صفحه 62 از 429 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mecanical,Sharif

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک شریف معدل 17.04 لیسانس 14.80 یک ISI و چند تا کنفرانسی تافل iBT 102 و(GRE(Verbal=510 هستم
    با توجه به اینکه برای biomedical/bioengineering می خوام اپلای کنم آیا شانسی برای دانشگاه های زیر با فاند دارم.

Georgia Institute of Technology, Atlanta,(رنک دو در بین biomedical/bioengineering )
    University of California—Berkeley, Berkeley, CA(رنک یازده در بین biomedical/bioengineering )
    Northwestern University (McCormick), Evanston, IL رنک 13
    Rice University (Brown), Houston, TX رنک 9
    University of California--Los Angeles (Samueli), Los Angeles, CA رنک 44
    University of Southern California (Viterbi), Los Angeles, CA رنک 27
    University of Texas--Austin (Cockrell), Austin, TX رنک 18
    California Institute of Technology, Pasadena, CA رنک 24

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elias2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مکانیک شریف معدل 17.04 لیسانس 14.80 یک ISI و چند تا کنفرانسی تافل iBT 102 و(GRE(Verbal=510 هستم
    با توجه به اینکه برای biomedical/bioengineering می خوام اپلای کنم آیا شانسی برای دانشگاه های زیر با فاند دارم.

Georgia Institute of Technology, Atlanta,(رنک دو در بین biomedical/bioengineering )
    University of California—Berkeley, Berkeley, CA(رنک یازده در بین biomedical/bioengineering )
    سلام دوست عزیز،

شما رزومه خیلی خوبی دارید و به نظرم شانس بسیار خوبی برای گرفتن پذیرش با فاند براتون هست. اینکه کدومیکی از این دانشگاهها شانس بیشتری داره رو فقط زمانی میتونید متوجه بشید که به اساتیدشون ایمیل بزنید و در مورد open position باهاشون صحبت کنید. با آرزوی موفقیت!
    The best way to predict the future is to invent it

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط elias2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان

علاوه بر موردی که در مورد تناسب زمینه تحقیقی شما با اساتید مربوطه گفته شد، فکر می کنم بهتره نتایج پذیرش رو نگاه کنید یا از نتایج پذیرش سایرین هم مطلع بشید،
    معدل لیسانس شما پایینه(حتی به فرض تحصیل در شریف)، سایر موارد شما خیلی خوبه، و فقط می مونه قوت مقاله ISI و مجله مربوطه، ....
    بعضی از دانشگاه هایی که اسم بردید خیلی خوب هستند لذا حتی با داشتن رزومه خوبی مثل شما شانس نسبتا کمی دارید مثلا BERKLEY ،
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic

سلام
    ممنون از جوابتون ، یک درخواست دارم ,من تاحالا به استاد خارجی ایمیل اینا نزدم ، من توی ایمیل در مورد چه چیزهای باید صحبت کنم ، چه کلماتی باید به کار ببرم ، از کجا شروع کنم کجا تموم کنم . اینکه فاند میتونم بگیرم یا نه رو چطوری مطرح کنم ، کارهای عملی رو چطوری میل کنم attach کنم یا PDF درست کنم ، یا به صورته خاصی باید ارائه بشه؟
    و یک سوال اگه من از الان اقدام کنم میتونم برای ترم ۲ یعنی نیمه دومه سال وارد دانشگاه بشم ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reignoffear نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون ، یک درخواست دارم ,من تاحالا به استاد خارجی ایمیل اینا نزدم ، من توی ایمیل در مورد چه چیزهای باید صحبت کنم ، چه کلماتی باید به کار ببرم ، از کجا شروع کنم کجا تموم کنم . اینکه فاند میتونم بگیرم یا نه رو چطوری مطرح کنم ، کارهای عملی رو چطوری میل کنم attach کنم یا PDF درست کنم ، یا به صورته خاصی باید ارائه بشه؟
    و یک سوال اگه من از الان اقدام کنم میتونم برای ترم ۲ یعنی نیمه دومه سال وارد دانشگاه بشم ؟
    بخش اول رو در تاپیک مروبطه بپرسید چون یه تاپیک کاملا مرتبط وجود داره در مورد ایمیل زدن به اساتید،
    inactive account

Junior Member

ممنون ار از راهنمایی هاتون،پس باید رزومه برای خودم درست کنم هر چند رزومه ای که در همینجا برای استخدام می فرستادم هم به انگلیسی بود ولی حالا میرم که کاملترش کنم. بله الان دارم برای IELTS حسابی می خونم، تو این هفته 4 تا از دوستا و آشناهام رفتن و این بهم امید بیشتری می ده چون 2 تاشون شرایط من را داشتن ممنون از همگی چون توی این راه هیچ راهنما و کمکی نداشتم و تا اینکه اینجا رو پیدا کردم.

