صفحه 68 از 429 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT--Eastern Mediterranean University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام
    اگر امکان داره دوستان شرایط من را هم بررسی کنند لطفا
    با تشکر

EDUCATION:
     2007-2010 Bachelore of Science (B.Sc) in Information Technology.
    Eastern Mediterranean University, Famagusta, Cyprus.
     Fall 09 Exchange Student
    California State University Long Beach, CA, United States.
    GPA is 3.80 out of 4
    COURSE WORKS:
     Fundamentals of Wireless Networks
     Multi Platform Programming (JAVA)
     Advanced Database Management
     Computer Networks
     System Programming
     Database Programming
     Cryptography and Network Security
     Object Oriented Programming (C++)
     Network Modeling and Simulation
     System Analysis and Design
    AWARDS AND HONORS RECEIVED:
     Ranked 2nd place in Eastern Mediterranean University scholarship exam.
     President’s List student in Spring 2006-2007
     President’s List student in Fall 2007-2008
     President’s List student in Spring 2007-2008
     President’s List student in Fall 2008-2009
     President’s List student in Spring 2008-2009
     President’s List student in Spring 2009-2010
     Certified, Microsoft Certified Professional (MCP) in Windows
     Teaching/Research Assisstant in Database Programming using Oracle
     Teaching/Research Assisstant in Algorithms and Programming Technique
    EXPERIENCE:
     Taught short course on the fundamentals of Internet and search methods to a research team in Technical & Vocational Training Organization, Mashad.
     Taught courses on C++ programming language in Eastern Mediterranean University, Famagusta, Cyprus 2007-2009.
    COMPUTER SKILLS:
    Network and Internet:
     Internet Applications, Web Design (HTML, ASP), TCP/IP, WAN (Wide Area Networks)
    Operating Systems:
     Working knowledge of Microsoft Windows 9x/2000/XP/Servers
    Softwares:
     Working knowledge of Microsoft Visual Studio 2008.
     Working knowledge of Oracle Database Server, SQL Plus.
     Working knowledge of Project Management and Poseidon.
     Working knowledge of Microsoft Office 2007, Adobe Photoshop, Macromedia Dreamweaver
    Programming Knowledge:
     JAVA Programming Language, C & C++ Programming,Also familiar with C# and its variations.

Junior Member

سلام بر دوستان
    من معدل لیسانس13.07 ارشد 14.67 5 مقاله ISI و 5 کنفرانس بین المللی و 12 کنفرانس ایرانی و آیلتس 5.5 دارم؟ البته GRE ندارم ولی میتونم امتحان بدم و نمره خوبی بگیرم . آیا میتونم در یکی از دانشگاههای آمریکا دکترا پذیرفته بشم ( البته اگه فاند باشه بهتره ) مرسی ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط chem89 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من معدل لیسانس13.07 ارشد 14.67 5 مقاله ISI و 5 کنفرانس بین المللی و 12 کنفرانس ایرانی و آیلتس 5.5 دارم؟ البته GRE ندارم ولی میتونم امتحان بدم و نمره خوبی بگیرم . آیا میتونم در یکی از دانشگاههای آمریکا دکترا پذیرفته بشم ( البته اگه فاند باشه بهتره ) مرسی ممنون
    سلام دوست عزیز،
    فکر کنم رشته ی شما شیمی باشد :-) ببینید متاسفانه معدل شما هم لیسانس و هم فوق خیلی پایین است. من توصیه می کنم اگر می خواهید برای آمریکا اپلای کنید حتما امتحان GRE Subject رو بدید و با یک نمره ی خوب معدلتان رو تا حدودی توجیح نمایید. در ضمن دوست عزیز با نمره آیلتس 5.5 فکر نکنم بتوانید از جایی پذیرش بگیرید حداقل 6.5 نیاز دارید پس اگر می توانید بار دیگر امتحان بدید. GRE هم برای آمریکا ضروری است و باید این امتحان رو بدید. با توجه به Publication خوب شما، اگر بتوانید این امتحانات رو خوب از پسشان بر بیاید می توان گفت که احتمال پذیرشتان میره بالا. ولی با شرایط فعلی خیلی کمه
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط chem89 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    شما 10 تا مقاله انگلیسی دارید چطور آیلتس 5.5 شدید؟ این اطلاعاتی که دادید اصلا با هم نمی خونه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی مواد

