صفحه 366 از 429 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

با سلام
    با توجه به اینکه همه کسانی که اینجا شرایطشون رو مطرح میکنن جوابی دریافت نمیکنن امیدوارم من جزو اونهایی باشم که مورد لطف بچه ها قرار میگیرن و جواب دریافت میکنن.
    رشته : مهندسی برق-الکترونیک
    معدل : 15.8 (البته یه چیزی رو باید بگم اونم اینکه من تو معدل سیر یکنواختی رو نداشتم ترم اول الف شدم ترم دوم 16.8 ترم سوم تا پنجم بین 14.5 تا 15 ترم ششم که تصمیم به اپلی گرفتم بازم الف شدم)
    مقاله هم ندارم.
    با فرض تافل بالای 90 و GRE معادل 1200 تا 1250
    با توجه به شرایط بالا چه رنکی از دانشگاه ها احتمال قبولی هست و اگر مورد مشابه خاصی رو سراغ دارید که در دانشگاهی پذیرش گرفته لطفا من رو در جریان بگذارید.
    در ضمن تلاش میکنم معدلم رو تا اخر 8 ترم به امید خدا بکشم بالای 16.

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه همه کسانی که اینجا شرایطشون رو مطرح میکنن جوابی دریافت نمیکنن امیدوارم من جزو اونهایی باشم که مورد لطف بچه ها قرار میگیرن و جواب دریافت میکنن.
    معدل : 15.8 (البته یه چیزی رو باید بگم اونم اینکه من تو معدل سیر یکنواختی رو نداشتم ترم اول الف شدم ترم دوم 16.8 ترم سوم تا پنجم بین 14.5 تا 15 ترم ششم که تصمیم به اپلی گرفتم بازم الف شدم)
    مقاله هم ندارم.
    با توجه به شرایط بالا چه رنکی از دانشگاه ها احتمال قبولی هست و اگر مورد مشابه خاصی رو سراغ دارید که در دانشگاهی پذیرش گرفته لطفا من رو در جریان بگذارید.
    Which University are studying? If you are in Sharif or Tehran, you have a fair chance. If you are not, it's harder

Junior Member

دوستان سلام:با کارشناسی برق-قدرت ازازاد ساوه با معدل 14.70 وفوق شریف18.10 بدون احتساب پایان نامه و 1 isi وتافل 105 و1200GRE میتونم از یه دانشگاه رنک زیر80 امریکا برایPhd فول فاند بگیرم؟با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    Which University are studying? If you are in Sharif or Tehran, you have a fair chance. If you are not, it's harder
    ممنون از پاسختون
    من دانشجوی یکی از دانشگاه های سراسری تهران هستم ولی نه اون دانشگاههایی که ذکر کردید.
    لطفا اگه میشه یه مقدار دقیقتر توضیح بدهبد
    با تشکر

اگه دانشگاه شریف و تهران هستین که شانستون خوبه. و خیلی بستگی به ریکامندیشن ها و اس او پی که می نویسین داره(یکی از بچه های دانشگاه تهران با همین معدل اما اس او پی فوق العاده برای کرنل پذیرش گرفت دوسال پیش) اما اگه دانشگاه های دیگه هستین رنک 100 به بعد(برای رنکینگ هم از این دو سایت می تونین استفاده کنین: usnews.com و arwu.org) اگه تافل و جی آر ای رو خیلی بالا بشین (تافل بالای 100 و جی آر ای 1400) هم شانستون پذیرشتون خیلی خوبه. اگه فاند نخواین که رنک بهتر هم احتمالا می تونید بگیرید(البته اینا نظر منه و بقیه دوستان ممکنه نظرات دیگه ای داشته باشن)

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله هم ندارم.

Junior Member beforedawn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    , genetics (MS), moscow state university

سلام
    لطفا نظر بدید
    BSc GPA 2.5 out of 4
    MSc GPA 4 out of 4
    2 ISI
    2 books
    سه سال سابقه کار
    GRE 312 new format
    ایا شانس پذیرش تا فاند هست از جای تا ابرو توی امریکا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

نقل قول نوشته اصلی توسط newmilad نمایش پست ها
    سلام خانم الناز
    هر کسی شما رو ترسونده اشتباه کرده.
    معدل فوقتون خیلی خوبه ، باید نمره تافل و GRE رو هم خوب بیارین. (البته من فکر می کنم که تو رشته مشترکمون شما باید جیمت بخونین که تقریبا اکثر بیزنس اسکولها می خوان و ساده تره)
    تحصیل در تیزهوشان و همکاری در نگارش کتاب هم براتون امتیازه و جالبه بگم شما از دانشگاهی موفق به دریافت ارشدتون شدین که طبق (این) رده بندی جزو 200 دانشگاه برتر دنیاست و این هم یک امتیازه. با این حساب نه تنها وضعتون بد نیست بلکه وضعتون خیلی هم خوبه و تازه شانس گرفتن فاند هم دارین (البته نیاز به مطالعه بیشتر تاپیک ها دارین) ، احتمال زیاد از پایان نامتون مقاله هم ارائه کردین که اون هم امتیازه. اصلن نگران نباشین ولی دست از تلاش برای ارتقای نمره زبان و جی مت برندارین
    من از هر کی پرسیدم گفته جی آر ای !!! از کجا باید مطمئن شم ؟؟؟ ثبت نام هم کردم !!!!!!!! یکی به داد من برسه !

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    من از هر کی پرسیدم گفته جی آر ای !!! از کجا باید مطمئن شم ؟؟؟ ثبت نام هم کردم !!!!!!!! یکی به داد من برسه !
    علت اینکه همه گفتن GRE اینه که تو ایران امتحان GMAT برگزار نمیشه و در حقیقت یک جایگزین برای اونهایی محسوب میشه که می خوان مدیریت بخونن البته من رشتم مدیریت نیست. بهتره باز هم از اونایی که همرشتتون هستن بپرسین.

حتما برای همه ی دانشگاه هایی که می خواین اپلای کنین برین بپرسین که جی آر ای رو قبول می کنن یا نه. من پارسال به خاطر این موضوع دوتا دانشگاه نتونستم اپلای کنم. معمولا دپارتمان مدیریت جی مت رو ترجیح می ده ولی اکثرا گفتن که جی آر ای رو هم قبول می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط qazse نمایش پست ها
    دوستان سلام:با کارشناسی برق-قدرت ازازاد ساوه با معدل 14.70 وفوق شریف18.10 بدون احتساب پایان نامه و 1 isi وتافل 105 و1200GRE میتونم از یه دانشگاه رنک زیر80 امریکا برایPhd فول فاند بگیرم؟با تشکر
    شما که به دنبال فاند هستید ابتدا به اساتید که فیلد اونها با علایق شما مرتبط هست ایمیل بزنید..وقتی جواب مساعد گرفتید اپلای کنین..بله شانس که برای امریکا رفتن هست...اما مهم اینه کدوم دانشگاه بتونید برید
    از دوستان عزیز(خانوم) که عازم Arizona State University هستند درخواست دارم برای هماهنگی پیغام خصوصی بدهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)