صفحه 69 از 429 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نمره تافلم 65 شده، آخه در این 25 سال عمر فقط 4 ماه زبان خوندم و اونم فقط واسه گرفتن تافل بوده.
    من 5 دانشگاه در آمریکاه گیر آوردم که نمره تافل 61 هم قبول میکنند و Apply هم کردم و چون رزومه و کارنامه خوبی دارم جای امیدواری هست. میخوام بدونم شما دانشگاه های دیگه ای سراغ دارید که تافل 65 را قبول کنند ؟
    مسلما همه این دانشگاه ها یا condition Admission میدهند که تا یک زمان خاص نمره را باید به حداقل برسانیم و یا در ترم اول برای دانشجویانی با این شرایط کلاس زبان خواهند گذاشت.
    ممنون میشم از دوستانی که دانشگاهی با شرایط نمره تافل من 65 سراغ دارن به من معرفی کنند چون به خاطر سربازی باید سریعتر Admission بگیرم.
    اگه نظر منو بخواین:نمره 65 تافل اصلا خوب نیست و حتی اگه مینیمم یه دانشگاه61 هم باشه یقینا به نمره 65 اهمیتی نمیده حتی اگه رنک پایینی داشته باشه.
    اگر نمرات تافل بچه های فروم رو نگاهی بندازی اکثرا 80 به بالا دارن....منظورم اینه که 65 نمره قابل رقابتی برای گرفتن پذیرش نیست و باید بیشتر تلاش کنید.به گفته خودتون 4 ماه بیشتر نخوندید........کافیه؟؟؟؟
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام. به نظرتون توی چه جور دانشگاههایی برای دکترای کامپیوتر شانس پذیرش فول فاند دارم:

دو تا مقاله کنفرانس معتبر
    یک مقاله ژورنال در دست بررسی دارم که امیدوارم یه جواب اولیه تا اون زمان ازش بگیرم.

یه مقاله داخلی ولی ایندکس شده توی یه جای معتبر
    لیسانس 16.36 فوق: 17:75
    تافل و جی آر ای رو هم آبان ماه امتحان دارم. فکر می کنم مینیمم ها رو می تونم بیارم.

Member atish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصيل مكانيك ـ‌كارشناسي ارشد ـ علم وصنعت ايران

نگفتید از کدوم دانشگاه هستید
    ولی با توجه به تجربه پذیرش از یک دانشگاه به معدل و نمرات زبان و سطح دانشگاه بستگی داره
    اگه نمرات خوبی توی زبان بیارید شانس خوبی دارید حتی برای دانشگاهای با رنکینگ زیر 100
    به امید موفقیت تون

نقل قول نوشته اصلی توسط espakizeh نمایش پست ها
    سلام. به نظرتون توی چه جور دانشگاههایی برای دکترای کامپیوتر شانس پذیرش فول فاند دارم:

یک مقاله ژورنال در دست بررسی دارم که امیدوارم یه جواب اولیه تا اون زمان ازش بگیرم.

تافل و جی آر ای رو هم آبان ماه امتحان دارم. فکر می کنم مینیمم ها رو می تونم بیارم.
    گل بکاریم بیا، تا مجال علف هرز فراهم نشود
    بی گل آرایی ذهن، نازنین، نازنین، هرگز آدم،آدم نشود.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط espakizeh نمایش پست ها

سلام،

دوست خوبم معدلتون در هر دو مقطع مناسب هست. اگر بتونید نمرات زبان خوبی کسب کنید، شانس پذیرش خوبی از دانشگاههای آمریکا خواهید داشت. در مورد شانستون برای فاند، با توجه به مقالاتتون، شانس اینکه نظر اساتید نسبت به رزومتون جلب بشه مناسب هست. حتما" ایمیل زدن به اساتید رو شروع کنید و سعی کنید نمرات زبان خوبی کسب کنید. با آرزوی موفقیت.
    The best way to predict the future is to invent it

سلام
    من معدل 14.65 لیسانس و 17.5 فوق دارم.
    مقاله دو تا کنفرانس دارم
    تافل 95 و gre 800+380 دارم به نظرتون من می تونم جایی برای computer eng پذیرش بگیرم؟ اگه برا msc اقدام کنم چی شانسم بهتر می شه یا می تونم برای دانشگاههای بهتری امیدوار باشم؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalamiamin نمایش پست ها
    سلام
    من معدل 14.65 لیسانس و 17.5 فوق دارم.
    مقاله دو تا کنفرانس دارم
    تافل 95 و gre 800+380 دارم به نظرتون من می تونم جایی برای computer eng پذیرش بگیرم؟ اگه برا msc اقدام کنم چی شانسم بهتر می شه یا می تونم برای دانشگاههای بهتری امیدوار باشم؟

سلام،

دوست خوبم، معدل دوره کارشناسیتون یه ذره کمه و معدل ارشدتون خوب هست. در کل معدلتون برای اخذ پذیرش از تقریبا" همه دانشگاهها کفایت می کنه. با توجه به نمره TOEFL/GRE شانس خوبی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای آمریکا دارید. درمورد شانستون برای فاند، اگر مقالاتتون کنفرانس های معتبر بین الملی باشه و مقالات قوی باشن، شانس اینکه رزومتون مورد توجه اساتید قرار بگیره و بخوان ساپورت کنن هست. باید به اساتید ایمیل بزنید و امیدوار باشید! به طور کل شانستون برای گرفتن پذیرش خوب و برای فاند متوسط هست.

