صفحه 60 از 429 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT--Eastern Mediterranean University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    من فارق التحصیل رشته IT از قبرس هستم .
    معدلم 3.8/4 مقاله ندارم.
    تافل و جی آر ای هنوز ندارم.البته بعضی از دانشگاه ها مثل concordia,UOIT بدون اینها بهم پذیرش دادن البته بدون فاند.
    اخیرا university of toronto گفت GRE نمبخواد و چون لیسانسم انگلیسی تافل هم لازم نیست.
    به نظر شما اگر تافل و جی آر ای امتحان بدم شانسم واسه گرفتن فاند چقدر هست؟اصلا بدم یا ندم!

Junior Member

پیش فرض با لیسانس پیام نور در آمریکا میشه فاند یا هر نوع کمک هزینه تحصیلی گرفت؟

سلام دوستان
    می خواستم بدونم یا داشتن لیسانس از پیام نور میشه از دانشگاهی تو آمریکا برای ارشد بورس ، فاند یا هرنوع کمک هزینه تحصیلی گرفت؟ بنظرتون شدنی هست اگه هست با چه شرایطی؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط bache نمایش پست ها
    سلام
    من فارق التحصیل رشته IT از قبرس هستم .
    معدلم 3.8/4 مقاله ندارم.
    تافل و جی آر ای هنوز ندارم.البته بعضی از دانشگاه ها مثل concordia,UOIT بدون اینها بهم پذیرش دادن البته بدون فاند.
    اخیرا university of toronto گفت GRE نمبخواد و چون لیسانسم انگلیسی تافل هم لازم نیست.
    به نظر شما اگر تافل و جی آر ای امتحان بدم شانسم واسه گرفتن فاند چقدر هست؟اصلا بدم یا ندم!
    به نظر من حداقل تافل رو داشته باشید. چون درسته تو دانشگاه انگلیسی مدرک گرفتید به تافل نیاز ندارید اما حداقل برای فاند گرفتن دانشگاهها تافل می خواند. مثلا دانشگاه من تافل 79 می خواست برای پذیرش اما برای فاند بالای 90.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

سلام دوستان
    خواهشم از دوستاني كه صاحب نظر هستن اينكه بنده رو با توجه به شرايطم راهنمايي كنيد و نظرتون را راجع به پذيرش از آمريكا بفرمايبيد، ممنون ميشم.
    شرايطم :
    رشته: بهداشت محيط -دانشگاه آزاد واحد علوم پزشكي تهران و براي رشته Environmental Engineerig اقدام دارم ميكنم.
    معدل كارداني : 01/12
    معدل كارشناسي : 31/13
    TOEFL PBT : 560
    GRE هنوز ندادم (1 آبان امتحانم)
    راستش واسه ETS اسم 4 تا دانشگاه دادم كه نمره تافلم ارسال كنه
    1- University Of California Davis با رنك 46
    2-University Of Massachusets- Amherst با رنك 136
    3-University Of Arkansas Faytteville با رنك 154
    4-University of California Fullerton با رنك 210

به نظرتون احتمان پذيرشم چقدر در دانشگاههاي بالا. خواهشا" نظر بدبد، خيلي نگرانم !!

Junior Member

سلام دوستان
    بنظرتون با لیسانس پیام نور امیدی برای دریافت فاند یا هرنوع کمک هزینه تحصیلی تو دانشگاههای آمریکا هست؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشم از دوستاني كه صاحب نظر هستن اينكه بنده رو با توجه به شرايطم راهنمايي كنيد و نظرتون را راجع به پذيرش از آمريكا بفرمايبيد، ممنون ميشم.
    شرايطم :
    رشته: بهداشت محيط -دانشگاه آزاد واحد علوم پزشكي تهران و براي رشته Environmental Engineerig اقدام دارم ميكنم.
    معدل كارداني : 01/12
    معدل كارشناسي : 31/13
    TOEFL PBT : 560
    GRE هنوز ندادم (1 آبان امتحانم)
    راستش واسه ETS اسم 4 تا دانشگاه دادم كه نمره تافلم ارسال كنه
    1- University Of California Davis با رنك 46
    2-University Of Massachusets- Amherst با رنك 136
    3-University Of Arkansas Faytteville با رنك 154
    4-University of California Fullerton با رنك 210

به نظرتون احتمان پذيرشم چقدر در دانشگاههاي بالا. خواهشا" نظر بدبد، خيلي نگرانم !!
    سلام دوست گرامی،

