صفحه 44 از 429 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : امتیازات لازم برای پذیرش master از دانشگا های آمریکا به همراه فاند

سلام
    معدل کارشناسی ناپیوسته من در رشته مهندسی نرم افزار 17 است از دانشگاه آزاد واحد تفرش و معدل فوق من در رشته علوم کامپیوتر 18 از دانشگاه ملی مالزی ( رتبه 250 در رنکینگ ) یک مقاله در ایران و سه مقاله در کنفرانسهای بین المللی .
    1 . آیا دو سال سابقه تحصیلی در دانشگاه انگلیسی زبان را می توانم به جای ارئه مدرک زبان به حساب بیارم و یا اینکه باید امتحان زبان بدم.
    اگر نه حداقل نمرات جهت IELTS , GRE چند می باشد ( نمی خواهم وقت زیادی روز زبان بگذارم)
    2. شانس پذیرش در دانشگاه های خوب آمریکا چقدر می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    2. رزومه شما ظاهرا خوب است . با کسب یک نمره بالا در GRE می توانید به پذیرش در دانشگاه های خوب آمریکا امیدوار باشید (البته کیفیت مقالات و موضوع پایان نامه شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود )

موفق باشید
    سلامی مجدد
    خیلی ممنون
    من GRE Subject امتحان دادم و نمره خیلی بدی گرفتم : 610 و below 15%
    در ضمن عنوان پروژه من در فوق لیسانس
    Adaptive thresholding method for license plate recognition
    می باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که در حال حاضر(june2010) برای آمریکا امکان گرفتن ویزای نحصیلی هست یا نه؟(دفاتر مهاجرتی میگن نمیشه)
    اگر بله، چگونه باید اقدام کرد؟
    (لیسانس IT از دانشگاه صنعتی شیراز هستم، با معدل14.31، GREامتحان ندادم،مدرک زبان تا چند وقت دیگه میگیرم)
    چقدر شانس دارم؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام

من پروزه تخصصیم یه موضوع هست که میتونم آخرش یه دستگاه مکانیکی درست کنم و به عنوان اختراع ثبتش کنم
    ولی این دستگاه جدیدا تو آمریکا ساخته شده و پتنت آمریکایی داره.یعنی من میتونم اینجا ثبت داخلیش کنم

میخواستم بدونم این موضوع به گرفتن پذیرش و بورس من کمک میکنه یا بی تاثیره یا تاثیر منفی داره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

If you r worried about the copy right infringe and ...you can simply modify and optimize your system not tightly following a former patented device- but a patent by itself will show noting to them unless it is contributing to knowledge , science or technical issues, So, I believe it is essential you extract articles out of your work and be well introduced to institutes- All together, they will beat rivals better- Said that, a patent just by itself alone will not guarantee admissions especially if it is just removing a technical concern or has engineering applications, Not by nature generating fundamental science

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط green path نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که در حال حاضر(june2010) برای آمریکا امکان گرفتن ویزای نحصیلی هست یا نه؟(دفاتر مهاجرتی میگن نمیشه)
    اگر بله، چگونه باید اقدام کرد؟
    (لیسانس IT از دانشگاه صنعتی شیراز هستم، با معدل14.31، GREامتحان ندادم،مدرک زبان تا چند وقت دیگه میگیرم)
    چقدر شانس دارم؟
    You have to have your admissions first in hands then asking about visa- when u get admissions, you ll be getting gradually what would be the steps next

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا بهزاد عزیز
    حتما این کارهایی که گفتید را انجام می دم، راستش در مورد مقالات journal های زیادی وجود داره ولی مساله اینجاست که اگه به خوام به یه جای خوب بفرستم، زمان زیادی طول می کشه تا بهم بگن Accept شده یا Reject شده. حالا بنظرت من تعداد مقالاتم زیاد باشه خوبه یا کیفیتشون خوب باشه؟ فرضا من 10 تا مقاله ژورنالی (از جاهای معمولی) داشته باشم بهتره یا فرضا 3 تا ژورنالی از جاهای خوب؟ یه سوال دیگه هم دارم، به من این تابستون تمام وقتم آزاده تا حالا هم تو عمرم هیچ کلاس زبانی نرفتم (فقط خودم کار کردم) ،به نظرت میشه با 4 یا 5 ماه تمام وقت به سطح امتحان TOFEL و GRE برسم تا حداقل بتونم سال بعد امتحان بدم و یه نمره خوب بگیرم......

