صفحه 59 از 384 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh.j نمایش پست ها
    سلام
    میشه من رو راهنمایی کنید که با توجه به شرایطم کجا امکان قبول شدنم هست؟ اصلا امکانش هست و apply بکنم یا نه!
    کارشناسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر(1ساله فارغ التحصیل شدم و گرایشم سیالات هست)
    معدل:15.70
    gre منتظر نمره هستم و 1ماه دیگه toefl دارم،وضع زبانم خوبه کلا" و gre هم بالای 1200 میارم به احتمال خیلی زیاد
    میخوام ۱ دانشگاهه معمولی رو به بالا رشته ای مرتبط با سیستم های انرژی یا انرژی های نو بخونم!در این زمینه چند ماهی سابقه ی کار هم دارم
    با این رزومه ی ناقص اصلآ ارزشش رو داره که apply کنم؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    حتما اپلای کن . من مطمئن هستم 100% پذیرش که میتونی بگیری
    حتی اگه بتونی 2-1 مقاله هم جور کنی که مبتونم راحت بگم با اون نمره GRE>1100-1200 شانس بالای برای فاند هم داری فقط باید رنک دانشگاهتو یه کم بیاری پائین ( مثلا <200 یا <300)

سلام
    اگه امکان داشته باشه من رو راهنمای کنید. من میخوام برا ارشد اقدام کنم و بورس بگیرم بهتره ولی اگر هم نشد باز می تونم برم. می خواستم بدونم شانسم چطوره و برا کجاها اقدام کنم.
    کارشناسی عمران-سازه دانشگاه تبریز
    معدل کل 17.01
    معدل 2 سال آخر: 18.94
    رتبه 1/32
    TOEFL:108(Reading 30,Listening 28, speaking 22, Writing 28)a
    Gre رو دادم و منتظر جوابشم البته به قسمت verbal امیدوار نیستم!
    3-2 تا workshop رفتم و مدرک شو دارم ولی مقاله ندارم.
    رشته هم فقط مدیریت ساخت می خوام اقدام کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط a.moghaddam نمایش پست ها
    سلام
    اگه امکان داشته باشه من رو راهنمای کنید. من میخوام برا ارشد اقدام کنم و بورس بگیرم بهتره ولی اگر هم نشد باز می تونم برم. می خواستم بدونم شانسم چطوره و برا کجاها اقدام کنم.
    کارشناسی عمران-سازه دانشگاه تبریز
    معدل کل 17.01
    معدل 2 سال آخر: 18.94
    رتبه 1/32
    TOEFL:108(Reading 30,Listening 28, speaking 22, Writing 28)a
    Gre رو دادم و منتظر جوابشم البته به قسمت verbal امیدوار نیستم!
    3-2 تا workshop رفتم و مدرک شو دارم ولی مقاله ندارم.
    رشته هم فقط مدیریت ساخت می خوام اقدام کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست من
    توصیه میکنم اگر مدیریت ساخت میخوای حتما به دانشگاه من هم اپلای کن. من خودم آب میخونم اما دوستام همشون اینجا مدیریت ساخت میخونن. خیلی تو این زمینه دانشگاه خوبی هست و یه خوبی دیگه ای که داره نسبتا خوب پذیرش میده. اگر کاری داشتی پ.خ. بده.

یاشاسین
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    دوست من
    توصیه میکنم اگر مدیریت ساخت میخوای حتما به دانشگاه من هم اپلای کن. من خودم آب میخونم اما دوستام همشون اینجا مدیریت ساخت میخونن. خیلی تو این زمینه دانشگاه خوبی هست و یه خوبی دیگه ای که داره نسبتا خوب پذیرش میده. اگر کاری داشتی پ.خ. بده.

یاشاسین
    ممنون از راهنماییتون، الان با این شرایط من شانس من در گرفتن پذیرش از دانشگاه شما چطوره؟ ، همچنین من الان با استادهاش تماس بگیرم یا بعد از فرستادن مدارک؟

سلام
    من مدرک کارشناسی ارشد فیزیک ذرات بنیادی دارم. TOEFL فعلا ندارم.معدلم 18.34 است.مقاله ای هم ندارم.البته تو چند تا از کنفرانس های داخلی مقاله دارم اما می دونم چنداد به کار نمیان.برای دکترا تو رشته خودم، شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا و آلمان با شرایط من تا چه حده؟
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، علم و صنعت

سلام می دونم سرتون شلوغه دوستان اما خواهش میکنم واسه منم نظر بدین!!!!

