صفحه 414 از 429 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون.
    اونایی که تو این لیست نیاوردم در این حد بوده که گفتن رزومه خیلی رقابتی داری و ما تشویقت میکنیم به اپلای و با این وضعیت شانس بسیار بالایی برای دریافت فاند داری. یا مثلاً گفتن ما ترم بعد فاند میگیریم و اپلای کن. ولی خب همونطور که گفتم رنک خاصی ندارند. دانشگاههای مطرحی هم نیستند.
    اینهایی که لیستشون این بالاست، در این حد که استاده گفته من وضع فاندم معلوم نیست ولی خیلی علاقه دارم با هم کار کنیم، یا جواب در حد تمپلیت تشویق به اپلای بوده و در بدترین حالت (Buffalo، Rutgers، UNC Charlotte) فعلاً جوابی نگرفتم.
    تقریبا اوضاع شما خوبه، احتمالش هست لااقل یکی از اونا (مثلا اگه سه نفر یا بیشتر هستن) وضع فاندش معلوم بشه، که امیدوارم این اتفاق بیافته

اگه جای شما بودم 2تا از دانشگهایی رو که میگید که تو این لیست نیستن، رو هم به این لیست اضافه میکردم، به عنوان سوپاپ اطمینان در بدترین حالت،

موفق باشی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط nobuddy نمایش پست ها
    تقریبا اوضاع شما خوبه، احتمالش هست لااقل یکی از اونا (مثلا اگه سه نفر یا بیشتر هستن) وضع فاندش معلوم بشه، که امیدوارم این اتفاق بیافته

اگه جای شما بودم 2تا از دانشگهایی رو که میگید که تو این لیست نیستن، رو هم به این لیست اضافه میکردم، به عنوان سوپاپ اطمینان در بدترین حالت،

موفق باشی
    ممنون.
    بله حتماً اون دانشگاهها رو که به عنوان سوپاپ اطمینان اپلای میکنم. فقط این که میخواستم ببینم حول و حوش این دانشگاههایی که انتخاب کردم و ازشون مطمئن نیستم مناسب هست یا باید برم رنک پایینتر.
    باز هم از وقتی که گذاشتین ممنونم.

Junior Member

درود بچه ها
    چرا در حالی که 95 درصد دانشگاهها در Master ترم spring هم ارائه می کنن (لااقل تو برق-الکترونیک) ولی وقتی نتایج رو در gradcafe نگاه می کنی نیم در صد نتایج هم به spring تعلق نداره ؟ بحثم اصلاً اصلاً اصلاً فاند نیست کلی میگم در برابر هر دوهزار result برای fall ده تا result هم برای spring نیست کلاً آدم ناامید میشه برای اپلای spring من تقریباً تمام تاپیک های مربوطه رو خوندم هیچ جوابی وجود نداره . ظاهراً اپلای برای spring برای مستر چون بچه ها خیلی کم امتحان کرده اند هیچ فیدبک درستی وجود نداره احساس می کنم خیلی رمزآلوده اگه از اساتید کسی توضیح مدللی دارد بگه ما رو از تاریکی در بیاره. ممنون

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان یه سوال تخصصی - به نظرتون واسه رشته معماری بین Houston - Oregon - Catholic University of America - Arizona State کدوم یکی بهتره؟ واسه یکی از انتخابام بین اینا شک دارم که کدومشون مناسبتره... شرایط کلی کدوم بهتره؟ معدل 17.63 - تافل 610 - جی آر ای 144/157/3.5 ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

سلام،
    خواهش می کنم نظرتون رو راجع به دانشگاه هائی که می خوام اقدام کنم بگین. استادها از این دانشگاه جواب دارم و واسه همین می خوام apply کنم. لطفا اگه انتخاب هام خوب نیستن بهم بگین که یه فکری به حال خودم بکنم! اما به هرحال از جاهای دیگه جواب مثبتی نداشتم!

رزومم اینه:
    معدل لیسانس : 15.24 و ارشد:17.63 هردو دانشگاه سراسری هستن، ارشد شاگرد اول بودم.
    دو سال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی
    حل تمرین دوره دانشجوئی ارشد

مقاله: یه isi in press، یکی دیگه درحال داوری
    3 تا کنفرانس خارجی
    2 تا هم داخلی
    نمره تافل 98
    greم هم 17 dec میاد، اما فکر می کنم که بد نداده باشم امتحانم رو. نمی تونم پیش بینی داشته باشم اما تو complete test ها نمره م تو کاغذی ها بالای 300 میشد و تو یه cbt 300 شد!

Georgia institute of technology
    University of Texas at Austin
    University of Texas A&M
    University of Texas Arlington
    Purdue
    Oregon state university
    University of Delaware
    Colorado school of mines
    خیلی ممنونم.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    سلام،
    خواهش می کنم نظرتون رو راجع به دانشگاه هائی که می خوام اقدام کنم بگین. استادها از این دانشگاه جواب دارم و واسه همین می خوام apply کنم. لطفا اگه انتخاب هام خوب نیستن بهم بگین که یه فکری به حال خودم بکنم! اما به هرحال از جاهای دیگه جواب مثبتی نداشتم!

