صفحه 422 از 429 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423424425426427428429 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. - K.N.Toosi Univ of Tech

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    چقدر نمره هاتون رنده ! نمره جی آر ایتون خوبه و تقریباً معدلتون رو کاور می کنه ، داشتن یه مقاله جدا از حیطه کاریتون بد نیست ؛ رتبه المپیادتون هم یه مزیته معدل فقط برای پذیرش مهمه و بقیه فاکتور ها هستند که روی فاند تاثیر می ذارند ؛
    شما سابقه دستیار تدریس که ظاهراً ندارید پس TA کنسله!
    برای RA هم رزومه خوبی دارید ولی قطعیتش به سطح مقالتون و ریکامیندیشنتون بر می گرده ...
    ممنون دوست عزیر بابت راهنمایی خوبتون !
    نمره هام رو رند کردم و نوشتم، فکر کردم که جزییاتش مهم نباشه.
    در مورد سابقه تدریس، یکبار TA داشتم و سابقه تدریس غیرآکادمیک هم زیاد دارم. این کمکی میکنه که بتونم TA بگیرم ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    فاند از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه منتقل نمیشه (درست میگید اصلاً عاقلانه نیست) ولی شما با فاند از یک رنک پایین می تونید وارد بشید و بعد حضوراً از دانشگاه رنک بالا پذیرش و فاند بگیرید (این روش خیلی متداوله)
    دوستان منم به من گفتن، میتونی ترنسفر میکنی. اما اینطوری دست استاد اولی تو حنا نمیمونه؟ مگه به اعتبار ما فاند نداده و پروژه تعریف نکرده؟ اینطوری که هر کی بره اونجا و ترنسفر کنه که پروژه ای جلو نمیره.
    البته من اطلاعات در این زمینه ندارم و فقط دارم سوال میکنم و مد نظرم پوزیشن دکتری هست. ممنون.
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط teymur_saif نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیر بابت راهنمایی خوبتون !
    نمره هام رو رند کردم و نوشتم، فکر کردم که جزییاتش مهم نباشه.
    در مورد سابقه تدریس، یکبار TA داشتم و سابقه تدریس غیرآکادمیک هم زیاد دارم. این کمکی میکنه که بتونم TA بگیرم ؟!
    غیر آکادمیک زیاد ارزش نداره
    آکادمیک هم بستگی به این داره که درس تخصصی باشه یا نه (!) البته باید دستیار استادی باشی که مطرح باشه و ترجیح معرفی نامه بده ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    دوستان منم به من گفتن، میتونی ترنسفر میکنی. اما اینطوری دست استاد اولی تو حنا نمیمونه؟ مگه به اعتبار ما فاند نداده و پروژه تعریف نکرده؟ اینطوری که هر کی بره اونجا و ترنسفر کنه که پروژه ای جلو نمیره.
    البته من اطلاعات در این زمینه ندارم و فقط دارم سوال میکنم و مد نظرم پوزیشن دکتری هست. ممنون.
    البته این رو بگم که همه ترانسفر ها از پایین به بالا نیست ، زیاد پیش میاد که دانشجویی می بینه نمی تونه از پس پروژه بر بیاد و بره یه جای دیگه و یا کار پیدا می کنه و دانشگاهشو تغییر میده ؛
    یکی از دوستای من از هاروارد به نورث ایسترن ترانسفر کرد ...
    در ضمن اساتید این رو می دونند که اگه به 20 نفر پذیرش می دن 7-8 نفرشون ترانسفر می کنند برای همین بیش از نیاز پروژه دانشجو می گیرند (البته این برای دانشگاه هایی با رتبه بالا خیلی کمتر پیش میاد)

Senior Member saheb آواتار ها

I have seen some students have transferred which I myself dont like it because it is unethical but on the other hand it is every student;s right to choose wherever they want to study.
    HAPPINESS

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

سلام بچه ها میشه به اطلاعات منم یک نگاهی بندازین و بگین وضعیتم چطوریه؟

کارشناسی : مهندسی پزشکی (امیرکبیر) معدل : 17.55
    زبان :
    GRE : verbal 153 Quant : 163 Writing : 4
    Toefl : writing:30 speaking : 28 reading : 29 listening : 30 total:117
    مقاله ندارم ، برای PHD اقدام می کنم و فقط هم دانشگاه های آمریکا مدنظرم هست راستی 1 ترم هم TA بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها

زبان :
    مقاله ندارم ، برای PHD اقدام می کنم و فقط هم دانشگاه های آمریکا مدنظرم هست راستی 1 ترم هم TA بودم
    سلام دوست عزیز
    روزمه خیلی خوبی دارید از دانشجویان کارشناسی زیاد مقاله انتظار نمی رود. اما اگه تو مسابقات یا جشنواره مقام دارید خیلی می تونه کمک کنه و یا اگر دوره های آموزشی رفتید حتما تو رزومه بنویسید. اگر می تونید دوره آموزشی و نرم افزار برید و رزومه خودتون رو قوی کنید. برای Phd مستقیم شانس بالایی دارید.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

فکر نمی کنم با توجه به ددلاین ها دیگه فرصتی برای این کارا داشته باشم ، من فقط نرم افزارهایی که بلد بودمو نوشتم تو رزومه ام
    حالا که جواب دادید میشه بگین من برای کدوم یکی از این دانشگاه ها شانس دارم :
    University of Michigan (ann arbor) - University of Utah - University of Kentucky - University of Florida - Georgia Tech - Brown University
    ممنون

Senior Member

زبان :
    پس بالاخره یکی از تیپ ما هم دیده شد !
    تافلتون فوق العادست ، مطمئنن می تونید بورس اسکولارشیپ بگیرید ، اگر سیگنال پروسسینگ یا ایمیج پروسسینگ بلدید که خیلی شانس رو بالا می بره (اینجا تقریباً هیچ کدام از ورودی های مهندسی پزشکی این مهارت ها رو ندارند)
    معدلتون هم خیلی خوبه ، اگر بتونید از اساتیدی مثل پروفسور نجاریان یا فتورایی ریکامیندیشن بگیرید با اطمینان می گم از UCLA پذیرش می گیرید لازم نیست دنبال کنتاکی و یوتاه و فلوریدا باشید ؛

Senior Member

فکر نمی کنم با توجه به ددلاین ها دیگه فرصتی برای این کارا داشته باشم ، من فقط نرم افزارهایی که بلد بودمو نوشتم تو رزومه ام
    حالا که جواب دادید میشه بگین من برای کدوم یکی از این دانشگاه ها شانس دارم :
    University of Michigan (ann arbor) - University of Utah - University of Kentucky - University of Florida - Georgia Tech - Brown University
    ممنون
    براون یه مقدار سخته ولی بقیه با داشتن ریکامیندیشن مناسب قطعی هستند ، مهندسی پزشکی امیرکبیر شناخته شدست ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)