صفحه 498 از 859 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508548598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی غیر تهران - مهندسی صنایع غذایی 14.96
    2-دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : صنعتی اصفهان 15.27
    3-نمره زبان (تافل92
    4-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : م302
    5-تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):1مقاله کنفرانس داخلی- 1 مقاله isi
    6- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: نانو کامپوزیتهای بسته بندی
    7- نیم‌سال مورد نظر: بهار 2015 یا پاییز 2016
    8-موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)تچندین حکم قهرمانی ورزشی و 2 دوره یم ملی (حالا نمیدونم ارتباطش چی میتونه باشه با رزومه آکادمیک)
    9-دانشگاه: پذیرش با فاند. رنک دانشگاه هم فرقی نمیکنه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    با سلام بسیار بر دوستان صاحب اطلاع

با توجه به پاسخ ندادن پست های قبلی می خواستم بدانم با شرایط زیر

فوق لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 16.92

لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 15.81

مقاله 2 عدد ISI

مقاله کنفرانس بین المللی 1 عدد

کنفرانس داخلی 5 عدد

مقاله ژورنالی غیر ای اس ای 1 عدد

ثبت اختراع داخلی 1 عدد

مدرک زبان آیلتس آکادمیک 7

سابقه تدریس 2 سال در دانشگاه علمی و کاربردی

سابقه کار 4 سال

می خواستم ببینم از نظر پذیرش و فاند در دانشگاه های کانادا چقدر شانس دارم

با تشکر بسیار
    سلام. والا شما با این شرایط خوبتون باید تا الان بجای منتظر جواب موندن پی استاد می گشتین اگر استاد پیدا کرده بودین اپلای می کردین دیگه. برای شما که مقاله و سابقه تدریس دارین و برای دکترام میخواین برین فاند هست ولی دکترا اونم بخصوص در کانادا به شدت استاد محوره. اگر در مکاتبات جواب خوبی برای پذیرش و فاند دارید فوری اپلای کنید.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گلم٬
    ﺭﺷﺘﻪ: ﻓﯿﺰﯾﮏ
    ﻣﻌﺪﻝ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ : 12.5 ﺩﻭﻟﺘﯽ
    ﻣﻌﺪﻝ ﺍﺭﺷﺪ :ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﭘﻼﺳﻤﺎ 18.20 ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﻬﺸﺘﯽ
    ﺯﺑﺎﻥ : تافل ۱۰۰تا ۱۰۵
    gre general:330
    gre subject:970 ،ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﻣﯿﺸﻪ %98
    ﻣﻘﺎﻟﻪ :ISI ﺩﻭ ﻋﺪﺩ ﺩﺭ ﮊﻭﺭﻧﺎﻝ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﺘﺒﺮ
    ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻧﺎﻣﻪ : ﺳﻪ ﻋﺪﺩ ﺍﺯ ﺍﺳﺎﺗﯿﺪ ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﯼ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﻬﺸﺘﯽ .
    ﺍﯾﻦ ﻣﻌﺪﻝ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭﺩﺳﺮ،
    ﺗﺰﻡ ﺑﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﭘﻼﺳﻤﺎﯼ ﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺁﺳﯿﺎ ﺑﻮﺩﻩ
    به نظﺮﺗﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﭘﺬﯾﺮﺵ ﺑﺎ ﻓﺎﻧﺪ ﮔﺮﻓﺖ؟
    شما بجز معدل وحشتناک لیسانستون بقیه شرایطتون عالیه واقعا ولی متاسفانه خیلی از کشورها مینیمم معدل لیسانس و ارشد میذارن و معدلم مهمترین و اولین معیار در همه دنیاست. اما جای نا امیدی نیست. مثل شما بوده بازم و شما آخرین نفرم نخواهید بود. مقاله دارید پس فقط فکر استاد پیدا کردن باشید ولی در SOP کاملا معدل لیسانستون رو ماست مالی کنید و بگین چرا؟!!! و بعد نقاط قوتتون رو خوب ولی نه اغراق آمیز توضیح بدین. ضمنا شما روی استرالیام سرمایه گذاری ویژه بکنید اگر مقالاتتون واقعا خوب هستن. اونا کمتر به معدل لیسانس گیر میدن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_k81 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه به شرایط Skill Worker نرسیدم و میخوام برای فاند یا شرایط تحصیلی مناسب در ونکوور(خواهرم در این شهر زندگی میکنن) اقدام کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین.
    لیسانس حسابداری :معدل 17.10
    کارشناسی ارشد مدیریت مالی :معدل 16.48
    آیلتس:6
    مقاله:1 مقاله در Newscienseseries و یک مقاله هم در آینده نزدیک در ISI
    سابقه کار 4 سال(2 سال با بیمه)
    GRE (امیدوارم تا 4 ماه آینده )
    با این شرایط میتونم برای فاند اقدام کنم ؟
    شما باید با توجه به زمینه کاریتون استادی پیدا کنید که شما رو بخواد ولی آخه با این نمره آیلتس هیچجایی در کانادا نمیشه رفت. حتما به 7 برسونید یا حداقل 6.5.دانشگاههاتونم ننوشتین کجا بوده که بدونیم اعتبارشون چطوره. یه کار دیگه هم اینه که رزومتون رو به خواهرتون بدین ایشون حضورا بره دانشگاه ها رایطنی کنه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من مستر رو در کشور نروژ تموم کردم و معدل کل مستر هم B هستش. میخواستم بدونم کسی مبدونه توسیستم کانادا, معدل B (در سیستم ECTS) چی میشه و آیا شانس برای پذیرش در مقطع دکتری دارم یا نه. و ایکه چون مستر با زبان انگلیسی خوندم آیا نیاز به مدرک زبان دارم یا نه؟
    با تشکر
    این تطبیق معدل رو که شما بهتر میتونید تحقیق کنید! ولی برای مدرک زبان بله باید بگیرین. چون در کشور غیر انگلیسی زبان درس خوندین. معدل مهمترین معیاره و خوتون میدونید اگر B بالا باشه بله شانس دارید ولی باید استاد پیدا کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در بعضی دانشگاههای کانادا که بنده آشنا هستم اصولا پذیرش بدون فاند برای دانشجویان اینترنشنال در رشته های تز دار نمیدهند. در نتیجه در این دانشگاهها امکان گرفتن پذیرش مشروط نیست و باید سوپروایزری پیدا کنید که تعهد فاند بده و بعد دانشگاه پذیرش میده. البته این یک قاعده کلی نیست ولی چندین دانشگاه رو میشناسم که این روال را دارند.