رزومم اینه:
    معدل لیسانس : 15.24 و ارشد:17.63 هردو دانشگاه سراسری هستن، ارشد شاگرد اول بودم.
    دو سال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی
    حل تمرین دوره دانشجوئی ارشد

مقاله: یه isi in press، یکی دیگه درحال داوری
    3 تا کنفرانس خارجی
    2 تا هم داخلی
    نمره تافل 98
    greم هم 17 dec میاد، اما فکر می کنم که بد نداده باشم امتحانم رو. نمی تونم پیش بینی داشته باشم اما تو complete test ها نمره م تو کاغذی ها بالای 300 میشد و تو یه cbt 300 شد!

Georgia institute of technology
    University of Texas at Austin
    University of Texas A&M
    University of Texas Arlington
    Purdue
    Oregon state university
    University of Delaware
    Colorado school of mines
    خیلی ممنونم.
    هم رشته ای عزیزم، با اجازه بزرگترها!
    به نظرم یه خورده جا داشته باشه که دانشگاههای سطح پایینتری رو هم تو لیستتون بگذارید. سه انتخاب اولتون و همین طور انتخاب پنجمتون جزء تاپ 10 های رشته ما هستند. و همونطور که میدونید نمره GRE بالای 310 هم تضمینی برای فاند نمیکنه. خیلی رقابتی هستند.
    دانشگاه ایالتی اورگان طبق تحقیقات من، به لحاظ فاند خیلی اوضاعش خرابه و خیلی از پوزیشن های TA و RA اش پره، منم از این دانشگاه جواب تمپلیت گرفتم، ولی به همین دلیل اخیر که عرض شد بیخیالش شدم.
    یه خورده دانشگاههای رنک پایینتر رو هم توی لیستتون بیارید به نظرم.
    انشاءالله نمره GRE اتون هم عالی بشه، با هم یه جا قبول شیم خوب!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    هم رشته ای عزیزم، با اجازه بزرگترها!
    به نظرم یه خورده جا داشته باشه که دانشگاههای سطح پایینتری رو هم تو لیستتون بگذارید. سه انتخاب اولتون و همین طور انتخاب پنجمتون جزء تاپ 10 های رشته ما هستند. و همونطور که میدونید نمره GRE بالای 310 هم تضمینی برای فاند نمیکنه. خیلی رقابتی هستند.
    دانشگاه ایالتی اورگان طبق تحقیقات من، به لحاظ فاند خیلی اوضاعش خرابه و خیلی از پوزیشن های TA و RA اش پره، منم از این دانشگاه جواب تمپلیت گرفتم، ولی به همین دلیل اخیر که عرض شد بیخیالش شدم.
    یه خورده دانشگاههای رنک پایینتر رو هم توی لیستتون بیارید به نظرم.
    انشاءالله نمره GRE اتون هم عالی بشه، با هم یه جا قبول شیم خوب!!
    ممنون. ایشالله که هممون به چیزی که لیاقتش رو داریم برسیم. خوب من لیستی رو که گذاشتم از استاداش جواب داشتم و اینکه زمینه کاریم و مقالاتم کاملا باهاشون تو یه زمینه بودن. از بقیه دانشگاه ها یا جوابی نگرفتم یا اگه گرفتم گفتن که رزومت خوبه اما صریحا بهم گفتن که فاند ندارن. باید واسه اونهائی که جواب ندادن هم اقدام کنم؟

لطفا نظرتون رو بگین. اگه بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن ممنون میشم.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    سلام،
    خواهش می کنم نظرتون رو راجع به
    خیلی ممنونم.
    دوست عزیز من رشته ام این نیست ولی تجربه ام میگه کمی جاه طلبانه انتخاب کردین.امیدوارم ناراحت نشین، اگه یه نگاهی به نتایج پذیرش پارسال و رزومه ی بچه ها بندازین و دانشگاههایی رو که گفتین یه نگاه عمیق تر بهشون بندازین، بهتر متوجه میشین. ما از خدامونه همه بچه های این فروم از هاروارد و استنفورد و...... اکسپت بگیرن، ولی با توجه به در خواست شما برای نظر دادن، نظرمون رو می گیم که توی این شرایط اقتصادی و مالی داغون پولتون رو دور نریزید.
    موفق باشید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

با سلام
    من می خواستم ببینم با توجه به شرایط زیر شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند دارم یا نه؟
    لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت : معدل 17.1 (3.63/4)
    یک مقاله سابمیت شده آی اس آی
    یک مقاله تحت داوری آی اس سی
    9 تا مقاله کنفرانسی (7 تا بین المللی 2 تا داخلی)
    تجربه TAبرای یک درس
    از نظر ریکام هم فکر می کنم مشکل خاصی وجود نداره.
    همچنین اگه رنج دانشگاه ها احتمالی و نوع پذیرش از لحاظ مستر یا پی اچ دی مستقیم را بیان کنید ممنون میشم.

نمره GRE : 160Q-144V-4W

اینو جا انداخته بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)