صفحه 384 از 429 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    دوست عزیز معدل و دانشگاتون یه نکته مثبت برای شماست اما بدون تافل و جی آر ای نمیشه نظر نداد!
    ممنونم. همون طور که گفتم من زبانم خوبه و چهار سال پیش که آزمایشی تافل دادم نمره ام 108 شد و در مورد GRE هم شما یک نمره نسبتا خوب رو در نظر بگیرید.

بیشتر منظورم این بود که آیا بدون مقاله و صرفا با تکیه بر معدل و رتبه کنکور و همچنین سابقه TA بودن در یک درس و همچنین با فرض خوب بودن نمرات زبان شانس رو چه میزان می بینین؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Anarchist نمایش پست ها
    ممنونم. همون طور که گفتم من زبانم خوبه و چهار سال پیش که آزمایشی تافل دادم نمره ام 108 شد و در مورد GRE هم شما یک نمره نسبتا خوب رو در نظر بگیرید.

بیشتر منظورم این بود که آیا بدون مقاله و صرفا با تکیه بر معدل و رتبه کنکور و همچنین سابقه TA بودن در یک درس و همچنین با فرض خوب بودن نمرات زبان شانس رو چه میزان می بینین؟
    شانستون خیلی خوبه. مقاله فاکتوریه که بسیاری از کسانی که پذیرش با فاند گرفتند نداشتند. مقاله بیشتر در جلب نظر اساتید در ایمیل ها و.. موثره. در کمیته دانشگاههای خوب آمریکا ( برای رنک 40 تا 100) جی ار ای خوب و معدل عالی که شما دارید می تونه بسیار در گرفتن فاند اثر گذار باشه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Natural نمایش پست ها
    دوستان با عرض شرمندگی معدل دیپلم 14.88 هست.رشته ریاضی فیزیک
    سلام.امریکا یه کشور بزرگیه با دانشگاه های زیاد!پس اگه برگردین شاید پیدا بشه.اونم با نمره ی زبان خوب.ولی برای دانشگاه های خوبش فکر نمی کنم چون معدلتون پایینه!دوست من با معدل 19.5وسه تامقاله ریجکت شد!توجه هم داشته باشین که با وضع وحشتناک ارز که داره کم کم ابرهای قله ی اورست رو فتح میکنه و وضعیت نامعلوم ارز دانشجویی تحصیل در امریکا خیلی خیلی گرون در میاد!

سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidariush نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون
    سلام. کلا فاند گرفتن سخته (منظورم از سخت یعنی تلاش میخواد) اونم با کارشناسی برای ارشد خیلی سخت تره. اگه ارشد بودید یکم راحتتر بود. اما نمره زبان و معدل بد نیست، حالا بگردید تو دانشگاه های دنیا (نه فقط امریکا) ایشالا گیر میاد اما بازم میگم سخته.

Junior Member

اگه فوق لیسانس رو اینجا دانشگاه آزاد بخونیم برای دکترا میشه فاند خوب گرفت از دانشگاه های آمریکا؟؟چون متاسفانه برای فوق فاند گرفتن خیلی سخته.یا بهتره یک سال دیگه صبر کنم و دوباره امتحان زبان بدم تا هرطور شده از فوق برم اونجا؟چون میگن ممکنه اونجا ترم اول رو با خرج خودت بشه درس بخونی و بعد رفتی اونجا دنبال استاد و فاند باشی حضوری، که خیلی ریسکه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NANOELECTRONICS

سلام دوستان. من تا اینجا ی کار از دانشگاهGeorge Washington برای Master پذیرش دارم، ۲ تا دیگه دانشگاهCWRU و Rutgers رو که برای phd اقدام کرده بودم هنوز نامعلوم هست . هنوز فرم I-20 رو نگرفتم که ببینم فاند دارم یا نه. گزینه های دیگری مثلUni of Melbourneهم هست که میشه حین تحصیل کار هم بکنم...در آمریکا مثل اینکه اجازه ی کار نمیدن, وگرنه باکی نبود!
    میخواستم بدونم اگر در نامه ی دانشگاه صحبتی از فاند نشده باشه به این معنی هست که در طول ۲ سال تحصیل هم نمیتونم بگیرم؟ احتمال خوبی وجود داره که دانشجو بتونه بعد از ۱ ترم به فاند برسه? به هر طریقی مثل internship, fellowship, TA/RA... وضیت مالی قوی ندارم که ۴ ترم دوام بیارم.
    Toefl 102// GRE 168-150-3// GPA 15// ISI paper 2
    glory consists in doing what deserves to be written; in writing what deserves to be read

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhstsm نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تا اینجا ی کار از دانشگاهGeorge Washington برای Master پذیرش دارم، ۲ تا دیگه دانشگاهCWRU و Rutgers رو که برای phd اقدام کرده بودم هنوز نامعلوم هست . هنوز فرم I-20 رو نگرفتم که ببینم فاند دارم یا نه. گزینه های دیگری مثلUni of Melbourneهم هست که میشه حین تحصیل کار هم بکنم...در آمریکا مثل اینکه اجازه ی کار نمیدن, وگرنه باکی نبود!
    میخواستم بدونم اگر در نامه ی دانشگاه صحبتی از فاند نشده باشه به این معنی هست که در طول ۲ سال تحصیل هم نمیتونم بگیرم؟ احتمال خوبی وجود داره که دانشجو بتونه بعد از ۱ ترم به فاند برسه? به هر طریقی مثل internship, fellowship, TA/RA... وضیت مالی قوی ندارم که ۴ ترم دوام بیارم.
    از این ریسک ها نکنید که کم نبودند افرادی که به امید فاند و بدون تضمین این کارهای رو کردند و دست از پا دراتز برگشتند. دور و برتون رو بگردید قطعا مواردی رو پیدا میکنید.
    این ها هم به علت تفاوت سیستم درسی و ..... و فرهنگ درس خوانی شب امتحانی ایران و ..... هست و بار فشار زیاد تحصیل در محیط های آکادمیک رو در آمریکا نمیشه به این راحتی ها بهش امید بست که بشه باهاش بعد از یک ترم فاند هم گرفت. به نظر من بدون فاند جایی نرید اگر وسع مالیتون اجازه نمیده.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhstsm نمایش پست ها
    اين شانس هميشه وجود داره خصوصا براي سيستم دانشجوييه آمريكا. اما شما چقدر به توانمنديه خودت ايمان داري و آيا به اين فكر كردي كه اگر احتمالا از شما زرنگ تر پيدا شد شما بدون فاند چه بايد بكنيد؟ اگر جواب اينها رو داريد نترسيد و پيش بريد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NANOELECTRONICS

پس با این حساب حرف شما این هست کهAustralian unis are more affordable. درسته؟ با شرایط فعلی ارز حق بدید که کسی نمیتونه به جیبش اعتماد داشته باشه...من فقط دنبال نمونه ی ناموفق نیستم؛ شما نمونه ی موافق هم سراغ دارید؟
    glory consists in doing what deserves to be written; in writing what deserves to be read

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)