صفحه 804 از 859 نخستنخست ... 304704754794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814854 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,031 تا 8,040 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل 13.43 و سال 86 فارغ التحصیل شدم. و فوق فناوری اطلاعات با معدل 15.41 و سال 93 فارغ التحصیل شدم.و حدود 10 سال سابقه کار دارم و آیلتس 6 .آیا شانس پذیرش رو دارم برای فوق؟به نظرتون تو چه رشته ای اقدام کنم؟و چه دانشگاهی؟آیا موسسه معتبری میشناسید؟ممنون از لطفتون

Junior Member

با سلام . از نوشته های دوستان و مطالب اینترنت و البته دوستانم که در کانادا هستند ممتوجه شدم که مدرک دانشگاهی از کانادا بگیری شانس کار پیدا کردن خیلی بالاتر هست. رو هین اصل میخوام خانمم که معلدل خیلی خوبی داره و رشته ش نرم افزار کامپیوتر هست در مقطع فوق لیسانس بفرستم کانادا ... حالا سوال من اینه برای مقطع فوق لیسانس هم سختگیری های مقطع دکترا رو داره یا خیر و اینکه اون در مقطع فوق دانشجو بشه من و 2 تا فرزندم هم میتونیم اقامت موقت کانادا رو بگیریم؟

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام
    آیا امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس کامپیوتر در کانادا و دانشگاهی که بنوان جذب کار عالی داشت، با داشتن مدرک فوق لیسانس برق از ایران(دانشگاه تهران) امکان پذیره؟
    من سابقه کار پژوهشی در رشته خودم دارم ولی علاقمندم در رشته برنامه نویسی فعالیت کنم.
    آیا برای تحصیل حتما باید استاد پیدا کرد یا نه؟
    محدودیت سنی وجود دارد یا نه؟

Junior Member

من هم یه سوال دارم و اون اینکه اگر بخوام بین دکتری دوم و پست دکتری یکی رو توی دانشگاه های کانادا انتخاب کنم، کدوم بهتره. همه مدارکم به هردو تا می خوره ولی پست داک یک ساله است معمولا و این کمی ترسناکه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط relicfir نمایش پست ها
    من هم یه سوال دارم و اون اینکه اگر بخوام بین دکتری دوم و پست دکتری یکی رو توی دانشگاه های کانادا انتخاب کنم، کدوم بهتره. همه مدارکم به هردو تا می خوره ولی پست داک یک ساله است معمولا و این کمی ترسناکه
    ممنون
    اول از همه اینکه دکترا و پست داک دوتا مقوله کاملا مجزا هستند.پست داک ادامه تحصیل نیست و یک شغل هست و نیاز به ویزای کار دارد، علاوه بر این دوره پست داک بسته به زمینه فعالیت و نوع پروژه می‌تونه خیلی بیشتر از یک سال باشه.

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kabiri2019 نمایش پست ها
    سلام
    آیا امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس کامپیوتر در کانادا و دانشگاهی که بنوان جذب کار عالی داشت، با داشتن مدرک فوق لیسانس برق از ایران(دانشگاه تهران) امکان پذیره؟
    من سابقه کار پژوهشی در رشته خودم دارم ولی علاقمندم در رشته برنامه نویسی فعالیت کنم.
    آیا برای تحصیل حتما باید استاد پیدا کرد یا نه؟
    محدودیت سنی وجود دارد یا نه؟
    امکان تحصیل در کانادا همیشه وجود داره ولی شانس جذب شدن در بازار کار کانادا کوچکترین ارتباطی به اسم و رسم دانشگاه نداره.محدودیت سنی وجود نداره ولی گپ تحصیلی و نداشتن استاد شانس گرفتن پذیرش رو کم می‌کنه.
    ویرایش توسط alikanosala : June 15th, 2019 در ساعت 01:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط kaylamia نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل 13.43 و سال 86 فارغ التحصیل شدم. و فوق فناوری اطلاعات با معدل 15.41 و سال 93 فارغ التحصیل شدم.و حدود 10 سال سابقه کار دارم و آیلتس 6 .آیا شانس پذیرش رو دارم برای فوق؟به نظرتون تو چه رشته ای اقدام کنم؟و چه دانشگاهی؟آیا موسسه معتبری میشناسید؟ممنون از لطفتون
    با توجه به سابقه کار و گپ تحصیلی که دارید بهتر هست روشهای مهاجرت رو بررسی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Allen4054 نمایش پست ها
    با سلام . از نوشته های دوستان و مطالب اینترنت و البته دوستانم که در کانادا هستند ممتوجه شدم که مدرک دانشگاهی از کانادا بگیری شانس کار پیدا کردن خیلی بالاتر هست. رو هین اصل میخوام خانمم که معلدل خیلی خوبی داره و رشته ش نرم افزار کامپیوتر هست در مقطع فوق لیسانس بفرستم کانادا ... حالا سوال من اینه برای مقطع فوق لیسانس هم سختگیری های مقطع دکترا رو داره یا خیر و اینکه اون در مقطع فوق دانشجو بشه من و 2 تا فرزندم هم میتونیم اقامت موقت کانادا رو بگیریم؟
    داشتن مدرک تحصیلی کانادایی هیچ تضمینی برای گرفتن شغل بهتر ایجاد نمیکنه، شانس بیشتر کاریابی بعد از تحصیل به علت آشنایی بیشتر با محیط و زبان انگلیسی و روابط با افراد متخصص هست.گرفتن پذیرش در هر مقطعی برای فردی که واجد شرایط باشه دشوار نیست، در مدت تحصیل همسرتون، شما میتونید ویزای کار بگیرید و فرزندانتان میتونند در مدرسه تحصیل کنند.

سلام
    من دانشجوی کارشناسی فیزیک هستم
    ایا با داشتن نمره خوب تافل وGRE میشه بورس شد برای دانشگاه های خوب کانادا؟؟

Junior Member

ضمن عرض ادب به دوستان

همسرم 29 ساله
    لیسانس مدیریت هتل داری از دانشگاه علمی کاربردی بنیاد
    معدل 16
    سال دریافت مدرک 1393
    مدرک زبان 5.5 آیلتس
    بنده هم به عنوان همراه 38 ساله دیپلم کامپیوتر
    مدرک زبان آیلتس 6
    آیا با سرمایه 30 هزار دلار کانادا برای تحصیل در کالج برای کوآپ پذیرش گرفت و ویزای تحصیلی؟
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)