صفحه 380 از 429 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان برای ارشد برق با معدل لیسانس 14.5 از دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم؟؟

دوستان آیا رنک دانشگاه تاثیری در پذیرش از دانشگاه های زیر 10 آمریکا داره؟ مثلا فرق فارغ التحصیل دانشگاه برلین در رشته الکترونیک که رنک 43 داره با فارغ التحصیل دانشگاه شریف که رنکش معلوم نیست چقدره؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsenack نمایش پست ها
    دوستان آیا رنک دانشگاه تاثیری در پذیرش از دانشگاه های زیر 10 آمریکا داره؟ مثلا فرق فارغ التحصیل دانشگاه برلین در رشته الکترونیک که رنک 43 داره با فارغ التحصیل دانشگاه شریف که رنکش معلوم نیست چقدره؟
    برای top10?به نظرم جز به جز رزومه میتونه تاثیر داشته باشه چون بهترین ها رو برمیدارن ولی این فقط یه جز کوچیکشه.شاید انقدر رزومه ی خوبی داشته باشین که توجهی به رنک دانشگاه نشه.انقدر هم این شریف رو نیارین پایین یه نگاه به همین فروم بندازین متوجه میشین دانشجوهاش الان کجا دارن درس میخونن!ولی بازم بین اونی که المان درس خونده توی یه دانشگاه خوب با کسی که ایران درس خونده یه فرقی وجود داره

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

چرا من نمی تونیم یک تاپیک جدید ایجاد کنم؟

می خوام امسال برای مستر از امریکا بورس بگیرم، تو رشته ی Environmental Engineering
    کسی هست که برای مستر بورس گرفته باشه؟
    لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟
    دانشگاههای استیت بیشتر بورس می دن یا پرایوت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان، عموماً اساتید دانشگاه های آمریکا بعد از چند روز ایمیل رو جواب می دن؟ 1 هفته اگر گذشت دوباره ایمیل بزنم؟
    ممنون
    بستگی به استاد و دانشگاه داره،
    من از استادایی که بهشون میل زدم بوده که تا دو الی سه هفته هم جواب ندن، در عوض استادیم بوده که یکساعته جواب منو داده، بستگی به شرایط داره.

رزومه؟ نمره تافل؟ جی آر ای؟ ریکام؟ اینا همه تاثیر داره. اگه همه اینا خوب باشه با توجه به معدلتون برای دانشگاه های 200-150 به بعد شانس بیشتری دارین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ارشد برق با معدل لیسانس 14.5 از دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام من با معدل 15.29 لیسانس از دانشگاه سراسری، یه مقاله ISI و نمره تافل 90 (یه ایلتس 6.5 هم دارم )
    بنظرتون تو در چه دانشگاه هایی میتونم فاند بگیرم؟ منظورم رنک دانشگاهه. اصلا شانسی برای پذیرش دارم چه برسه به فاند؟

ApplyAbroad Veteran

با درود به همه سروران گرامي

ميخواستم بدونم يه نفر با ليسانس از دانشگاه آزاد با معدل 16 يه خورده بالاتر و فوق از دانشگاه سراسري با معدل 17 يه خورده پايين تر و 6 مقاله ISI و يه مقاله داخلي با آيلتس 6 (البته همشون 6 نيست) و يه جي آر ايي نسبتن بد W:2.5 و V: 290و math:610 از كجا ميشه تو امريكا پذيرش گرفت؟ چه جور ميشه شر اين جي آر ايي رو كم كرد..حوصله دوباره امتحان دادن رو ندارم....تو فروم خوندم كه بعضي اساتيد ميتونن اين كار بكنن؟ اين درسته.... يه مشكلي ديگه اي كه هست اينه كه اساتيد يا جواب نميدن يا ميفرستن پي نخود سياه ميگن اول برو اپلاي كن بد كه پذيرفته شدي هر كي رو خواستي به عنوان استاد راهنما انتخاب كن.... اينو چي كارش كنم؟ خيلي خوندم تو فروم كه خيلي ها به خاطر پيدا نكردن استاد بيخودي رد شدن...الانم كه وضعيت دلار خرابه هر رد شدني يعني يه ضرر...خوشحال ميشم نظر دوستان گرامي رو در اين مورد بدونم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود به همه سروران گرامي

ميخواستم بدونم يه نفر با ليسانس از دانشگاه آزاد با معدل 16 يه خورده بالاتر و فوق از دانشگاه سراسري با معدل 17 يه خورده پايين تر و 6 مقاله ISI و يه مقاله داخلي با آيلتس 6 (البته همشون 6 نيست) و يه جي آر ايي نسبتن بد W:2.5 و V: 290و math:610 از كجا ميشه تو امريكا پذيرش گرفت؟ چه جور ميشه شر اين جي آر ايي رو كم كرد..حوصله دوباره امتحان دادن رو ندارم....تو فروم خوندم كه بعضي اساتيد ميتونن اين كار بكنن؟ اين درسته.... يه مشكلي ديگه اي كه هست اينه كه اساتيد يا جواب نميدن يا ميفرستن پي نخود سياه ميگن اول برو اپلاي كن بد كه پذيرفته شدي هر كي رو خواستي به عنوان استاد راهنما انتخاب كن.... اينو چي كارش كنم؟ خيلي خوندم تو فروم كه خيلي ها به خاطر پيدا نكردن استاد بيخودي رد شدن...الانم كه وضعيت دلار خرابه هر رد شدني يعني يه ضرر...خوشحال ميشم نظر دوستان گرامي رو در اين مورد بدونم

شما لااقل جی ار ایتو به بالای 1000 برسون اصلا کار سختی نیست بالایی 1000 آوردن. رشته ات اگر فنی باشه با دو هفته خوندن حتما بالای 700 میاری کوانتیتتو رو و وربال بالای 300 رو آوردن هم اصلا سخت نیست. شانست با این جی ار ای ممکنه پایین باشه. مگر اینکه جواب از استاد داشته باشی. مقالاتت خیلی عالیه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

سلام دوستان
    لطفا نظرتون رو در مورد شرایط من بگید:
    1- لیسانس مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه دولتی با معدل 5/13
    2- فوق لیسانس مهندسی برق مخابرات از دانشگاه تهران با معدل 14
    3- یک مقاله چاپ شده علمی پژوهشی داخلی
    4- پنج مقاله کنفرانس ملی داخلی
    5- آیلتس جنرال با نمره 6.5 دارم که منقضی شده. (برای آزمون زبان آکادمیک مشکلی ندارم)
    6- نکته مهم: دوست دارم توی زمینه مدیریت تکنولوژی یا مدیریت اجرایی ادامه تحصیل بدم.
    7- نکته خیلی خیلی مهم: پول ندارم! دنبال فاند هستم.
    8- نکته اساسی: رنک دانشگاه زیاد برام مهم نیست. فقط می خوام وارد آمریکا بشم! (صداقت رو حال کردی؟!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)