ممنون میشم اگه راهتمایی کنین
    میخواستم بدونم با این رزومه دوستان چی ارزیابی میکنن و کجاها میتونم واسه امریکا (خیلی جاش مهم نیست، هرجا باشه با کله میرم و هر گرایشی از رشته تحصیلیم) اپلای کنم؟ البته با فاند!!!
    - لیسانس مهندسی شیمی-علم و صنعت
    -معدل 13.1
    -IELTS 7
    -3 تا مقاله داخلی
    -1 کتاب
    - 4 سال سابقه کار در مهندسی مشاور حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی
    - GRE ندادم هنوز و دارم رو یه پروژه کار میکنم احتمال 80 درصد یه ISI از توش دربیاد
    ممنون پیشاپیش
    یه نکته دیگه تا فراموش نکردم، همسرم هم لیسانس مهندسی صنایع از علم و صنعته با معدل 15.6 و فوق دانشگاه شیراز (MIS)با معدل 16.5 ---آیلتس 7 و 2 مقاله داخلی و 2 سال سابقه کار
    احتمال اینکه بتونیم تو یه دانشگاه یا حداقل تو یه شهر با هم درس بخونیم هست؟ آیا اصلا ویزا میدن بهمون؟
    بازم مرسی

سلام دوستان

من فوق لیسانس مهندسی برق از دانشگاه مازندران دارم معدلم هم بدون پایان نامه 19.02 و با پایان نامه 18.88 و رتبه دوم را دارم. لیسانس هم از دانشگاه عباسپور با 15.72 فارق التحصیل شدم. 2 تا مقاله داخلی دارم و یک مقاله خارجی در کنفرانس بسیار معتبر در اروپا. نمره تافل هم تا یک هفته دیگه میاد، اما امیدی به بیشتر از 85 ندارم. هنوز GRE امتحان ندادم. به نظرتون با این شرایط از کدوم دانشگاههای آمریکا و کانادا می تونم پذیرش بگیرم برای دکترا؟؟ امیدی هست؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1446 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فوق لیسانس مهندسی برق از دانشگاه مازندران دارم معدلم هم بدون پایان نامه 19.02 و با پایان نامه 18.88 و رتبه دوم را دارم. لیسانس هم از دانشگاه عباسپور با 15.72 فارق التحصیل شدم. 2 تا مقاله داخلی دارم و یک مقاله خارجی در کنفرانس بسیار معتبر در اروپا. نمره تافل هم تا یک هفته دیگه میاد، اما امیدی به بیشتر از 85 ندارم. هنوز GRE امتحان ندادم. به نظرتون با این شرایط از کدوم دانشگاههای آمریکا و کانادا می تونم پذیرش بگیرم برای دکترا؟؟ امیدی هست؟؟
    شرایط معدلت خوبه. در مورد زبانت،85 میتونه برات مشکل ساز بشه. خیلی از دانشگاهها در صورتی که مینیممشون احراز نشه دانشجو رو ریجکت میکنن و البته نمره GRE هم بسیار مهمه. با مشخص شدن اونا میشه قضاوت کرد که تو چه رنجی از دانشگاهها شانست بیشتره

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    شرایط معدلت خوبه. در مورد زبانت،85 میتونه برات مشکل ساز بشه. خیلی از دانشگاهها در صورتی که مینیممشون احراز نشه دانشجو رو ریجکت میکنن و البته نمره GRE هم بسیار مهمه. با مشخص شدن اونا میشه قضاوت کرد که تو چه رنجی از دانشگاهها شانست بیشتره
    سلام

GRE جبران كننده خيلي چيزاهاس اگر مي توني نمرتو ببر بالا اگر هم نمي توني يا وقت نداري رزومه و زبان رو قوي كن. معدل ارشدت خوبه. مي تونه نظر جلب كنه. زبان رو به راحتي مي تونيد بالا ببريد. پس تلاش كنيد با شرليط فعلي اگر استادي پيدا كنيد شانس براي 50 تا 100 داريد. موفق باشيد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1446 نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرایطتون خوبه دوست خوبم. در مورد زبان اگه هر چهارتا بالای 20 باشه کفایت می کنه. GRE خیلی مهمه، اگه وقت نداری Q بخون که بالای 750 بیاری. امید داری برا رنک متوسط امریکا
    پیروز باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)