صفحه 70 از 429 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام
    من 2 تا سوال دارم ممنون می شم که جواب بدین (دکتری Civil Engineering - Environmental Engineering
    1- خیلی از استادایی که مکاتبه می کنم می گن باید formal application را انجام بدی و بعد جواب بدیم حتی بعصی ها فروارد می کنن واسه admin اینا واقعا بعد از formal apply بررسی می کنن یا فقط دارن جواب زد می دن؟ اگه جوابی نگرفتم apply کنم؟
    2-من مدرک زبانم IELTS چقدر تاثیر منفی رو فاند داره؟ دوباره TOEFL بدم

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ka نمایش پست ها
    سلام
    من 2 تا سوال دارم ممنون می شم که جواب بدین (دکتری Civil Engineering - Environmental Engineering
    1- خیلی از استادایی که مکاتبه می کنم می گن باید formal application را انجام بدی و بعد جواب بدیم حتی بعصی ها فروارد می کنن واسه admin اینا واقعا بعد از formal apply بررسی می کنن یا فقط دارن جواب زد می دن؟ اگه جوابی نگرفتم apply کنم؟
    2-من مدرک زبانم IELTS چقدر تاثیر منفی رو فاند داره؟ دوباره TOEFL بدم
    سلام دوست عزیز،

1- خیلی از این جواب ها بصورت تمپلیت هستن و خوب این جواب ها برای شما به طور خاص شانسی برای گرفتن فاند ایجاد نمی کنن. اگر در نهایت موفق بشید پاسخ امیدوار کننده ای از اساتید بگیرید، که خیلی خوبه. اما اگر نه، سعی کنید برای دانشگاههایی اپلای کنید که تعداد اعضای هیئت علمی که در حیطه مورد علاقه شما کار می کنند، زیاد باشه و ضمنا" رنک دانشگاه با رزومتون متناسب باشه.
    2- نه اگر نمره IELTS خوبی دارید، نیازی به TOEFL نیست.

با آرزوی موفقیت.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine - BUMS

سلام دوستان.
    من يه سوال داشتم كه جايي بجز اينجا براي طرحش پيدا نكردم.
    لطفا يكي جواب اين سوال رو بده كه من مهندسي نرم افزار خوندم و الان كارشناسي مهندسي نرم افزار دارم اونم از يه دانشگاه معتبر تو ايران.
    ميخواستم بپرسم كه آيا من ميتونم از يه دانشگاه تو آمريكا براي رشته پزشكي پذيرش بگيرم؟ لطفا بگيد كه ميتونم و امكانش هست يا خير؟
    ممنون.
    خواهش ميكنم كه جواب بديد.

Banned

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام پارسا هستم دانشجوي مهندسي مكانيك صنعتي شريف با معدل بالا و زبان عالي ميخوام براي امريكا بورسيه كنم كدوم دانشگاه امريكا عاليه و چطور بورسيه كنم جواب سري ممنون ميشم

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط balbali نمایش پست ها
    سلام پارسا هستم دانشجوي مهندسي مكانيك صنعتي شريف با معدل بالا و زبان عالي ميخوام براي امريكا بورسيه كنم كدوم دانشگاه امريكا عاليه و چطور بورسيه كنم جواب سري ممنون ميشم
    اول اینکه برای قضاوت، شما به نمره GRE و مقاله نیاز دارید اگه قصدتون دانشگاههای "عالی" هستش. فاندینگ هم بستگی به جلب نظر اساتید داره که باید باهاهشون مکاتبه کنید و ببینید علاقه به جذب شما دارن یا نه. دانشگاههای عالی امریکا رو هم تو تاپیکهای دیگه اگه وقت بذارید می تونید ببینید یا یه نگاهی به رنکینگ us news بندازید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

شما هنوز شرایطتون دال بر عالی بودن زبان و خوب بودن معدل مستند نیست...امتحانات رو شرکت کنید...نتایج پذیرش رو بررسی کنید...با استاد ارتباط برقرار کنید...و ریکام های خوبی از شریف بگیرید...اگر در توانتان هست حتماً مقاله بدید... اون موقع برای شانس پذیرش سوال کنید...
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام
    دوست عزيزم لطف كنيد سوالتون رو كلي مطرح نكنيد و مانند بقيه دوستان بطور كامل وضعيتتون رو تشريح كنيد تا بچه ها بتونن كمكتون كنند. شما نه معدل رو نوشتيد نه نمرات زبان. عالي تنها يك توصيف كلي راجع به چيزي هست كه اينجور نمي شه راجع بهش تصميم گرفت. يك بار ديگه هم لطف كنيد قوانين رو مطالعه كنيد.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

سلام
    من ليسانس حسابداري هستم با معدل 15.76 دانشگاه شهيد رجايي
    2.5 سابقه كار مرتبط
    ايلتس امتحان ندادم 6.5 يا 7 احتمالا
    مقاله هم ندارم
    فكر ميكنيد براي امريكا ميتونم فاند يا پذيرش بگيرم ؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    سلام
    من ليسانس حسابداري هستم با معدل 15.76 دانشگاه شهيد رجايي
    2.5 سابقه كار مرتبط
    ايلتس امتحان ندادم 6.5 يا 7 احتمالا
    مقاله هم ندارم
    فكر ميكنيد براي امريكا ميتونم فاند يا پذيرش بگيرم ؟
    سلام،

دوست گرامی اگر نمره IELTS و GRE مناسب کسب کنید، شانس گرفتن پذیرش از آمریکا رو حتما" خواهید داشت. اما شانس گرفتن فاند براتون بسیار ضعیفه. با آرزویی موفقیت.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

سلام. از همه دوستانی که کمک می کنند ممنونم. اینجا شرایط خودم رو که یه مقداری هم طولانیه براتون مینویسم. لطفا راهنمایی کنید.
    من تو دانشگاه آزاد مکانیک-جامدات خوندم. معدلم 13.5 شده. میدونم جالب نیست ولی تو نتایج پذیرش دیدم کسانی که با شرایط بدتر هم پذیرش گرفتند.
    می خوام برای پائیز 2012 اقدام کنم یعنی باید مهر 2011 آماده باشم. برای Gmat و tofel وقت کافی دارم و خوب میخونم.
    تصمیم دارم تو شاخه management و busines ادامه بدم. توصیه نامه و sop خوبی هم میتونم آماده کنم.
    این شرایط عادی منه اول نطرتون رو در این مورد می خوام.
    من ورزشکارم و چند روز پیش از VOA شنیدم که دانشگاه های آمریکا پذیرش و حتی بورس ورزشی هم میدن. اگر از دوستان با تجربه کسی چیزی از این جریان میدونه لطفا بهم بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)