در مورد اینکه برای ارشد اقدام کنید یا دکترا، قطعا" دکترا. چون اولا" شانس گرفتن فاند در مقطع دکترا بسیار بالاتر از ارشد هست. ثانیا" معدل لیسانستون پایینه. ثالثا"، موارد زیادی بوده که سفارت دانشجوهایی رو که قصد خوندن یک مقطع رو برای بار دوم داشتن ریجکت کرده و ویزا نداده.

با آرزوی موفقیت.

Junior Member

سلام. از همه دوستانی که کمک می کنند ممنونم. اینجا شرایط خودم رو که یه مقداری هم طولانیه براتون مینویسم. لطفا راهنمایی کنید.
    من تو دانشگاه آزاد مکانیک-جامدات خوندم. معدلم 13.5 شده. میدونم جالب نیست ولی تو نتایج پذیرش دیدم کسانی که با شرایط بدتر هم پذیرش گرفتند.
    می خوام برای پائیز 2012 اقدام کنم یعنی باید مهر 2011 آماده باشم. برای Gmat و tofel وقت کافی دارم و خوب میخونم.
    تصمیم دارم تو شاخه management و busines ادامه بدم. توصیه نامه و sop خوبی هم میتونم آماده کنم.
    این شرایط عادی منه اول نطرتون رو در این مورد می خوام.
    من ورزشکارم و چند روز پیش از VOA شنیدم که دانشگاه های آمریکا پذیرش و حتی بورس ورزشی هم میدن. اگر از دوستان با تجربه کسی چیزی از این جریان میدونه لطفا بهم بگید.

سلام !
    شرایط یکی از دوستان !

مهندسی مواد سرامیک - دانشگاه تبریز --> معدل 13
    مهندسی پزشکی بیومواد - دانشگاه امیرکبیر -->معدل 17.23
    تافل ibt --> 105
    gre --> analytical writing 4 - verbal 450 - quantitative 750
    مقاله ISI --> 1
    1- با توجه به شرایط فوق از کدوم یک از دانشگاه های USA می تونه Fund بگیره ؟
    2- تو کدوم یکی شانس داره ؟
    cleveland state university
    case western university
    university of texas at arlington
    university of houston
    university of north texas
    arizona state university
    university of texas at San antonio
    3-با توجه به اینکه سال بعد میخواد اقدام کنه یک سال وقت داره ... در صورت بهبود gre و toefl شرایط برای پذیرش چه تغییری میکنه ؟
    4-پیشنهاد

ممنون !

Junior Member

لیسانسم رو تربیت معلم تهران بودم و ارشد صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط atish نمایش پست ها
    نگفتید از کدوم دانشگاه هستید
    ولی با توجه به تجربه پذیرش از یک دانشگاه به معدل و نمرات زبان و سطح دانشگاه بستگی داره
    اگه نمرات خوبی توی زبان بیارید شانس خوبی دارید حتی برای دانشگاهای با رنکینگ زیر 100
    به امید موفقیت تون

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام !
    شرایط یکی از دوستان !

مهندسی مواد سرامیک - دانشگاه تبریز --> معدل 13
    مهندسی پزشکی بیومواد - دانشگاه امیرکبیر -->معدل 17.23
    تافل ibt --> 105
    gre --> analytical writing 4 - verbal 450 - quantitative 750
    مقاله ISI --> 1
    1- با توجه به شرایط فوق از کدوم یک از دانشگاه های USA می تونه Fund بگیره ؟
    2- تو کدوم یکی شانس داره ؟
    cleveland state university
    case western university
    university of texas at arlington
    university of houston
    university of north texas
    arizona state university
    university of texas at San antonio
    3-با توجه به اینکه سال بعد میخواد اقدام کنه یک سال وقت داره ... در صورت بهبود gre و toefl شرایط برای پذیرش چه تغییری میکنه ؟
    4-پیشنهاد

ممنون !
    سلام،

دوست خوبم در مجموع دوست شما رزومه مناسبی دارن و شانسشون برای گرفتن فاند مناسب هست. نمرات GRE و TOEFL خوبی دارن و نیازی به ارتقا نیست. اگر Publication شون رو تقویت کنن، خیلی بیشتر تاثیر می گذاره. ببینید دوست عزیز، از روی اسم دانشگاه اصلا" نمیشه گفت که به ایشون فاند داده میشه یا نه! ایشون باید به اساتیدی که به کارشون مرتبط هستن (مخصوصا" در حیطه مقالشون فعالیت می کنن) ایمیل بزنن و امیدوار باشن که اون اساتید Open position داشته باشن و رزومه ایشون مورد توجهشون قرار بگیره. پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)