صفحه 43 از 429 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

کاربران عزیز ، این تاپیک صرفا برای پیش بینی شانس پذیرش شماست
    لطفا سوالاتتون مبنی بر پروسه پذیرش و یا مدارک مورد نیاز رو در فروم ها و تاپیک های مخصوص به خودشون مطرح کنید
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : امتیازات لازم برای پذیرش master از دانشگا های آمریکا به همراه فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط pirahansiah نمایش پست ها
    سلام
    معدل کارشناسی ناپیوسته من در رشته مهندسی نرم افزار 17 است از دانشگاه آزاد واحد تفرش و معدل فوق من در رشته علوم کامپیوتر 18 از دانشگاه ملی مالزی ( رتبه 250 در رنکینگ ) یک مقاله در ایران و سه مقاله در کنفرانسهای بین المللی .
    1 . آیا دو سال سابقه تحصیلی در دانشگاه انگلیسی زبان را می توانم به جای ارئه مدرک زبان به حساب بیارم و یا اینکه باید امتحان زبان بدم.
    اگر نه حداقل نمرات جهت IELTS , GRE چند می باشد ( نمی خواهم وقت زیادی روز زبان بگذارم)
    2. شانس پذیرش در دانشگاه های خوب آمریکا چقدر می باشد.

ممنون از راهنمایتان
    2. رزومه شما ظاهرا خوب است . با کسب یک نمره بالا در GRE می توانید به پذیرش در دانشگاه های خوب آمریکا امیدوار باشید (البته کیفیت مقالات و موضوع پایان نامه شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود )

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    آقا بهزاد ببخشید این جوری شد، قول می دم دیگه تکرار نشه
    راستش من دو سال تا فارق التحصیلیم مونده برا همین می خواستم بهترین تصمیم را در مورد دانشگاه فوقم بگیرم. به چند تا از اساتید میل زدم ولی هیچکدوم جوابما ندادن، می خواستم بدونم چطور می تونم استادی را پیدا کنم که فیلد کاریش به من نزدیک باشه؟ در ضمن به نظر شما برای اساتید دانشگاه انجام کار های صنعتی مثل طرح هایی که توی جشنواره خوارزمی مقام آورده اهمیت داره؟ اصلا جشنواره خوارزمی را می شناسن؟

خیلی ممنون بهزاد جان....
    سلام مجدد آقا مجید عزیز.....

واقعیتش انجام پروژه ی صنعتی و مقام در جشنواره ی خوارزمی مسلما فاکتور مثبت در رزومه شماست ....اما اون چیزی که اساتید کاملا می شناسن و می تونه سابقه ی پژوهشی شما رو به خوبی نشون بده ،مقاله journal هست ....شما در این زمینه فعالیت کردید و پیشنهاد من اینه که تمرکز بیشتری هم روی همین زمینه داشته باشید.. .
    با توجه به زمان نسبتا زیادی که شما دارید پیشنهاد من این هست که زمان کافی برای GRE , TOEFL بذارید و نمره ی خوبی بیارید ...چون زمان اعتبار GRE پنج سال هست ...می تونید همین امسال تو این امتحان شرکت کنید و با توجه به این که زمان کافی دارید نمره ی خوبی کسب کنید.
    در مورد پیدا کردن اساتیدی که فیلد کاریشون به شما نزدیکه می تونید به research interest اساتید مراجه کنید.
    با توجه به این که دو سال تا اتمام تحصیلتون باقی مونده شاید برقراری ارتباط با اساتید کمی زود باشه ...پیشنهاد من اینه که رو زمینه ی research تون تمرکز بیشتری داشته باشید و نیم نگاهی هم به زمینه ی کاری اساتید مورد نظرتون داشته باشید.

با آرزوی موفقیت روز افزون

Junior Member pargol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Art Studies, Tehran University of Art

سلام
    من شرایطم طوریه که
    یا امسال میتونم برای یک MA یه دانشگاه متوسط مثلا ohio uni یا buffalo اپلای کنم و شانس داشته باشم
    یا 1 سال دیرتر برای یک PHD یه رنک بالا مثلا yale یا chicago اپلای کنم و شانس داشته باشم

برام بسیار ارزشمنده که نظر دوستان رو بدونم کدوم راه مناسبتره؟

از دانشگاه هنر تهران ارشد پژوهش هنر با معدل 17 دارم
    2 مقاله علمی پژوهشی
    2 کنفرانس داخلی که یکیش بین المللی بود.

فعلا تافل 80 .
    دارم رزومم رو کامل میکنم و برای GRE آماده میشم. و قصد دارم تافلمو برسونم به 110.

نکته اینکه PHD یه رشته ما تافل و GRE یه بسیار بالا میخواد.
    به همین دلیل فکر نمیکنم امسال هم فرصت کنم تافلمو بالا ببرم هم GRE رو بالا بگیرو و هم ISI آماده کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