متاسفانه شما معدلتون خیلی پایینه و تقریبا میتونم بگم به طور قطع فاند نخواهید گرفت. ضمنا نمره تافل تون هم بالا نیست. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا حتما به GRE نیاز دارید، که امیدوارم با کسب نمره بالا شانس گرفتن پذیرش رو برای خودتون ایجاد کنید. از UCDAVIS بعید میدونم بتونید با این شرایط حتی پذیرش بگیرید، اما شاید اگر بتونید نمره GRE مناسبی کسب کنید برای بقیه شانس داشته باشید.
    ضمنا جای نگرانی نیست. ETS نمره شما رو به صورت رایگان این 4 تا دانشگاه ارسال می کنه بعدا خودتون میتونید با پرداخت هزینه به هر دانشگاهی که خواستید نمرتون رو report کنید.
    موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنظرتون با لیسانس پیام نور امیدی برای دریافت فاند یا هرنوع کمک هزینه تحصیلی تو دانشگاههای آمریکا هست؟
    سلام،

اینطوری نمیشه نظر داد! شما باید شرایطتون رو کامل توضیح بدید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

ممنون از راهنماييتون دوست عزيز
    فقط ممكن خواهش كنم بفرماييد، چه نمره gre بايد حدودا" داشته باشم،حد اقل براي پذيرش گرفت از 3 دانشگاه ديگه؟
    و آيا اساسا" اينكه ميگن gre ميتون GAP كم رو پوشش بده،درست هست يا نه؟
    ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی،

متاسفانه شما معدلتون خیلی پایینه و تقریبا میتونم بگم به طور قطع فاند نخواهید گرفت. ضمنا نمره تافل تون هم بالا نیست. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا حتما به GRE نیاز دارید، که امیدوارم با کسب نمره بالا شانس گرفتن پذیرش رو برای خودتون ایجاد کنید. از UCDAVIS بعید میدونم بتونید با این شرایط حتی پذیرش بگیرید، اما شاید اگر بتونید نمره GRE مناسبی کسب کنید برای بقیه شانس داشته باشید.
    ضمنا جای نگرانی نیست. ETS نمره شما رو به صورت رایگان این 4 تا دانشگاه ارسال می کنه بعدا خودتون میتونید با پرداخت هزینه به هر دانشگاهی که خواستید نمرتون رو report کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،

اینطوری نمیشه نظر داد! شما باید شرایطتون رو کامل توضیح بدید!
    من لیسانس فیزیک از دانشگاه پیام نور با معدل کل 14
    8 سال سابقه کار در سازمان هواشناسی
    1 مقاله داخلی کنفرانس فیزیک
    مقام سومی همایش فیزیک آذربایجان
    عضو انجمن نخبگان دانشگاه پیام نور
    هنوز تافل و GRE امتحان ندادم اما به امید خدا می خوام این دوتا رو در حدی نمره بگیرم که بقیه رو پوشش بده
    الان می خواستم بدونم با این شرایط امکان گرفتن فاند برای فوق لیسانس تو یکی از دانشگاههای آمریکا در شاخه کوسمولوژی یا آسترو فیزیک هست اگه هست کدوم دانشگاهها؟
    برای گرفتن فاند اگه بتونم تافل و GRE رو نمره تاپی بیارم میتونه رزومه م رو تقویت بکنه برای گرفتن فاند
    ممنون از اینکه لطف می کنید و جواب میدید
    بازهم تشکر و سپاس

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون دوست عزيز
    فقط ممكن خواهش كنم بفرماييد، چه نمره gre بايد حدودا" داشته باشم،حد اقل براي پذيرش گرفت از 3 دانشگاه ديگه؟
    و آيا اساسا" اينكه ميگن gre ميتون GAP كم رو پوشش بده،درست هست يا نه؟
    ممنونم
    دوست خوبم، نمره GRE بالا قطعا در پذیرش گرفتن از دانشگاههای آمریکا تاثیر مثبتی داره. اینکه آیا معدل کم رو جبران می کنه یا نه، کاملا وابسته به سیاست های اون دانشگاه و رشته مورد نظر شماست. اگر بتونید نمره ای بالای 1200 کسب کنید، نمره خوبی تلقی میشه. پیشنهاد من اینه که شما قبل از اپلای کردن برای هر دانشگاهی حتما قسمت Admission requirement رو برای رشته خودتون در سایت اون دانشگاه به دقت مطالعه کنید. و در صورت وجود هر گونه ابهامی به graduate coordinator ایمیل بزنید و سوال بپرسید. چون بعضی دانشگاهها فوق العاده روی معدل حساس هستن و نمره GRE شما رو هر چقدر هم بالا باشه به عنوان جبران کننده معدل شما در نظر نمیگیرن. بنابراین اپلای کردن برای این دانشگاهها با توجه به شرایط شما، هدر دادن زمان و پول هست. قطعا میتونید دانشگاههایی پیدا کنید که روی معدل حساسیت کمتری داشته باشن. موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)