صفحه 8 از 429 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام به همگی...
    عیدتون هم مبارک...
    من بالاخری نمره GRE را هم گرفتم...
    GRE GENERAL OCTOBER 24, 2009
    Verbal:380
    Quantitive:770
    Writing: 2.5

می خواستم ببینم الان که GRE هم اومد شرایطم برای دانشگاه های آمریکا چطوره؟ من خودم از رنکینگه
    120-300 دانشگاه انتخاب کردم....
    TOEFL PBT: 580
    TWE: 2.5

معدل: 13.34
    ریاضی کاربردی از دانشگاه دولتی کاشان
    5 سال سابقه کار در ORACLE ERP

برای علوم کامپیوتر میخوام اقدام کنم...
    باید بیخیال آمریکا بشم؟؟؟؟؟؟
    از دوستان ممنون میشم نظر بدهند... از جناب EROS هم ممنون میشم که ایشون هم نظرشون را بگن..

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

APPLY FOR +80 RANKED UNIS IN YOUR FIELD
    APPLY FOR AS MANY AS U CAN IN DIFFERENT RANKED UNIVERSITIES .
    IF U WANT FUND, CONCENTRATE IN STATE( LIKE U OF CA,SATE U OF,...) UNIS NOT PRIVATE ONES
    WITH GOOD RECOMS & SOP UR CHANCES ARE GOOD

GOOD LUCK

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    City College of New York, Chemical Eng

سلام دوستان. من ارشد مهندسی شیمی(پلیمر) از شریف با معدل 18.18 هستم. لیسانس دانشگاه سراسری اراک با معدل 17.1 بودم. 1 مقاله ISI و 1 داخلی دارم. ،TOEFL iBT رو 103 و GRE هم 800/540/3 شدم. برای گرفتن فاند از آمریکا چقدر شانس دارم؟ ( می خوام 15 تا دانشگاه تو آمریکا APPLY کنم کجاها شانسم بیشتره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehrazavi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد مهندسی شیمی(پلیمر) از شریف با معدل 18.18 هستم. لیسانس دانشگاه سراسری اراک با معدل 17.1 بودم. 1 مقاله ISI و 1 داخلی دارم. ،TOEFL iBT رو 103 و GRE هم 800/540/3 شدم. برای گرفتن فاند از آمریکا چقدر شانس دارم؟ ( می خوام 15 تا دانشگاه تو آمریکا APPLY کنم کجاها شانسم بیشتره؟
    من فکر کنم تو دانشگاه های تاپ هم شانس بالایی دارید . چون تخصص من شیمی نیست نمیتونم در مورد اسم دانشگاهها راهنمایی کنم اما قطعا در رنکهای خوب هم شما شانس دارید ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

شما قطعا برای دانشگاهای زیر 30 دنیا شانس بالایی دارین. نظر من اینه که تو رشته خودتون برای دانشگاهای زیر 100 اپلای کنید و 2-3 تا هم برای بالای 100 جهت سوپاپ اطمینان. ضمنا ددلاین اپلای ها رو هم مد نظر داشته باشین که در حال حاضر ددلاین بعضی دانشگاهها نزدیک شده

Junior Member

سلام
    من ارشد کامپیوتر با معدل 18.19 هستم. لیسانس سراسری با معدل دو سال اخر 14.58. 5 مقاله ieee دارم. تافل 66 دارم(البته می خوام دوباره امتحان بدم) و gre هم 770/260 شدم. حالا چقدر شانس دارم واسه امریکا؟

Member
    رشته و دانشگاه

APPLY FOR +20 UNIVERSITIES IN YOUR FIELD
    IF U APPLY FOR 15 UNIS, ADD SOME TOP 20 FOR FUN !

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aanam نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد کامپیوتر با معدل 18.19 هستم. لیسانس سراسری با معدل دو سال اخر 14.58. 5 مقاله ieee دارم. تافل 66 دارم(البته می خوام دوباره امتحان بدم) و gre هم 770/260 شدم. حالا چقدر شانس دارم واسه امریکا؟
    APPLY FOR +40 UNIS IN US NEWS RANKING OF COMPUTER
    RETAKE THE TOEFL
    APPLY FORAT LEAST6 UNIS!

UR CHANCES ARE GOOD

Junior Member

سلام!
    من هرچی توی فروم درباره ی کسایی که توی ربوکاپ و ربوتیک کار کردن سرچ کردن چیزی نیافتم! ( یعنی گشتما! ولی چیزی مثله خودم نیافتم! )
    من پیش دانشگاهی ام، معدل دیپلمم هم 16 هست، توی ربوکاپ هم رزومه ی بدی ندارم، ( 1 دوره مسابقات جهانی + و ... IranOpen 208, IranOpen2009 , ChinaOpen 2009, ChinaOpen 2008)
    5 تا هم زبون برنامه نویسی بلدم ( php, c++, vb, perl,python) ولی هنوز مدک خاصی تو ی زبان ندارم، حالا به نظرتون شانس پذیرش یا بورس توی نرم افزار از دانشگاه های آمریکا یا اروپا ( سوئد ، آلمان ) رو دارم؟
    ویرایش توسط the_godz : December 7th, 2009 در ساعت 07:21 PM

Junior Member

سلام
    من دوسال پيش با معدل 17.2 در رشته مهندسي برق-قدرت مقطع ارشد و با معدل ليسانس 15.3 الكترونيك از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصيل شدم. 8 تا مقاله چاپ شده دارم كه سه تاش IEEE كنفرانس هست و يه دونه هم ژورنال علمي پژوهشي استراليا كه هنوز چاپ نشده. سه تا مقاله هم دارم آماده مي كنم كه بفرستم.
    نمهر تافل 89 و نمره GRE هم 1110 شدم. مي دونم كه نمره زبانم خيلي جالب نيست ولي با اين وضعيت كدوم دانشگاه ها شانس دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مي تونم به دانشگاههاي زير 100 فكر كنم؟؟؟؟؟؟
    ضمنآ حدود 4 سال هم سابقه كار دارم و مشكل توصيه نامه هم ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)