سلام
    من ارشد مواد شناسایی از صنعتی اصفهان با 15.88 هستم.الان 2 سالی هست که در زمینه جوشکاری تخصص وکار می کنم .الان به این رسیدم که باید ادامه تحصیل بدم می خوام زبان مدرک بگیرم و برای کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم ، می خوام از همین الان به صورت موازی روی دانشگاه ها کار کنم چون از دانشگاه جدا شدم و کسی هم نیست که مشاورم باشه.متاسفانه مقاله ندارم ولی روی جوش می تونم پروپزال بدم.امید به خدا ،نمی دونم شانسم خوبه با این شرایط؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط jamali2007 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مواد شناسایی از صنعتی اصفهان با 15.88 هستم.الان 2 سالی هست که در زمینه جوشکاری تخصص وکار می کنم .الان به این رسیدم که باید ادامه تحصیل بدم می خوام زبان مدرک بگیرم و برای کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم ، می خوام از همین الان به صورت موازی روی دانشگاه ها کار کنم چون از دانشگاه جدا شدم و کسی هم نیست که مشاورم باشه.متاسفانه مقاله ندارم ولی روی جوش می تونم پروپزال بدم.امید به خدا ،نمی دونم شانسم خوبه با این شرایط؟؟؟؟؟؟
    بدون نمره زبان نمیشه هیچ نظری داد.برای دکترا هم حتماباید مقاله داشته باشی.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام دوستان
    من نمره تافلم 65 شده، آخه در این 25 سال عمر فقط 4 ماه زبان خوندم و اونم فقط واسه گرفتن تافل بوده.
    من 5 دانشگاه در آمریکاه گیر آوردم که نمره تافل 61 هم قبول میکنند و Apply هم کردم و چون رزومه و کارنامه خوبی دارم جای امیدواری هست. میخوام بدونم شما دانشگاه های دیگه ای سراغ دارید که تافل 65 را قبول کنند ؟
    مسلما همه این دانشگاه ها یا condition Admission میدهند که تا یک زمان خاص نمره را باید به حداقل برسانیم و یا در ترم اول برای دانشجویانی با این شرایط کلاس زبان خواهند گذاشت.
    ممنون میشم از دوستانی که دانشگاهی با شرایط نمره تافل من 65 سراغ دارن به من معرفی کنند چون به خاطر سربازی باید سریعتر Admission بگیرم.

