صفحه 427 از 429 نخستنخست ... 327377417418419420421422423424425426427428429 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,261 تا 4,270 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

من برای کجا شانس دارم:
    لیسانس نرم افزار معدل 14.5
    فوق هوش معدل 16.83 (نمره تزم کم بوده)
    مقاله یه دونه سابمیت کردم تازه
    تافل 620
    GRE نمی‌دونم هنوز نمره‌اش رو.

Junior Member

با سلام،
    اگه ممكنه در مورد رزومه من هم نظر بديد و راهنماييم كنيد كه از كدوم دانشگاه ها شانس پذيرش و فاند دارم.
    رشته علوم كامپيوتر
    فوق ليسانس: تربيت مدرس، معدل: 18.10
    ليسانس: فردوسي مشهد، معدل: 15.50
    تافل: 103 - جي ار اي: Q:170(800) - V:146(400) - AW:3.00
    يك جورنال اي اس اي و 8 مقاله در كنفرانس بين المللي.
    سابقه دو ترم تدريس و دو پروژه تحقيقاتي هم دارم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidaram نمایش پست ها
    با سلام،
    اگه ممكنه در مورد رزومه من هم نظر بديد و راهنماييم كنيد كه از كدوم دانشگاه ها شانس پذيرش و فاند دارم.
    رشته علوم كامپيوتر
    فوق ليسانس: تربيت مدرس، معدل: 18.10
    ليسانس: فردوسي مشهد، معدل: 15.50
    تافل: 103 - جي ار اي: Q:170(800) - V:146(400) - AW:3.00
    يك جورنال اي اس اي و 8 مقاله در كنفرانس بين المللي.
    سابقه دو ترم تدريس و دو پروژه تحقيقاتي هم دارم.
    همانا از آن دانشگاهی از استاد جواب مثبت بگیرید در درجه ی اول. در درچه ی دوم از دانشگاهی که TA خوب بده ! مثلا دانشگاه ما تو رشته ی من جونش در میاد TA بده به دانشجوهای خودش ! ولی مثلا دپارتمان فیزیکش

فرت و فرت TA میده !

در هر صورت دانشگاهی که این شرط اول رو داشته باشه که میگرین. دانشگاهی که شرط اول رو نداشته باشه و جزو TOP 10 نباشه شانستون مقبوله.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

دوستان معدل 17.6 عمرانم از تهران.کارشناسی. دوتا مقاله ای اس ای اکسپت شده و چاپ شده دارم تافل 83 و جی ار ای 166و 140و3 شدم
    رزومه و سابقه کار پارت تایم و ریکام عالی دارم + همکاری کتاب
    حالا الان فهمیدم اکثر جاها به مستر فاند نمیده...چه کنم؟ دکرت مستقیم همه ی دانشگا ها میگیرن؟ کسی واسه عمران دانشگاه میشناسه دکترا مستقیم بگیره؟ مثلا میشیگان میگیره...کسی زود بگه ممنون میشم مرسی...اصلا شانسی هست راستی؟!:دی
    یادمان باشد : بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم ...

Banned

کلا اگر یکی از دوستان در باره دایرکت پی اچ دی یک راهنمایی کلی بده ممنون میشیم. چون سوال خیلی ها هست. و من خودم با وصف اینکه تعداد زیادی از صفحات رو خوندم چندان چیزی گیرم نیومده.

Junior Member

با سلام
    بچه ها من رشته برقم و رزومم خیلی قوییه و حتی از چندتا استاد هم تو آمریکا OK گرفتم ولی تنها مشکلم اینه که چند روز پیش که نتیجه TOEFL ام اومد خیلی پایین بود و min دانشگاه را نداشت.
    آیا کاری می تونم بکنم ؟ ( غیر از اینکه الان دوباره امتحان بدم.) منظورم اینه که اگه Min Toefl دانشگاه را نداشته باشم کلا باید بیخیال بشم؟ راهکاری شما دارید؟

متشکرم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    کلا اگر یکی از دوستان در باره دایرکت پی اچ دی یک راهنمایی کلی بده ممنون میشیم. چون سوال خیلی ها هست. و من خودم با وصف اینکه تعداد زیادی از صفحات رو خوندم چندان چیزی گیرم نیومده.

