صفحه 55 از 429 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

خیلی متشکرم از راهنمایی. دقیقترین رنکینگ ها رو از کجا میتونم به دست بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام. بله شانس خوبی برای دانشگاههای متوسط به بالای آمریکا دارید. (برای اطلاع از رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته ها به اینجا مراجعه کنید.)
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اینجوری که ما امسال دیدیم معدل رو فقط نگا می‌کنن!! البته اگه منظورتون بهار ۲۰۱۱ هست که این ۲ دانشگاه رشته ای‌ ارائه نمیدن! برای پاییز ۲۰۱۱ چون پولی‌ می‌شه تعداد applicant‌ها خیلی‌ به نظرم کم می‌شه و شانسه شما بالا میره!
    اما امسال من از دانشگاه علم و صنعت، معدل ۱۴.۵، با یک مقاله isi و IELTS:7 چالمرز reserve دور شدم!! در مورد پروژه به نظرم تأثیری نداره! اونا که نمیدونن شما در پروژه چی‌ کار کردید. اگه مقاله داشته باشید شاید بتونه کمک کنه که تازه اونم ،به نظر من البته ، ۲ سوئد تاثیرش کمه!
    البته همینطور که گفتم رو نتیجه امسال نمی‌شه حساب کرد چون از سال دیگه پولی‌ می‌شه! اما کلا به نظرم kth راحتتر میده تا chalmers.
    در مورد gre هم فکر نمیکنم تاثیر زیادی داشته باشه اما نمی‌شه گفت بی تاثیره! خوب شما اگه می‌خوای gre هم بعدی، پول دانشگاه سوئد هم بعدی خوب چرا آمریکا‌ اپلای نمیکنی‌؟!!
    سوالی‌ بود در خدمتم!
    سهند بابت راهنماییت خیلی متشکرم،چند روزی به اینترنت دسترسی نداشتم و امروز جوابتونو دیدم

یعنی با این معدل (13.5) و وضعیتی که از خودم گفتم برای دانشگاهای آمریکا میتونم امیدوار باشم؟ باتوجه به تجربه شما، به نظرتون کدوم دانشگاهای آمریکا امکان دادن پذیرش به منو بیشتر دارن (بخاطر Ranking بالای دانشگاهای آمریکا)
    ازبقیه دوستان اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره خیلی متشکر میشم راهنماییم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

با سلام
    مدرک کارشناسی من از دانشگاه دولتی در رشته بیوتکنولوژی با معدل 15.87
    GRE 250 2.5 670 و با گذراندن یک دوره 2 ماهه تحقیقاتی اگر تافل با نمره بالا بیارم می توانم برای BIOMEDICAL SCIENCE,Phd از university of California,San francisco_San,Diego_Irvin_LA... پذیرش بگیرم؟از لیسانس به دکترا می گیره.
    آیا نیازه که دوباره GRE بدم؟
    All students admitted to the Biomedical Sciences Graduate Program are guaranteed a stipend to cover living expenses (for 2010-11 the yearly stipend is $28,000), plus payment of tuition and fees
    یعنی به همه full fundمیده؟
    منو راهنمایی کنید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

سلام:
    من دانشجوي مواد متالورژي علم و صنعتم .ترم 4 هم تازه تموم شده.ميخواستم ببينم با يك ترم مشروطي و درس افتاده ميشه از دانشگاههاي آمريكا فول فاند گرفت؟
    البته به شرطي كه معدل كلم خيلي خوب باشه.من الان نمره ي IELTS هشت دارم و هنوز GRE نگرفتم.يعني راهش journal هستش؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط deisa نمایش پست ها
    با سلام
    GRE 250 2.5 670 و با گذراندن یک دوره 2 ماهه تحقیقاتی اگر تافل با نمره بالا بیارم می توانم برای BIOMEDICAL SCIENCE,Phd از university of California,San francisco_San,Diego_Irvin_LA... پذیرش بگیرم؟از لیسانس به دکترا می گیره.
    All students admitted to the Biomedical Sciences Graduate Program are guaranteed a stipend to cover living expenses (for 2010-11 the yearly stipend is $28,000), plus payment of tuition and fees
    منو راهنمایی کنید!
    در مورد GRE به نظر من شما دوباره امتحان بدید. اون طور که من میدونم اکثرا نمره 1100 رو نمره معقول میدونن. نمره شما به نسبت در Quantitative پایین هستش و همچنین در Verbal هم نمره خوبی نگرفتید.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    سلام:
    من دانشجوي مواد متالورژي علم و صنعتم .ترم 4 هم تازه تموم شده.ميخواستم ببينم با يك ترم مشروطي و درس افتاده ميشه از دانشگاههاي آمريكا فول فاند گرفت؟
    البته به شرطي كه معدل كلم خيلي خوب باشه.من الان نمره ي IELTS هشت دارم و هنوز GRE نگرفتم.يعني راهش journal هستش؟
    به نظر من اگه از الان رو معدلتون کار کنید. حتما میتونید. البته باید یکم روی دانشگاه هایی که انتخاب میکنید، TOEFL و GRE با دقت کار کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط rf.ariyapour : August 13th, 2010 در ساعت 12:49 PM

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط deisa نمایش پست ها
    با سلام
    منو راهنمایی کنید!
    سلام.
    نمره GRE شما برای لیسانس به دکترا کمی پائین است، بهتر است دوباره امتحان بدهید.
    معنی عبارتی که نوشته اید، پوشش هزینه زندگی+ تحصیل است که می توان آن را Full fund فرض کرد.
    برای پذیرش مستقیم از لیسانس به دکترا باید رزومه تان خیلی بهتر از رزومه فعلی باشد. به طور تقریبی نیاز به نمره تافل IBT بالای 100 و GRE بالای 1100 دارید با توجه به این که معدلتان معمولی است و مقاله هم ندارید. (البته باز هم با داشتن این موارد صرفاً می توانید امیدوار باشید هیچ چیز قطعی نیست.)
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