موفق باشی.
    با سلام مجدد..
    البته من نمی دونم منظور شما از ژورنال خوب یا معمولی چیه ..اگر یه محدوده ی IF مثلا مشخص می کردید بهتر بود.... اما در کل من اگر به جای شما بودم گزینه ی اول رو انتخاب می کردم....و سعی می کردن در زمینه های متنوع تری کار کنم تا بتونم با اساتید بیشتری ارتباط برقرار کنم و شانس بیشتری داشته باشم.

در ضمن همیشه به این صورت نیست که زمان جواب دادن یک ژورنال رابطه ی خطی با کیفیت و سطحش داشته باشه.....

در مورد امتحانات واقعیتش چون من اطلاع ندارم که سطح زبان شما در چه حدیه در این مورد نمی تونم اظهار نظر کنم ...اما پیشنهاد من اینه که هر چه سریع تر مطالعه رو شروع کنید و در اولین زمانی که به آمادگی رسیدید این امتحان ها رو بدید..تا سالی که می خواید اقدام کنید کار ها تون خیلی فشرده نشه و زمان کافی برای ارتباط با اساتید و کار های دیگه داشته باشید...در ضمن امتحان GRE Verbal بیشتر حفظ کردن تعداد زیادی لغت هست و زمان بره اما قبلش باید سطح زبانتون قابل قبول باشه.

با آرزوی موفقیت

Senior Member naeemtop آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    If you r worried about the copy right infringe and ...you can simply modify and optimize your system not tightly following a former patented device- but a patent by itself will show noting to them unless it is contributing to knowledge , science or technical issues, So, I believe it is essential you extract articles out of your work and be well introduced to institutes- All together, they will beat rivals better- Said that, a patent just by itself alone will not guarantee admissions especially if it is just removing a technical concern or has engineering applications, Not by nature generating fundamental science

ُلام

ممنون از جوابت

دارم اینکار رو میکنم و مطمئن هستم که مقاله خیلی خوبی از این طرح بدست میارم

منتها این امکان هم برام هست که این طرح رو اینجا پیاده کنم و به اسم خودم ثبت داخلیش کنم

توضیحات رو فهمیدم فقط اینکه اگه اینجا ثبت داخلی کنم از نظر قانون و ... (کپی رایت و ..) برا آمریکا اومدنم مشکلی نداره؟ (شانسم رو کم نمیکنه؟)

با سلام حضور دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد مکانیک از دانشگاه تبریز با معدل 18.31 و لیسانسم از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 16.87هستم. 3 سال سابقه کار و امتحان زبان هنوز ندادم ولی فکر کنم بینibt 85-90- رو بتونم بیارم.
    3 تا مقاله ISI پذیرفته شده و 1 submit
    6 تا مقاله کنفرانس بین المللی
    2 تا مقاله کنفرانس داخلی
    به نظر دوستان من از کدوم دانشگاههای امریکا یا کانادا میتونم پذیرش با بورس کامل بگیرم( بورس واسم حیاتیه)

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinjama نمایش پست ها
    با سلام حضور دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد مکانیک از دانشگاه تبریز با معدل 18.31 و لیسانسم از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 16.87هستم. 3 سال سابقه کار و امتحان زبان هنوز ندادم ولی فکر کنم بینibt 85-90- رو بتونم بیارم.
    3 تا مقاله ISI پذیرفته شده و 1 submit
    6 تا مقاله کنفرانس بین المللی
    2 تا مقاله کنفرانس داخلی
    به نظر دوستان من از کدوم دانشگاههای امریکا یا کانادا میتونم پذیرش با بورس کامل بگیرم( بورس واسم حیاتیه)
    شما اگه یه gre نسبتا خوب هم بیاری(بالای 1100) مطمئنا از دانشگاه های زیر 100 می تونی پذیرش داشته باشی.
    موفق باشی.
    I am not in this site anymore.Alireza

سلام به همگی
    من دانشجوی سال اول ارشد هستم . تا حالا هم کار خاصی نکردم بجز TA تو کارشناسی و معدل 15.7. می خواهم بعد از ارشد برای phd از دانشگاهای US برای Fall 2011 پذیرش بگیرم .
    اگه بخوام تو این یک سال وقت بذارم چیا مهم ترند؟روی کدوما وقت بیشتری بذارم؟اصلا می تونم به Fall 2011 امیدی داشته باشم ؟
    می خواستم یکی اگه بتونه اینا رو برام اولویت بندی کنه(برای گرفتن پذیرش چی مهم تره) : دادن مقاله ، داشتن معدل بالا (شاگرد اول بودن) ، ریکام خوب ، نمرات Toefl و TA ، GRE بودن تو ارشد .
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)