در نتیجه مساله این نیست که استاد حاضر نباشه یک پروژه ارشد را نظارت کنه. مساله اینه که باید فاند کافی داشته باشه که شما را برای دو سال ساپورت کنه.

البته اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه پرونده های متقاضیان را در اختیار استادها میگذاره و اگر رزومه تون خوب باشه امکانش هست که یک استادی خودش شما را انتخاب کنه. ولی طبعا تماس با استادها این شانس رو بالا میبره.
    ممنون از جوابتون. میشه چند تا از این دانشگاها رو معرفی کنید لطفا؟ در ضمن من مشخصا ویکتوریا و ساسکاچوان مورد نظرمه.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. من دانش اموز سال چهارم رشته ریاضی فیزیک هستم . معدل دیپلم 19.94 خرداد 93 نمره تافلم 105 و به امید خدا در یکی از دانشگا های خوب دولتی میخواهم برق یا صنایع بخونم هدفم گرفتن fund از دانشگاه های کانادا یا امریکا برای مقطع فوق میباشد . حالا به راهنمایی شما عزیزان بزرگتر نیازمندم . سوالم اینه که بهترین کار هایی که میتوانم در دوران تحصیل مقطع لیسانس انجام دهم چیست ؟ تا بتوانم به هدفم برسم. در ضمن من افغانی هستم و نمیدانم شرایط گرفتن fund برای من چگونه است ؟

سلام
    من از مک مستر و ویکتوریا استاد پیدا کردم که گفتن اپلای کن. خیلی نگرانم. به نظرتون شرایط من چطوره. خودم مهندسی شیمی خوندم ولی استادها هر دو از دانشکده شیمی هست:
    لیسانس:13/28-دانشگاه بوشهر
    فوق:15/65-فردوسی
    تافل:102
    تجربه کاری: 2 سال کار مرتبط با زمینه کاری تز (نانوکامپوزیتها) در یک شرکت خصوصی به عنوان ریسرچر، 2 سال کار تجاری با استادم در زمینه نانو
    مقاله:3 خارجی سابمیت شده-2 تا کنفرانس داخلی-1 کنفرانس خارجی-3 تا مقاله خارجی under preparation
    دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگین. من فاند هم میخوام. ممنون میشم حدس و برآورد کنین که من چقدر شانس دارم.مرسی

Junior Member

سلام دوستان.
    من سال آخر کارشناسی مهندسی شیمی شریف هستم. معدل کل من متاسفانه 13 و دو سال آخرم 14 است و تقریبا مینیموم هیچ دانشگاهی رو نمیرسونم.
    اما رزومه ی خوبی دارم و دو تا مقاله ی خیلی خوب با ایمپکت فکتور بالا دارم که تا یه ماه دیگه چاپ میشن انشالا. تافل 98 دارم.
    جوابای خوبی داشتم از استادا اما همه شون تا فهمیدن معدلم چنده گفتن شرمنده ایم. من میتونم بدون فاند هم برم.
    حاضرم به جای مستر تز دار که فاند داره، MEng اپلای کنم که فاند نداره. اما حتی MEng هم همون مینیموم های ارشد تز دار(MSC( رو داره...
    به نظرتون شانس پذیرش من برای یه ارشد در کانادا چطور هست؟ تا الان هم جواب موافقی نگرفتم از استادها. آیا چاره ای هست؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید. واقعا به بن بست رسیدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijal نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سال آخر کارشناسی مهندسی شیمی شریف هستم. معدل کل من متاسفانه 13 و دو سال آخرم 14 است و تقریبا مینیموم هیچ دانشگاهی رو نمیرسونم.
    اما رزومه ی خوبی دارم و دو تا مقاله ی خیلی خوب با ایمپکت فکتور بالا دارم که تا یه ماه دیگه چاپ میشن انشالا. تافل 98 دارم.
    جوابای خوبی داشتم از استادا اما همه شون تا فهمیدن معدلم چنده گفتن شرمنده ایم. من میتونم بدون فاند هم برم.
    حاضرم به جای مستر تز دار که فاند داره، MEng اپلای کنم که فاند نداره. اما حتی MEng هم همون مینیموم های ارشد تز دار(MSC( رو داره...
    به نظرتون شانس پذیرش من برای یه ارشد در کانادا چطور هست؟ تا الان هم جواب موافقی نگرفتم از استادها. آیا چاره ای هست؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید. واقعا به بن بست رسیدم.
    درکانادا اگر شرط معدل را نداشته باشید معمولا گرفتن پذیرش امکان پذیر نیست یا بسیار دشوار است. میتوانید GRE امتحان بدهید و دنبال امریکا بروید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)