اساتید عزیز لطفا کم لطفی نکنین! من پستم تو چند صفحه پیش مدفون شد!! ماشالا آخه سوالات هم کم نیست!
    میخواستم بدونم با شرایط من توی آمریکا کجا میشه اپلای کرد برای فوق لیسانس؟
    من دانشجوی مهندسی شیمی آتش دانشگاه صنعت نفت با معدل 17.41 هستم ولی مقاله ندارم. دارم برای تافل و جی آر ای میخونم و میخاستم شانسمو تو دانشگاههای پنسیلوانیا و رایس و تگزاس تک امتحان کنم. چقدر شانس دارم؟ اگه شانس دارم امکان گرفتن فاند هست؟
    چه جی آر ای و تافلی شانس خوبی داره؟
    در ضمن من چندین روزه که دارم تو این سایت میچرخم ولی هنوز نمیدونم باید دقیقا چه کار کنم!! منظورم اینه که همه چی گفته شده ولی ترتیب خاصی تعریف نشده!
    یکی میتونه تیتروار مراحل کلی شو بنویسه؟ مثلا من نمیدونم کی باید به استادها ای میل بزنم یا کی اپلای کنم. اصلا من با این وضعیت برای کی میتونم اپلای کنم؟
    مرسی از همه عزیزان

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط davi johnes نمایش پست ها
    اساتید عزیز لطفا کم لطفی نکنین! من پستم تو چند صفحه پیش مدفون شد!! ماشالا آخه سوالات هم کم نیست!
    میخواستم بدونم با شرایط من توی آمریکا کجا میشه اپلای کرد برای فوق لیسانس؟
    من دانشجوی مهندسی شیمی آتش دانشگاه صنعت نفت با معدل 17.41 هستم ولی مقاله ندارم. دارم برای تافل و جی آر ای میخونم و میخاستم شانسمو تو دانشگاههای پنسیلوانیا و رایس و تگزاس تک امتحان کنم. چقدر شانس دارم؟ اگه شانس دارم امکان گرفتن فاند هست؟
    چه جی آر ای و تافلی شانس خوبی داره؟
    در ضمن من چندین روزه که دارم تو این سایت میچرخم ولی هنوز نمیدونم باید دقیقا چه کار کنم!! منظورم اینه که همه چی گفته شده ولی ترتیب خاصی تعریف نشده!
    یکی میتونه تیتروار مراحل کلی شو بنویسه؟ مثلا من نمیدونم کی باید به استادها ای میل بزنم یا کی اپلای کنم. اصلا من با این وضعیت برای کی میتونم اپلای کنم؟
    مرسی از همه عزیزان
    سلام دوست عزیز.
    عمده مطالب مورد نیاز شما در فروم موجود است منتهی بایستی برای یافتن اطلاعات مورد نیاز حوصله به خرج بدهید.
    برای شروع بخش ویکی سایت را مطالعه کنید. بخشی از اطلاعات عمومی در مورد پذیرش در آن آمده است.
    یک سری فایل پی دی اف در مورد مراحل اخذ پذیرش (به ویژه برای آمریکا) در اینجا آمده است که خواندن آنها را توصیه می کنم.
    در مورد رزومه خودتان، برای یافتن شانستان (که به عدد قابل بیان نیست) چند راه وجود دارد. اول مقایسه رزومه خودتان با حداقل های ذکر شده در سایت دانشگاه مورد نظر. اگر حداقل ها(معدل، نمره زبان و....) را داشته باشید می توانید امیدوار باشید که شانس دارید. دوم مقایسه رزومه خودتان با رزومه افرادی که در بخش نتایج پذیرش درج شده است، به خصوص افرادی که از دانشگاه، رشته و کشور مشابه شما پذیرش گرفته اند. تاپیک نتایج ریجکت (رد پذیرش) هم دیگر تاپیک مفید در این رابطه است که می توانید آن را در انجمن پذیرش پیدا کنید.
    ضمناً به هنگام استفاده از این فروم چند نکته را مدنظر داشته باشید:
    1 - تاپیک های این فروم جنبه مشورتی دارند، یعنی کسی نمی تواند به شما پاسخ تضمین دار بدهد، بلکه افراد تجارب و نظرات خود را به اشتراک می گذارند و بقیه امور به عهده خود فرد است.
    2 - دوستانی که در تاپیک فعالیت می کنند تعهدی در قبال پاسخگویی به سوالات ندارند، آن دسته از افرادی هم که پاسخ می دهند با نیت خیر و بر حسب وظیفه اخلاقی برای نشر علم این کار را انجام می دهند. (منظورم همه غیر از خودم است.)
    3 - شما برای یافتن اطلاعات مورد نیاز صرفاً به دو مهارت نیاز دارید. اول سواد زبان انگلیسی در حد متوسط برای مطالعه مطالب سایت دانشگاهها، دوم حوصله و پشتکار برای استخراج مطالب مورد نیاز از اینترنت.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

مرسی دوست عزیز
    بالاخره باید یکی ما رو راهنمایی میکرد!
    به هر حال سوال اصلی من اینه که با فرض داشتن شرایط زبان دانشگاه های پنسیلوانیا و رایس، با این معدل من (17.41 که از حد مجاز بالاتره) بدون مقاله ISI با (یا بی!) فاند پذیرش بگیرم؟ با توجه به اینکه هیچ کدوم حداقلی برای GRE اعلام نکردن اگه امکان پذیرشم هست باید چه نمره GRE داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)