صفحه 428 از 429 نخستنخست ... 328378418419420421422423424425426427428429 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,280 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    یعنی رزومه خیلی قوی منظور چیه؟
    معدل تا چه حدودی و GRE حدودای 1300 خوبه؟ همراه با IELTS 7.5 اینها چطور هستند برای دایرکت پی اچ دی در حالی که مقاله نباشه؟ چون کلا در رشته ما خود دکتراها هم به زور مقاله دارند چه برسه به لیسانس.(علوم سیاسی و روابط بین الملل)
    کلا بحث مقاله تا چه حدی مهمه؟ یعنی داشتن مقاله یک الزامه؟ و به نظرتون بهتره فوق رو در یکی از دانشگاه های خوب ایران گرفت و یا حتی اروپا (مثلا فرانسه) بعد برای دکترا اقدام کرد یا اینکه همین دایرکت پی اچ دی اقدام بشه بهتره؟
    منظورم از رزومه قوی دقیقاً مقاله بود و البته مقاله قوی ؛ شما باید در رقابت با مستر ها برنده بشید !
    اینکه دکتری ها مقاله دارند یا نه اصلاً مهم نیست مهم اینه که شما در بین منتخبین باشید اگر 30 نفر بخوان و 90 نفر مقاله داشته باشند این یعنی شما ...
    به صورت متداول برای پی اچ دی معدل 3.5 می خوان و البته جی آر ای تقریباً کامل (770 به بالا) به نظر من اول با استاد صحبت کنید بعد رسماً اقدام کنید ؛
    ممکنه نظر عموم برای سوال شما فرانسه باشه ولی نظر من مقالست ! هر جایی می خواید بخونید ولی مقاله بدید ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    شما با آیلتس 7.5 و جی آر ای 1300 میتونیداز لیسانس به طور مستقیم به دکترا برای آمریکا اقدام کنید. از دوستان من برای علوم سیاسی با همین شرایط پذیرش گرفتند
    فاند دوست من فاند.
    مسئله این است ((:
    با فاند بودند یا نه؟
    البته آیلتسم اکسپیر داره میشه و کلا برای بهمن 92 فارغ التحصیل میشم. و باید دوباره آزمون بدم .
    دوستاتون میشه بگید معدلشون چند بود و اینکه فاند داشتند یا نه؟ و از کدوم دانشگاه ها فاند گرفتند؟
    ممنون

فاند دوست من فاند.
    مسئله این است ((:
    با فاند بودند یا نه؟
    البته آیلتسم اکسپیر داره میشه و کلا برای بهمن 92 فارغ التحصیل میشم. و باید دوباره آزمون بدم .
    دوستاتون میشه بگید معدلشون چند بود و اینکه فاند داشتند یا نه؟ و از کدوم دانشگاه ها فاند گرفتند؟
    ممنون
    بله با فاند پذیرش گرفتند. لیسانس داشتند از صنعتی شریف. در واقع ایشون تغییر رشته هم دادن ! معدلشون حول و حوش18 بود و تافل 110 داشتند از دانشگاه بین المللی فلوریدا فاند گرفتند. البته از فلوریدای جنوبی هم اوکی رو گرفته بودند ولی ترجیح دادن که برن بین المللی فلوریدا.

Junior Member

من نمیدونم شما بر چه اساسی میگین سان دیگو متوسطه!!!!!!! اما باید عرض کنم سان دیگو چیزی از برکلی و UCLA کم نداره و جزء بهترین های آمریکاست

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

سلام به همه دوستان من رشته ام فیزیک هست و واسه دکتری آمریکا می خوام اقدام کنم به نظرتون با این رزومه کجاها شانس پذیرش و فاند دارم
    1-تافل 91 (reading &speaking 26, speaking 19, writing 20)
    2- جی آر ای (V 140, Q 158, A 2.5)
    3- سابجکت فیزیک 810
    4- یک مقاله داخلی
    5-معدل لیسانس 13.86 شیراز
    6-معدل ارشد 17.52 شهید بهشتی
    7- سابقه تدریسم هم زیاده

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستان این نکته رو حتما در نظر بگیرین که بعضی رشته ها به هیچ عنوان دیرکت Ph.D ندارن و حتما باید فوق داشته باشید.مواظب باشید رشته ی شما این چنین نباشد.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    بله با فاند پذیرش گرفتند. لیسانس داشتند از صنعتی شریف. در واقع ایشون تغییر رشته هم دادن ! معدلشون حول و حوش18 بود و تافل 110 داشتند از دانشگاه بین المللی فلوریدا فاند گرفتند. البته از فلوریدای جنوبی هم اوکی رو گرفته بودند ولی ترجیح دادن که برن بین المللی فلوریدا.
    بنده قبلا در مرحوم شریف تحصیل میکردم اما خب تغییر دادم . اما اینها واقعا ترکوندند چون امسال با این اوضاع اقتصادی فاند اون هم تغییر رشته.

Banned

بنده قبلا در مرحوم شریف تحصیل میکردم اما خب تغییر دادم . اما اینها واقعا ترکوندند چون امسال با این اوضاع اقتصادی فاند اون هم تغییر رشته.
    پ.ن
    کلا نمیدونم این شریف چه ویروسی توشه آدم بعد از ورود میره سمت عالوم انسانی علی الخصوص فلسفه و علوم سیاسی. البته الان خود شریف دکترای فلسفه علم هم آورده. پسر عموی من خودم هم امسال رتبه 5 آورده رفته شریف اومده کتابای منو میخونه میگه میخوام تغییر رشته بدم ((:
    این دوستتون مقاله هم داشت آی اس آی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    منظورم از رزومه قوی دقیقاً مقاله بود و البته مقاله قوی ؛ شما باید در رقابت با مستر ها برنده بشید !
    اینکه دکتری ها مقاله دارند یا نه اصلاً مهم نیست مهم اینه که شما در بین منتخبین باشید اگر 30 نفر بخوان و 90 نفر مقاله داشته باشند این یعنی شما ...
    به صورت متداول برای پی اچ دی معدل 3.5 می خوان و البته جی آر ای تقریباً کامل (770 به بالا) به نظر من اول با استاد صحبت کنید بعد رسماً اقدام کنید ؛
    ممکنه نظر عموم برای سوال شما فرانسه باشه ولی نظر من مقالست ! هر جایی می خواید بخونید ولی مقاله بدید ...
    مقاله دارم اما آی اس آی نیست. در حد تحلیل در خبرگزاری ها و سایت و .... هست . اینها چیزی ازشون در میاد؟
    البته منظورم در ایران هر دانشگاهی نبود منظورم دانشگاه های برتر بود.

پ.ن
    کلا نمیدونم این شریف چه ویروسی توشه آدم بعد از ورود میره سمت عالوم انسانی علی الخصوص فلسفه و علوم سیاسی. البته الان خود شریف دکترای فلسفه علم هم آورده. پسر عموی من خودم هم امسال رتبه 5 آورده رفته شریف اومده کتابای منو میخونه میگه میخوام تغییر رشته بدم ((:
    این دوستتون مقاله هم داشت آی اس آی؟
    خیر، مقاله آی اس آی نداشتند. توجه داشته باشید که خیلی از دانشگاه ها در آمریکا خصوصی هستن، بنابراین کسری بودجه دولت آمریکا روی فاند دادن اینگونه دانشگاه ها تاثیر خاصی نمیتونه داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)