سلام دوستان
    شرایط من اینه:
    فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه ازاد تهران
    سه سال در زمینه رشته خودم کار میکنم
    معدلم 15 هست و 3 تا مقاله (کنفرانس) داشتم و در کنفرانسهای مربوط به رشته ام هم زیاد شرکت کردم
    تافل هنوز امتحان ندادم ولی زبان خوبه..حداقل بالای 90 میشم
    بر این اساس روی دانشگاه های امریکا برای فاند گرفتن حساب کنم؟

Junior Member

سلام، من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تهران با معدل 15.70 دارم ( معدل سه ترم اخر من 18 است و خیلی از دروس مهم رشته ام رو در 3 ترم اخر گذروندم).یه مقاله ی international journal دارم البته ISI نیست.در زمینه ی فیلدی که می خوام کار کنم خیلی کار کردم و کتاب خوندم و دوره های workshop رفتم.تافل رو آذر می دم.ولی GRE ندادم و می خوام ببینم اگه دانشگاهی بهم پذیرش مشروط با نمره ی خاص GRE می ده اونوقت بدم چون الان اصلا امادگی برای GRE ندارم ولی تافل احتمالا بالای 90 بشم. می خواستم ببینم شانس قبولی با فاند در چه دانشگاههایی رو می تونم داشته باشم ؟ مثلا چه دانشگاههایی هست که قطعا می تونم ازشون فاند بگیرم؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تهران با معدل 15.70 دارم ( معدل سه ترم اخر من 18 است و خیلی از دروس مهم رشته ام رو در 3 ترم اخر گذروندم).یه مقاله ی international journal دارم البته ISI نیست.در زمینه ی فیلدی که می خوام کار کنم خیلی کار کردم و کتاب خوندم و دوره های workshop رفتم.تافل رو آذر می دم.ولی GRE ندادم و می خوام ببینم اگه دانشگاهی بهم پذیرش مشروط با نمره ی خاص GRE می ده اونوقت بدم چون الان اصلا امادگی برای GRE ندارم ولی تافل احتمالا بالای 90 بشم. می خواستم ببینم شانس قبولی با فاند در چه دانشگاههایی رو می تونم داشته باشم ؟ مثلا چه دانشگاههایی هست که قطعا می تونم ازشون فاند بگیرم؟
    سلام دوست عزیز،

معدل شما برای گرفتن پذیرش از اغلب دانشگاهها کفایت می کنه. اما رزومه شما هنوز برای نظر دادن کامل نیست، چون امتحان های زبان رو ندادید. فقط با معدل متوسط و یک مقاله غیرISI نمیشه نظر داد که چقدر شانس دارید. اول این رو بهتون بگم که بسیاری از دانشگاهها شرط دادن فاند به دانشجو رو گرفتن پذیرش unconditional قرار میدن. یعنی حتی اگر استاد به شما اوکی بده، ممکنه پذیرش مشروط باعث بشه که دانشگاه با فاند شما موافقت نکنه. ضمنا هیچکسی به شما نمیتونه بگه که کدوم دانشگاه به شما اقطعا فاند میده! کلا در این پروسه هیچ چیز قطعی نیست! امیدوارم موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

سلام دوستان
    من ارشد صنایع از دانشگاه علوم فنون مازندران هستم با معدل 15.66 و 1 مقاله غیر ISI و 4 تا در حال چاپ دارم که 3تاش غیر ISI و یکیش ISI هست. سه تا کتاب هم تالیف دارم و ایلتس 5.5 که یک ماه دیگه دوباره امتحان دارم، 5 سال سابقه کار در دانشگاه و صنعت و ... 2 مقاله داخلی و RA و TA در دانشگاه آزاد هم بودم
    فکر می کنید با این رزومه می تونم از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم؟
    راستی حتما باید GRE داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)