا نمره خوب و تاثیرگذاریه که برای دانشگاههای خوب آمریکا لازمه ولی در کانادا و اروپا الزامی نیست ولی بدیهیه که امتیاز داره
    (لطفن حتمن ویکی و تاپیکها رو بخونین چون از سوالتون معلومه که نخوندین. با خوندنشون کلی اطلاعات عالی بدست میارین که برای اپلایتون خیلی خیلی مفیده)
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpersia_59 نمایش پست ها
    سلام.اگه مدرک فوق دیپلم با معدل بالای 18 تو یکی از رشته های مهندسی از دانشگاه آزاد داشته باشی 1-دانشگاههای آمریکا از فوق دیپلم به لیسانس پذیرش میدن؟ 2-افسر رد نمیکنه؟(سن 31 و 6سال سابقه کار مرتبط).مرسی
    سلام دوست من
    شرایط شما کمی خاصه. به نظرم باید جایی سوال رو بپرسین که احتمال جوابای کاربردی بیشتره
    حدس می زنم تو بخش زیر تاپیک خوبی پیدا کنین (البته باید صفحاتش رو بگردین تا تاپیک مرتبط با قوث دیپلم و ... رو پیدا کنین) قدیما خودم دیده بودم ولی الان یادم نمی یاد اسمش رو
    http://www.applyabroad.org/forum/for...گاه‌ها
    امیدوارم سایر دوستان هم کمکتون کنن
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

رشته و دانشگاه

سلام

سلام خانم لیدا
    علاوه بر پاسخهای کامل دوستانمون چون گفتین اطلاعی از دانشگاههای آمریکا ندارین باید عرض کنم که هزینه تحصیل در آمریکا بین 40 تا 90 هزار دلار در سال (بنا به رشته ، دانشگاه و شهر) متغیره که با دلار فعلی رقم قابل توجهیه برای پرداختن. خوبه که اگه می تونین (سربازی و این حرفا ندارین ) با یکسال تاخیر برین ولی زبانتون و GRE رو خوب کار کنین و با نمره خوب در این دو مورد (حتی همکاری در یکی دو پروژه تحقیقاتی یا مقاله) رزومتون رو به سطح مناسب برای گرفتن کمک هزینه تحصیل (فاند و ...) برسونین که شرایط و هزینه ها براتون تعدیل بشه (البته فکر کنم فاند گرفتن برای فوق در آمریکا سختتر از کاناداست)
    یادآوری کنم که مقوله ویزا برای کسایی که می خوان خودشون هزینه ها رو بپردازن پیچیدست.
    (لطفن تاپیکهای مناسب حالتون در بخش تحصیل در آمریکا و گرفتن ویزا رو بخونین. بسیار دونستن اطلاعات و کارهایی که سایر دوستان کردن براتون راهگشاست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)