صفحه 423 از 429 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,230 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    پس بالاخره یکی از تیپ ما هم دیده شد !
    تافلتون فوق العادست ، مطمئنن می تونید بورس اسکولارشیپ بگیرید ، اگر سیگنال پروسسینگ یا ایمیج پروسسینگ بلدید که خیلی شانس رو بالا می بره (اینجا تقریباً هیچ کدام از ورودی های مهندسی پزشکی این مهارت ها رو ندارند)
    معدلتون هم خیلی خوبه ، اگر بتونید از اساتیدی مثل پروفسور نجاریان یا فتورایی ریکامیندیشن بگیرید با اطمینان می گم از UCLA پذیرش می گیرید لازم نیست دنبال کنتاکی و یوتاه و فلوریدا باشید ؛

واقعا؟؟؟ این بورس اسکولارشیپ که گفتید یعنی چی؟ یعنی چیزی جز RA یا TA؟ من کلا بیوالکتریکی هستم ، پروفسور نجاریان و فتورایی بیومکانیکند و من حتی یک کلاس هم باهاشون نداشتم چو رشته دومم برق بود 2 تا ریکام از برقی ها گرفتم یکی هم از بیوالکتریک ، کلا هم زمینه کاریم (یعنی پروژه لیسانسمو اینا) روی سیگنال پروسسینگ هستش
    کاش زودتر می پرسیدم این سوالو! گرچه اونموقع که من دنبال دانشگاه می گشتم UCLA اون زمینه ای که من می خواستمو نداشت تا اونجا که یادمه! الانم که دیگه خیلی دیره برای استاد پیدا کردن و هماهنگی با استادای اینجا که بازم ریکام بدن
    حالا در کل فکر می کنید من تو همین دانشگاه هایی که گفتم چه قدر شانس دارم؟ می دونم قطعی نمیشه گفت ولی حالا همینجوری D:

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    واقعا؟؟؟ این بورس اسکولارشیپ که گفتید یعنی چی؟ یعنی چیزی جز RA یا TA؟ من کلا بیوالکتریکی هستم ، پروفسور نجاریان و فتورایی بیومکانیکند و من حتی یک کلاس هم باهاشون نداشتم چو رشته دومم برق بود 2 تا ریکام از برقی ها گرفتم یکی هم از بیوالکتریک ، کلا هم زمینه کاریم (یعنی پروژه لیسانسمو اینا) روی سیگنال پروسسینگ هستش
    کاش زودتر می پرسیدم این سوالو! گرچه اونموقع که من دنبال دانشگاه می گشتم UCLA اون زمینه ای که من می خواستمو نداشت تا اونجا که یادمه! الانم که دیگه خیلی دیره برای استاد پیدا کردن و هماهنگی با استادای اینجا که بازم ریکام بدن
    حالا در کل فکر می کنید من تو همین دانشگاه هایی که گفتم چه قدر شانس دارم؟ می دونم قطعی نمیشه گفت ولی حالا همینجوری D:
    خوب اینجوری که گفتید خیلی بهتره هم گرایش هم هستیم (سیگنال پروسسینگ)
    در مورد استاد هم که گفتید بیومکانیک هستند ، اصلاً مهم نیست حرف پروفسور نجاریان سنده ...
    براون به دلیل قدمتی که داره یه مقدار سخت گیره ولی باز هم شانس هست کم ستاره از امیرکبیر نیومده اینجا ...
    یه نگاهی به تگزاس تک هم بکنید 2تا استاد سیگنالی فوق العاده داره (دپارتمان برق)
    بورس اسکولارشیپ هم بورسیه که دانشگاه میده و نیازی به فرم پر کردن نیست و به دانشجوهای غیر نیتیوی داده میشه که نمره زبان خیلی بالایی دارند ...

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من می خوام برای دکترای مکانیک آمریکا اپلای کنم. بعضی از دانشگاهها تو شرایط لازم برای اپلای می نویسن داشتن bs یا ms در مهندسی مکانیک یا سایر رشته های مرتبط ولی بعضی هم می نویسن داشتن bs.
    وقتی لیسانس می نویسه این یعنی اینکه فقط دیرکت پی اچ دی پذیرش می کنه؟ یا اینکه حداقلش رو نوشته یعنی اینکه حداقل لیسانس داشته باشیم؟
    دوستان من خودم به یکی از اون دانشگاههایی که فقط لیسانس نوشته بود ایمیل زدم و ازشون پرسیدم. جواب دادن که با فوق هم می تونید اپلای کنید
    Tomorrow Never Dies

Member
    رشته و دانشگاه

در مورد استاد هم که گفتید بیومکانیک هستند ، اصلاً مهم نیست حرف پروفسور نجاریان سنده ...
    براون به دلیل قدمتی که داره یه مقدار سخت گیره ولی باز هم شانس هست کم ستاره از امیرکبیر نیومده اینجا ...
    بورس اسکولارشیپ هم بورسیه که دانشگاه میده و نیازی به فرم پر کردن نیست و به دانشجوهای غیر نیتیوی داده میشه که نمره زبان خیلی بالایی دارند ...