عموماً دانشگاه ها این امکان رو دارند؛
    به عبارتی به دانشجوهایی که دارای معدل خوبی هستند و نمره GRE مناسبی هم دارند این امکان رو می دن که بدون گذراندن مستر درخواست دکتری بدن ، البته دانشجوهای دایرکت پی اچ دی 2سال اول رو مشغول پاس کردن واحداشون هستند و از سال سوم وارد کار تحقیقاتی محضشون میشن ؛
    البته این موقعیت برای لیسانسه ای ایجاد شده که بتونه از نظر پژوهشی با مستر ها رقابت کنه (به عبارتی رزومه ی خیلی قوی ای داشته باشه ...)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esmamali نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها من رشته برقم و رزومم خیلی قوییه و حتی از چندتا استاد هم تو آمریکا OK گرفتم ولی تنها مشکلم اینه که چند روز پیش که نتیجه TOEFL ام اومد خیلی پایین بود و min دانشگاه را نداشت.
    آیا کاری می تونم بکنم ؟ ( غیر از اینکه الان دوباره امتحان بدم.) منظورم اینه که اگه Min Toefl دانشگاه را نداشته باشم کلا باید بیخیال بشم؟ راهکاری شما دارید؟

متشکرم.
    قانونن باید دوباره امتحان بدید و معمولاً کاری از دست استاد بر نمیاد ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    عموماً دانشگاه ها این امکان رو دارند؛
    به عبارتی به دانشجوهایی که دارای معدل خوبی هستند و نمره GRE مناسبی هم دارند این امکان رو می دن که بدون گذراندن مستر درخواست دکتری بدن ، البته دانشجوهای دایرکت پی اچ دی 2سال اول رو مشغول پاس کردن واحداشون هستند و از سال سوم وارد کار تحقیقاتی محضشون میشن ؛
    البته این موقعیت برای لیسانسه ای ایجاد شده که بتونه از نظر پژوهشی با مسار ها رقابت کنه (به عبارتی رزومه ی خیلی قوی ای داشته باشه ...)
    یعنی رزومه خیلی قوی منظور چیه؟
    معدل تا چه حدودی و GRE حدودای 1300 خوبه؟ همراه با IELTS 7.5 اینها چطور هستند برای دایرکت پی اچ دی در حالی که مقاله نباشه؟ چون کلا در رشته ما خود دکتراها هم به زور مقاله دارند چه برسه به لیسانس.(علوم سیاسی و روابط بین الملل)
    کلا بحث مقاله تا چه حدی مهمه؟ یعنی داشتن مقاله یک الزامه؟ و به نظرتون بهتره فوق رو در یکی از دانشگاه های خوب ایران گرفت و یا حتی اروپا (مثلا فرانسه) بعد برای دکترا اقدام کرد یا اینکه همین دایرکت پی اچ دی اقدام بشه بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    یعنی رزومه خیلی قوی منظور چیه؟
    معدل تا چه حدودی و GRE حدودای 1300 خوبه؟ همراه با IELTS 7.5 اینها چطور هستند برای دایرکت پی اچ دی در حالی که مقاله نباشه؟ چون کلا در رشته ما خود دکتراها هم به زور مقاله دارند چه برسه به لیسانس.(علوم سیاسی و روابط بین الملل)
    کلا بحث مقاله تا چه حدی مهمه؟ یعنی داشتن مقاله یک الزامه؟ و به نظرتون بهتره فوق رو در یکی از دانشگاه های خوب ایران گرفت و یا حتی اروپا (مثلا فرانسه) بعد برای دکترا اقدام کرد یا اینکه همین دایرکت پی اچ دی اقدام بشه بهتره؟
    شما با آیلتس 7.5 و جی آر ای 1300 میتونیداز لیسانس به طور مستقیم به دکترا برای آمریکا اقدام کنید. از دوستان من برای علوم سیاسی با همین شرایط پذیرش گرفتند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)