صفحه 671 از 859 نخستنخست ... 171571621661662663664665666667668669670671672673674675676677678679680681721771 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,701 تا 6,710 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم خدمتتون. به نظرتون با شرایط من چقدر احتمال قبولی برای فاند در کانادا هست؟
    لیسانس صنایع با معدل 15.75 از دانشگاه شمال
    در حال تحصیل ارشد مکانیک در دانشگاه سیچوان چبن هستم که رنک دانشگاه زیر 500 هست و در حال حاضر 2 مقاله دادم. و تا پایان دوره تا 5 مقاله میشه.

ممنون میشم جواب بدین
    رزومه کاملتری نیاز است که معدل نمرات زبان دانشگاههای قبلی و گپ احتمالی را پوشش دهد. در فروم شانس پذیرش نیز می توانید با بررسی رزومه های موفق و ناموفق سالهای اخیر دید کلی از وضعیت خود به دست آورید و در صورت تمایل رزومه خود را برای بررسی توسط دوستان قرار دهید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

لیسانس برق از ازاد تبریز 15.50
    نمره ایلتس 6.5
    نمره جی ار ای فقط بخش ریاضی دادم 156
    مدارک معتبر در مورد رشته خوذم رو دارم مثل plc, eplan.etab
    گپ تحصیلی دو ساله دارم اونم به خاطر سربازی هس

چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم؟ بورس مد نظرم نیس
    کدوم دانشگاه ها واسه تحصیل هم از نظر هزینه هم از نظر تحصیل واسه رشته من مناسبن؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی--مهندسی شیمی-رازی کرمانشاه-17.78-نفر اول کل ورودیها
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی شیمی-امیرکبیر-18.44-دانشجوی ممتاز در بین کل ورودی ها
    3- نمرۀ زبان (تافل) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 90----R=20,L=22,S=23,W=25
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یکی با ایمپکت 2.8
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 2

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ٍ-دکترای م شیمی
    8- کو یا دانشگاه های) کانادا واترلو و یا هر دانشگاه دیگه ای که فاند بده

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) ممتازی و شاگرد اولی در هر دو دوره لیسانس و ارشد
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/d) FULL

--------------------------------------------------------
    ممنون میشم
    1-شانسم رو بگید
    2- آیا GRE اجباریه
    3- به نظزتون این چند ماه باقیمونده رو GRE بخونم و اگر اجباری نیست وقت بذارم تافلم رو بهتر کنم ؟

بازم ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navidhadifar نمایش پست ها
    لیسانس برق از ازاد تبریز 15.50
    نمره ایلتس 6.5
    نمره جی ار ای فقط بخش ریاضی دادم 156
    مدارک معتبر در مورد رشته خوذم رو دارم مثل plc, eplan.etab
    گپ تحصیلی دو ساله دارم اونم به خاطر سربازی هس

چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم؟ بورس مد نظرم نیس
    کدوم دانشگاه ها واسه تحصیل هم از نظر هزینه هم از نظر تحصیل واسه رشته من مناسبن؟
    ممنون میشم از راهنماییتون
    با هزینه شخصی اگر توان پرداخت شهریه و هزینه زندگی را دارید ممکن است برای دانشگاههای متوسط که مینیمم معدل و زبان آنرا دارید شانس داشته باشید. برخی دانشگاهها مینیمم زبان 7 آیلتس و یا مینیمم معدل 16 ایران را دارند. حتما چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

سلام بر همه
    برای ارشد در رشته فیزیک پزشکی برای کانادا میخوام اقدام کنم
    کارشناسی مهندسی پرتوپزشکی دارم
    از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران
    با معدل ۱۶.۳۵
    تافل ای بی تی ۱۰۵ دارم
    جی آر ای ندارم ولی حتما تا دوماه دیگه امتحانشو میدم
    آیا شانس پذیرش در کانادا دارم ؟؟
    فاند و اسکالرشیپ چطور ؟؟
    من حتی میخوام دکترا هم بخونم بعدش و ادامه تحصیل بدم
    ممنون میشم نظرتونو بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام بر همه
    برای ارشد در رشته فیزیک پزشکی برای کانادا میخوام اقدام کنم
    کارشناسی مهندسی پرتوپزشکی دارم
    از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران
    با معدل ۱۶.۳۵
    تافل ای بی تی ۱۰۵ دارم
    جی آر ای ندارم ولی حتما تا دوماه دیگه امتحانشو میدم
    آیا شانس پذیرش در کانادا دارم ؟؟
    فاند و اسکالرشیپ چطور ؟؟
    من حتی میخوام دکترا هم بخونم بعدش و ادامه تحصیل بدم
    ممنون میشم نظرتونو بفرمایید
    شانس پذیرش در مقطع ارشد دارید ولی فاند معمولا در مقطع ارشد رقابتی است. به ویژه رشته هایی که محدودیت کمی دارند رقابت بالاتری ممکن است وجود داشته باشد که در مقطع دکتری کمتر و میزان فاندینگ هم به نسبت اپلیکنت بهتر است. در کل توصیه من اینستکه با استادانی که ممکن است در زمینه های مورد علاقه شما کار کنند مکاتبه کنید و در صورتی که فیدبک مناسبی گرفتید اقدام کنید. اگر قصد دکتری دارید گزینه دیگر تحصیل ارشد در ایران و قوی تر کردن رزومه و سپس ادامه تحصیل در مقطع دکتری با پذیرش از دانشگاه معتبرتری است.
    موفق باشید

