صفحه 52 از 429 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیریت ساخت و پروژه- دانشگاه آلبرتا

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری هستم و می خواهم برای یک دکتری دیگر در آمریکا اقدام کنم- رزومه نسبتا خوبی هم دارم ولی شنیده ام که دانشگاههای امریکا کلا میانه خوبی با دکتری دوم ندارند و شاید اصلا کمک هزینه تحصیلی به همچین متقاضی ندهند. آیا باید دروغ بگویم و بگویم که دکتری ندارم و یا می خواهم ترک تحصیل کنم و یا اینکه صداقت بهتر است و بگویم که در یک فیلد تخصصی تر می خواهم کار کنم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

البته اگه کسی ویزای اروپا گزفته باشه، طبیعتا ویزایآمریکا رو با شانس بهتر می تونه بگیره.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

البته اگه کسی قبلا ویزای اروا گرفته باشه برا آمریکا کارش راحتتر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering/ university of Tabriz

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    من دانشجوی مهندسی صنایع داشگاه تبریز در مقطع کارشناسی با معدال 18/17 ام. تا الان یه مقاله توی یه کنفراس بینالمللی خارج کشور دارم. میخام ببدونم با ای احوا شانس من توی کدوم دانشگاها بیشتره؟ تافل و جی آر ای هنوز ندادم. آخر مهر امتحاناشو میدم.

Senior Member mokhteh آواتار ها

از دوستان صاحب نظر تقاضا داریم خواهشن این بار جواب ما رو بدن.
    معدل لیسانس 14.95 از دولتی مازندران وفوق 16.80 از امیر کبیر یه مقاله تو ژورنال دارم(نسبتا قوی).
    تافل 93 و gre هم 1130.سه تا recom خیلی خوب (2 تاش عالی) .اما 2تا ریز نمره بد تو درسای تخصصی دارم(10لیسانس و 12 ارشد)
    برای آمریکا میخوام اقدام کنم و شدیدا به fund احتیاج دارم .در ضمن حل تمرینو عضو انجمن علمی و ... نبودم.
    دنبال یه دانشگاه متوسط به بالا هستم. رشتم عمران - راه و ترابری

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.يه سواله مهمي دارم كه نمي دونم درست هست تاپيك انتخاب شده يا نه.اما اگه ميشه جواب بدين.
    من بعد از كلي كش و غوس تصميم گرفتم كه براي ارشد روسيه برم.
    سواله من اينجاست كه دانشگاه هاي امريكا براي گرفتن پذيرش دكترا دانشگاه هاي روسيه رو قبول دارند؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    از دوستان صاحب نظر تقاضا داریم خواهشن این بار جواب ما رو بدن.
    معدل لیسانس 14.95 از دولتی مازندران وفوق 16.80 از امیر کبیر یه مقاله تو ژورنال دارم(نسبتا قوی).
    تافل 93 و gre هم 1130.سه تا recom خیلی خوب (2 تاش عالی) .اما 2تا ریز نمره بد تو درسای تخصصی دارم(10لیسانس و 12 ارشد)
    برای آمریکا میخوام اقدام کنم و شدیدا به fund احتیاج دارم .در ضمن حل تمرینو عضو انجمن علمی و ... نبودم.
    دنبال یه دانشگاه متوسط به بالا هستم. رشتم عمران - راه و ترابری
    دوست عزیز بنظرم شما حتما تو زمینه مقاله ای که دارید با اساتید تماس بگیرید و دنبال رتبه دانشگاه هم نباشید اگه فاند براتون مهمه. اگه استاد از کارتون خوشش میاد احتمال جواب گرفتنتون زیاد میشه

موفق باشید

Junior Member

معدل کاردانی 15
    معدل کارشناسی 15.5
    IELTS 7
    فکر کنین بشه از دانشگاهای معمولی واسه فوق مواد پذیرش بگیرم با کمک هزینه گرفت؟
    نیاز به full fund دارم

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_agh1 نمایش پست ها
    معدل کاردانی 15
    معدل کارشناسی 15.5
    IELTS 7
    فکر کنین بشه از دانشگاهای معمولی واسه فوق مواد پذیرش بگیرم با کمک هزینه گرفت؟
    نیاز به full fund دارم
    سلام دوست گرامی. پاسخ شما را قبلاً در اینجا دادم. برای رزومه شما، شرایط آمریکا و کانادا برای فوق لیسانس تقریباً یکسان است.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

معدل لیسانس من 17.92 و ارشدم دانشگاه امیرکبیر 18.80 که در هر دو دوره شاگرد اول شدم در دوره ارشد دانشجوی ممتاز دانشگاهی و استعداد درخشان هم هستم (هنوز ارشد رو دفاع نکردم) در رزومه لیسانس ثبت اختراع و چند پروژه در بخشهای دولتی و خصوصی رو مرتبط با رشته خودم انجام دادم و سابقه کار و توصیه نامه از برخی افرادی رو دارم که به دلیل موقعیت های سیاسی که الان دارند نمی دونم میشه از اسمشون استفاده کنم و یا بهتره که اسمی از اونها و توصیه نامه هاشون در رزومم نیارم. مشکل دیگه درباره اعتباررزومه لیسانسه که 5 سال تا موقع اپلای ازش گذشته به عنوان مثال ثبت اختراع و همینطور پروژه اجرایی و توصیه نامم با دکتر رهنورد متعلق به سال 85 هست که نمی دونم تا زمانی که من اپلای کنم برای دکترا، اعتبار خواهد داشت یا نه؟ در مورد مقاله تا حالا فقط یک مقاله علمی پژوهشی داشتم اما با اساتید داریم روی سه مقاله برای ISI کار میکنیم. و اما مشکل بسیار بزرگ من:
    من قبلاً سطح زبان انگلیسیم متوسط بود اما به دلایلی حدود 2 سال هست که فرصت برای مطالعه زبان نداشتم. کتاب 504 و اینترچنج و مقداری از 1100 و چند کتاب دیگه رو تسلط کامل داشتم اما الان چیزی از اونها هم یادم نسیت و نیاز به تمرین کردن و مرور دارم. می خواستم برای GRE 29 آبان و بعد از اون تافل شرکت کنم و به موازات به بررسی دانشگاه ها و ارتباط با اساتید هم بپردازم تا بتونم برای امسال اپلای کنم و نمی دونم که با این زمان محدود حدوداً 3 ماهه با این فاصله نسبت زیادی که به زبان انگلیسی گرفتم آیا امکانش هست که تا آذر امتحانات تافل و جی آر ایی رو شرکت کنم فقط برای اینکه نمراتشون رو داشته باشم و از دانشگاهی که تقاضای بورسیه می کنم برای ارسال دوباره نمره مثلاً از جی آر ایی بهمن ماه، فرصت بگیرم و سری بعد نمره بهتری رو براشون بفرستم؟ یا اینکه پیشنهاد میکنید این دوره امتحان ها رو کلاً شرکت نکنم و برای پذیرش اقدام نکنم تا زمانی که سطح نمرات خوبی برای ارائه به دانشگاه های مورد نظر داشته باشم؟ وضعیت من برای اپلای چه وضعیتی داره آیا بهتر اینه که یک سال زبان کار کنم و برای سال بعد اپلای کنم؟ با توجه به اینکه فول فاند برای من خیلی اهمیت داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)