درود بر دوستان عزیز،
    رشته بنده مکانیک ساخت و تولیده. معدل لیسانس14.2 و ارشد 15.55 ، 2 مقاله ISI در سال 2010 و 5 کنفرانس بین المللی و 2 کنفرانس ایرانی و تافل 560 گرفتم. یه بار جی ار ای امتحان دادم شدم 950(وربال 250و ریاضی 700). با اساتید چند دانشگاه از رنک های بین 200 تا 500 مکاتبه دارم. الان سال سوم هست که به عنوان هیئت علمی طرح در یکی از دانشگاه های دولتی مشغول به تدریس هستم. بنده علاوه بر کار تدریس، کارهای تحقیقاتی خودم رو دارم ادامه می دم.
    1- به نظر دوستان، در یکی از این دانشگاه رنک 200 تا 500 می تونم با فاند فال 2011 قبول بشم؟
    البته برای بهبود نمره جی ار ای قصد دارم دوباره جی ار ای امتحان بدم.
    2- به نظر دوستان، آیا صلاح هست دوباره تافل هم شرکت کنم؟
    با تشکر از دوستان بزرگوار
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز،
    رشته بنده مکانیک ساخت و تولیده. معدل لیسانس14.2 و ارشد 15.55 ، 2 مقاله ISI در سال 2010 و 5 کنفرانس بین المللی و 2 کنفرانس ایرانی و تافل 560 گرفتم. یه بار جی ار ای امتحان دادم شدم 950(وربال 250و ریاضی 700). با اساتید چند دانشگاه از رنک های بین 200 تا 500 مکاتبه دارم. الان سال سوم هست که به عنوان هیئت علمی طرح در یکی از دانشگاه های دولتی مشغول به تدریس هستم. بنده علاوه بر کار تدریس، کارهای تحقیقاتی خودم رو دارم ادامه می دم.
    1- به نظر دوستان، در یکی از این دانشگاه رنک 200 تا 500 می تونم با فاند فال 2011 قبول بشم؟
    البته برای بهبود نمره جی ار ای قصد دارم دوباره جی ار ای امتحان بدم.
    2- به نظر دوستان، آیا صلاح هست دوباره تافل هم شرکت کنم؟
    با تشکر از دوستان بزرگوار
    نمره های لیسانس و فوق شما از میانگین کمتره و جی آر ای رو هم حتما دوباره شرکت کنید . ببینید وقتی ایرانیها اکثرا 800 میشن کوانت رو، 700 شما پالس خوبی نمیده. از طرفی مقالات و سابقه تدریستون نقطه قوتتونه، این یعنی شما می تونید نظر اساتید رو جلب کنید. اما در نظر داشته باشید که گاهی نمرات تستهای استاندارد باعث میشن که پذیرش اصلا دست اساتید نرسه و مستقیما توسط graduate office ریجکت بشه. من منظورتونو از رنک نمی فهمم. برای 1-100 رنک هست ولی از صد به بعد معمولا رنکینگ معنیشو از دست میده و دانشگاهها هم سطح میشن و کمتر میشه تفاوت قائل شد. تافلتون هم برای phd کمه چن باید به حدی باشید که بتونید شانس واسه فاند TA بگیرید.(معمولا 600)
    به قول یکی از قدیمیهای اینجا پروسه اپلای کردن مثل پریدن تو رودخونس. بخوای نخوای می بردت. سال دیگه بخوای نخوای امریکایی ، حالا جاش فقط معلوم نیس

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    نمره های لیسانس و فوق شما از میانگین کمتره و جی آر ای رو هم حتما دوباره شرکت کنید . ببینید وقتی ایرانیها اکثرا 800 میشن کوانت رو، 700 شما پالس خوبی نمیده. از طرفی مقالات و سابقه تدریستون نقطه قوتتونه، این یعنی شما می تونید نظر اساتید رو جلب کنید. اما در نظر داشته باشید که گاهی نمرات تستهای استاندارد باعث میشن که پذیرش اصلا دست اساتید نرسه و مستقیما توسط graduate office ریجکت بشه. من منظورتونو از رنک نمی فهمم. برای 1-100 رنک هست ولی از صد به بعد معمولا رنکینگ معنیشو از دست میده و دانشگاهها هم سطح میشن و کمتر میشه تفاوت قائل شد. تافلتون هم برای phd کمه چن باید به حدی باشید که بتونید شانس واسه فاند TA بگیرید.(معمولا 600)
    به قول یکی از قدیمیهای اینجا پروسه اپلای کردن مثل پریدن تو رودخونس. بخوای نخوای می بردت. سال دیگه بخوای نخوای امریکایی ، حالا جاش فقط معلوم نیس
    خیلی ممنون از راهنمایی شما،
    توی این چند دانشگاه که قصد دارم اپلای کنم (البته ناگفته نمونه بنده پول رو واریز کردم ولی دیدم نمراتم کمه از اسپرینگ می خوام به فال تغییر بدم) بیشتر صحبت ها رو فاند RA بوده. و از طرفی نمره زبان مورد نیازشون همشون 550 هست. جی ار ای هم 1100 یا 1050 می خوان.
    هدف من از انتخاب این دانشگاه ها، به خاطر اساتید شون بوده(خیلی کارشون شبیه کار من هست). باز هم با این وجود صلاح می دونید تافل رو شرکت کنم یا تمام انرژی رو برای جی ار ای بزارم؟
    با تشکر
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)