دانشجوی ساله آخر ناپیوسته برق دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 16.30
    کاردانی برق معدل 14.80
    تافل 95
    GRE امتحان ندادم , 3 ترم استاد حل تمرین بودم .
    من شرایت پذیرش با فاند رو از امریکا دارم به نظرتون ؟
    ناپیوسته بودنم مشکلی بهوجود نمی اره ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagolestanica نمایش پست ها
    دانشجوی ساله آخر ناپیوسته برق دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 16.30
    کاردانی برق معدل 14.80
    تافل 95
    GRE امتحان ندادم , 3 ترم استاد حل تمرین بودم .
    من شرایت پذیرش با فاند رو از امریکا دارم به نظرتون ؟
    ناپیوسته بودنم مشکلی بهوجود نمی اره ؟
    سلام دوست عزیز
    دریافت فاند در مقطع master بسیار مشکل تر از PhD می باشد . ضمنا شما باید رزومه خیلی شاخصی داشته باشید
    از نظر پذیرش در دانشگاه های رنک متوسط ظاهرا مشکلی وجود ندارد اما احتمال فاند بسیار ضعیف است
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pargol نمایش پست ها
    سلام
    من شرایطم طوریه که
    یا امسال میتونم برای یک MA یه دانشگاه متوسط مثلا ohio uni یا buffalo اپلای کنم و شانس داشته باشم
    یا 1 سال دیرتر برای یک PHD یه رنک بالا مثلا yale یا chicago اپلای کنم و شانس داشته باشم

برام بسیار ارزشمنده که نظر دوستان رو بدونم کدوم راه مناسبتره؟

از دانشگاه هنر تهران ارشد پژوهش هنر با معدل 17 دارم
    2 مقاله علمی پژوهشی
    2 کنفرانس داخلی که یکیش بین المللی بود.

فعلا تافل 80 .
    دارم رزومم رو کامل میکنم و برای GRE آماده میشم. و قصد دارم تافلمو برسونم به 110.

نکته اینکه PHD یه رشته ما تافل و GRE یه بسیار بالا میخواد.
    به همین دلیل فکر نمیکنم امسال هم فرصت کنم تافلمو بالا ببرم هم GRE رو بالا بگیرو و هم ISI آماده کنم.
    به نظرم کمی دیرتر اما با رزومه پربارتر ( مخصوصا با تافل و GRE بسیار خوب ) اقدام کنید

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad276 نمایش پست ها
    سلام مجدد آقا مجید عزیز.....

واقعیتش انجام پروژه ی صنعتی و مقام در جشنواره ی خوارزمی مسلما فاکتور مثبت در رزومه شماست ....اما اون چیزی که اساتید کاملا می شناسن و می تونه سابقه ی پژوهشی شما رو به خوبی نشون بده ،مقاله journal هست ....شما در این زمینه فعالیت کردید و پیشنهاد من اینه که تمرکز بیشتری هم روی همین زمینه داشته باشید.. .
    با توجه به زمان نسبتا زیادی که شما دارید پیشنهاد من این هست که زمان کافی برای GRE , TOEFL بذارید و نمره ی خوبی بیارید ...چون زمان اعتبار GRE پنج سال هست ...می تونید همین امسال تو این امتحان شرکت کنید و با توجه به این که زمان کافی دارید نمره ی خوبی کسب کنید.
    در مورد پیدا کردن اساتیدی که فیلد کاریشون به شما نزدیکه می تونید به research interest اساتید مراجه کنید.
    با توجه به این که دو سال تا اتمام تحصیلتون باقی مونده شاید برقراری ارتباط با اساتید کمی زود باشه ...پیشنهاد من اینه که رو زمینه ی research تون تمرکز بیشتری داشته باشید و نیم نگاهی هم به زمینه ی کاری اساتید مورد نظرتون داشته باشید.

با آرزوی موفقیت روز افزون
    با سلام خدمت آقا بهزاد عزیز
    حتما این کارهایی که گفتید را انجام می دم، راستش در مورد مقالات journal های زیادی وجود داره ولی مساله اینجاست که اگه به خوام به یه جای خوب بفرستم، زمان زیادی طول می کشه تا بهم بگن Accept شده یا Reject شده. حالا بنظرت من تعداد مقالاتم زیاد باشه خوبه یا کیفیتشون خوب باشه؟ فرضا من 10 تا مقاله ژورنالی (از جاهای معمولی) داشته باشم بهتره یا فرضا 3 تا ژورنالی از جاهای خوب؟ یه سوال دیگه هم دارم، به من این تابستون تمام وقتم آزاده تا حالا هم تو عمرم هیچ کلاس زبانی نرفتم (فقط خودم کار کردم) ،به نظرت میشه با 4 یا 5 ماه تمام وقت به سطح امتحان TOFEL و GRE برسم تا حداقل بتونم سال بعد امتحان بدم و یه نمره خوب بگیرم......

موفق باشی.
    "پریدن" باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد، وگرنه دلیل پریدن، "پر" نیست ...

Junior Member

با لیسانس کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه اصفهان معدل ۱۴، سابقه کسب عنوان در مسابقات روبوکاپ و توصیه نامه ی خوب از ۲ تا استاد با نمرات زبان زیر (بدون مقاله و بدون سابقه کار)
    TOEFL: 577 TWE:4
    GRE: Q:760 V:290 A:2.5

شانس گرفتن پذیرش و فاند چقدر دارم؟ آیا برای ترم زمستان یا بهار هم شانس دارم یا بهتره برای پاییز ۲۰۱۱ اقدام کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    با لیسانس کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه اصفهان معدل ۱۴، سابقه کسب عنوان در مسابقات روبوکاپ و توصیه نامه ی خوب از ۲ تا استاد با نمرات زبان زیر (بدون مقاله و بدون سابقه کار)
    TOEFL: 577 TWE:4
    GRE: Q:760 V:290 A:2.5

شانس گرفتن پذیرش و فاند چقدر دارم؟ آیا برای ترم زمستان یا بهار هم شانس دارم یا بهتره برای پاییز ۲۰۱۱ اقدام کنم؟
    شانس پذیرش دارید اما شانستون برای فاند کم هست ( صفر نیست تلاش کنید !)
    برای ترم بهار هم می توانید شانستان را امتحان کنید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)