میشه من یکمی پا را فراتر بذارم و اگه وقت دارید یک مقدار با هم صحبت کنیم من یکسری سوال بپرسم؟ من راستش بلد نیستم چه جوری اینجا پیغام بفرستم برای کسی اگر میشه و مایل هستید میشه آدرس میلی چیزی به من بدید با هم صحبت کنیم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

سلام. می خواستم ببینم روی کدام دانشگاه ها سرمایه گذاری کنم؟
    معدل: 17.87 دو رشته ای مکانیک هوافضا-شریف
    GRE: V154 Q169 AW3.5
    TOEFL:107
    مقاله ندارم (در SOP می خواهم بنویسم روی یکی دارم کار می کنم)
    سید دانشگاه هایم به ترتیب: رنک بالا: ایلینویز اوربانا شامپاین-پرینستون- ویرجینا تک / متوسط: سان دیگو - دیویس - بوستون / پایین: بوفالو - IIT- آلاباما. واقعاً استرس زیادی روی انتخاب دانشگاه ها دارم و احساس می کنم دارم قمار بازی می کنم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    سلام. می خواستم ببینم روی کدام دانشگاه ها سرمایه گذاری کنم؟
    معدل: 17.87 دو رشته ای مکانیک هوافضا-شریف
    GRE: V154 Q169 AW3.5
    TOEFL:107
    مقاله ندارم (در SOP می خواهم بنویسم روی یکی دارم کار می کنم)
    سید دانشگاه هایم به ترتیب: رنک بالا: ایلینویز اوربانا شامپاین-پرینستون- ویرجینا تک / متوسط: سان دیگو - دیویس - بوستون / پایین: بوفالو - IIT- آلاباما. واقعاً استرس زیادی روی انتخاب دانشگاه ها دارم و احساس می کنم دارم قمار بازی می کنم
    وضعیتتون خیلی عالیه
    به نظرم به جای پرینستون دانشگاه میشیگان رو بزار. دانشکده مکانیک میشیگان نسبتا ایرانی هارو میشناسه
    به جای بوستون هم بد نیست ایالتی پنسیلوانیا رو بفرستی. دانشگاه ایالتی ایوا هم پارسال مکانیک ایرانی زیاد گرفت میتونی تو دانشگاهات بزاریش. به نظرم شانست برای یو اس سی از SD و دیویس باز بیشتره چون هم شریف رو میشناسه هم رو جی ار ای و تافل حساسه.
    چندتا مستر کانادا هم بفرست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

یه نکته خیلی بی ربط! اما دردم گرفت گفتم بگم! پروفسور نجاریان دیگه امیرکبیر نیس...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    یه نکته خیلی بی ربط! اما دردم گرفت گفتم بگم! پروفسور نجاریان دیگه امیرکبیر نیس...

آره ، این ترم رفت ، در هر حال به حال من فرقی نمی کرد نمی تونستم ازش ریکام بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف

سلام. بنده رتبه زیر 300 کنکور سال 75 ریاضی هستم. کارشناسی مهندسی الکترونیک امیرکبیر با معدل 13.5 و کارشناسی ارشد شریف مهندسی صنایع با معدل 18.77 . حدود سال 84 فارغ التحصیل شدم. ایلتس اورال 7 گرفتم و برای ازمون gre هم در حال کلاس رفتن هستم. سن من حدود 35 سال هست و مجرد. یک مقاله isi هم امسال با سه نفر از دوستان در یک ژورنال چاپ کردم. نکته مهم اینه که من در کارشناسی ارشد پروژه نداشتم و با واحد فارغ التحصیل شدم ولی با نمره خیلی خوب. به نظر شما تلاش من برای گرفتن پذیرش دکتری در امریکا می تونه اثر بخش باشه یا وقتم را روی کشور دیگه بگذارم و یا اینکه با توجه به سنم و فاصله فارغ التحصیلی امید کمی هست. ضمنا برای گرفتن کمک هزینه تحصیلی می تونم امیدی داشته باشم یا نه؟
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان خیلی ممنون هستم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1357 نمایش پست ها
    سلام. بنده رتبه زیر 300 کنکور سال 75 ریاضی هستم. کارشناسی مهندسی الکترونیک امیرکبیر با معدل 13.5 و کارشناسی ارشد شریف مهندسی صنایع با معدل 18.77 . حدود سال 84 فارغ التحصیل شدم. ایلتس اورال 7 گرفتم و برای ازمون gre هم در حال کلاس رفتن هستم. سن من حدود 35 سال هست و مجرد. یک مقاله isi هم امسال با سه نفر از دوستان در یک ژورنال چاپ کردم. نکته مهم اینه که من در کارشناسی ارشد پروژه نداشتم و با واحد فارغ التحصیل شدم ولی با نمره خیلی خوب. به نظر شما تلاش من برای گرفتن پذیرش دکتری در امریکا می تونه اثر بخش باشه یا وقتم را روی کشور دیگه بگذارم و یا اینکه با توجه به سنم و فاصله فارغ التحصیلی امید کمی هست. ضمنا برای گرفتن کمک هزینه تحصیلی می تونم امیدی داشته باشم یا نه؟
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان خیلی ممنون هستم.
    به نظر من دوست عزیز شما اوضاعت خوبه و به سنم هم در مورد شما زیاد گیر نمیدن،چون هم دانشگاهت شناخته شده اس و هم معدل فوقت، ولی باز هم به نظر من (شاید دیگران نظر دیگه ای دارن) شما برای پوشش دوتا نقصتون (پروژه و معدل لیسانس) باید یه جی آر ای بالای 1200 بیارید تا اینو پوشش بده. در مورد آمریکا و کمک هزینه از آمریکا هر امکانی وجود داره، در آمریکا قانون واحد و ثابت نداریم دوست عزیز.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)