Junior Member

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6 (در حال امادگی حداقل 6.5 بگیرم)
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های کانادا دارم ؟

پیشاپیش از دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم.

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شانس پذیرش در مقطع ارشد دارید ولی فاند معمولا در مقطع ارشد رقابتی است. به ویژه رشته هایی که محدودیت کمی دارند رقابت بالاتری ممکن است وجود داشته باشد که در مقطع دکتری کمتر و میزان فاندینگ هم به نسبت اپلیکنت بهتر است. در کل توصیه من اینستکه با استادانی که ممکن است در زمینه های مورد علاقه شما کار کنند مکاتبه کنید و در صورتی که فیدبک مناسبی گرفتید اقدام کنید. اگر قصد دکتری دارید گزینه دیگر تحصیل ارشد در ایران و قوی تر کردن رزومه و سپس ادامه تحصیل در مقطع دکتری با پذیرش از دانشگاه معتبرتری است.
    موفق باشید
    بسیار سپاس گذارم از پاسختون به بنده
    راستش سوالی که داشتم این هستش که بعد از فارغ التحصیلی میخوام برم سربازی صرفا برای اینکه گذر نامه بگیرم و اپلی کنم . میخواستم بپرسم که با توجه به اینکه اگر بخوام کار هم بکنم در کانادا بهتر نیست از مقطع ارشد اقدام کنم ؟؟ چون کسایی بودن دراین سایت که به بنده می گفتند اگر از ارشد بتونی بیایی بهتره چرا که در کانادا برای ارشد کار پیدا کردن خیلی راحت تره تا دکترا . سوال دیگرم این هستش که در مقطع ارشد هم میشه در کانادا به عنوان TA و RA فعالیت کرد یا خیر ؟؟؟ ممنون از شما

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی : مهندسی عمران گرایش آب-آزاد واحد نجف آباد-15.48-نفر اول کل ورودی

2- رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی مهندسی عمران گرایش سازه های هیدرولیکی-تربیت مدرس-18.00-دانشجوی ممتاز در بین کل ورودی ها
    3- نمرۀ زبان (تافل) به تفکیک نمرات مهارت‌ها دارم میخونم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ٍ-دکترای عمران
    8- دانشگاه مورد نظر : فرق ندارد فقط فاند کامل داشته باشد چون بنده متاهل و دارای یک فرزند هستم
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه:) ممتازی و شاگرد اولی در هر دو دوره لیسانس و ارشد
    10 - میزان فاند مورد انتظار: فاند کامل
    نکات خاص رزومه : 15 سال سابقه کار در شرکت های معتبر و مرتبط با زمینه تحصیلی را دارم و نکته مهم دیگر اینکه بنده 15 سال بین مقطع ارشد و کارشناسی گپ (فاصله) تحصیلی دارم و 39 ساله میباشم و اینکه با توجه به متاهل بودن و یک فرزند 7 ساله نیاز به فاند کامل دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    بسیار سپاس گذارم از پاسختون به بنده
    راستش سوالی که داشتم این هستش که بعد از فارغ التحصیلی میخوام برم سربازی صرفا برای اینکه گذر نامه بگیرم و اپلی کنم . میخواستم بپرسم که با توجه به اینکه اگر بخوام کار هم بکنم در کانادا بهتر نیست از مقطع ارشد اقدام کنم ؟؟ چون کسایی بودن دراین سایت که به بنده می گفتند اگر از ارشد بتونی بیایی بهتره چرا که در کانادا برای ارشد کار پیدا کردن خیلی راحت تره تا دکترا . سوال دیگرم این هستش که در مقطع ارشد هم میشه در کانادا به عنوان TA و RA فعالیت کرد یا خیر ؟؟؟ ممنون از شما
    TAوRA جزیی از پکیج فاندینگ هستند و اگر موفق به پیداکردن موقعیت با فاند شوید که قطعا بهتر است از ارشد تشریف ببرید و مشغول شوید. مساله اینستکه چنین موقعیتهایی در ارشد رقابتی و محدودتر است وگرنه اگر هدفتان بازار کار است قطعا ارشد شرایط بهتری نسبت به دکتری خواهید داشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)